808
  • LeWyTy
    #448
    Szerintem az. És jó is a cucc. Csak nincs kivel játszanom
  • undY1ng #447
    HA jól olvastam de akkor ez még nem teljesen az amit a trailerben láttunk, nem?
  • LeWyTy
    #446
    Navégre (erre indulhatok melóba)
  • BladeW
    #445
    Megérkezett az új update.
    http://playstarbound.com/the-more-you-know-about-the-unstable-update/
  • LeWyTy
    #444
    Csinálják már! Kíváncsi vagyok.
  • LeWyTy
    #443
    A hajókat én is nagyon várom, de azért 1-2 moddal elég jól el lehetett szórakozni vele eddig is. KÉP
  • undY1ng #442
    Semmi baj, türelmesek vagyunk, megéri annyit várni, de a látottak alapján nagyon jó lesz!
  • BladeW
    #441
    És a stable még bőven nem jelenti, hogy belátható időn belül végleges verzióba kerülne a játék. Gyakorlatilag az elmúlt ~1 évben teljesen újraírták a játékot, szóval kb olyan, mintha most kezdődne a béta.
  • mkfdd
    #440
    Ez az update még a héten felkerül az unstable-re, de stable-re csak januárra ígérik. Én amúgy a ship upgradek miatt várom a legjobban. A játék jelenlegi legnagyobb baja, hogy nincs benne elég tartalom annak ellenére hogy az alapok baromi jók. Egy fullosra upgradelt hajó berendezésével legalább el tudnék pöcsölni pár órát.
    Utoljára szerkesztette: mkfdd, 2014.12.16. 13:07:14
  • LeWyTy
    #439
    De mikor?
  • BladeW
    #438
    Ideje lenne... A nightly verziót ki akartam próbálni, de el sem indul. Btw a videóhoz: 1:19 WTF??
  • undY1ng #437
    Szóval akkor a várva várt nagy retusálás jön? Nekem eddig is tetszett a játék, bár ezt a teljesen random bolygóutazásokat nem szerettem.. Meg elég könnyűek voltak a boss fightok is. Szóval remélhetőleg most jönnek a nagy remények? Teljesen átszabott harcrendszer, setek, stb.
  • lammaer
    #436
    Kijön talán az early accessbol?
  • ToCsEk
    #435
  • RubikM4
    #434
    Én mostanában kevésbé követtem nyomon a játék fejlődését, leginkább amit teszek az az, hogy elolvasom a nighty buildek leírását és várom, hogy valamikor beletegyék egy nagyobb updatebe, mert nem akarok külön vacakolni kis újításokkal.

    Szeretnék majd modokat készíteni a játékhoz, sok jó modder ötlet van hozzá, ami képes lenne a játék érdekességét fenntartani, csak lassan haladnak a fejlesztők és ez sok embernek a kedvét szegte, mert sok csaló is akad az interneten, akik ígéretekkel tömik az embereket, majd lelécelnek a pénzekkel.

    Remélhetőleg ez a játék nem jut arra a sorsra, mert ez aranyos játék és sok potenciál lehet"ne" benne.
  • undY1ng #433
    Már ki kéne jönnie, mert már régóta semmi.
  • ToCsEk
    #432
    November 17th – The food that makes you buff!

  • LeWyTy
    #431
    Valaki tudja hogy tudok beaddolni magamnak cuccokat? Próbálgattam a hasonló modokat, de mindel kifagy.
  • LeWyTy
    #430
    De már nem... de a pingvinek antennáját sem találtam sehol.
  • Laza
    #429
    Há de .... Az Iron-on lehet csinálni a Robotingot (gondolom új neve a Mechanic), amihez kell a processzor ... DE az Iron-on kellett tudni csinálni a Metalwork-öt is, amivel meg a robot darabjait lehetett régen!
  • LeWyTy
    #428
    Gondolom nem Az utolsó questem az Iron Anvil craftolása volt. ... Látom a Mechanic Crafting Tablet ahhoz kéne a processor amit a robotnak kellene dropolnia. De honnan szedem elő a robotot? Nincs sehol boss idéző item mint régen.... már a második karival is eljutottam idáig... nincs tovább? HELPMÁ
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.09.14. 21:30:12
  • Laza
    #427
    Már nem úgy van, hogy össze kell rakni a robot bosst darabjaiból, és azt leverve kapod?

    Egyébként elég érdekes volt ez már régen is, hogy kéne egy processzor, aztán én rakom össze a robotot, hogy utána kiverjem belőle. Akkor miért raktam össze, miért nem szedtem ki kapásból? :)
  • LeWyTy
    #426
    Addig ki fognak adni egy fix verziót is.... tényleg honnét szerzek Processort... nem tudok továbbjutni :D
  • mkfdd
    #425
    Én is nagyon várom, de szerintem ez még jó 1 évig nem fog kijönni. A beígért endgame tartalomhoz még hozzá se nyúltak, pedig az elég nagy falat lesz érzésem szerint. (klánok, űrállomások, pvp zónák stb).
  • LeWyTy
    #424
    Én tegnap megvettem és bétázok... hogy a picsába kell processort szerezni :D
    Azé szar ez a bétázás mert a fix verzió dolgai vannak csak fent wikin.
  • twi452
    #423
    Remélem h tényleg meg tudnak csinálni mindent amit elterveztek, jó kis questekkel, városokkal stb :)
  • LeWyTy
    #422
    Én követem az oldalukon.. fejlesztik rendesen... új fények rengeteg mob, questek, új ércrendszer,új hajó, novakids, és még sokminden... és hát bocsi.. de alig várom hogy kiadják at 1.0-t :D
  • twi452
    #421
    aki nem hiszi h azért volt fejlődés annak tessék:

    azért nem látszott eddig mert nincsenek nagy update-k amiket le lehet warezolni mint az elején :)
    steam-ben át kell kapcsolni nightly-ra és ott jönnek a frissítések

    ezen a videón látni h hogy is áll most a helyzet

    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.09.13. 12:39:54
  • Laza
    #420
    Azért kezdtek el szaporodni a negatív vélemények, mert sokaknak kezd elege lenni abból, hogy 10 hónapja early access a játék és kb 5 hónapja már frissítés sem jön hozzá, pedig előtte rendszeresen volt.

    Cseppet elrontották a srácok ... nem tudom, hogy a pénz vagy mi miatt, de ugye jól megszedték magukat, kiadtak egy napi átlag 40.000 játékos által játszott stuffot (a csúcs 80.000), ami aztán szép lassan elkezdett süllyedni, egy ideig beállt a 10.000 körülire, majd már egy jó ideje csak 1000 körül van. Hogy innen vissza tudják e tornászni, az még kérdéses ...

    Annyi biztos, hogy a napokban postolták ki, hamarosan elkészül az 1.0 ..... csak még egy raklapnyi dolgot kell előtte megcsinálni :)
  • twi452
    #419
    nem, legalábbis a weboldaluk szerint dolgoznak rajta
    vagyis hát híreket írnak róla h épp ki, mit csinál :D

    új blog, hogy mi várható (spoilerek)
    http://blog.chucklefish.org/
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.09.05. 14:24:38
  • lammaer
    #418
    Ez a starbound befulladt végül? Rátévedtem a steames oldalára, ennyi minuszos leírást rég olvastam. Úgy tűnik nagyon berágtak a devekre a reviewírók. Ennyi lett volna a játék sorsa?
  • lammaer
    #417
    Köszi a tippet, megpróbáltam - szép is, az elején érdekes is de elég hamar kifújt.

    A questrendszer marhára bugos, a bossok hiánya miatt csak egy sima kis grind. NAGYON hiányzik belőle a térkép, én ott adtam fel amikor az előrehaladáshoz green crystalra lenne szükség, ami a föld alatt nő, valahol egy csomóban, nem szétszorva mint más anyagok.
    .
    CSakhát a pálya nagy, térkép a bejárt területekről nincs, az egyetlen épkézláb ötlet az volt a hiv fórumon, hogy 2 képernyőnként fúrjak le függőlegesen a láváig, hátha megtalálom a zöld kristály területet. Lélektelen ez igy, egyelőre feladtam.
    Mindenesetre 4-5 estére szépen lekötött, de a közelében sincs a Terrának tartalomban. Egyelőre.
  • LeWyTy
    #416
    AZ oldalukat napi szinten nézem és már alig várom...
  • Laza
    #415
    Ez a baj ezekkel az early access játékokkal ... hogy ha már kiadják akkor foglalkozni is kéne a néppel ... és nem csak a saját honlapjukon, de a Steamen keresztül is, mert ott csak azt látja az ember, hogy hónapok óta állnak.

    A játékosokon számán is meglátszik a hanyagolás ... még mikor patchelgették napi 10+ezren játszottak vele, ma már csak kb 2000-en.
    Persze ez is szép szám, de mivel a játék jelenlegi állapotában eléggé céltalan, a benne lévő content elég önismétlő és kvázi értelmetlen (pl dungeonok), ráférne egy jó kis frissítés. Azért a Terraria föld alatti világa lehetőségei, még ha csak egy vidékről is volt szó, mégis érdekesebb és izgalmasabb volt. Remélem ez is felnő, mert a bolygókon való ugrálás pont a bolygók tartalmát tépázza meg.

    Szóval várom szeretettel a frissítést :)
  • twi452
    #414
    Gondolom majd azért ki fognak adni egy stabil új verziót amint valami nagyszabású dolog kész lesz.
    június közepe óta át lehet kapcsolni steam-en a nightly-ra ami folyamatosan kapja a frissítéseket de az nem ajánlott csak azoknak akik kíváncsiak arra, hogy hogyan állnak épp mert kb bármelyik patch tönkrevághatja a játékot és lehet elölről kezdeni :)

    a honlapjukat érdemes néha megnézni a hírek miatt onnan azért kiderül kb hol állnak, mit csinálnak stb :)
    pl a fejlődésrendszert teljesen újraírták és azt most kezdik összepakolni, hogy működjön, a quest rendszeren is dolgoznak
    úgyhogy nem állt le a dolog csak türelemmel kell lenni :)

  • LeWyTy
    #413
    Most ez hogy működik? Kiadnak végre valami új verziót? Vagy folyamatosan kerül bele a kontent csak meg kellene venni?
  • AnarchoiD
    #412
    Darkout ? most 4euro steamon ;)
  • Zero 7th
    #411
    Az early access ilyen műfaj. Gyűjts be néhány hasonlót, kéthavonta nézz rájuk hogyan állnak.
  • lammaer
    #410
    "Iszonyat hangulatos lesz !!!!"

    Az a baj, minden csak LESZ. Van jelenleg a terrárián kívül stabil NEM kickstarter/prealpha/alpha/béta állapotú játék ebben a stílusban?
  • LeWyTy
    #409
    Már ideje volt