808
  • BladeW
    #488
    Melyik verzióhoz?
  • tutituti
    #487
    Jött update is ahogy nézem ~100MB
  • Since
    #486
    Magnetik Curcible kellene igen, és az Invitation questem van, durasteel armort kellene hogy csináljak... Közben rájöttem hogy tudok durasteel bart csinálni, de hol craftolom a cuccokat? A roboticsnél nem látom és megnéztem minden mást is...
  • BuriP
    #485
    Pontosan ilyen armorod van most, és milyenhez kell az új crafting table?
  • LeWyTy
    #484
    Igen de abban az előrehaladáshoz szükséges dolog nincs.
  • LeWyTy
    #483
    Nem tudom hogy a Metalwork Station vagy a Magnetik Curcible amire gondolsz. de ezekre már nem emlékszem hogy jöttek. Szerintem ezek maguktól vagy quest után!?
  • BuriP
    #482
    Upgrade-elted a hajódat? Az első, vagy második bővítés után a hajó hátuljában megjelenik egy panel ahol új gépeket tudsz craftolni.
  • Since
    #481
    Nem, az már megvan, kinyírtam a pingvint... Ami utána kell nyersanyag az armorhoz az is megvan, csak nem tudom feldolgozni, mert kell egy tárgy amit a robotics táblán keresztül kell hogy csináljak, viszont nem jön fel ez a lehetőség...
  • LeWyTy
    #480
    Processor kell? Ahoz egy dungeonban le kell ütni a hozzávaló boss-t. A hajódon a S.A.I.L ban kiválaszthatod a Mission ablakban, ha megcsináltad hozzá a questet amit a Pingvin ad. Ha pedig elhagytad amit dobott akkor meg tudod venni az Outposton az Infiniti Expressnél "ha már meghalt a boss"persze.
    #478 BuriP: Szerintem leginkább a forest,desert,arid,tropical bolygókon. A ticket egy későbbi questhez kell majd.
  • Since
    #479
    Csináltam a questeket persze, és ott ragadtam le hogy a robotic részből kellene hogy csináljak egy új crafting station-t, viszont nincs ott ahol kellene...
  • BuriP
    #478
    Madáremberkék merre fordulnak elő gyakrabban? Már csak egy küldetés van, egy "moon emblem" kell, az meg az ő dungeon-jaikban van a falon.
    Az outpost-on van egy játékautomata amiben egy labirintusból kell kijutni. Mikor megcsináltam, kaptam egy "winner ticket"-et de nem jöttem rá mire jó! Valakinek valami tippje?
  • LeWyTy
    #477
    Vagy a titánium a radioaktív bolygókon van?!
    Inkább azt mondja meg valaki hogy Hylotlkat hol találni? Benne vannak már egyáltalán?
  • LeWyTy
    #476
    Én pl. a Plutoniumot nem találtam meg... a IV hajó fejlesztéséhez kell előtte meg nem is találkoztam vele. Erre minden hold legmélyén ottvan és ritka.
    Mindennek megvan az előfordulási helye.
    #474 Nem akarok hülyét mondani, de ha jól emlékszem a titánium az óceános bolygókon van. Gyémánt meg a magasabb bolygókon annyi van hogy épp nem dobálom már a kukába. (később csak a hajó upgradeléséhez kell)

    És senki ne pazaroljon csákányra meg fúróra..(telljesen felesleges anyag és helypazarlás) inkább upgradelje a Matter Manipulatort.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.01.03. 13:29:38
  • BuriP
    #475
    Gyémánt minden bolygón van, még a kezdőn is csak mélyen és minél kisebb a bolygó veszélyességi besorolása annál kevesebb és ritkább.
    Ha nem találsz titániumot az adott rendszerben, menj egy veszélyesebb rendszerbe. ha "sima" bolygón voltál, egy rádióaktívba, ha rádióaktívba akkor, egy fagyosba, stb.Az unstable-ben úgy van felépítve hogyha megcsináltad az egyik questet, (általában dungeon, vagy boss után) kapsz egy új tech-et a nanoruhádhoz. Amivel már túl tudod élni a következő tipusú golygókat Mert levegőhöz jutsz az atmoszféra nélküli bolygón, vagy ellenállóvá tesz a rádióaktivítás, a fagy, vagy a hőség ellen) Mindig a következő tipusú renszerben találod azt az ércet ami a következő armor elkészítéséhez kell.
    Amúgy minél mélyebbre ásol annál gyakoribb és több lesz az ásvány.
  • tutituti
    #474
    én nem találok titániumot a küldihez sem gyémántot a másikhoz így faszán megragadtam..pedig már nem egy planétát ástam át keresztbe kasul
  • LeWyTy
    #473
    Questeket csinálni próbáltad már? Mi kell ami nem jelenik meg? (Az unstable jelenleg a top verzió.)
  • Since
    #472
    Én az unstable verzióval játszom, és egy idő után nem tudok tovább menni, amikor ugyanis egy armort szeretnék craftolni, de a robotic alatt nem jelenik meg az adott eszköz... Valószínű hogy az unstable buildben nincsen benne, és újjat kell hogy kezdjek a nightly buildel?
  • LeWyTy
    #471
    Mikor minősül kijátszottnak a játék? (meguntam)
  • LeWyTy
    #470
    Szerk:.
    A másik oldalán lévőt ki tudtam ütni. ... de akkor is bug
  • LeWyTy
    #469
    Fatal bug founded!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ahogy a quest journal írja nekem ez a tábla kell, viszont ebben a dungeonban nem tudok kiütni semmit.FAIL
  • LeWyTy
    #468
    Én nyomom azért elég soká eljutottam már, de valamiért meghalt az egész... már nem tudok végigmenni normálisan egy bolygón mert nem tölti be. A lent töltött idő fele várakozás a betöltésre. Ez felidegesít és kinyomom a francba. Miből eszik sokat amiből nincs elég? Jó a Procim és memóriám is van elég. Nem értem. Vagy tényleg ennyire túl lenne terhelve a motorja a játéknak?
    Boldog új évet!
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.01.02. 21:22:44
  • RubikM4
    #467
    A videók alapján érdekes, viszont én kivárom a teljes újítást. Van magyar moderátoruk, vagy csak külföldiek vannak?
  • twi452
    #466
    csak ha meg akarod nézni, hogy mit fejlesztettek azóta :)
    az utolsó stabil kiadás mikori? fél éves vagy több nem? :)
  • RubikM4
    #465
    Boldog új évet mindenkinek! Elég lassan halad a játék fejlesztése és egyre jobban elmérgesedik a cenzúrás botrány a fórumokon. Valaki tapasztalt az itthoniaktól hasonlót?

    Kérdés. - Mennyire van értelme átmennem most az unstable buildre?
  • LeWyTy
    #464
    Szerintem nem igazán... bár ha úgy is van home bolygód amihez van teleport bárhonnan a hajódról akkor miért ne?
    Szval...Saját bolygóra ha unatkozol miért ne? De én egy random bolygón csak végigszaladok és jöhet a következő.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.12.24. 23:29:57
  • undY1ng #463
    Mennyire érdemes egy bolygóra építkezni? Szóval egy saját kis ház felállítására gondolok.
  • LeWyTy
    #462
    De ezt a Ship Upgrade-es dolgot imádom

    Boldog karácsonyt!
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.12.24. 22:03:38
  • LeWyTy
    #461
    Nincs valami megoldás erre az irdatlan akadásra? Azért nincs szar gépem de ez szerintem kicsit indokolatlan. Sűrűbb területeken..kb ahol jobb lenne ha nem akadnék úgy akad hogy néha épp hogy nem játszhatatlan az egész.
  • LeWyTy
    #460
    Hylotl cuccokat lehet találni a játékban? Vagy még mindig nincsenek benne? Eddig a legtöbb amit találtam egy random ruha árus volt.
    Pedig láttam képet már a falujukról meg valami víz alatti cuccról is. Még nincsenek berakva?
  • tutituti
    #459
    oké,hülye vagyok nem kérdeztem semmit.már megvan
  • tutituti
    #458
    g2a-en vettem a cd kulcsot viszont így nem tudom leszedni a beta verzió-t.erre van valami megoldás?
  • LeWyTy
    #457
    Vagy a hajóm méretét hogy tudom növelni? questek?
  • LeWyTy
    #456
    Valaki mondja már meg hogy hiába keresek-e Human, Hylotl városokat? vagy bármit?
    Vagy mi alapján változnak a bolygók szintjei? nem tudom átlátni.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.12.22. 20:14:14
  • BladeW
    #455
    Nem lehet, érdemesebb inkább a matter manipulatort fejleszteni.
  • BladeW
    #454
    Nincs különbség játékmenetben, de a halál végleges.
  • undY1ng #453
    Egyébként van valami plusz HC-ben? Vagy csak kihívóbb mint Terrariaban? Csak azért kérdezem, mert a Tírariát hc-n viszem, de ezt még nem próbáltam, csak terveztem...
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2014.12.21. 21:14:14
  • LeWyTy
    #452
    Már nem lehet javitani a csákányomat? Mert mindnek rohadt rövid a használati ideje.
  • BladeW
    #451
    Early access alatt bármikor lehet wipe, plusz nem akarok félig implementált feature-ökkel szívni a bétateszt alatt. Ha lesz végleges verzió, vagy ahhoz közeli állapot, akkor majd normálban.
    Utoljára szerkesztette: BladeW, 2014.12.21. 17:40:50
  • undY1ng #450
    Csak HC-ben nyomod?
  • BladeW
    #449
    Ma délelőtt sikeresen "elfogyasztottam" a winter update első hardcore karakteremet(novakid) :) Csak egy mostly harmless bolygó, már volt tier1-es páncélom de sajnos egy dungeonból kicsalogatott npc 2-3 utésből agyonvert. MegJártam az első outpostot is, lehet szerezni felszerelést, felvenni küldetéseket - szóval jó lesz ez.

    A bányászat viszont továbbra is eléggé meghatározó eleme a játéknak, másképp nemigen lehet fejlődni.
    Utoljára szerkesztette: BladeW, 2014.12.21. 17:18:06