808
  • jarlaxxe
    #688
    Még mindig semmi a pontos megjelenésről?
  • LeWyTy
    #687
    Nem hiszem hogy van pontos időpont. Hamarosan. Ideje volna már.
  • lammaer
    #686
    Na.... 1.0... mi a fene? Mit mondanak mikor lesz?
  • LeWyTy
    #685
    Csak hogy történjen már itt valami.
    Egy kis dumálás meg videózás a változásokról.
  • LeWyTy
    #684
    Kíváncsi vagyok mi lesz ebből a nagy hajrából amit most csinálnak a fejlesztők. Szinte mindenen változtatnak.
    Jelenleg annyira hogy a Nightly-t el sem tudom indítani. Még a Launcher sem működik rendesen.

    Gondolom most nem foglalkoznak a publikálásokkal és mindenki keményen gondolkodik hogy a [5-6 March – PC Gamer Weekender – London, UK]-re kész legyenek,
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.02.27. 14:18:02
  • LeWyTy
    #683
    Van normális lőfegyvered nem nagy kunszt egyik boss sem.
  • tomy88trance
    #682
    Én tegnap csináltam meg azt a nagy rózsaszín ízés küldetést, elsőre sikerült, nem volt egy nagy vasziszdasz :D
  • undY1ng #681
    Ezt inkább a kikapcsolódásos napokra értettem! :D
  • LeWyTy
    #680
    Akkor csak én vagyok az aki egyből kikapcsolja :D (mert idegesít)
  • undY1ng #679
    Mira
    Még mindig hihetetlenül magával ragadó a játék zenéje.
  • tomy88trance
    #678
    Hali! Ha van kedved tolhatnánk a gémet :) Írtam pm-et is :D
  • LeWyTy
    #677
    Hát lelőni sem szeretném a poént.
    De nagy vonalakban telljesen újragondolt craft rendszer. Missionok, npc-k(crew). Találtam egy új bolygót is. Linkeltjeim alapján valami új városi környezet. Hylott cuccok... Meg gondolom még sok más.
  • KiruHoshino
    #676
    Tetszik. Szép munka. Engem is érdekelne a kövi update tartalma. :)
  • Stief
    #675
    Hello! Mesélj mik voltak, nagyon kiváncsi vagyok!
  • LeWyTy
    #674
    Fúúú!... belenéztem a Nightly-ba és a következő update nagyon durva dolgokat fog tartalmazni Alig várom.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.02.07. 21:15:31
  • LeWyTy
    #673
    Nevezek erre az építősizére hátha beválogatják
  • lammaer
    #672
    Hát azt én is, izgat a játék nagyon (fiammal lanon tolnánk) de félkész játékba nem akarok belekezdeni. Nemcsak a kiforratlanság meg a potenciális bugokk miatt hanem azért is, mert sajnos nincs annyi idő hogy egy egy nagy update után újból kezdjük a partit.

    De gondolom semmi infó még arról hogy mikor terveznek kijönni az early accessből...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2016.02.01. 16:40:07
  • LeWyTy
    #671
    Remélem nemsoká kiadják a játékot és elszaporodnak a játékosok.
  • Terawatt
    #670
    Wow! Beindult a fantáziám :D
  • LeWyTy
    #669
    Akkor ez most spoilernek számít? De várom mi lesz ez
  • LeWyTy
    #668
    Mi ez a háttér?!

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.01.22. 19:54:32
  • LeWyTy
    #667
    Kipróbáltam kb 3perc vas páncélban dupla ugrással fegyver nélkül és kb 20 bandage (nem nehéz csak fel kell venni a ritmust)
  • LeWyTy
    #666
    Hozzá sem kell nyúlni, és odáig is simán el lehet jutni sérülés nélkül Ott pedig körbeugrálsz bekapcsolsz mindent és lösz, és bandage nyomkodás, azt meg semmiből nem tart farmolni 100at :D 2-3 perc az egész mission :D
  • Dzsini
    #665
    Egyik kézben bandage (elsőre kb. 50 darab), másik kézben valami egykezes kard, hogy ha valaki a közeledbe jön azt eltakarítsd, és nézz meg egy videót róla hogy kell körbeugrálni - meglepően nem tragikus egyébként, ha egyszer ráérzel.
    Másodikra már könnyen át fogsz rajta szaladni :)
  • sárkánylovag
    #664
    Hát fiúk én ezt nem bírom megcsinálni FELADTAM.
    Az az óriás szem a 4 plazmasugárral kicsinál.
    Közben ugrálni kellene kapcsolgatni gyógyítani bandage-val azt átvenni a kézbe közbe malackák jönnek.
    Ez annyira töményen akciójáték hogy ez a bonyolult irányítás a sok gombbal ehhez már nem való.
    20-szor nekiugrottam különböző fegyverekkel bumeráng, shotgun, robbanó pisztoly.
    Ráadásul újrakezdeni az egészet ha meghalok mert mentés sincs ÁÁÁ
    Azért nektek köszönöm a segítséget de egy kraftolós játék ne legyen már ennyire nehéz.
  • Terawatt
    #663
    Aludni szoktam, mert meló és otthon hobbi is képernyő előtti időtöltéssel telik :D vettem egy tabletet de kb teljesen kihasználatlan emiatt.
  • sárkánylovag
    #662
    A vonaton ingázás tökéletes hely előkapni valami tablet félét . és pixelvilághoz még csak komoly gép se kell.
  • Terawatt
    #661
    Benne lennék, de így is annyi játék van amit játszok, de igazán egyikre sincs időm. :/ Sok ingázás megöli a szabadidőm.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2016.01.04. 08:04:08
  • LeWyTy
    #660
    Nincs valakinek kedve egy közös játékhoz? (lehetőleg a héten)
    Kevesen vagyunk. Népszerűsíteni kellene a játékot Magyarországon... ötlet?
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.01.04. 00:31:31
  • LeWyTy
    #659
    Én csak kétszer írtam le még a videó előtt hogy mit kell keresned(hogy nem fogsz csak úgy rábukkanni)
    Az outposton van az épület jobb oldalán egy lila köpenyes figura, a tőle kapod majd questeket utána tudod a SAIL ban növelni a hajódat ahoz kell az upgrade modul.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.01.03. 17:54:35
  • sárkánylovag
    #658
    Remek, így már érthető, kösziííí. Ez a videó nagy segítség, akkor kereshettem volna egy darabig a kristályokat lol
    Eddig ezt az Outpostot még nem láttam, azt hittem ugy működik egy bolygó egy küldetés (úgy mint a Nom Nom Galaxy)
    és mehetsz mindig tovább egyel, de akkor nem.
    Láttam már ezt a csillagos várost videókon de azt hittem ez a Night program amiről beszéltetek mert hogy éjszaka van :)
    , de akkor ez ebben van benne a stable-ben :)
    Még annyit hadd kérdezzek hogy van vagy 5 upgrade modulom azokat hogy tudom használni? Azt írja az űrhajón vagy fontos tárgyakon de hogy?
  • LeWyTy
    #657
    Azt a kristályt nem fogod megtalálni akárhol, az csak a hozzá tartozó dungeonban van, amit az outposton kapsz.
    A linkelt vidiben (#656) 20-24percnél láthatod mit kell csinálnod.
  • Terawatt
    #656


    Hozzá tenném, hogy hülyeség végig speedrunolni egy játékot ahol a felfedezés a lényeg. (meg kb bármelyik játékot speedrunolni :D mindenesetre egy half life vagy super meat boy speedrunt végig nézni tényleg móka)
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2016.01.03. 11:32:47
  • sárkánylovag
    #655
    Ha ezt a játékot 2-3 óra alatt te végig tudod játszani kérlek tedd fel a youtube-ra, azt meg szeretném nézni :)
    Sajnos a SAIL gépen talált Missions fülben nincsen nálam semmiféle misszió, valószinű a virágbolti verzióm miatt:)
    Így a kristály bukva, akkor tulajdonképen ez egy demó volt számomra.
    Belegondoltam hogy ha 20 percig tudok jobbra és balra és lefele ugy menni hogy még minidig nincs a pályának vége, akkor az 20*60*40*60 másodpercig tartana megtalálni véletlenszerűen a kristályt ez úgy 60 óra és ez csak egy bolygó a nem tudom hányból gondolom 100 biztos van.
    Szóval ebbe a játékba akár végtelen időt is el lehet időzni.
    A Disgaea2 volt régen PSPn ilyen hogy nem volt szint limit .
  • LeWyTy
    #654
    #653 Szerintem a terraria elég béna
    #651 Tulajdonképpen elég kihalt szokott lenni.
    A Nightly is rendes játék volt semmi köze az éjszakai dologhoz.(mondjuk azt hogy a béta bétája, de már Unstable a nevem, és csak annyiban különbözik hogy azt gyakrabban frissítik.. publikus teszt verzió -> Unstable=nem satbil) U no?
    Az Erectus kristályt az űrhajódon a SAIL gépen találod a Missions fülben lévő misszióban. Végigmész a dungeonon és az a jutalmad.
    Nincs térkép = felfedezéssel.
    Ez még kicsi hajó, ha vágod a játékot nem nagy szám.
    Néhány quest itemet elég nehéz megtalálni, de ha a ritkább dolgokkal nem kellene foglalkozni akkor 2-3 óra alatt kijátszható a játék.
    Ha gondolod vegyél fel steamen segítek szívesen, úgy is unatkozom. Küldök privit.
    #650 nekem úgy 250óra lehet összesen
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.01.02. 18:32:59
  • wedge31
    #653
    Terrariát a kategoria legjobbját akkor eddig pont kihagytad.
  • Terawatt
    #652
    Meg nem mondom már akkor hogy mi a helyzet, azt hittem az első bolygón ragadtál le. Igen az ilyenek csak dekoráció. Rengeteget fejlődött a játék ahoz képest amikor én toltam.

    Craft the world is egy nagyon jópofa játék.
  • sárkánylovag
    #651
    Köszi hogy válaszoltok, azt hittem ez a fórum is kihalt mint sok másik...
    Én most a Darkout-ból csöppentem ide, az is nagy kraftos játék meg még a Craft the Word volt jó, amit kivittem, ha esetleg keresel hasonló gameket.
    Ez alapján amit írtok akkor a Stable van nekem, 2015 dec 15. frissítéssel. A Nightlyről amit láttam videót mind éjszaka van csillagos háttérrel, de az nem tetszik mert a másik szép színes :)
    Igen ez a rectius crystal amit keresek (sajnos nem értettem meg maradéktalanul az angolt)
    Ez is a föld gyomrában van mint az előző 20 cores kristály a lávánál ?
    Brutálisan mélyre leástam már itt a 2. bolygón és még mindig nincs meg az alja.
    Azt nem értem ha nincs térkép hogy találjátok meg a dolgokat mert valami elképesztően nagy a terület.
    Loptam én valami műszert egy katonai bázistól az radarnak tűnt, meg hatalmas plazma monitort meg kis számítógépet
    De ahogy hazavittem és kiraktam őket azt látom hogy ezek nem működőképes cuccok ha jól értem csak ilyen kirakom dekorációnak a tárgyak nagy része.

    A spoilerbe brutális nagy az űrhajód, nem ma kezdted látszik :)

    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2016.01.02. 17:19:55
  • Terawatt
    #650
    Amikor kijött a játék bele toltam kb 40 órát (10~ tört majd megtetszett és megvettem és így a steam még 30at ír)

    Azóta kb egyszer felléptem, de lehet lassan vissza kéne térni. Terrariában több mint 100 órám van, minden percét imádtam és ez is jó volt. Ó sok a játék és oly kevés az idő
  • LeWyTy
    #649
    De jó lenne ha mozgathatók lennének a cuccok. Pl a hylotl ship lockertől nem lehet használni a liftet
    Nem tudtok rá modot?