23038

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I 1.0 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!


Stabil 1.0 szerverek:

Ironman 7 days server
IP:176.57.140.228:26940
jelszó:meggyfa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!
  • BenedekFeco
    #22629
  • Ironman2
    #22628
    Na ezt a linket ki se lehet jelölni itten,most nézem,szóval mégegyszer belinkelem mostmár rendesen.Elkezdődött az alfa221 fejlesztése,és ezáltal a fórumja is:

    Alfa 21 fejlesztői napló

    Külön érdekesség,hogy mostmár amiket ide beraknak,azok már benne vannak a játékban,tehát nem előre való igérgetések listája lesz itt a fórumon! Lejjebb görgetve az új autómodellek láthatók! Felülre beraktam a linkjét a bannerba!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.03.19. 19:42:24
  • nono28
    #22627
    Köszönöm szépen!
  • ntex
    #22626
    Ha többen játszanak a szerveren lehet vele saját shop-ot csinálni, kirakod valahová, pakolsz beléjük cuccokat beárazva, a többi játékos meg megveheti belőle ami kell neki.
  • nono28
    #22625
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem.A kereskedőnél van bérelhető automata,azt mire lehet használni?
  • Ironman2
    #22624
    Elkezdődött az alfa21 fejlesztése,vannak már újabb dekorativ járgányok:


    https://community.7daystodie.com/topic/28129-alpha-21-dev-diary/
  • Ironman2
    #22623
    G-Portalon karbantartás volt,új ip cim lett kiosztva a szerverünkre,ha valaki keresi,akkor,itt az új ip:

    [HUN] Ironman 7Days server (3xXP)
    IP: 176.57.140.170:26930 (Query Port: 26931, Telnet Port: 8111)

    jelszó továbbra is :kocsonya

    Hamarosan elérjük a 150. napot a lootok újra respawnolnak,szóval senki se marad ki a jóból.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.03.14. 01:42:47
  • nono28
    #22622
    Sziasztok!

    Lehet hogy,én csinálok rosszul valamit de nem értem.Hordaváró mennyezetére helyezett Blade Trap működése közben a zombik simán sértetlenül mennek át rajta.Elvileg kaszabolni kellene őket!Van valami trükk vagy a fejlesztők rontottak el valamit?Alpha19.6 verzióban ott jól működött!
  • undY1ng #22621
  • Ironman2
    #22620
    CSak ha komolyabb változás lesz,ezekért nem érdemes amik most kijöttek patchek.
  • undY1ng #22619
    Mióta megjelent a stabil 20, azóta érdemes új mapot indítani ha megjelenik egy új verzió? Már nem tudom ez a része úgy működik e mint régen
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2022.02.23. 11:06:49
  • Ironman2
    #22618
    Kijött a 20.3 stabil,egy mini frissítés.Az igazi nagyobb frissítés egy héten belül várható experimentalban! 20.4!

    Hello survivors!

    We have a small hotfix incoming for you.
    It is currently available on EXP already and shall go live tomorrow.

    This hotfix addresses a change in the Twitch authentication so our users can still use Twitch integration after the end of February.

    A20.4 with fixes can be expected on EXP later this week or early next week.

    UPDATE:
    A20.3 b3 went live!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.02.23. 10:33:01
  • gamesdrive94
    #22617
    Sziasztok a játék Magyaritásával kapcsolatban tud valaki valamilyen hírt? Ahogy néztem a magyaritasok.hu oldalon 90%-os, viszont az Alpa 16 Magyar nyelvi fájlok tölthetők csak le. Ha ráteszed a jelenlegi legfrisebb verzióra eléggé megkavarja a szövegrészket. Tudni lehet, hogy hozzá lesz-e igazítva az új verziókhoz?
  • undY1ng #22616
    Állítólag hasonló javított játékos modelleket is tartalmazni fogja.
  • BenedekFeco
    #22615
    Kb az összes zombi is jobban néz ki mint a játékos karaktere :)
  • ntex
    #22614
    Az első banditamodellek... Nem annyira lényeges de személy szerint viccesnek tartom hogy jobban néznek ki mint maguk a játékos karakterek

  • BenedekFeco
    #22613
  • nepszter1
    #22612
    Sziasztok ha teljesen kezdő vagyok , tudnátok egy to do listet valahol mit miután érdemes?
  • BenedekFeco
    #22611
  • Ironman2
    #22610
    De átmennek simán! Zárd be magad egy kis 5x5-ös szobába,és ha jön horda majd meglátod! Középtájban hagyj ki egy kockát,valamelyik oldalon!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.02.18. 18:16:39
  • hapi
    #22609
    Nem másznak át! Majd A21-ben.

    Zombies can duck and crawl through areas that are less than 2-meters but more than 1-meter
    Zombies include 1-meter holes in their paths and can crawl through them - pushed to A21

  • sor6
    #22608
    Köszi! Pedig már kezdtem örülni, h valami koordináta a lelőhelyéhez
  • BenedekFeco
    #22607
    annyi időbe telik craftolni
  • sor6
    #22606
    Sziasztok!

    Lehet, hogy hülye kérdés! Mi az a 00' 30" ?

    https://7daystodie.fandom.com/wiki/Bicycle_Handlebars

  • SteweKere #22605
    Miután ezt leírtam, pont találtam egyet :D A 15-ös verzió óta játszom vele, de eddig ilyen nem volt. Szívás lett volna ha hiba, mert hatodik napont voltam, 120 percesre állítva :))))
  • ntex
    #22604
    Balszerencse. Keresgélj tovább, előbb utóbb lesz valamelyik :) Wrench főleg konyhaszekrényekben szokott régebben lenni, meg szerszámosládákban.
  • SteweKere #22603
    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Felraktam a legújabb Alpha 20.2(b2) verziót, és egy anomáliába futottam. a hatodik napon vagyok, és nincs egy darab Wrench se sehol. A receptje megvan, csak ugye ha meg akarom csinálni, ahhoz kell egy működő Workbench. Na, abból is csak tönkrement van, pedig már kb vagy ötvenet találtam, és az is mind rossz. Valami ötletetek lenne erre? vagy más is futott már bele?
  • BenedekFeco
    #22602
    én ja
  • undY1ng #22601
    Legtöbben már Darkness Falls-oztok?
  • csjoco1
    #22600
    Már lassan 2 hónapja átmásznak.
  • Ironman2
    #22599
    Zombik már most átmásznak az 1 méteres lyukon,tegnap volt szerencsém tapasztalni.
  • Ironman2
    #22598
    Akinek kedve van,az jöjjön hozzánk,alapjáték,de háromszoros szorzó,kicsit jobban lehet előre haladni a játékban,többszörös zombi,a mezőkön,városokban.Megemelt állatlétszám,az öv megmarad halálkor,és PvE.150 naponként loot respawn!

    IP: 176.57.160.65:27050 jelszó:kocsonya

    Az EAC legyen kikapcsolva!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.02.13. 21:12:56
  • BenedekFeco
    #22597
  • ntex
    #22596
    Ez a kemény 464 byte-os patch volt az? Az a durva hogy emiatt a pár byte miatt is közel 7GB-ot ír fel a frissítés mint a képen látszik


    Utoljára szerkesztette: ntex, 2022.02.08. 01:55:18
  • Ironman2
    #22595
    Gyorsak voltak! Kijött az alfa 20.2 stabil!

    Today we are releasing a small A20.2 patch to the live build.

    It has a fix for turrets falling through blocks/the world and a NRE fix for the celebrate buff.

    This patch should not have any conflicts with existing savegames.

    A20.3 EXP will start soon and be meatier than A20.2.

    We hope everyone will have fun with it!

    A20.2 b2 Changelog

    Fixed

    Null Ref when killing enemies with celebrate on
    Turrets falling through blocks
    CallGameEvent would not work on servers for clients

    Edited 2 hours ago by Hated (see edit history)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.02.08. 01:26:49
  • BenedekFeco
    #22594
  • Ironman2
    #22593
    Frissítettem a magyar szerverek banner bejegyzést.Szóval aki Undead Legacy mókát akar tolni,az menjen Randomékhoz.Mellette én is indítottam a héten szerót,háromszoros szorzóval,és megnövelt zombi,álllat kombóval.Loot respawn majd valamikor a 150.napon.
  • nibron
    #22592
    amikor experimentalból visszalépünk "stabil"-ba, akkor mindig érdemes újrarakni. na+ a shader cache-t is törölni.
  • ntex
    #22591
    Modok általában nem működnek ha kijön 1-1 új verzió a játékból, amíg nem frissítik azokat is.
  • gvarga12
    #22590
    nekem mintha par mod nem menne pl. a Corpse Remover az tuti kikapcsolt 20.1-ben