22995
7 Days To Die
Jelenlegi stabil verzió:alfa21.2

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I A22 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!

11 év alfa fejlesztés után! Teljes játék (1.0) megjelenése 2024 júniusban!
5.50 euró a játék április 29-ig,utána brutálisan megdrágul,utolsó lehetőség,csapjatok le rá!
  • DevEagle
    #22549
    Én fel se tudtam tenni, mindenféle hibát irt ki. Nem launcherből. Nem tudom mit ronthatok el amikor milliónyi modot kipróbáltam már rég és most is.
  • DevEagle
    #22548
    Aztak'életbe. NPC mod nem hiszem el ÚRISTEN checkoljátok!!!!!!!!!!!!
  • DevEagle
    #22547
    Az a baj hogy sajnos igazad van. Játszottam mostanában sokat rust magyar pve szerveren. Eszméletlen jó volt. 2-3 hétig. Igen fakezűek.
  • ntex
    #22546
    Idén már elvileg aranylemezre fog kerülni, egy alfa lesz még idén és utána kiadják elvileg.
  • JonasSandor
    #22545
    XDXDXD
  • hapi
    #22544
    Rájöttem hogy be van bugolva az egyetlen furnacem, rossz az UI-ja nem lehet beletenni semmit. Tettem mellé csalással egy újat az jó.
  • BenedekFeco
    #22543
    Kell egy Blacksmith Forge, abban tudsz cuccokat gyártani. A sima furnace-ban csak az alapanyagot csinálod meg hozzá.
  • hapi
    #22542
    Valaki nem tudja hogy Undead Legacy-ban miért nem tudok semmit gyártani a furnace-ban? Mi kell még hozzá? Semmi nincs a legyártható tárgyak között de még szürkén se!
  • Ironman2
    #22541
    2030 Június?
  • JonasSandor
    #22540
    Júniusra van kiírva a végleges dátuma a megjelenési listán.
  • hapi
    #22539
    Így van mégis 1000+ órám van benne, míg a legújabb AAA játékokat abba hagyom az első 10 órában. Ott lehet úszni is és nem bot kéz van 10 évig LOL
  • Norbertboy
    #22538
    Ugyanaz a bot kéz van lassan egy évtizede... Gondolom még mindig nem tud úszni a karakter... Még jó hogy nem a vizen sétál mint Krisztus...
  • DevEagle
    #22537
    Igen, erről volt itt is szó évekig. Hivatalos oldalon meg gondolhatod mennyiszer volt ez a téma. Mindig is ez volt a kérés. Már 3-4 alpha óta ha meglépik egész máshol járna a játék tutti
  • DevEagle
    #22536
    Csak ki tudom irni kézzel is egy másik fül cim mezőjébe a netcimet ;-) Nem kéne problémát okozzon...

    Jármű modok most is vannak már nem? Mármint szinezni lehet nagyobb tank stb. Vagy ez még csak terv? Hol láttam akkor hivatalos helyen?
  • Ironman2
    #22535
    Ez időrendi sorrendbe van.Aztán azt regisztrálod be,amelyik neked szimpi.

    Amúgy kaland szempontjából mindegyik jó.Sok kriptás pályát tartalmaznak a dlc-k is.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.12.31. 01:46:45
  • lammaer
    #22534
    Milyen sorrendben ajánlod őket?
  • Ironman2
    #22533
    Csapjatok le rá!!! Hihetetlen ajándék az Epictől.Tudom ez most off,de minél többemberkéhez jusson el a hir,aki még nem tudja:

    az összes dlc,mindennel együtt a 2013-tól kezdődő Tomb Raider Trilógia ingyenes az Epic Storeban!
    Tomb Raider Goty
    Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration
    Shadow Of The Tomb Raider Definitive Editions

    Jó kalandozást,brutális mindegyik rész,és nagyon hosszúak,főleg az utolsó sikerült baromi jóra,én már átéltem őket.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.12.31. 01:09:57
  • undY1ng #22532
    Most a 100% loot az az alap standard ugye? Csak mert így is elég sok dolgot lehet találni
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2021.12.30. 11:46:37
  • uTur
    #22531
    Remélem örökre alfa marad, mert akkor mindig van hova fejlődni. :) Ez a bandita dolog jól hangzik, minden valamire való zombis történetben vannak gonosz túlélő kolóniák.
  • Ironman2
    #22530
    Pedig a játék,még csak most kezd majd izgalmas lenni,jönnek a jármü tuning cuccok (Dying Light:The Followers-ből ismerős-nek fog tünni a dolog),kb olyan lesz.Jönnek a banditák,hamár a zombikkal simán el tudunk bánni,akkor azok megkeserítik még az életünket is,talán még szövetkeznek majd a zombikkal is egyet,ki tudja.De most egyelőre élvezzétek az alfa 20-at.Gondolom bő egy év lesz az alfa21-re megint.
  • Ironman2
    #22529
    Amióta szétbaszta a hülye órareklám az egész fórumot,mert egy hozzá nem értő rakta be a reklámot.Amúgy már megmagyarázták a Mi kellene az Sg-nek topikjában,miért van ez,hogy minden topikot szétcsesztek:
    Kicsit vissza kell olvasni:

    Ide katt!

    Azért a banner bejön,csak rá kell kattintani a kis sorszámra ott felül.
    Felül a bannerban ki lehet jelölni amúgy már az Operencia honlapját.
    Én azért maradok Randoméknál egyelőre,jobban szeretem az alapjátékot
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.12.30. 01:12:14
  • lammaer
    #22528
    Mod support bármilyen jó alapokkal bíró játékot az egekbe tud röpíteni.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.12.29. 20:41:43
  • ntex
    #22527
    Elvileg Steam Workshop integráció is lesz majd
  • DevEagle
    #22526
    Na az nem semmi. Vannak ennyire ráérős emberek itthon is? Remélem nem más POI-jait magyarositották pár felirattal. De mondjuk kit érdekel :)

    EDIT:
    A fórum (SG) mióta ilyen fos? Nem lehet kijelölni a szöveget másolni? Mi a'?
    A server oldalát megtaláltam, végre itt vannak olyan pluginek mint rust. Teleport, meg gyűjthető coin dolgokért, és nagyon kezdő barát beállitással.
    Lehet ez lesz az első olyan szerver ahol játszani is fogok.
    Köszi a tippet!
    Utoljára szerkesztette: DevEagle, 2021.12.29. 17:36:47
  • DevEagle
    #22525
    Úristeeen. Milyen modok vannak már most kint istenem. Lehet aludni éjszaka, segtő állatok és zombik. Tenyészthető disznó, az a mod amiben van vagy 20 féle jármű repülővel, teherautóval, úristeeen

    Megcsinálták ezek az agyalágyultak azt amit már rég kellett volna a mod support. Na most fog felrobbanni a net ha felhypolják a játékot. Egy hatalmas térképpel és sok moddal kb tényleg bármit meg lehet csinálni majd ebben a játékban.

    Na ez a karácsonyi ajándék!
  • Ironman2
    #22524
    De igen állítólag ők készítették..Magyar feliratokkal is ellátott POI-k vannak,pl Liszt Ferenc repülőtér,amit én láttam,az egyik.De a start helyszín se kutya most.

    Egyébként meg:
    https://operencia.net/
    (szerverinformációk nem frissültek még náluk,most 300 százalék a szorzó!)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.12.27. 23:57:34
  • uTur
    #22523
    Ahh köszi ez nagyban leszűkíti a játszható szervereket.
  • DevEagle
    #22522
    Igen, saját tapasztalatom is az volt, hogy sok modban vannak érthetetlen hibák a launcher miatt. A végén én is hanyagoltam. Nem nagy kunszt modokat manuálisan is hozzáadni a játékhoz. Egy teljesen új másolatot meg csak tud mindenki már 2021-ben csinálni, másol-beillesztéssel.
  • ntex
    #22521
    Könnyen le tudod ellenőrizni melyik szerveren tudnak kifosztani:

    Mielőtt belépsz az adott szerverre megnézed az adatait, az utolsó tabon aminek 'multiplayer' a neve, meg kell nézni két paramétert: 'Offline claim health' és 'Online claim health'. Ezek határozzák meg a land claim blokk által védett terület erősségét, annak függvényében hogy fent vagy épp a szerveren (Online) vagy sem (Offline). Alapértelmezetten "x4" van beállítva ha jól tudom, tehát a védett blokkoknak 4x annyi hp-ja lesz tőle mint normál esetben. Normális PvE szervereken ezt általában "Infinite" -re állítják, mert ebben az esetben sérthetetlen a levédett bázis, mert "végtelen" hp-ja lesz.
  • DevEagle
    #22520
    Gyanítom a "saját" poi kifejezés az egy nagy mod amiben sok-sok új épület van megcsinálva... Az annyira nem saját gyártású ;-)
  • uTur
    #22519
    PvE szerveren is ki tudnak rabolni? Mert egy PvP szerveren kezdtem és másnap mikor beléptem mindenem ellopták a ládáimból. Elég elkeserítő volt arra belépni.
  • Ironman2
    #22518
    Inkább szerverre,nem unalmas az élet,főleg ha irogatnak is.

    Random szerverét frissítettem a bannerban,a többiek is jelentkezzenek,Csupasz Ugar,Angerfist,hogy tudjam frissiteni a linket.Bekerült egy újabb is,az Operencia,ahol mindig sokan vannak,és saját gyártású POI-kal van teli a map.
  • uTur
    #22517
    Ti hol játszotok, hol érdemes? Saját világban, vagy valamelyik szerver a faq-ból?
  • BenedekFeco
    #22516
    Launcher

    Simán kiválasztod, melyikkel akarsz játszani, feltelepiti, elinditja. Eddig semmi gondom nem volt vele. DarknessFalls, Undead Legacy ezeket vitte szó nélül az A19ig
  • ntex
    #22515
    A launcher az valami modos cucc? Csak mert Subquake sem ajánlja ennek használatát mert több galibát okoz mint amennyi haszna van...
  • BenedekFeco
    #22514
    Ja, közben meg lett. Nem manuálisan próbáltam, hanem launcherrel. Ott is van lehetőség.
  • hapi
    #22513
    Pontosan 20 másodperc bemásolni a modot a játék fő könyvtárába és kész.
    Itt egy kép meg a file:
    Undead legacy
    Utoljára szerkesztette: hapi, 2021.12.26. 23:03:21
  • BenedekFeco
    #22512
    Azt hiszem én is, mivel cseszik elindulni. 2 órám ráment troubleshooting-ra, aztán feladtam. Valakinek van ötlete? Megvolt minden, tiszta install, mindkettő launcherrel, driverek újak. A sima A20megy gond nélkül, ez meg itt meghal

    Utoljára szerkesztette: BenedekFeco, 2021.12.26. 22:45:38
  • ntex
    #22511
    Én megvárom ezt is míg kijön experimentalból, ahogy látom csak ma jött vagy 4 update hozzá :D
  • BenedekFeco
    #22510

    Rá is ugrok gyorsan