121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #45576
    Akár egy óra is, igen ha nem valós létező dolog.
    De ez csak 1 a sok közül.
    De totti megmondta, ami kezdetleges technika már létezik, annak minden más variánsa valósnak számít, vagyis nem sci-fi, ahogy semelyik másik játék sem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.21. 17:02:22
  • Bandicoot
    #45575
    Nevetséges,nem is értem.
    Egy maximum 50ezres kijelző (és akkor nagyon sokat mondok arra ami a HTC/Valve cuccában van), és a mozgásérzékelés...Lencsék...Fejrecumó. + sallang (fejes,irányító,stb) ami a kutyának sem hiányzik.
    Semmi nem indokolja a 150-300 guriga közötti árat,csak a gusztustalan nyerészkedés.
  • darkSectorxxx #45574
    Pontosan input lag-nál késik az irányítás, de ez az "input lag" is egy buta kifejezés.
  • Bandicoot
    #45573
    Az nem az input lag az bug.
    Tegnap olyanba is futottam akinek a fegyvere 1 méterrel elötte/fölötte lebegett és csak a lövéshangot hallottam meg hogy a fószer rohangál és üldöz egy másik játékost....
    Ez az input lag:



  • TDC Geronimo
    #45572
    HTC Vive is $799, Ships ‘Early April’ And You Can Answer Phone Calls In VR

    LOL

    "CEO Kaz Hirai ‏@KazHiraiCEO 2 ó2 órával ezelőtt
    The HTC Vive is $799. It comes with Job Simulator, so you can practice for the second job you’ll need to pay off your $799 credit card bill"



    Sonyn a világ szeme most már. 500 alá valahogy be tudnák lőni jó lenne
  • Tikal #45571
    LOL, tehát egy kicsit jobb Smartwatch és máris sci-fi a játék :)
  • Tikal #45570
    Aha, engem is, történt egy párszor, hogy lőnek rám, áll velem szemben egy srác, de ő másfelé néz, szóval biztos nem ő lő rám.. hát lófaszt nem :D
  • Tikal #45569
    nem olyan bonyolult pedig... ha nyomsz egy Options-t ott láthatod a Group menu-t, katt, és már hívhatod is a cimborákat, nem kell ehhez missiont se índitani.
  • darkSectorxxx #45568
    Coop akkor megy mikor odamész a küldikhez, ott van egy lenyitható hologrammos felület, kiválasztos a nehézséget és benyomod hogy társak keresése, és várni kell míg becsatlakoznak.
  • Ulthane
    #45567
    Na, belekóstoltam én is ebbe a divízió bétába.

    Hát nem lett nedves a bugyim. A látvány klassz, bár korábban jobb volt, de nekem az egész valahogy túl bonyolult. Ez a sok fejlesztgetés és társai. Arra sem jöttem rá, hogy lehet itt koopolni benne, hisz menüje sincs. :) Megyek, csinálom a feladatokat, de ha ez lesz egy játékon át, az baromi unalmas lesz Akár egyedül, akár társakkal.
  • darkSectorxxx #45566
    Felőlem.
  • TDC Geronimo
    #45565
    Ami rohadtul zavar divisionben az az input lag. Érdekes, hogy boxon sokkal kisebb. Ezt már closed betaban is észrevettem.
  • Totti5
    #45564
    Division valós környezetben, olyan technológiákkal működik ami ma is már megoldható, használják valamilyen szinten.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.02.21. 14:54:29
  • darkSectorxxx #45563
    Oks akkor, ma létező dolgok mindegyik. Értem én.
    A Halo sem sci-fi akkor.

    "A sci-fi az angol: science fiction kifejezés rövidítése (ejtsd: szki-fi v. szci-fi).[1] Jelentése eredetileg tudományos fantasztikus (regény)írás (a fikció jelentése: kitalálás, fantáziálás), tudományos (szép)irodalom, de magyarul a tudományos-fantasztikus (irodalom, művészet) megnevezés használatos. A tudományos-fantasztikus mű olyan művészeti (irodalmi, film stb.) alkotás, mely legtöbbször valódi vagy képzeletbeli tudomány(ok)nak a társadalomra, vagy egyes egyénekre gyakorolt hatását mutatja be. Ezeknek a műveknek a közös jellemzői, hogy zömében egy lehetséges jövőben játszódó képzeletbeli történetek. Megnyilvánulási formájuk lehet könyv, képregény, festmény, televíziós sorozat, film, rajzfilm, játék, színdarab és egyéb média."
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.21. 14:52:28
  • Totti5
    #45562
    Az nem scifi, meg semmi más ami abban van.
  • darkSectorxxx #45561
    Az egészet annak hívnám, kezdve a várossal.
    Bocs túl messzire mentem.

    Elég a srác óráját megemlíteni ezekkel a hologrammokkal.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.21. 14:44:49
  • Tikal #45560
    Milyen sci-fi elemek vannak ebben a játékban?
  • Bandicoot
    #45559
    Cronusmax plus-t használ itt valaki?
  • darkSectorxxx #45558
    Nem értelek, a pajzsok cserélhetők, fejleszthetők, alakíthatók lennének, sisak mellvért, karra, lábra stb...és azok is befolyásolnák a fizikát, mozgást stb.
    Ha meg a védő pajzsok megsérülnek akkor ennyi.

    Hidd el ha technikailag birnák a gépek én tudnék ballance-ot erre is. :)
    És maga a level csak arra lenne hogy te milyen szintű cuccokat használhatnál.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.21. 14:05:58
  • Bandicoot
    #45557
    Ruházat,pajzsok..És ha nem fejlődik velük a sérülés akkor egy idő után ugyan oda jutunk. Ability-kkel szintén.
    Abszolút kivitelezhetetlen hogy a reális sebzés megmaradjon.....
  • darkSectorxxx #45556
    Hát pl a fejlődést én mondjuk megldanám úgy, hogy a fejlődés csak az ability-kre lenne kihatással, pontosabb célzás, erőnlét, stb, és bizonyos szintenkénti ruházat, pajzsok, egyébb védelem használata stb, vagyis semmiképpen nem maga a testi ellenállás növelése, csak ehhez valszeg kicsit komolyabb progi kell, lévén nem gyenge fizika, kölcsönhatások kellenének.
    Stb, ötleek vannak részemről. :)
  • Bandicoot
    #45555
    Mi értelme a fejlődésnek akkor ha a sebzésre vagyis az egyik legfőbb játékelemre nincs hatással?:)
  • darkSectorxxx #45554
    Ja értem, hogy elvileg kivitelezhetetlen egy olyan fejlődős rendszer, ami minden másra kihatással lenne csak a sérülésekre nem? :)

    Ezzel nem azt mondom hogy konkrétan létezik ilyen, de megoldható lenne, csak ez a megszokott módszer egyszerűbb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.21. 13:55:18
  • Bandicoot
    #45553
    MMORPG-ben lévén vannak szintek és ehhez mérten fegyversebzések,igen nehéz lenne bárkinek is elvárni hogy realisztikus sebzésmodell legyen.
    Valamelyest viszont teljesítették, nem mindegy hol lövöd az ellenfelet és erős fegyverrel magasabb szinten egy gyengébb ellenfél bizony elöbb hal főként mondjuk mesterlövésszel fejen durrantva.
  • darkSectorxxx #45552
    Én erre annyit, hogy egyrészt az MMO/MMORPG (ha igaz ezek közül valami erre a játékra) nem jelenti hogy valami mennyire reális vagy nem, viszont a Div stílusa egy sci-fi, amitől meg nehéz elvárni a realizmust.
    Szóval Tikal feleslegesen várja el a sci-fi játéktól a reális ábrázolást, te pedig helytelen magyarázattal szolgáltál neki (azért nem reális mert sci-fi, nem pedig a játék műfaja miatt). :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.21. 13:44:55
  • Totti5
    #45551
    Dehogy MMORPG ez a játék. Az megint egy más műfaj.
  • Bandicoot
    #45550
    Youtuberek................

    Aki tisztában van az mmo fogalmával az nem fog ebbe belekötni. Ez van.
    Ha 1lövéses fejeseket akarsz szerezz valami nagyobb fegyvert és told normalon a küldetéseket. Ilyen egyszerű.
  • darkSectorxxx #45549
    Nem ezt én is tudtam hogy ilyet lehet benne, csak nem erre gondoltam.
    Egyel lejjebb.
    Én nekem ez gurulásnak számít. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.21. 13:17:38
  • darkSectorxxx #45548
    Bocs elfelejtettem hogy szerettek ti is kukacoskodni.
    Pontosítok, mint a FS és MGS5-ben úgy hogy a földre vetődni, és ott is maradni, kúszni stb. :)
  • Tikal #45547
    Igen, olyan YouTube-ereket nézek akiknek 10 követője van es ez az elso videojuk ilyen formán fingjuk sincs hogy mi az az MMO.... tenyleg....
  • Bandicoot
    #45546
    Nem törekedtek a realizmusra, ha arra törekedtek volna nem mmo játékot csinálnak.
    Adtak neki egy reális körítést amennyire lehetett. MMO-t soha a büdös életbe nem fognak tudni olyanra csinálni hogy az valós legyen. Téged zavar, engem nem, ahogyan az sem zavar ha egy játékban a bikinipáncélos nénit íjjal fejbelőve nem hal meg avagy ha rásuhintok karddal nem esik ketté. Ha mindenki 1-2 lövéstől halna nem lehetne érdemben mmo-ról beszélgetni.

    *minden reviewban előkerül ez a kérdés. Most a normális review-ekről beszélünk amikben abszolút nem kerül ez elő lévén tudják mi az az mmo, vagy az olyan user review-ekről akiknek semmi sem felel meg a játékban és a kákán is csomót keresnek?:)

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.02.21. 12:37:17
  • Tikal #45545
    Erről beszélek, törekedtek a realizmusra vs MMORPG ( bár itt nem tudom mi a massive multiplayer, hiszen 8 játékos fér el a világban, de mindegy most ), és nem sikerült feloldani az ellentétet. Valós NY térkép, valós fegyverek, hihető történet. Hiába mosolyogsz, minden review-ban előjön ez a kérdés, minden nagyobb YT-er fehozza a témát, nem véletlenül. Az hogy téged ez nem zavar az csak neked jó, engem zavar :(
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.02.21. 12:31:25
  • Bandicoot
    #45544
    "hogy kapucnis huligánok nem hullanak el egy gránáttól meg egy tár lőszertől
    Ez továbbra is egy MMORPG.
    Törekedtek a realizmusra vs MMO....:)
  • Tikal #45543
    Az NPC-kről ne is beszéljünk, szerintem van vagy 4 féle karakter a játékban, mind ugyanolyan ruhában, és még csak le sem lehet őket lőni, bezzeg szerencsétlen kutyákat...
  • Tikal #45542
    Nekem se a kedvenceim, de a legnagyobb problémám a játékkal az, hogy a beleélést rohadtul megtöri, hogy kapucnis huligánok nem hullanak el egy gránáttól meg egy tár lőszertől... Persze RPG, de egy fantasy-nál vagy sci-fi-nél ez nem olyan szembetűnő, de itt ahol mindenben törekedtek a realizmusra, ott ez igencsak szembetűnő. Arról nem is beszélve, hogy minden rohadt statikus, azon kívül, hogy betudom zárni egy autó ajtaját, ha elmegyek mellette, semmi nem mozdítható, nem robbantható fel, nekem ezek miatt van egy fura érzésem miközben játszom... Biztos eltöltök majd vele 20-30 órát, de nem ez lesz az év játéka...
  • Moby
    #45541
    Zombiag.
    Jaj ne...
  • Tikal #45540
    Pedig egy olyat eltudtam volna képzelni mint az I am legend-ben volt.
  • TDC Geronimo
    #45539
    Biztos, hogy nem lesz. Devek is mondták. Nekem személy szerint hiányzik, mert nincs valami nagy változatosság NPCk meg "bossok" terén.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.02.21. 12:02:35
  • Bandicoot
    #45538
    Nagyon remélem. Nem hiányzik.
  • TDC Geronimo
    #45537
    Nem lesznek zombik. Tom clancy, így kizárt az ilyen dolgok