121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #45415
    Annó Modern Warfare 2-ben volt szerencsém hasonló jelenethez. Parádés.
  • darkSectorxxx #45414
    És 2 cheat-es hogy harcol egymás ellen? :D
  • Bandicoot
    #45413
    Jó neked.

    Hír

    Az olyan nyalánkságokról mint a BETA alatt máris működőképes Aimbot, VH, ami ellen nulla védelem van a Divisionban.

  • Moby
    #45412
    Annyi volt, hogy konkrétan egyetlennel nem találkoztam a béta alatt. Viszont rendkívül szórakoztató a posztokat olvasgatni, rég jártam erre, most látom csak mennyi mókát szalasztottam el :D
  • darkSectorxxx #45411
    Meg szép meló volt a TR is szerintem....pláne x360-ra.
    Meg a Quantum Break is durva boxon látni (mármint hogy elvileg arról futnak a trailerek).
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.17. 17:57:05
  • darkSectorxxx #45410
    A játékok 80%-ban a szokásos fps-felbontás-élsimítás....
    Az hogy van High után Very High, nagyon kevés játékban van érdemleges eltérés.

    Nem kell konzolokat belevonni, hány játék jött ki hogy nemhogy a High- VH között alig látható az eltérés, de sokszor sok játékban a low és High között is sokkal kevesebb a romlás, mint az amit fps-ben nyersz vele.

    Persze ez érthető miért van sok helyen így.

    Mondjuk ott van TR.
    A Lara baba haja.
    Van PC egy ilyen extra haj részletesség, valóban amikor 50x-es nagyított képeken nézed a hajszálakat látod, hogy picit több hajszál, de mikor rendesen a játékban futsz a karakterrel, nagyon nehéz rávágni hogy most melyik verzió.

    Ez bonyolult, a kevés eltérés akkor jó ha nem szükséges annyival több erőforrás, akkor megéri, de ha erőmű kell a pici változáshoz, amit 10 játékosból 8 nem venne észre ha nem mondanák, na akkor szerintem annyira nem nagy dolog, inkább leírva van hatása.
    Hányszor mentem be játékoknál a menübe, száz opció, és mindenhol 4 változtatható érték, és van hogy úgy lekapcsolok 3-at, hogy utána kifotózott screenshotokkal sem jöttem rá hogy mi a faszt kapcsoltam.
  • Kongy
    #45409
    Hát sejtettem.. :D

    Mellesleg a Battlefronttal konzolon elég szép munkát tettek le az asztalra. FPS PC-n is hasonló, sőt a képminőség sem sokkal jobb. Persze, azért jobb, de nem annyira szembetűnően.
  • TDC Geronimo
    #45408
    Na live a siege patch. Lássuk
  • Bandicoot
    #45407
    Szép pc-n igaz meg van hardverben az ára. Viszont annyi csaló van és 0 védelem ez ellen hogy hamar elvette a kedvem és inkább ps4-re veszem. És az akkor még csak a zárt beta volt.
    Inkább gyengébb grafika mintsem a játékélmény rovására egy nagy adag csaló..
  • darkSectorxxx #45406
    A szopásos dolgokban tér el.
    Felbontás, élsimi, fps.
  • TDC Geronimo
    #45405
    Lehet jelentkezni köv FW betara

    Na legalább 2 hónapon belül jönni fog új update...
  • TDC Geronimo
    #45404
    konzolos is szép és jól is fut
  • Kongy
    #45403
    Nekem már lenn van a Division open beta, másztörrészen próbálom ki, hátha szebb, mint a konzolos :D
  • Ulthane
    #45402
    Sehol sem találtam tegnap a Store-ban, NEM volt fenn.
  • Ulthane
    #45401
    Bennem is megvan a kisértés, de szerintem ezeket a DLC-ket majd fillérekért kell megvenni valami akcióban. 28 ezer forint elég húzós egy játékért, pláne úgy, hogy az alapjáték is karácsonykor már féláron lesz kapható.

  • Bandicoot
    #45400
    :-O :-O
    Egyre inkább várom!

    Aki gondolja és betazna (illetve majd csapatná a fullal) vegyen fel!
  • TDC Geronimo
    #45399
    glaz+castle barricade glitch, kapkan trap glitch meg yachton a padló alá másznak be. Ezek mindegyike javítva lesz holnapi patchben szerencsére
  • Tikal #45398
    milyen glitchek vannak most?
  • TomStorm
    #45397
    Milyen nehéz már ez a Dying Light:O
    De milyen rohadt jó game aztamindenit:)

    Hardon kezdtem.2 órás prologue se volt gyenge de utána OMG:D
    És még el se jött az első éjjel..

    Sajnos úgylátom Public-ot se engedi Ps+ nélkül vagyis igen de sehol sincs senki más játékos:(
  • Rdinho10
    #45396
    Koszonom
  • TDC Geronimo
    #45395
    webes felületen lehet acc management résznél
  • Rdinho10
    #45394
    Udv,elorendelesemet hol tudom lemondani storeba?:D
  • TDC Geronimo
    #45393
    DS3 előrendelhető 28ért storeból season passal+2 dinamikus témával. Szemezgetek vele, mert tolni akarom éjféltől+DLCk is alapok lesznek
  • TDC Geronimo
    #45392
    Amúgy ez a siege tökéletesen megmutatja, hogy milyen világban is élünk manapság. Mennyi gyökér ember van. Tudom, hogy ez csak egy játék, de aki itt ilyeneket művel az a való életben sem lehet különb.
  • darkSectorxxx #45391
    Öröm, bodottág. :D
  • TDC Geronimo
    #45390
    Elvileg lehet szedni már open betat. Akinek closed fent maradt ott volt egy 1+ gigás patch
  • Totti5
    #45389
    Oltják rendesen a parazsat!

    Előre van rendelve. Várós.
  • TDC Geronimo
    #45388
  • TDC Geronimo
    #45387
    Ideje, hogy holnap végre jön siege 2.1es patch, mert azt a sok okádék gyökér glitchelő embert már nehezen tudom elviselni.
  • darkSectorxxx #45386
    Ja, szingapúr és vettem már oroszban, meg állítólag hong kong még.
    De sokszor egyébb helyeken is volt olcsóbb, pl Argentína....

    Itt követheted nyomon.
  • Ulthane
    #45385
    Jó, de X1-en melyik store? Konkrét országok kellenének, hogy PS4-en ki tudjam próbálni
  • Ulthane
    #45384
    Az kapja meg a Hr-t 3 ezerért, aki a Beyond FELÚJÍTOTT változatát vette meg, nem a PS3-ast!!!
  • darkSectorxxx #45383
    Az szép, akkor 20 alatt nem ússzák meg dobozossal.
  • vixo
    #45382
    A gyűjtőit és a standard plus edition-t.
  • darkSectorxxx #45381
    Mi?
    Miért, akkor mit lehet kapni? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.16. 15:31:54
  • vixo
    #45380
    Sziasztok!

    Nem rég kaptam egy mail-t konzolokszervizétől,hogy Uncharted 4 alap kiadása nem lesz kapható itthon. Erről tud vki vmi konkrét infót,hogy miért nem?
  • darkSectorxxx #45379
  • darkSectorxxx #45378
    Ez X1-en megy, PS4-en kisebb eltérések vannak, magyar és usa közt néha. a dollár miatt.
  • Amiga
    #45377
    Igen, megvettem a Beyondot, amikor megjelent. Na, ez akkor most jó hír, HR magában 3 ezresért most melengeti a lelkem. :-))) A Beyond-ot meg épp tegnap fejeztem be, most majd márciusig kipróbálom még az időrendi sorrendes variánssal is.

    Köszi az infót!
  • Ulthane
    #45376
    Melyik sztórból lehet most jó áron vásárolni? Orosz? Szingapúr? Korábban említették itt többen is.