121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #45701
    najó. még a könnyem is kicsordult a gyönyörtől
  • TDC Geronimo
    #45700
    here we go

  • TDC Geronimo
    #45699
    Azt már bejelentették :)
  • Bandicoot
    #45698
    Ühm...
    Bejelentenék hogy késik...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.02.24. 14:49:07
  • TDC Geronimo
    #45696
    T-1 óra hype!
  • TomStorm
    #45695
    Hát az nagyon komoly.Köszi szépen!!
  • Tatyla
    #45694
    Így ha mindegyik profil prymari megoszlik a plusz
  • darkSectorxxx #45693
    Ja csak ezt sugalta a kép link, videóból ritkán érdemes mutogatni. :)
  • darkSectorxxx #45692
  • TomStorm
    #45691
    Egy profilon van Ps+ mégis többi profillal is tudok Multizni.Ez így normális?Eddig is így müködött?
  • AntiHero
    #45690


    Mikor a fagyi visszanyal. :D
  • TDC Geronimo
    #45688
    Legyen annyi elég, hogy realtime :)
  • Bandicoot
    #45684
    A legsokkolóbb ugyanakkor váratlanabb az lenne ha lerokkanna.
  • Ulthane
    #45683
    Nyilván happy-end lesz a vége, ez egy ilyen sorozat.
  • Zozzancs
    #45682
    Hát lehet, mondjuk személy szerint sajnálnám, ha kinyíratnák, én egy nyugodt öreg kort képzelnék el neki Elenával, de hát ízlések és pofonok :D
  • Ulthane
    #45681
    Sajnos nincs annyi vér a pucájában a rossz kutyának, hogy kinyírja. Pedig megérdemelné. Én egy komor, kesernyés lezárásnak örülnék, nem pedig ilyen blődvicces, nyálas-szépfiúsnak.
  • SlickAdam
    #45680
    el fog tünni a ködben
  • Zozzancs
    #45679
    Szerintetek mi lesz a sorsa Nathan Drake-nek? epic halál vagy végleg leteszi a lantot? esetleg valaki más fog meghalni?
  • Ulthane
    #45678
    Ld. #45675
  • n000rbi
    #45677
    Mondta valaki, hogy ingame?
  • Ulthane
    #45676
    Meg kényelmesebb, meg olcsóbb (nem a magyar store-okban). De az tény, hogy olyan címet érdemes megvenni, amiről tudod, hogy tolni fogod. Nyomott áron véve, felesben, s máris nincs kvázi kockázat. 6 ezer forint per fő áron vett játéknál meg szerintem ne virnyákoljon senki, ha nem tetszik neki.
  • Ulthane
    #45675
    Sajnios Darkynál a pont. A Battlefront december januárban legalább 4 különböző akcióban volt szarrá leárazva, én 9 ezer forintnál gondolkodtam el erősen, hogy megvegyem, hála istennek, nem tettem.

    Játékot különben is kizárólag legalább fél évvel a megjelenés után, fullra peccselve, harmadáron szabad venni. Bármilyet.
  • Ulthane
    #45674
  • darkSectorxxx #45673
    Ez nem ingame szerintem.
  • n000rbi
    #45672
    ?
  • darkSectorxxx #45671
    Ez kamu lesz. :)
  • TDC Geronimo
    #45670
  • TDC Geronimo
    #45669
    Na ma délután 3kor úgy néz ki jön UC4 story trailer vagy valami nagyobb UC bejelentés.
  • Bandicoot
    #45668
    Hümmm. Azt hiszem jövő hónapra be kell kalkulálnom a DC Bike kiegjének megvételét is, ez a Suzuki-s DLC nagyon bejön. Bármennyire is arcade,hiánypótló egy ilyen motoros megoldás ezzel a sebessérézettel,látvánnyal és hangokkal.
  • Bandicoot
    #45667


    Bár ne kéne ezzel foglalkozni....
  • darkSectorxxx #45666
    Én is, de ha mégis rákényszerülne valaki. :D
    Ebből még lehet valami talán.

    Aból a kívánsából, hogy jó játékot akarsz venni, már veszett fejsze nyele. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.23. 19:44:30
  • Moby
    #45665
    Én nem akarok játékokat eladni. Jó játékokat akarok venni.
  • Moby
    #45664
    Csak mi értelme vizsgálgatni hibásan, betegen, félkészen, hiányosan? Nem azért nem érdemes tolni őket, mert nem lehet eladni. Egy csomót felesleges is lenne. Egyszerűen csak torz képet kapsz róla. A BFront is egyszer, majd ha már senki nem fogja tolni (mer mindenki day1 beleunt) már egész használható lesz, talán. Fallout4 konzolokon 4-5 hónap után néz ki úgy, ahogy ki kellett volna jönnie. Witcher3-at ne is említsem, stbstb. Ez a nagy kapkodás csak a kiadóknak jó, a játékosoknak nem.
  • darkSectorxxx #45663
    Ez oké, aláírom kényelmesebb lenne a digitet eladni, csak éppen arra akartam célozni, hogy amíg nem lesz másképpen a gyakorlatban addig kár ezzel foglalkozni, ha tudod hogy végleges akkor eleve légy óvatosabb.

    majd ráérsz mindenbe beleugrani ha majd bevezetik a digitális tartalmak cseréjét. :D
  • Bandicoot
    #45662
    Az rendben csak ha szar eladom/elcserélem,és nem a nyakaom marad.
  • Bandicoot
    #45661
    Oké. Restartoltam a gépet, probléma megoldódott.:)
  • Moby
    #45660
    Konzolon is ugyanolyan szar hónapokig. Sőt.
  • darkSectorxxx #45659
    az furi, érdekes hogy miért nem van egybe a 2, hiszen a régió megegyezik, és a licensz mind2 tartalomhoz megvan
  • Bandicoot
    #45658
    Megvettem a tartalmat. Játékon belül viszont azt írja hogy meg kell venni. Kívül pedig hogy telepítve van. Fura.

    Nevezetesen DriveClub. Megvettem a Suzuki motoros tartalmat. Játékon belül ott a kosárka. Ki van írva hogy meg kell venni. Rányomok,behozza a Store-t ahol pedig "purchased"....

    Mindkét acc magyar.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.02.23. 18:53:19
  • darkSectorxxx #45657
    Nem próbáltam még, de mennie kell, ha a 2 profil legalább 1 régióban van. Persze garancia nincs, de te mivel a fájlokat csak használod egymásba töltheti a gép nyugodt szívvel.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.23. 18:43:56