121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #45536
    "minden utca ugyanúgy néz ki"
    Pont hogy nem....

    Egyébként kötve hiszem hogy lesznek zombik bármikor is, itt valami "zöld méregről" van szó és halnak az emberek a fertőzéstől.
    Csak az utóbbi években a csapból is a zombik folytak így ezt várná az ember holott mocskosul unalmas téma kezd lenni.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.02.21. 11:02:30
  • Tikal #45535
    Amire kiváncsi vagyok, hogy megfogják e tudni oldani a térkép egysíkúságának problémáját... milyen új helyszínek lesznek még, mert egy újabb felhőkarcoló tömb nem fog lázba hozni. Eléggé unalmas hogy minden utca ugyanúgy néz ki.. legalább tavaszodna ki egy pár hónap múlva, mert a télből már amúgy is elegem van, nem hogy még egy játékban is azt bámuljam majd hetekig :))

    Egyébként rohadt hangulatos kolbászolni az alagút rendszerekben meg a metróban, de szinte várom, hogy mikor tör rám egy zombi sereg vagy valami, csak ne egy újabb kapucnis hülye gyerek baseball ütővel :)
  • Harlekin
    #45534
    "Amúgy még a fejlesztők helyében én beletettem volna azt is hogy tudjanak vetődni a karakterek"

    Te most ugye nem a Divisionról beszélsz!?!?!?Nem az nem lehet hiszen te tökéletesen minden részletében ismered a játékot,hiszen minden hozzászólásod a játékkal kapcsolatba ezt bizonyítja!Vagy esetleg pontosan a mérhetetlenül mélyreható vizsgálat közben siklottál el a 2x megnyomom az ugrás gombot lehetőségen...
  • Moby
    #45533
    A karakterek tudnak vetődni
  • Tikal #45532
    Amiben hasonlit a Destiny-re azok a végtelen grindelések lesznek, mikor huszadszorra mész majd le a metróba, hogy kinyírj fél táska lőszerrel egy lángszóróst....
  • darkSectorxxx #45531
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Persze, ezért mondtam hogy az én érzésem a single 3 kampány alapján hasonló, vagyis nem, mert a csőjátékok ezzel ellentétben megengedhetnek maguknak epic-es scriptelt dolgokat, jeleneteket.

    Persze ez nem csoda, ez értelemszerűen a játék más más célból történő elkészítése miatt adódik.
    Ezt a Gears-ozást arra mondtam hogy megyek a célponthoz, egy terület van jönnek az ellenfelek, levadászom, megint megyek előre, megint harc.
    A Gears ismeretes jobban erről a fedezékharc-megyek, lövök témával kapcsolatban.

    És még egy kapcsolót vagy ajtót sem kell kapcsolni, robbantani. Az interakció a beta-ban max a laptopok nyomkodásában merültek ki.
    Erre céloztam.
    Sőtt még a boss is egy sima ellenfél 4x annyi csikkal, ha nem lenne szinnel megkülönböztetve észre sem vettem volna hogy boss. :D Jó ez nem egetverő probléma, nem lehetnek benne óriás szörnyek, dehát........


    Amúgy még a fejlesztők helyében én beletettem volna azt is hogy tudjanak vetődni a karakterek, meg a földön feküdni, mint a FS-ban vagy MGS-ban.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.21. 00:20:16
  • Moby
    #45530
    Nincs ezeknek olyan pontja, ahol összemérhetőek lennének. Pláne nem igényesség alapján. Nagyon más célokat valósítanak meg, azokat is tökéletesen eltérően. Egy biztos: egy QB-t, vagy egy ordert inkább lehet geowhoz/thelinehoz mérni, mint a divisiont.
  • darkSectorxxx #45529
    Nehéz ezt szavakba önteni, ezt úgy vedd hogy nekem ezek a Divisionnak a Until szerű vicsorító fehér fogai. :D
  • darkSectorxxx #45528
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem nem nem.
    Mondtam ezerszer.
    Értem én a játék koncepciót, én azt nézem engem mi kötne le belőle.

    Van a Dark Zone, nem fogok fizetni a multiért, sem coop-ért (megaztán ez a része sem izgatott fel annyira ha netán a végleges ebből fog majd állni, hogy helikopterrel kimentegetni a cuccokat).Én ha megvenném, akkor a pénzemen a single kampány részét venném meg, ott meg nem látok benne átlag feletti dolgot.
    Mint írtam, ez jó hogy van ez a rendszer a sok ketyerével, meg aprólékosan kidolgozott fizika stb.

    De mikor lenyomok a beta-ban 3 küldit, felállok és azt mondom, ez nekem nem nyújt akkora élvezetet, mint akár egy epikus csőjáték, mondjuk egy order, pedig ott nem is játszok a 8 órából 3-at se. :D (biztos én vagyok a nyomi)
    És ezt mondom, vannak akik ezt jobban élvezik, vesznek psn plusz-t, bandáznak, multiznak, coop-oznak, azoknak készült ez a játék.

    Én a kampány oldalára voltam elsősorban kíváncsi, denekem nem jött át.
    Csak ezt akartam mondani. Kb úgy képzeld el, mintha egy GTA5-öt hittem volna ilyen köntösben (szabad vagy, de mégsem), de itt (persze érthető okokból most már) ilyenről szó sincs eddigiek alapján.


    Nincs probléma, mármint nem vergődök rajta, továbbléptem, nekem jön a QB meg a többiek, ezek az igénytelenebb 1 estés játékok. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.21. 00:07:14
  • Moby
    #45527
    Hááát ha az mmo rpg shooterekből csak a shootert bírtad értelmezni (a jelek szerint ez történhetett), akkor ezen nincs mit csodálkozni. Mondjuk ebből a véglegesben még van esélyed megfejteni a többi aspektust is: magyar fölirattal gyön. RPG értés nélkül meg nincsen, ezért sem vagy a műfaj értője. Az mmo-t meg lehet szeretni vagy nem, bár ennek pont van olyan nézete, ami nem mmo, vagyis csak minimál, és még jóak is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.02.20. 23:54:53
  • darkSectorxxx #45526
    Jó neked.
    Azért mondtam nem lényeges, akit érdekel megveszi akit nem, az nem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Amúgy a Destiny nemcsak stílusban hasonlít erre, azzal is ugyanígy voltam, már a beta-t meguntam..... És emlékszem az volt a kegyelemdöfés mikor megtudtam hogy a full játékban mennyivel lesz több a bejárható bolygók száma.
    Onnantól nem érdekelt a 120millio féle fegyver meg cucc.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.20. 23:50:28
  • Moby
    #45525
    Tökéletesen érzem, és 20 perce fuldoklom tőle :SADASDASDASDDSAASD
  • darkSectorxxx #45524
    "az ég világon semmi hasonlóság nincs a két játék között."

    Mint Moby esetében, ha értenétek, azt éreznétek amit én, akkor lenne.
    Nem szószerint kell venni, hanem utalások formájában.
    Én is tudom hogy kategóriában Destiny, de a küldetéséek közben ez volt az érzésem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.20. 23:38:08
  • darkSectorxxx #45523
    Nekem tetszett, látod ezt mondom, ott pl fordítva van mint itt, ez nekem nem tetszik, nem hat meg, az téged. :)
  • darkSectorxxx #45522
    Tudom te elvagy a multival, neked bejön, nem is neked írtam pont ezért, naná hogy nem fogod azt átérezni amit én, ha így lenne egyforma izlésünk lenne.
  • Totti5
    #45521
    Azon kívül hogy gombnyomásra bebújik fedezék mögé ( mint 10 éve már a TPSek 99,9%a ), más pontban az ég világon semmi hasonlóság nincs a két játék között.
  • darkSectorxxx #45520
    Nem tudom most értitek-e én a single kampányról beszéltem, Gero is arra gondolt, a multi egy dolog, egymást ölitek, de akit ez nem érdekel.
    Én erre tértem ki, ha megvenném, nem multiznék, mert nem veszek psn-t, akkor ha lenne kampány része, mennyire lenne érdekes a játék.
    Erről elmélkedtem, az a GeoW hasonlat a játékmenet ezen részére vonatkozik, nem a loot rendszerre meg a Dark Zone-ra.

    Legalábbis a BETA küldetésekeben megyek a vonal után, harc fedezék harc, megyek tovább, megint fedezék harc"""boss"""" vége.
    Mindegyik, 2-3 küldetés ami volt ugyanaz.
    Erre írtam hogy majd nem tudnak szerintem ezzel a részével mit kezdeni.
  • Totti5
    #45519
    Spec Ops egy gyenge TPS volt érdekes helyszínnel. Valami epik storyról zengett az internet, sajnos nekem a feléig játszva abból semmi nem jött elő, így örömmel hagytam abba tucat alja TPS mechanikáját.
  • Moby
    #45518
    Visítok..,smknsakjdbnhjbdshjabdhkjbhkjHJBHKJBSKAHJKHsHJAB HB nkjsa


    ÓRIÁSISCDKAJNLKDJNSDAKJjknkjsdn
  • Moby
    #45517
    Jahogy...JA
    HOGY...
    MI?
    Hogy jaaaaaaaa, ja hogy a division mint gearsofwar meg theline. JA HOGY......
    LOÁSDAKJSDHLJJHKASBDhjBASHJDbhkjsvbadhjsabdjhncvx hjbhbgfouhbgfwehfbhebflohebfhjbfdhkjbksdhjfbkjhdsfbdsfhbakhjbfhnmcvmc,ynxv n,m


    TOPLEL
    ÓRIÁSI :DDDDDDDDDAASSSDAASASAADDAASDasdasfgfg

  • darkSectorxxx #45516
    Ja én Divizsönre írtam Gero-nak.
    Spec Ops nekem csak technikailag volt gyér kicsit, amúgy nem volt rossz.
  • Totti5
    #45515
    Divisionban semmi sablon nincs, mert mint olyan versenytársa sincs a piacon ( Destiny, de az máshogy működik máskép kell játszani, FPS, scifi ). De mivel pont arra a közösségi élményre épít mint a Destiny, kihívást kedvelő nagyon sok játékos 1:1ben megy majd bele a Divisionba is, ami egy ici picit sem hasonlít a GeoW-ra. Más műfajról van szó.
  • Moby
    #45514
    Deeeee melyik játékról van szó? Mi ez, ami olyan, mint a theline (azmekkorakurvaszartejóisten...), vagy mint a gearsofwar?
  • darkSectorxxx #45513
    Hát fededzék harcos játék.
    Legalábbis a single erről szól amit én végigvittem beta-ban.
    Vagy hívhatod Open World Spec: The Line-nak is. Nekem mindegy. :)

    Most az hogy gyüjtögeted a cuccokat, a küldetéseket nem teszi változatossá.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.20. 23:23:03
  • darkSectorxxx #45512
    Én is, az több mint 2k. :)
  • Moby
    #45511
    >valóban mondhatnánk hogy a "szokásos" sablon akció játék, Gears of War-os valami.

    Ez melyik játék?
  • Moby
    #45510
    A tomb raidert is 234 hrivnyáért vettem mssztórban. Többet ezért sem fizetnék.
  • darkSectorxxx #45509
    Hát 2k-nál csak drágább lesz. :D
    De én sem számítok sokra.
  • darkSectorxxx #45508
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk, messze bátor kijelentés tőlem, de én nem látom az alagút végén a fényt, valahogy azt feltétlezem, hogy ez a jó ötlet, ebben ki is fog merülni, és nem tudnak érdemben majd mit kezdeni a játékkal.
    De remélem a többiek miatt hogy nem lesz igazam.
  • Moby
    #45507
    Gondolom 8-10 órás lesz. Végigtolom benne a kart előre, aztán del. "Végigtombraiderezem". Hogy valami új definíciót alkossak :)


    /feltéve, hogy elérhető lesz ukrán vagy namíbia sztórban. És engedi is kifizetni. 2K-t még dobok rá, többet aligha.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.02.20. 23:10:11
  • darkSectorxxx #45506
    Nem hinném hogy kihagyná, max ha drága lesz.
  • darkSectorxxx #45505
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Figy azért mert minket pl nem köt le mások jól szórakozhatnak vele.
    Igazából nekemis csak mint pre order nem kell, ilyen 2-3k-ért lehet kicsit be-be kukkantanék lőni 1-et, de necces.

    Az a baj, hogy ha belegondolok, valóban mondhatnánk hogy a "szokásos" sablon akció játék, Gears of War-os valami.
    Azzal meg mirt játszok ugye.
    Csak ott egyértelműen elsősorban a dizájn hozzám közelebb áll, és megvannak az ok a részek, epikus jelenetek, pont a kötött történet segítségével, amiktől érdekesnek tűnik az amúgy középszerű puffogás.

    A MGS példáját tudnám megintcsak megemlíteni, ahogy régen baromira lekötött a 4 epizód (talán a 4.rész annyira már nem volt szuper), annyira a MGS5 a nagy mehetsz összevissza de vannak küldetések féle valami ölte meg nálam.
    És piszokjól elvannak ettől még sokan, akiket ez a játékmenet is érdekel még. :)

    Az én részemről ezzel tudnám magyarázni, nem a játékkal van baj, hanem velem. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.20. 23:05:13
  • TDC Geronimo
    #45504
    QB?
  • Moby
    #45503
    Lehet. Még azt sem tudom mikor játszanám (mondjuk azt sem, hogy megvettem-e egyáltalán). Megfulladok a játékokban. Az idén nem túl sok mindent akarok megvenni, bár összejönni úgysem fog...
  • TDC Geronimo
    #45502
    Majd lesz ez még így se! :P
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.02.20. 22:57:43
  • darkSectorxxx #45501
    Ja azért mondom, ez embere válogatja, ez így van rendjén.
    Én amiket írtam, csak saját magamról írtam.
  • darkSectorxxx #45500
    Jó az lehet de ha nem lesz? :)
    Majd ezért mondtam, hogy kiderül. ha nem akkor marad. :)
  • Moby
    #45499
    Nekem nem az. Sőt. Rohadtjó.
  • Moby
    #45498
    Jaaaaa. Hát én azt lecigányolom ukrán sztórból, ahogy a tombraidert is. Remélem lehet majd azt is.
  • darkSectorxxx #45497
    Ezért mondtam Anti-nak mikor tavaly év végén megvettük a GTA 5-öt, hogy most necces akár egy Division is, legalábbis a részemről. Már akkor kellett kalkulálni, hogy előtte erőt tudjunk gyűjteni.
    Pedig nem egymagam venném ezeket, de ha netán mindet akarom, az 30-35k ahogy kalkuláltam attól függően, hogy Anti melyikre bólint rá.

    Ja és nem beszélve arról, hogy a Resi-t is idén kellett megvenni.

    És ezek csak azok a játékok amiket én azonnal szeretnék játszani, hol van még azok a címek amik a listán lejjebb vannak és majd utólag kerül rájuk sor?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.20. 19:59:58