121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #45456
    Mitől lenne szarházi? Mindegyik bolt szarházi, mert a pénzedre vadászik. :)
  • Ulthane
    #45455
    Itt is van 100 alatt, szóval már nem olyan ritka. :)
  • darkSectorxxx #45454
    Ja én 57-ért vettem X1-et egy akcióban. :)
  • Bandicoot
    #45453
    Én a konzolgame.hu-tól hoztam ki pár hete a 1216a-s 500 gb-t. 1 hetes használtnak volt hirdetve, egyébként zsír új volt még a szaga is. Gamepad is még fóliás. 85000 volt, fullos 1 év hivatalos sony garral.
  • darkSectorxxx #45452
    Na jó ez egy kivételes eset, de bármelyik amúgy nem ez van máshol. :)
    De érted mit mondok régebben hamarabb mérséklődtek az az árak szerintem :)
  • n000rbi
    #45451
    Ne reklámozd ezt a szarházi gamertech-et légyszi.
  • Ulthane
    #45450
    Most is 100k alatt van már. 500-as PS4 talán 96 ezer vagy akörül, de 100 alatt.
  • Kongy
    #45449
    Nocsak, megjött a franciák esze?! Hiszem ha látom.
  • n000rbi
    #45448
    Érkezett Firewatch patch. Nyilván nem tökéletes, de sokkal jobb lett, a frém végre nem csapkorászik. Kisebb akadások vannak még, de ez már az elviselhető kategória. Mindezt az első 10 perc alapján mondom, szerintem lassan nekilátok.
  • Tikal #45447
  • TDC Geronimo
    #45446
    "Ubisoft:Assassin's Creed May Not Have Yearly Releases When It Returns"
  • Bandicoot
    #45445
    Az egész játék gyengének tűnik a videók alapján.
  • TDC Geronimo
    #45444
    Hát épp ezaz
  • Seth
    #45443
    Pedig ebben az lesz erőltetve, nem az M60-as :D
  • TDC Geronimo
    #45442
    Nekem a melee combat nagyon gyengének tűnik videók alapján :(
  • darkSectorxxx #45441
    Szép kis tok!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.18. 20:25:52
  • darkSectorxxx #45440
    Bakker, jól elszámoltam magam, azt hittem péntek van. :D
  • Seth
    #45439
    Ami....kedd :D
  • darkSectorxxx #45437
    Nem 23.-án jön?
  • Totti5
    #45436
    Kedd
  • darkSectorxxx #45435
    "Srácok, most azon filóztam, hogy nekem úgy rémlik, így ha jól emlékszem közel 3 évvel a mostani generáció megjelenése után, mintha időarányosan a többi generációval baszottul tartják a konzolok az árukat vagy régen is ilyen sok idő volt mire lekezdtek olcsóbbak lenni?

    Szinte mondhatjuk, hogy max 10k-val lettek olcsóbbak átlagossan a gépek.....

    Nekem ez érdekes, vagyis nem mert biztos így is jól fogynak, de mintha régebben ennyi idő után már 100k alatt lettek volna."
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.18. 20:15:35
  • TDC Geronimo
    #45434
  • Bandicoot
    #45433
    Na ez az igazi stress teszt.
  • darkSectorxxx #45432
  • AntiHero
    #45431
    Na holnaptol, hétfőig ingyenes a psn+ szolgáltatás. (Egyenlőre csak usaban meg azsiaban, de europában is sanszos)

    Lehal majd a Division beta akkor. :D
  • Bandicoot
    #45430
    Until Dawn kitolva.:)
    Összességében tetszett, részben másra is számítottam Joshal kapcsolatban.
    Ketten nem élték túl. Ez az ami nem tetszett, mindkettő önhibámon kívüli hülyeség miatt (neten utána olvastam).
    Josh, pusztán mert valami jegyzetfüzetet nem találtam meg.... És Matt, mert a jelzőpisztolyt odaadtam neki és ellőtte....Ha választani lehetett volna tuti nem lövöm el feleslegesen, ehhez képest a játékban ahhoz kötötték hogy Matt a toronyba akart-e menni. Ez szerintem marhaság volt.
    Mindenesetre jól szórakoztam.
  • Moby
    #45429
    Már javul. Gyorsan :)
  • Amiga
    #45428
    Nincs időd játszani? Áruló, hitszegő kutya. :-)
  • darkSectorxxx #45427
    Huh Resi 0-át szeretném befejezni, de az is elmaradt mert dolgoztam folyamat, meg pár napja kicsit beteg voltam, nem vészes csak a közérzetem volt szar, így meg nincs türelmem játszani, de legkésőbb hétvégén befejezem, aztán a QB előtt még lesz Bloodborne. :)
  • Ulthane
    #45426
    Darky, lenyomtad már Lawrence-t?
  • darkSectorxxx #45425
    Véletlenek nincsenek. :D
  • Moby
    #45424
    Mostanában kevés időm volt játszani, és a ps4 topikból is kiköltöztem, sokat nem tudok hozzászólni a témához. Most is csak véletlenül tévedtem erre :)
  • Ulthane
    #45423
    Te meg hol voltál? Már azt hittem, hogy új hobbit találtál. :)
  • TDC Geronimo
    #45422
  • Bandicoot
    #45421
    Most mitől lettem fanboy?
    Önigazolás? Van számtalan játék pc-n ami hemzseg a csalóktól,mégsem cikkezik vele tele a netet. Itt megtörtént nem véletlenül. De tudom "bullshiét" meg bulvár. Hát garantált akkor hogy nincs csaló akinek akarod.:)
  • Moby
    #45420
    Egy biztos: ha számszerűsíteni kéne mennyivel relevánsabb, mint egy fanboj önigazolás-pokoljárása, a számot úgy tizenlkétmilliárdban tudnám meghatározni. Persze ez csak közelítő érték!


    /mondjuk ez konkrétan az a játék, amit nem annyira a teknó határoz meg. Zseniális az atmoszféra, amit főleg a leveldesign határoz meg ezesetben.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.02.17. 19:41:00
  • Bandicoot
    #45419
    Azért az amikor internetszerte cikkeznek arról hogy a pc változat hemzsegett a csalóktól már a zárt BETA-ban az nem az ÉN meglátásom bármennyire is "bullshiét" ez szerinted. Bulvárhír? Lol.
    Ezzel ellentétben viszont az hogy szerinted az egér/bill használata konzolon egyenértékű csalás a lentebbi videón látottakkal..Na az az igazi "bullshiét".
    De nem volt tömeges mert TE nem találkoztál csalóval és mert csak a "bulvárhírek" felkapták. Meg az a többezer redit user és egyéb "teszterek".

    Köszi,nekem elég volt amit láttam belöle pc-n. Marad a konzol. Inkább a játékot élvezném,mintsem a grafikára recskázzak illetve a framerate-re.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.02.17. 19:35:57
  • Moby
    #45418
    Cheaterek mindenhol vannak, konzolon is(egérillesztők pl.). Nem ez tesz valamit jóvá vagy rosszá. Nyilván van egy pont, amikor csíterek száma átbillen a kritikus tömegen. Bármennyire volt elérhető a bétában, a jelenség garantáltan nem volt tömeges.
  • Moby
    #45417
    Itt nem arról van szó, hogy mit lehet. Hanem hogy TE találkoztál, és EZÉRT inkább nem veszed.
    Ami így egymás között, na: bullshiét :D Maradjunk annyiban, hogy látatlanban is jóval többet toltam pécén. Semmi hasonlóan gyanús dolgot nem láttam. Értem, hogy remek bulvárhír, meg nyilván voltak sokan akik éltek is vele, csak ez az önigazolás bűzlik ám.
    Másrészt a béta (részben)pontosan ezért van. Ha valamikor ezeknek ki kell derülnie az pont a béta stádium.
  • darkSectorxxx #45416
    Ja azt ismertem, meg a moderátorok mi? :D
    Hozzánk jött be már a végefelé olyan tag aki megoldotta hogy egyik csapat tagja sem volt mégis játszott, és nem tudták kibaszni. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.17. 19:06:49