121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #45656
    Egyetértek, kivéve akkor ha valami értelmes extra jár mellé, de ez mellé tudtommal semmi nem jött.
  • Bandicoot
    #45655
    Lehet amatőr kérdés nektek. Ha egy ismerősöm megosztott velem egy játékot (vagyis az én gépemen az ő Primary gépe) és játszok egy játékával akkor ha leszedek hozzá DLC-t azt tudom is használni vele, avagy buktam a pénzt mert nem?:)
  • darkSectorxxx #45654
    Hát annyi hogy ezt megtudhattad volna ha nem pre-order-elsz hanem vársz nem 1 napot, hanem 1 órát sem.
    X1-en van egy EA acces dolog, bárki megmiondta volna nektek.
    De én a beta alapján ezt tudtam 89%-ra hogy ez egy felesleges játék. Nem is vettem meg.
  • Bandicoot
    #45653
    Igen,ez is egy ok amiért pár hete megvettem a ps4-et. Mivel a játék nekem nagy hobbi és rendszerint 0-day vásárolok, így ezen letesztelem a játékot,és eldöntöm, marad, vagy eladom és elfelejtem/beszerzem pc-re.
  • Moby
    #45652
    Az nem day1 vásárlásra van kitalálva. Egyébként is, gyakorlatilag null értelme van day1 vásárolni bármit is. Én is élek vele, de értelme semmi. Bugtemető minden, ami megjelenik, és lassan alap, hogy 4-5 hónap kell, mire termék lesz belőle. Addigra meg a digit ára pécén a szakadékbahullik.
  • Bandicoot
    #45651
    Hogy jön ide mennyi Beta-val játszottam. A lényeg az hogy a Battlefront Beta-ja egy hatalmas mézesmadzag volt. Beletették a leghangulatosabb pályát a leghangulatosabb móddal és járművekkel. Majd jött a hidegzuhany a teljes játékban. Kevés pálya kevés fegyver nincs más jármű csak ami azon az 1 szem pályán volt, ráadásul a többi mód és a többi pálya felejtős, gagyi.
  • Bandicoot
    #45650
    Ezzel tisztában vagyok csak azt mondom hogy lévén nem biztosítják a lehetőségét hogy a jogaimmal éljek vagyis eladjam amit megvettem így részemről a digit és egyéb store-ba regiszztrálós játékok ki vannak lőve amíg konzolon ki nem próbáltam és el nem döntöttem hogy méltó-e a digites vagy pc-s megvételre.:)
  • darkSectorxxx #45649
    " kipróbáltuk a beta-t és bejött de többre száítottunk azok után?"

    Ugye az a több alatt a tartalmat értetted, pálya meg felszerelések, mert ha nem akkor kevés bétával játszottatok még. :)
  • Moby
    #45648
    Ezt az EU nem tiltja, mert az EU nem tilthat semmit "globálisan", és ez egy határozat, ami egy konkrét perhez kapcsolódik. Nem lehet jogharmonizációra hivatkozva az alkalmazását kötelezővé tenni, hisz az eu-s jogrendnek sem a része. Az maximum lehet ennek a pernek egyfajta hozadéka, de érzésre addig még pár lityi vasszert le fog öblíteni a duna medre, és a nagy szoftvercége is be fogják izzítani a lobbikazánokat.


    /elivheted az ügyed brüsszelig a Battlefront kapcsán az ea-val szemben, és ott hivatkozhatsz erre az anyagra. Ez alapján még nyerhetsz is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.02.23. 18:25:02
  • Bandicoot
    #45647
    Kapkodva előrendelnek valamit vs kipróbáltuk a beta-t és bejött de többre száítottunk azok után? Illetve nehogy már a vásárló legyen a hibás ha a hobbiját ahogyan mindigis 0-day akarja élvezni. Ne menjünk itt bele.
    És igen amíg a digitális felületen szembeköpik a vásárlók alapvető jogait addig nekem ne fényezze a digitet senki.:)
    A digit arra jó hogy a kipróbált játékokat amikről tudod hogy máskor is szívesen előveszed akár évek múlva, meg vedd rá. Ennyire,nem többre.
  • darkSectorxxx #45646
    De amíg nem lesz ez megengedett a gyakorlatban inkább ne legyen az hogy valamat kapkodva előrendeltek és utána meg szidjátok a digitális felületet. :)
  • Bandicoot
    #45645
    Épp ezaz hogy az EU-ban nemhogy nem tiltja törvény hanem pont hogy a vásárló mellett áll hiába nyomják az EULA-ba hogy nem adhatod el az accountot sem. Jogod van hozzá. Azzal hogy nem tudod eladni a jogaidat rugják fel.

    LÁSD ITT
  • Totti5
    #45644
    Telepítem.
  • darkSectorxxx #45643
    Mert törvény tiltja hogy kereskedj vele. :) (legalábbis tudtommal nem adhatnád el egy 3. személynek)

    Az meg nem a digi hibája, hogy kapkodunk, nem várjuk meg a teszteket, nem várjuk meg az akciókat.

    A vicc az, hogy ebből még "demo" is volt. Tudhattad mit fogsz venni, ugyanazt csak több pályával meg felszereléssel.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.23. 17:57:09
  • Zozzancs
    #45642
    Ráadásul a Season Pass tartalma is egy nagy vicc... na mind1 egyébként ugyan ez volt velünk is, ketten megvettük aztán akkora csalódás lett mint a ház... valszeg idén két játékot fogok venni biztosra, Ratchet és Uncharted, talán még a Horizon Zero Dawn ami érdekel még, de az biztos, hogy jól átfogok gondolni minden vételt ezek után... :D
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2016.02.23. 17:52:11
  • Bandicoot
    #45641
    Részben nem de részben igen, lévén nem biztosítják a lehetőséget hogy eladd a játékokat.
    Ez ügyben több ország is perre ment például a STEAM ellen az EU-ban, és Eulás unyijós bírói döntés is született.
    Persze köpnek rá.:)
  • Kongy
    #45640
    én toltam még anno 2012 végén meg 2014-ben.. oh wait, hogy ezt már más néven adják el?
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.02.23. 17:41:37
  • darkSectorxxx #45639
    Ez nem a digitális tartalom hibája, ugye tudod.
  • Bandicoot
    #45638
    Pont ez (a játék) az egyik oka amiért többet a büdös életbe nem veszek digitálisan játékot, és pc vétel esetén is elöbb kipróbálom konzolon. Kiadtam a Battlefrontra 14.000 forintot. A semmire. Egy nulla az a játék, gonosz módon kiherélve. Összesen 20 órát ha beletettünk pedig úgy voltunk vele cimborámmal hogy jól el leszünk, SW hangulat, nagy jóság. A Beta után arra számítottam ez is lesz lesz, de a Hoth csatán kívül egy nulla, és ott nagyjából minden be is lett mutatva. Se járműarzenál, se fegyverarzenál, se pályafelhozatal. Minden a lehető legminimálisabb hogy a season pass érvényesülhessen. Mellé a SW hangulat is hamar kihal, nevetséges mozgások főként fénykardozásnál, irritáló hős karakterek főként Fighter Sqadronban. És eladni persze nem lehet pc-n mert Origin-re be kellett regisztrálni.
    Soha többet....Konzolon legalább van lehetőségem eladni vagy elcserélni. Ha pedig bejön és olyan a játék hogy az pc-re illik akkor jöhet pc-re. a konzolos főpróba után.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.02.23. 17:21:02
  • darkSectorxxx #45637
    ingyé multi hétvégr lesz!
  • Tikal #45636
    Soha nem veszek digitálisan olyan játékot amiben nem vagyok biztos, hogy rohadt sok órát fogok beletolni
  • Zozzancs
    #45635
    Akkor félre tehettem volna az Uncharted 4-re vagy a Ratchet re, mind1 a lényeg, hogy mostmár kétszer megnézem mit veszek meg... jó kis tanuló pénz volt :D
  • Tikal #45634
    Nyugi, pár hét játék és azt is meg fogod bánni :D
  • darkSectorxxx #45633
  • Zozzancs
    #45632
    Tudom, hogy egy kicsit elvagyok késve ezzel, de életem legnagyobb hibája volt megvenni az SW Battlefrontot....most ebből a pénzből megvehetném a Divisiont... de leginkább a DICE-ra vagyok mérges, hogy ennyire lehúztak...
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2016.02.23. 15:44:00
  • TDC Geronimo
    #45631
    új far cryt tolja valaki?
  • TDC Geronimo
    #45630
    Hallgatom spotifyon Division soundtracket. Elég jóféle.
  • Bandicoot
    #45629
  • Moby
    #45628
    Köszi!
    Nekem már el is kezdődött az "unsettled business" című DLC-je: fogalmam sincs vettem-e bármit, pedig az egyik helyen már ki is fizettem, de szerintem semmit nem fogok kapni. Remekül szórakozom!
  • TomStorm
    #45627
    Na én rátolom public-ra Dying-ot.50% sztori de rohadt nehéz Hardon már.
    Side quest meg nagyobb része esélytelen..
  • Bandicoot
    #45626
    Ősziintén kívánom (viccen kívül) hogy a Divisionnal is ilyen szól szórakozz majd platformtól függetlenül.
  • Moby
    #45625
    Mert megtehetem. És néha még szórakoztat is. Most épp kiválóan szórakozom
  • Bandicoot
    #45624
    Ó inkább tolom a "peasantverzát" önfeledten ahelyett hogy megvenném pc-re.

    Sok mocskos bulvárcikk


    Egyelőre amíg a fórumok és a net azzal van tele hogy a pc verzió hemzseg a csalóktól az hogy peasantozod a konzol verziót meg mellveregetéssel ajnározod a csalómentes pc-s élményt egy Sleeper Agent mögött, inkább hagyjuk ki az önigazoló.

    Sok játék van amit inkább pc-re veszek, főleg a grafika és a minőség miatt. De ez nem tartozik azok közé. Egyébként nem is értem ha ennyire peasant neked a ps4 meg a játékai akkor minek irogatsz ide.
  • Moby
    #45623
    Ezvan. Muszáj önigazolnom. Sajnos nekem nem jutott a superior peasantverzából
  • Bandicoot
    #45622
    Tedd azt. Nyilván az nem lesz önigazolás miközben a játékkal kapcsolatos pc fórumok csalókkal kapcsolatos tapasztalatokkal vannak tele. Neked külön verziót adtak.:)
    De én vagyok a fanboy, az önigazolós és a bulvárhíreket olvasó.
  • Moby
    #45621
    Úgy lesz. Megpróbálom egy sleeper agent edition-el kicsalogatni a nagyongonosz csítereket a pécés fészkükből, hátha előmerészkednek a szagra.



    /bár ez csak remény, kétlem, hogy lesz belőle elegendő
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.02.22. 21:11:32
  • darkSectorxxx #45620
    Legalább néha le kéne ülni a ps4 elé, hogy nehogy természetessé váljon a maszterrész, mert akkor nem lesz mihez hasonlítani, és elvész az előnye. :)

    Én is kezdetben így voltam a TV-kkel nagyobb élesebb, de csak akkor éreztem faszábbnak mikor váltás volt, utána idővel megszoktam. :D
  • darkSectorxxx #45619
    Akit érdekel, 18:00-tól live stream FC Primal KV Ricsi jóvoltából.
  • Bandicoot
    #45618
    Nem szívesen mondom, de ha az önigazolós foskonzolos felhasználó alatt a bulvárcikekkel rám gondoltál,nos a zárt beta-t pc-n toltam és a pár hetes ps4-em mellett ott figyel a pc. És igen megtapasztaltam. De legyen belátásod szerint.:)
  • Ulthane
    #45617
    Te magad megtapasztaltad két hete a gravitációs hullámokat? Nem? Pedig mégis a tenyered dörzsölve olvastál róla, gondolom.