121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Zozzancs
    #45782
    Frissítés: A Ubisoft nem kommentált, a Naughty Dog viszont lecserélte az előzetest egy olyanra, amiben már nem ez a kép szerepel.

    lel
  • darkSectorxxx #45781
    ND-nál csak odafigyelnek ara ha felhasználnak egy amúgy egyértelmű netes shotot, csak utánanéztek hogy jogtiszta-e.
  • darkSectorxxx #45780
    Ja hogy már kiderült hogy ez engedély nélkül történt?
  • Moby
    #45779
    Majd megegyeznek. Kiadnak egy közelményt, hogy a jogi osztályon elakadt a dolog, és nem vették észre, hogy nem gyött meg a ámen reá. A valóság persze az, hogy a ubi valszeg soha nem is adott volna arra engedélyt, hogy módosítva használják fel. Az ilyenért mindenhol ölnek.

    /mondjuk gondolom a véglegesbe má nem lesz benne/kipeccselik belőle/bevágnak egy képkockára egy szőrös faszt/mittudomén.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.02.24. 21:28:56
  • Totti5
    #45778
    Fullszkrínt néztem. Ez persze kínos, főleg annak aki lusta volt.
  • Moby
    #45777
    Az LG egy hasonló elbaszás miatt volt kénytelen oprendszer cserélni a tévéiben, felvásárolni a webos-t, és éveket ölni abba a fosba. A nóti vélhetően olcsóbban meg fogja úszni ezt a kis kalandot.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.02.24. 21:13:46
  • Moby
    #45776
    Ha így lett volna, kértek volna rá engedélyt. Számtalan ilyen elbaszás van a világban, felhasználnak oltalom alatt álló dolgokat kereskedelmi produktumokban engedély nélkül, amiket az időhiány/lustaság szül.
  • Zozzancs
    #45775
    Azé azt eltudod képzelni, hogy valamelyik grafikus fogta rábattyogott a góógülre és be írta, hogy islandwithrocksandwater és jobklikkelte és letöltötte az első képet amit talált? :D
  • darkSectorxxx #45774
    Ép azért addig csámcsognak ezen, mindig ha végigjátszod ez lesz a fejedben AC+Ubisoft. :D
    Ha nem akkor valamelyik fejlesztő kedvenc játéka talán és így tiszteleg előtte.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.24. 21:09:34
  • Moby
    #45773
    Ja, tudatos. Tudatosan lusta volt valamelyik grafikus. Ubinak ez most semmire nem jó. Pont idén nem jön AC.
  • darkSectorxxx #45772
    Sorry én is a gif-et elfelejtettem spoiler mögé tenni. Most jut csak eszembe...:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.24. 21:06:09
  • SlickAdam
    #45771
    sok lesz man...
  • Zozzancs
    #45770
    érdkes am, de ez vajon tudatos volt? ha az volt akkor tuti easter eggnek szánták, viszont a UBI meg nem tudott róla, mondjuk szerintem ez nem akkora dolog, hogy ki kellene érte csapni a balhét, láttunk már többször olyat, hogy fejlesztők eastereggeket raktak más fejlesztők játékaiból
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2016.02.24. 21:04:39
  • Moby
    #45769
    Picivel talán nagyobb a hasonlóság.

  • Zozzancs
    #45768
    Rongyosra fogom játszani. Azért durva hogy mit kihoznak a ps4-ből, bár mondjuk az előző gennél is az volt, hogy ahogy teltek az évek egyre szebb játékok jöttek...

    Kép: amúgy szerintem Easter egg akar lenni Black Flagre utalva?! hisz a környezet hasonló meg maga a vibe ami ebből a részből jön
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2016.02.24. 20:59:33
  • darkSectorxxx #45767
    Huh ez már direct képek ahogy nézem. :D
  • darkSectorxxx #45766
    Énis benéztem, mert hálisten a BRUTÁL okos hírnek a gifben nem a tengerpartos jelenetre gondolt a cikkíró, hanem a végén a kandalló feletti képre....
    Ne kérdezd miért, de én is benéztem elsőre, annyira faszán van fogalmazva a hír. :D
  • TDC Geronimo
    #45765








  • Totti5
    #45764
    Ja, dúrva. Tengerpart, sziklával. Egyedi dolog.... google 15. kép
  • darkSectorxxx #45763
    Szerintem lepacsiztak a reklám miatt, nem lesz AC, a ND hátán meg járatják a vonatukat.
  • darkSectorxxx #45762
    Hát annyira nem nagy durranás mint anno volt a BB trailer.
  • Zozzancs
    #45761
    Uborkáék balhéznak:

    D8
  • Moby
    #45760
    Az uncharted szép, de ez valami őrületesen hidegen hagy. Pont olyan, mint a béta volt. Mindenhol.
  • darkSectorxxx #45759
  • darkSectorxxx #45758
    Nesze a bannerba!
    Definiálja a generációt:

  • Moby
    #45757
    Jah. Meg kell venni a herélt verzát, amikor már most tudni a két dlc-ről, ami ismerve a fromot, a játék legjobb részeit tartalmazza majd
    De legalább el lehet majd adni
  • TDC Geronimo
    #45756
    Chloet még mindig hiányolom. Most vagy ND okosan rejtegeti és meglepi lesz vagy nem lesz benne az utolsó kalandba :(
  • AntiHero
    #45755


    Igaz pc, de akkor is. :)
  • darkSectorxxx #45754
    Tudod mi a durva, hogy kibaszottul nem láttam ziziket a tv-men, direkt ott néztem a videót, brutális. A messzi dolgok sme mindig tű éles textúrázottságúak, de megoldották hogy ne legyen , főleg a növényzettel ilyen zizis szar!
    Baromi durva.
  • darkSectorxxx #45753
    :)
  • Bandicoot
    #45752
  • TDC Geronimo
    #45751
    Mint egy festmény

  • Bandicoot
    #45750
    Hát, nekem még egy traileres hivatalos Crash Bandicoot bejelentés váratlan meglepetésként áprilisra lőve gyüjtői csomagban alaposan felborítana mindent...
  • Tikal #45749
    Broforce, yeah :)
  • Totti5
    #45748
    + DC, Until így kezdésnek. Addig meg sok túlóra hogy legyen sok pénz :)))
  • AntiHero
    #45747
  • TDC Geronimo
    #45746
    Na ideje volt :P
  • AntiHero
    #45745
    Szegény kocsimon sose lesz lefestve a lökös.Elviszi a játék a pénzt. xD
  • darkSectorxxx #45744
    Okosba nem vészes, nekem 80 dollár. :S
    Ha így marad minden.
  • Bandicoot
    #45743
    Ahogy nézem a következő 1-2 hónap mindenkinek anyagi csőd..