121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #45616
    Ki kéne már a szemem öblíteni egy jó kis sub30-as szaggatással, meg egy kis inputlagot csepegtetni beléje, a jobb látás érdekében. Persze hitelesebb így sem lenne tőlem pécés verza betegségeinek taglalása, mint az önigazolós foskonzolos felhasználóé, aki a tenyerét dörzsölve olvasgatja a bulvárban azt, amit ő maga soha nem tapasztalt meg :D
  • TDC Geronimo
    #45615
    Nehéz elhinni, hogy pont ő nem találkozik ilyenekkel, amikor minden szart kifog/kifogott. Lehet a maszterrész szemüveg ezen is változtatott
  • Moby
    #45614
    Jaja. Boldog vagyok. Nehéz volt őket kicseleznem. HEMZSEGNEK ugyanis a kis sneciek! Lépni nem lehet tőlük!



    /asszem elszaladok a hetedik ps4-emért, hogy a definitív, és egyetlen működő, csalómentes változattal tolhassam.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.02.22. 15:23:07
  • Ulthane
    #45613
    A játék első felében, amikor még nyoma sem volt ezeknek az izéknek, 4-5-ször úgymegijedtem, hogy MAJD BESZARTAM! Szóval nem attól lesz valami para, sőt, ahol megjelennek az ilyenek, én attól a játéktól nem tudok félni, Ott válik számomra komolytalanná.
  • Ulthane
    #45612
    Igen, rohadt jól indult. De ez komolytalanná tette utána sajnos a játékot. :(
  • darkSectorxxx #45611
    Witcher-be se legyen. :)
    De ha nincsenek ilyen szörnyek akkor hol a para része? :D
  • Myselor
    #45610
    nálam is ezzel baszták el.pedig jól indult:)
  • darkSectorxxx #45609
  • Ulthane
    #45608
    Na, hétvégén lezavartam Unti Dawnt. Az egyik legjobb játék PS4-re.

    Azt azért fel nem fogom, hogy miért kell minden játékot elbaszni ezzel a

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    zombis, szörnyes baromsággal! Már a könyökömön jön ki ez a téma, mindig elveszi a kedvem egy játéktól az, ha egy, az életet utánzó, azaz "realisztikus" játékot kevernek ezzel a buzisággal. Mert a vicserben szörny van, oké, de ebben ne legyen.
  • Ulthane
    #45607
    Moby, ne légy tuskó!

    Örülj neki, hogy nem találkoztál velük. Azt azért ugye te sem hiszed, hogy valami, amivel te nem találkoztál, az nem létezik? Túrd át a redditet, és megtalálod a választ rá.
  • Tikal #45606
    Egy MMORPG-től nyilván, de a játék lehetett volna akármi más is...... de nem baj, reméljük a Wildlands jobb lesz
  • Bandicoot
    #45605
    Uhhuhh....
    Én most fejeztem be a beta-zást közel 16 órával,de ennyire nem sikerült maxolni....:)
    Mi lesz itt ha lehet szerelgetni összerakosgatni nyersanyagokat vadászni stb...:-O
  • Bandicoot
    #45604
    De más játékmenet egy MMOrpg-ből kivitelezhetetlen.:)
    Az pedig hogy mmorpg a kezdetektől tudni lehetett.
  • TDC Geronimo
    #45603
    csávó jól kimaxolta magát :o

  • Tikal #45602
    baszki továbbra sem érted :DD Én nem egy mmorpg-től várom a realitást, hanem más játékmenetet/stilust találtam volna megfelelőbbnek a The Division-nek, ennyi.
  • Bandicoot
    #45601
    Továbbra is mókás hogy egy mmorpg-től várod a realitást.
    Mondtam ha ez a szived vágya akkor upgrade-elj fel egy m1-est mondjuk és menj normal sztori küldetésekre a szintednek megfelelő vagy kisebb levelen. Bezony más rpg shooterben sem elég 2-3 lövés fejbe. Ahogyan nem elég egy kardvágás vagy egy íj sem. Ez van ez egy ilyen műfaj,ha nem tetszik lépj tovább.
  • Tikal #45600
    Persze, de azért érzed a különbséget a között, hogy két tár kell egy fószerba, vagy csak fél, nem? Mert az egyikre ráfogom, hogy golyóálló mellény... a másikra meg hogy rpg akkor, értem én :D
  • Bandicoot
    #45599
    Neked nyilván külön verziót biztosítottak.
  • Moby
    #45598
    Ma egész este darkzone-t toltam. Bele is untam a bétába, majd a teljes. Azt viszont valaki nálam tapasztaltabb elárulhatná hol laknak azok a a bizonyos nagyongonosz csíterek a pécés verzában, mert napok óta üldözöm őket, de elbújtak kegyetlenül. Merre találom őket, hol tudnék beléjük kötni? Vagy melyik oldal ír részletesebben, hátha megtalálom a fészküket! :D
  • darkSectorxxx #45597
    "Inkább kérdezz mint ahogy más is teszi hiszen a kérdés mivoltából .........."

    Én pont ez az semmit nem akarok kérdezni ezügyben.
  • Harlekin
    #45596
    Miről akarnál kérdezni???Hiszen az előbb írtad le konkrétan,hogy NEM érdekel a játék!!!!!!!De az,hogy válaszolj az érdekel!!!!
  • n000rbi
    #45595
  • darkSectorxxx #45594
    Nyugi nem dőlt össze a világ, Ulthane addig max legrosszabb esetben kipróbálta azt amit mondtam.
    Most te mondtál még1 megoldást, azt is megpróbálja.
    Ha mindenről kérdeznélek amiről nem is tudnám hogy létezik (már ez hülyeség ahogy van), akkor meg az lenne a baj,.
    Ebből a szempontból nekem így könnyebb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.21. 21:16:19
  • Harlekin
    #45593
    Ha eleve nem is érdekel a játék és éppen csak a minimális dolgokat tudod.Azt is másoktól nagyrészt és minden válaszod jó esetben is csak fél válasz.Akkor miért van válasz adási kényszered?????
    Inkább kérdezz mint ahogy más is teszi hiszen a kérdés mivoltából adódóan nem gond a nemtudás viszont a tudatlan válaszadás már inkább gond.Hagyd arra a válaszadást aki tudja is!!!!
    Csak egy szimpla jó tanács....
  • darkSectorxxx #45592
    Ne nekem mond nem én kérdeztem, én azt mondom ahol biztosan tudom hogy elérhető, a többi kurvára nem érdekel, ahogy a játék sem.
  • Harlekin
    #45591
    !!!!!Coop partner azonnal elérhető!!!!!!!
    Megnyitod a térképet és ott minden éppen online a játékkal játszó barátod látszik éppen ahol van.Rányomsz a nevére inv és már coopba is vagytok ha elfogadja azonnal oda teleportálódik..
    Egyszer de tényleg csak egyszer tudnál érdemben minden szempontból elfogadható választ adni,hogy az minden kétséget kizáróan jó legyen.Ja ehhez ismerni kellene a játékot aminek alap feltétele,hogy használod azaz kiismered.És ne azzal gyere,hogy úgy is lehet igen lehet meg másik 4-5 féle módon lehet,de a legegyszerűbb ez...
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.02.21. 20:15:53
  • darkSectorxxx #45590
  • Moby
    #45589
    Ezek a határok sosem léteztek, mert a videójáték létezésénél fogva ezeket a definíciókat teljesen másképp kezeli (éppen eért totál értelmetlen immerziót keresni ilyen olvasatban). Kezdhetjük mindjárt a legősibb definíciók értelmetlenségével. Úgymint 3 élet :D
  • darkSectorxxx #45588
    Jogos, erre mondják azt sokszor, hogy meg kell húzni a határt, egy idő után a valós tartalom magát pont a játékélményt, menetet tenné elviselhetetlenné, lehetetlenné.
  • Moby
    #45587
    Nem kell, hogy halálos sebet kapj. Egy fostoros, de normálisabb airsoft vagy paintball fegyverrel nyakonlőnek, nyüszítve kúszol az autóig. Nem az, hogy sípcsonton basznak m4a1-ből...
  • Bandicoot
    #45586
    Köszönöm,de kihagynám. Másrészt azért kell mert a 360 pad nekem kézreállóbb, használnám ha lehet továbbra is. Ha pedig fifázásra kerülne sor szintén +1 kontroller mehet a gépre. Akkor inkább ezt veszem 18 pénzért mintsem még egy dual shock kontrollert.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.02.21. 17:27:35
  • darkSectorxxx #45585
    Ez így van.
    1-2 játékmódban merték azt megcsinálni, hogy 1-2 lövésből télleg meghalsz.
  • Moby
    #45584
    Ennyi erővel tolhattad volna pécén aimbottal is, és itt még inputlag sincs LOL
  • Bandicoot
    #45583
    Szuper. Mindegy mivel tervezem a megvételét jelzem majd ha másképp lenne.
  • Moby
    #45582
    Ha a kontrollerrel van, cronusmaxxal is nyilvánvalóan van. Mivelhogy a cronusmax nem egy másik kontrollert, csak egy emulátor(vagy inkább kontroller birizgátor).
  • TDC Geronimo
    #45581
    Nem a kontroller miatt van input lag. Bármivel próbálnád ott is lenne
  • Moby
    #45580
    Az összes shooter egy irreális nevetséges fasság. Nehéz értelmezni a realitástól való távolságát, illetve azok különbségét bármi olyannak, ami tud olyat, hogy egynél több lövedék éri a karakter de az tovább lő, majd még el is fut.
  • Bandicoot
    #45579
    Újra kérdem, Cronusmax Plus-t nem használ itt valaki?

    Kiváncsi lennék azzal + másik gamepaddal van-e input lag.
  • darkSectorxxx #45578
    Mittuomén egyszer valaki megmagyarázza majd egyik nap, hogy az mégsem úgy van. Gondolom.
  • Bandicoot
    #45577
    " ez az "input lag" is egy buta kifejezés."

    Miért buta kifejezés?