40520
  • oneal1
    #255
    sziasztok! hogy tudok béta kulcshoz jutni?

    köszi!
  • bowden
    #254
    2,8 GB
  • attiGT
    #253
    Valaki megmondaná mennyi helyet foglal a játék?
  • jazzy
    #252
    Na én megfogadtam, hogy a Hearthstone nekem nem lesz olyan játék mint a Diablo, Wow, akármi, hogy mások pro deckjét lemásolom és majd nyerek a taktikájukkal, majd én kitalálok sajátot, nem fogok deckeket nézni.

    Egyébként úgy vettem észre jelenleg még nincsenek nagyon tápos deckek, vagy faszán balanceolva van a játék, én vertem már meg legendary és epic kártyákat elém rakó játékost.
  • attiGT
    #251
    Amúgy ha ajánlhatok új játékosoknak valamit, tuti az lenne, hogy vegyék fel egymást friendsnek és játsszatok egymás ellen, nagyon az elején úgy sem lehet sokat tanulni tápos deckek elleni szívásból.
  • attiGT
    #250
    Hearthpwn-on vannak deckek, érdemes átnézni :)
  • jazzy
    #249
    Priest tauntos buffos deck elég erős én is azt csináltam, early game deckel lehet viszont nagyon durván megverni, főleg rogueval, meg warriorral, mert túl gyorsan lepucolja a minionjaimat, meg visszarakja a kártyát a kezembe meg ilyenek, nem tudnak a buffos kártyáim kiteljesedni. Ki kell találnom ezek ellen majd valamit, a Holy Nova nem elég.
  • Fehercsoki
    #248
    Hát ez a játék tényleg nagyon jól sikerült, alig bírom otthagyni, pedig még nagyon az elején vagyok, 1 pvpt toltam eddig.(persze azt megnyertem)
  • radical
    #247
    ééés már megint nem megy csak áll a főképernyőn...
  • radical
    #246
    na rájöttem adminként kell futtani battlenet klienst és elindul rendesen.
  • attiGT
    #245
    Akkor mára is lőttek az esélyemnek. Valahogy azt érzem én leszek az utolsó ember a Földön, aki bekerül :-D
  • hawkie22
    #244
    Mondjuk a 70 euroval nem vagy nagyon messze a 20K forinttól. :)
  • hawkie22
    #243
    Jaja, szerverproblémák a mai maintenance óta elég gyakoriak, elindítod a keresést, majd leáll hibával, kezdheted újra a keresést. Általában negyed-ötödjére adja be az ellenfelet.
    Nézz rá ebay-en, simán tudsz venni keyt, napi szinten minimum 10-12 aukció van, igaz, elég borsos ár a vége, az elején, amikor még nem volt kulcsom, majdnem vettem egyet, átlagban 70 euro-ért mennek a német ebayen a kulcsok, de láttam már 100 euros aukcióleütést is.

    Ja, van valaki, akinek már van kulcsa, játszik is és sámán deckkel tolja? Szívesen kitárgyalnék egy-két dolgot sámánnal kapcsolatban. Jelenleg egy elég erös deckkel tolom, nagyrészt disenchantoltam a többi class kártyáit, hogy készíthessek ehhez a deckhez kártyákat, de sztem megérte.
    Eddig 6 játékom volt a deckkel, 4-et nyertem belöle, a hunter megszívatott az elején, majdnem nyert, neki 5 élet, nekem 5 élet, majd jött egy Bloodlust tölem. Aki ellen vesztettem, az egy Priest volt, folyton felhealelte a Tauntos minionjait, a másik vesztett meccs pedig egy sámán ellen, aki nagyon hasonló deckkel jött ellenem. Szóval lehetne még mit javítani a decket, bár sztem 100%-os deck nincs.
  • radical
    #242
    ti be tudtok most lépni?
  • BladeW
    #241
    Én adok érte 22-t, de ez az utolsó ajánlatom!
  • Fehercsoki
    #240
    Viszont szerverproblémák tényleg vannak=/
  • jazzy
    #239
    Addiktív a játék, az biztos, alig várom, hogy hazaérjek melóból és toljam. Itt is decketet készítek fejben, aztán alig van még kártyám :)
  • attiGT
    #238
    Gratu! jó játékot
  • Vándorr
    #237
    én megköszönném, ha odaadod. Szeretném kipróbálni a játékot
  • Fehercsoki
    #236
    Amúgy PCGamesN-től kaptam kulcsot az előbb, szóval ha opt-innel is kapok akkor azt itt ebben a topicban teljesen ingyen odaadom valakinek.
  • Fehercsoki
    #235
    Szerintem nyugodtan aktiváld be, PH-n 10k-ért sem tudják eladni...
  • radical
    #234
    Ha érdekel valakit Hearthstone EU beta kód 20ezerért írjon PMet. Csak ma, ha nem ir senki akkor beaktiválom.
  • attiGT
    #233
    Akkor gondold csak át!
  • jazzy
    #232
    Elég nehezen boldogulok egyelőre a Priesttel, át kell gondoljam a Deckem.
  • Fehercsoki
    #231
    Nem baj, úgyis akartam pár packot venni kezdésnek.
  • hawkie22
    #230
    A Shopban a következö kiírás van:
    If you make any purchase with real money during the beta you will receive a gift for helping us our store!

    Eszerint csak ha pénzt költesz, akkor kapsz, ha goldért veszel pakkot, akkor nem.
  • Fehercsoki
    #229
    Ha goldért veszek 1 packot akkor is kapok golden legendary káryát?(vagy csak ha pénzt is költök?)
  • hawkie22
    #228
    A következö opciók vannak jelenleg a Shopban:
    1 Pack 100 ingame gold
    2 Pack 2.69€
    7 Pack 7.99€
    15 Pack 17.99€
    40 Pack 44.99€

    A béta során vásárolt kártyák a béta végén mind elvesznek, átszámítódnak goldra a megvett paklik (tehát ha minden igaz, ha vettél 15 paklit, akkor kapsz 15x100 goldot, de ebben nem vagyok biztos) és kapsz a béta végén egy Golden Legendary kártyát, ha legalább 1 packot vettél a béta során.
  • Fehercsoki
    #227
    LOL valaki ugyanarra a battle.net accra 2x is kapott béta kulcsot... Legalább ilyet nem kéne azért csinálni=/
  • Fehercsoki
    #226
    Amúgy mennyibe kerül egy csomag kártya? Eddig azt hittem, hogy 1 dollár, de most meg azt láttam streamen hogy 2 euró.
  • Fehercsoki
    #225
    Szerintem amíg nem tud mindenki játszani, addig a játékról úgy sem születik sok hsz, szóval senkit sem zavar, ha itt mi arról beszélünk, hogy ki kapott/ki nem kapott eddig bétakulcsot.

    Én amúgy megint nem kaptam:P
  • jazzy
    #224
    Ezzel egyet is tudok érteni, meg azt is értem amit ProGabe ír, de nem abban a kontextusban ahogyan azt leírta, mert úgy nem igaz.

    Lol, épp írom ezt az üzenetet, mondom mielőtt elküldöm megnézem az E-mailemet és kaptam bétát! :)
  • RedDevilsza
    #223
    De az hogy valaki csalódott, az nem azt jelenti hogy be kell írnia 3 óránként ide hogy még mindig nincs kulcsa.
  • attiGT
    #222
    google chrome "Kandalló Márványlapja"-nak fordítja a Hearthstone-t :D
  • attiGT
    #221
    Na béke!
  • Fehercsoki
    #220
    Mindenki szeretne játszani, és nyilván aki nem kap kulcsot az csalódott, de ez közel sem jelenti azt, hogy nem érti meg, hogy azért nem kap mert egyszerűen túl sokan várnak még rajta kívül kulcsra...
  • ProGabe #219
    Minden egyes Blizzard bétánál ez megy, mindig csodálkoznak, hogy márpedig ő miért nem kap kulcsot, hiszen megvan neki az összes játék, meg nagyon várja(!!). Tudom-tuom, én vagyok hülye, mert vágom, hogy több millió jelentkezőből nem kap mindenki kulcsot^^

    Háborogni lehet, csak felesleges. Befejeztem, mert én is azt teszem, csak nem a Blizzardot szidom, de ez mindegy, ugyanolyan ostobaság.
  • jazzy
    #218
    Sajnos tényleg butaságot beszélsz, inkább vállald be és ne írj többet, fölösleges szítani tovább a tüzet.
  • ProGabe #217
    Ne személyeskedj, hanem kicsit gondolkozz! Tudom hogy fáj ,de azért próbáld meg!
  • Fehercsoki
    #216
    Na most 1 óráig kb nem nézek rá az e-mailekre aztán megnézem mindet egyszerre és csalódok hogy sehova sem jött semmi=/