16775
banner
  • Kandurex
    #1072
  • Sir Quno Jedi
    #1071
    Az már spoiler, hogy Geralt is szerepel a játékban?
  • Kandurex
    #1070
    de érted semmi amit bármelyik képről ne láttál volna... legalább egy új ellenfél, pálya vagy bár akármi, de semmi

    megy, lovagol, üt.... újra...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.04.07. 09:29:20
  • Rony94
    #1069
    Az szerintem benne se lesz. Vagy maximum teljesen máshogy fog kinézni. Azt a videót még én is láttam. Az volt az E3-as gameplay ha jól emlékszem. Az E3-on direkt olyan gameplay-eket szoktak mutatni amik be sem kerülnek a rendes játékba. Legalább is pár játéknál így volt.
  • koschwarz
    #1068
    Én már azt is bánom, hogy azt a griffes küldetést megnéztem a videókon. Így egy küldetéssel kevesebb...
  • bendáj17
    #1067
    Teljesen egyetértek veled, pont ilyen vagyok én is. Mindent szerettek elsőre látni nem megnézni, akkor már nem adja az élményt, nem lesz olyan a hangulata.

    Kanderux: írtam hogy ha nem is spoilers akkor sem érdekel.
    Utoljára szerkesztette: bendáj17, 2015.04.07. 08:13:07
  • xido
    #1066
    Azért már a korábbi részeknél is akartam kérdezni..csak az én fülem érzi úgy,hogy Doug Cockle (Geralt hangja) simán lehetne Snake is David Hayter után? :)
  • scomcomputers
    #1065
    Jóféle,köszi!
  • Kandurex
    #1064
    Lófasz spoiler volt, nyugodtan nézheted.
  • Rony94
    #1063
    Valahogy sejtettem. De nagyon helyes! :)
  • grebber
    #1062
    Remélhetőleg végre igen! De ha csutkalowon fut majd 1024-be a mostani gépemen akkor nem várom addig :D
  • Rony94
    #1061
    Én sem. Még ha a történetből egyáltalán nem mutat semmit, a gameplay-ből pont annyit mutat ami nekem már sok. Én szeretek MINDENT első látásra megtapasztalni. Még magát a gameplay-t is, magát a menüt, az interface-t stb.

    @grebber
    Új gép? :)
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.04.06. 21:02:02
  • grebber
    #1060
    Ej de várom már az év végét!
  • bendáj17
    #1059
    Majd a teljest megnézem addig nem nézek ilyenek akár spoileres akár nem :D
  • juhdadi
    #1058
    első 15 perc (spoiler free) enjoy:)
  • bendáj17
    #1057
    A The Witcher 3 szárazföldjein kívül a játékosoknak lehetőségük lesz változatos szigetekre eljutni, méghozzá úszva vagy akár hajóval is - mondta el egy interjúban a szerepjáték írója, Jakub Szamałek, aki azt is hozzátette, hogy mindegyik szigetnek megvannak a saját titkai, amiket élvezet lesz felfedni: ősi romok, elhagyott épületek, barlangok és érdekességek várnak ránk. És hány ilyen sziget vár minket? A nagyobbak közül ötre számíthatunk, de lesz legalább ennyi kisebb is, amik csak a felfedezésre várnak és még egyiket sem fedték fel a nyilvánosság előtt.

    Szamałek még annyit elárult, hogy néhány helyszín kapcsolódik majd Geralt sztorijához is, a többi viszont csak egy csomó titkot őriz, de általánosságban elmondható, hogy az összes felfedezésének van értelme.
  • bendáj17
    #1056
    Jól hangzik. Köszi az infókat.
  • grebber
    #1055
    Gamekapocs:Még több Wircher 3 info
  • Avenger
    #1054
    Még régebben nyilatkozták, hogy ps4-re is meg xbox one-ra is össze lehet kattintgatni magadnak a korábbi részek döntéseit a játék elején. Gondolom a PC-s verzióból sem vágják ki ezt a lehetőséget.
  • Amiga
    #1053
    PS4-en nincs előző mentés, ezért mindenképpen meg kel oldaniuk valahogy, hogy a player rakhassa össze az előzményeket.
  • bendáj17
    #1052
    Majd kiderül milyen is lesz. Szerintem át lehet vinni de nem kötelező. Megjelenéskor megtudjuk.
  • RatBaG #1051
    korábban meg azt mondták, hogy nem lehet majd átvinni a második rész mentését, tehát nem lesz olyan oltári jelentősége a korábbi dolgoknak.
  • bendáj17
    #1050
    Újabb infók:

    - A történet úgyis teljesen érthető, ha a korábbi Witcher játékok kimaradtak. Az azokban meghozott döntések természetesen kihatással lesznek a harmadik részre.
    - A CD Projekt RED csapatában sok Witcher fanatikus van, akik az utolsó betűig ismerik a könyveket, ezért nagyon fontos számukra a lore helyes ábrázolása.
    - mivel páran már elkönyvelték a Witcher harmadik részét az "Évszázad játéknak", hatalmas a nyomás a fejlesztőkön, de még jobban örülnek ezeknek a pozitív visszajelzéseknek.
    - Az inventory grid alapú lesz, mert azt kényelmesebb rendben tartani. A tárgyak súlyára oda kell figyelni.
    - A korábbi feltételezések szerint nem Dark Souls szintű nehézséggel kell számolni (bár a harcrendszert a From Software játéka inspirálta), a casual és a hardcore réteg is elégedett lesz a különböző nehézségi szintekkel.
    - Hamarosan megmutatják nekünk a teljes világtérképet.
    - A mellékküldetések körülbelül 50 óra plusz játékidőt garantálnak.
    - Rengeteg falut és várost építettek a játékba, a legnagyobb Novigrad, ami tökéletesen ábrázolja a gazdag és szegény réteg ellentétes világát.
    - Marcin nem kívánta kommentálni Geralt szexi tincseit.
  • ratgab
    #1049
    Nincs új a nap alatt....Nem hinném, hogy bármi forradalmit lehet alkotni küldetések terén a fantasy rpg műfajon belül.
  • Shep
    #1048
    Hát azt ígérték ,hogy újszerű mellékküldetések lesznek, nem ilyen menny ide vedd fel hozd vissza félék, de hát ugye ígérettel tele van a padlás, de azért hátha megvalósul belőle valami.
  • RatBaG #1047
    nem kell újrakezdeni az egészet, act 1 legvégén van az első elágazás.
  • Rony94
    #1046
    Mert talán 5 perc alatt dobták össze az egészet, csak hogy legyen egy ilyen is. :D
  • bendáj17
    #1045
    Hatalmas fú de ronda az összes :D
  • Terawatt
    #1044
    Kegyetlen :D
  • Rony94
    #1043
    Witcher áprilisi tréfa.
  • xido
    #1042
    ha azt mondják,legalább 25 olyan kis falu lesz,mint Floatsam és mind tele lenne helyi küldetésekkel,akkor az már megvan 100 óra :)
    meg a két nagyáros..meg a köztes tájakon esetleg jópár gyűjts,ments küldi.. :)
  • Sir Quno Jedi
    #1041
    Csak ne járjunk úgy mint a DAI-nál, hogy az idő 95%-a mmo szerű szánalmas töltelék küldikkel és felesleges végtelen kutyagolással telik. A DAI egyértelműen az eddigi legeslegrosszabb DA, no nem a főszál miatt, az term. jó, hanem a ruppótlan mmo feeling miatt.
  • Rony94
    #1040
    Az első rész az első végigjátszásomnál 50 órát vett igénybe, úgy hogy NAGYJÁBÓL minden küldit megcsináltam, persze kimaradt egy-pár sajnos a figyelmetlenségem miatt, de ezeket figyelembe véve tényleg nem hosszú játék, de azt ne felejtsük el hogy többször újrajátszós a kulcsfontosságú döntések miatt.

    A második rész nekem 40 órát vett igénybe és dettó ugyanúgy játszottam mint az első résszel, tehát végig azon voltam hogy megcsináljak minden küldit, természetesen itt is kimaradt pár dolog. Plusz itt még bejön az is hogy a játéknak gyakorlatilag KÉT darab történeti szála van amihez újra kell kezdeni az egészet.

    Szóval ez a 200 óra tényleg érdekes. Kíváncsian várom, mindenesetre ha mégsem lenne meg ez a játékidő, akkor sem háborodnék fel, mert az előző részeket is imádtam, pedig azok nem voltak hosszúak. Majd az újrajátszások hosszúvá teszik. Lesznek itt 300-400 órás játékidőim. :)
  • grebber
    #1039
    Az 1-2 se hüde hosszú ha csak a főszálat csinálja az ember.
    Ha jól rémlik az 1 is valami 17-20 óra lehetett a kettőt soha nem játszottam még végig ,de a steam eredeti játékaim végigjátszása miatt hamarosan eljön az ideje annak is.
  • bendáj17
    #1038
    Szerintem biztos van ezek csak becsült idők. Aki szereti felfedezni annak több de biztos meglehet csinálni.
  • MerlinW
    #1037
    "- 200 óra is lehet"
    Remélem van opció a 30-40 órás végigjátszásra is...
  • TomStorm
    #1036
    Szokásos Cur.gen minőség,profi,várom a játékot
  • TomStorm
    #1035
    Lesz az 1080p megjelenés napjára,ebben biztos vagyok.Mint sok más is lett One-ra

    Ennek meg külön örülök,hogy jó lesz a frame!
  • bendáj17
    #1034
    Damien Monnier válaszolt néhány rajongó kérdésre:
    Első körben az volt a kérdés, hogy a PS4-es látvány az milyen PC-s beállításoknak felel meg. “Azt mondanám, hogy magas. Nehéz megmondani anélkül, hogy egymás mellé tennénk a kettőt.”

    “[Az Xbox One verzió] is rendben van, csak a felbontásról van szó tényleg. Ami ugye 900p boxon 1080p PS4-en. A játék ugyanaz.”
    Ami az előző részeket illeti, egyelőre nem tervezik a fejlesztők, hogy az első két részt leszállítják PS4-re. Mondjuk teljesen nincs kizárva.
    Az Xbox One verzió felbontásán túl nincs gond a programmal, teljesen jól fut.
    Egyébként mindenki szabadon ugrálhat majd, mehet a nyuszitánc orrvérzésig.

    Játékmenetről szólva: rengeteg passzív képesség lesz. A fejlődés során rengeteg extra képességet szedünk majd magunkra, és a fegyvereinktől is függnek majd tulajdonságaink. Aki szeret kísérletezni a RedKit modding eszközzel, az a megjelenés után nem sokkal bűvészkedhet majd.
    A DirectX 12 támogatás később jöhet egy javítással, de megjelenéskor nem lesz benne a játékban, egyszerűen azért, mert kevesen használnák ki.
  • Rony94
    #1033
    Nyomás addig kijátszani az előző részeket! :)