16775
banner
  • xido
    #1232
    annyi van,hogy a dobozos nem lesz steames,így ha acsi-függő vagy,azt az élmény bukod
  • Negritis
    #1231
    én modnjuk még nem tudom hogy a steelbookos vagy a steames verzió kell :D
  • chris0000
    #1230
    ne felejtsd már el,h eredeti játékot vettem.
    vagy most nekem az a bűnöm,h túl olcsón vettem eredeti játékot?

    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2015.04.18. 16:21:38
  • Rony94
    #1229
    Nm erről van szó.

    chris teljesen olyan hangnemben mondta a magáét mintha nagy kő esett volna le a szívéről hogy ő csak 3k-ért szerezte be, a fejlesztők meg menjenek a francba a 10k-s áraival.
  • xido
    #1228
    én nem támadásként akartam..de egy repi játékot szerintem simán belekalkulálnak a reklámozott vga árába..ingyé nem osztogatnak kódokat még ők sem,tehát a kártya tulaja már anyagilag lerótta tiszteletét a készítők felé
  • Rony94
    #1227
    Ez az, forgassátok ki a szavaimat!
  • xido
    #1226
    ő is támogatta voltaképpen..csak nyilván valakinek a vga-hoz adott kód nem kellett és eladta olcsón
  • BoneDragon
    #1225
    Akkor légyszíves az én példányomat is vedd meg annyiért. Örömmel venném, ha támogatnád őket helyettem is.
  • Rony94
    #1224
    Erre nem mondok semmit. Én örömmel támogatom a fejlesztőket 10-13 ezer forinttal.
  • chris0000
    #1223
    akkor én qva jól jártam,h tegnap vettem 1 GOG-s verziót 3500ért.
    gyűjteni nem gyűjtöm a dobozos verziókat,így felesleges lett volna 13000ért megvenni.
  • Rony94
    #1222
    A CD Projekt Red ilyen. Nem hisz a DRM-ben.
  • chris0000
    #1221
    hi.
    ezt hol olvastad,h a dobozos verziót nem lehet aktiválni steamen?
    üdv.
  • bardocz
    #1220
    Az egy CE-jét se lehet aktiválni steam-en :S
  • Rony94
    #1219
    Nem jár hozzá. Ez a lényege. DRM mentes. És GOG kód se jár hozzá.
  • bardocz
    #1218
    A dobozos verziót lehet aktviálni Steam-en? Olcsóbb, mint leakciózva steam-en.
    Na meg jár hozzá menő kulcstartó :D
    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2015.04.18. 13:45:51
  • SzirmosSzisza
    #1217
    Ahogy nézem ez vagy nincs vagy annyi mint Steam-en (sőt drágább).

    Nem Steam kulcsból van amúgy elég sok, főleg, hogy nvidia is szórja pár kártyához a játékot (csak az gog only).
  • Thomasovics
    #1216
    g2a
  • Prof William
    #1215
    Árulnak valahol "viszonylag" olcsó Steam kódokat?
  • Negritis
    #1214
    hét elején néztem és az volt hogy nincs már készleten
  • wedge31
    #1213
    Ez nem jó?
  • Negritis
    #1212
    cosplay
    ott van :D
  • NeoMaN
    #1211
    GOG-os, felhasználatlan letöltőkódom eladó.
    3.500.- HUF

    Privát üzenetet előbb észreveszem.
  • Negritis
    #1210
    elő kéne rendelni csak gyűjtői már nincs
    marad a steelbook, abból meg sztem CD Galaxis lesz mer ott van póló (remélem még lesz is)
  • grebber
    #1209
    The Witcher 3: Wild Hunt - ennyit kell majd letöltened
  • Prof William
    #1208
    Hamarosan. :)

    Már nagyon várom... :)
  • grebber
    #1207
    Az egy dolog ,hogy a Rockstar benézte,mert kb 10 db eladott pc-s példánnyal számolhatott vagy nem tudni, de senkit nem érdekel ki mennyivel tölti hányadik lemez telepítésénél tart milyen király netje van....stb.


  • Thomasovics
    #1206
    ha egyszer tényleg elszúrták? :3
  • grebber
    #1205
    Hála a magasságosnak hogy ennek nincs külön "applikációja"

    Amit a GTA 5 topikban az emberek leműveltek.(Ennyivel tölt, megállt, 4ezer gigiabites nettel is tetű lassú, szar az egész nem indul, stb görcsölések miatt zártam volna a topikot az biztos.)
  • Rony94
    #1204
    Szinte már csak 1 hónap van hátra. El se hiszem! Ha mégis elhalasztanák megint a megjelenést, akkor veszek egy vonatjegyet Varsóba. Ki tart velem?
  • wedge31
    #1203
    Aranylemezre került a The Witcher 3.
  • Tibbbor
    #1202
    Ezt én is tudom, de tényleg ne akadjunk már fenn ilyeneken.Csak segíteni akartam.
  • Tibbbor
    #1201
    A 750 Ti-hoz képest nem meglepetés, hogy a Te kártyádhoz nagyobb felbontást ígér, mivel a fogyasztást kivéve mindenben erősebb a 660-as.Csupán megtévesztő a számozásuk:

    750 Ti vs. GTX660

  • SzirmosSzisza
    #1200
    Ez nem program, hanem megnézi a kiadott követelményeket és ahhoz viszonyít.
  • Negritis
    #1199
    érdekes mer nálam meg gtx660 + i5 mellett medt r ki

    amúgy eleve jóval komolyabb gépigényeket adnak meg mert azzal ki lehet kerülni hogy "baj" legyen
    ez a ps4/x1 megjelenés óta van leginkább hogy szarul optimalizálnak pc-re ezért komolyabb gépigényt adnak meg
    ezért is örültem volna ha első körben csak PC-re jön ki mint a másik 2 akkor tuti hogy fasza verziót kapunk
    igy azért vannak félelmeim emiatt

    de bizok a skacokban
  • Tibbbor
    #1198
    Sok szó esett már itt a játék gépigényéről. Szerintem amíg ki nem próbáljuk, addig úgyis csak találgathatunk, kinek hogyan fog futni, egyáltalán elindul-e majd? Támpontnak addig is ajánlanék egy linket, ahol mindenki bepötyögheti a saját hardver elemeit, majd megnézheti, hogyan viszonyul ez a Witcher 3 gépigényéhez? Bizonyára sokan ismeritek, de talán akadnak olyanok is, akik nem. Szándékosan a GTX750 Ti-ot írtam be videokártyának, ráadásul az OC változatot, mivel először én is majdnem ilyet vettem, de amint az összesítésből is látható, nem igazán fogja szeretni a Witcher 3...
    Hardverteszt Witcher 3 (GTX750 Ti OC 2 GB)

    A második változatban már a valójában megvásárolt másik kártyát írtam be, látható a különbség:

    Hardverteszt Witcher 3 (GTX960 IX OC 2 GB)

    Érdemes ráklikkelni a "Full Report"-ra is!

    Nyilván ez a program sem tévedhetetlen, de azért támpontot adhatn, mit érdemes kicserélni a gépünkben, egyáltalán mire számíthatunk?

    Egyébként a két VGA között 13 ezer forint volt a különbség, viszont a 960-ashoz kaptam egy Witcher 3 kódot, vagyis az árkülönbség tulajdonképpen nulla lett! :)
    Utoljára szerkesztette: Tibbbor, 2015.04.15. 13:37:49
  • Palinko
    #1197
    hmmm akkor még nem jutottam el addig, egyet biztos elolvastam. majd rákeresen torrenten :D
  • Prof William
    #1196
    Az első kettő novelláskötet lazán összefügg és tulajdonképpen bemutatja az egész világot és megágyaz a regényeknek. A tündevértől kezdve pedig már regények jönnek.

    Remélem hamarosan kijön majd még magyarul a többi kötet is.
  • xido
    #1195
    a tündevértől kezdve tudtommal már regény
  • Palinko
    #1194
    csak kár, hogy nem egy történet, hanem novellák
  • Prof William
    #1193

    Eddig az Utolsó Kívánság, Végzet Kardja, Tündevér, és Megvetés Ideje jött ki magyarul. Ebben a sorrendben kell olvasni.

    Mind 3 a Witcher játék a könyvek után játszódik, szóval SEMMIT sem spoilerezel el magadnak ha elolvasod könyveket előtte. Cserébe viszont jó pár játékbeli utalást érteni fogsz.
    Én is jó pár alkalommal vigyorogtam a Witcher 2 közben hogy "Aha! Ez a könyvben is volt."