16775
banner
  • Negritis
    #1192
    akkor nekiállok elolvasni őket :D
    köszi :P
  • DantesHUN
    #1191
    Az első játék eseményei előtt.
  • Negritis
    #1190
    a könyvek amúgy a játékhoz képest hogy játszódnak?
    mert a 2t kijátszottam az 1et elkezdtem (de tervezem végigtolni bár a 3 előtt lehet nem lesz rá időm :( de majd lesz úgyis egy "marathon")

    viszont a könyvek megvannak és olvasnám is őket, csak kéne vmi kronológia ha valaki tud megköszönném
  • Prof William
    #1189
    A 20.+ik másodpercnél az a jelenet ismerős lehet a könyveket olvasóknak. :)

    Geralt emlékszik vissza azt hiszem a 2-ik kötetben, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Yennefer szerette extravagáns helyeken csinálni Geraltal. Levegőben, sárkány barlangjában stb... de legjobban a házában lévő kitömött egyszarvú hátán. :) Ami egyszer a nagy szerelmi csatározások közepette össze is tört. :)
  • Palinko
    #1188
    az biztos, érdemesebb lenne egy látótávolságot beállítani aztán mindenkinek akkor töltené be amikor odaér :D
  • xido
    #1187
    ellenben lehet itt is a töltés nélküli folyamatos nyílt világ kívánja meg az erős gépet
  • Palinko
    #1186
    azért annyira nem ütős a grafika
  • Prof William
    #1185
    Nekem is egy I5 3.10Ghz-m van ami fel tud menni 3.4-ig. (Az a önmagát felhúzó technológia vagy mi) Szerintem nem lesz vele gond. Eddig a legdurvább játékok is remekül futottak. a Dying Light se akad még maxon se.

    Más
    Nem tudom hogy ez volt-e már. Új trailer. Nem spoilerez szinte semmit, csak vázolja az egész alaphelyzetet, a világot + lehetőségeket.

  • Negritis
    #1184
    crysis 3nál is volt ilyen és volt vele gond :D

    az a baj hogy nekem csak i5-s procim vna most :D mondjuk memóriát is akarok bővíteni szal szavom a fogamat hogy mi legyen :D
    főleg hogy nem ártana egy gyűjtői kiszerelés a játékból :D
    ha már úton van a pulcsim legyen collectors póló is :D
  • SzirmosSzisza
    #1183
    Nekem 750 Ti, januárban vettem, szóval nem nagyon akarok cserélni :D
  • Prof William
    #1182
    960-ast vettem nemrég. Egy jókora Gerlad, valamint egy Witcher 3 promó virított a dobozán. Ez azért megnyugtatott kissé. :) Ha már a W3-al reklámoznak egy kártyát, akkor jó eséllyel nem lesz vele gondja.
  • grebber
    #1181
    Ekkor nyílt világ meg ilyen grafikával nem csodálkozom.
    Már a GTA 5 most ezen a téren (elmondások alapján) best graphics/optimalizáton forever.
  • Negritis
    #1180
    660am van :D azon agyalok hogy lehet kéne cserélni :D
  • SzirmosSzisza
    #1179
    Steamen ezt írja minimum követelménynek: Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 660, ez ahogy nézem most van 50-60k között, ez így komoly?:D
  • Negritis
    #1178
    witcheres pulcsi/póló
    6 dolcsi a házhozszállítás
  • Negritis
    #1177
    kiváncsi vagyok mikor lesz "kész" a nude fem witcher :D
    DOA-ból kiindulva 2 hét :D
  • grebber
    #1176
    The Witcher 3: Wild Hunt - hatalmas szabadságot biztosít az új REDKit
  • joe38
    #1175
    Sirály:)
    egy IGN videó
  • Prof William
    #1174
    A cikk szerint a 25 órát csakis szigorúan a főszálra értik, ha minden párbeszédet továbbnyomsz, ha nem nézelődöl ésnha mindenhova gyors utazással mész.
  • AnuluWork #1173
    Hát baz, a fegyver és páncélválasztó résznél esett le az állam, bár addig is rezgett. Ez nagyon ott lesz!
  • Negritis
    #1172
    a 25 azt jelenti hogy semmit nemcsinálsz csak mész a "fővonalon" elvileg
    szal a videókat - beszélgetéseket pörgeted városba nem nézelődsz
    úgy azért jónak hangzik, ha nem "idegesítő időhúzás" teszi ki nagy részét (menj el A-ba hogy leöld ezt majd B-be hogy elkészítsd a gyógyszert amit C-be kell vinni hogy megáldják majd vissza A-ba még vmiért ... aztán megint C és végül menni D-be beadni)
  • mike01010101
    #1171
    Ha tényleg akkora a játék és annyira tele van mindenfélével, mint ahogy trailerek sugalják akkor 25 nem lehet elég. Ha a 25 óra tényleg 25 óra akkor valami sántít. De nem akarok károgni, majd meglátjuk.
  • Ra1n
    #1170
    Attól hogy open world még ugyan úgy meg tudják oldani hogy külön területek külön képivilág külön hangulat és események legyenek. Csak ezúttal nem töltőképernyőn "utazgatsz" hanem te magad a játékban.
    Meglátjuk,én bízom a csapatban, bár annyira nem hiszek az IGN-nek,de amiket eddig leírtak (már tolják) az alapján büntet.:)
  • Negritis
    #1169
    minimum 25 óra?
    nem hangzik rosszul, de én is "fázok" attól hogy milyen lesz végül
  • Shep
    #1168
    Ez alapján talán nem, de azért nyilván jóval több játékidő kell, hogy ez kiderüljön.
  • Gabe18
    #1167
    A buktató szerintem maga az open world lesz. Tuti hogy kár volt az első két részben tökéletesen bevált 3-4 külön helyszín, de az a végletekig kidolgozva megoldását leváltani erre a minden egybe megoldásra. Félek hogy a játékmenet, és a történetmesélés megsínyli ezt a túl nagy szabadságot, ami én amúgy egyáltalán nem hiányoltam volna...
  • Avenger
    #1166
    Az eddigiek alapján "az én gépemen nem is így néz ki" és az "így néz ki de szaggat mint az állat" lehet a két buktató. Meg a harc rendszer bizonyos szint után átmehet egy klikkes hack and slash-be, mint az eddigi részekben. :) Én úgy gondolom, hogy akinek a második rész bejött a kisebb hibáival együtt, az ebben sem fog csalódni, maximum pozitívan.
  • mike01010101
    #1165
    Megnézve a trailert egy dolog jutott eszembe. Hol a feketeleves? Az nem lehet, hogy ennyire jó legyen. Az elmúlt 20 év szkeptikussá tett. Nyilván 0 napos vétel, vakon, de hol a buktató, hol az átverés? Túl sok szuper trailert meg fejlesztői és kiadói eskütételt hallottam már a tökéletes játékról, de még látni nem láttam soha. Itt látszólag a Witcher, a Skyrim és a Gothic legjobb pillanatait gyúrták össze egy monumentális open world játékba a Mass Effect-et megszégyenítő átvezetőkkel. Van egy régi mondás mifelénk: Ami túl szép, hogy igaz legyen, az nem az (Becsetelen Briganty-k után szabadon). Remélem tévedek.
  • Palinko
    #1164
    ja érdekel a GTA, elég optimalizált kéne legyen ami az elődeire nem mondható
  • Shep
    #1163
    DNF-nél elfogytak a számok, nem jutott már másra :D Komolyra fordítva, sosem számoltam egy játéknál sem a napokat, minden jött amikor jött, ennyi.
  • grebber
    #1162
    Még mindig várjuk a megjelenést mielőtt ilyeneket elkiabálni.
    GTA 5-nél is megy a hüde nem kell neki erős gép milyen jó fut majd. Ja főleg olyan nagy nyílt terep olyan grafikával.Arról híresek a pc-s ilyen játékok,hogy nem kell nekik nagy gép.
    Nyár végére minden kiderül milyen gépet kell majd összedobni ,hogy menjenek a "nagyágyúk"
  • Ra1n
    #1161
    Nextgen konzolon elfut medium szinten 30 fps-el akkor pc-n (Cirka gtx 660 kell a nextgen szinthez) sem lesz gond főleg hogy a fő platformjuk.:)
  • wedge31
    #1160
    Szólhatál volna, hogy szar lesz megspóroltam volna egy kis pénzt...
  • wedge31
    #1159
    Persze én is 0day veszem a játékot csak már nem számolom a napokat a megjelenésig mint ahogy egy-két játéknál régebben ez megtörtént.
  • Myselor
    #1158
    látható volt hogy szar,bár annyira nem mint végül lett.de azért tök más ez a 2 játék már annak az előző része is pocsék volt .ne hasonlítgassuk már hozzá ég és föld
  • Shep
    #1157
    Akkor ezt megbeszéltük. Ettől persze én is bízom a srácokban, különben nem vettem volna meg gog-ra vagy 2 hete. Mondjuk a gépigénytől még mindig tartok.
  • wedge31
    #1156
    A DA:I videók és streamek is nagyon jók voltak a játék meg...
  • Myselor
    #1155
    azt ne is mond,gusztustalan játék lett :)
  • Shep
    #1154
    Ú pedig mennyi, de mennyi helyen el lehet rontani egy ilyen típusú RPG-t. Videok meg semmit nem jelentenek, elég csak a Bound by Flame-re gondolni.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.04.10. 17:46:23
  • Myselor
    #1153
    hát már ha megnézitek ezt az 1 videót is,csalódás semmiképpen nem lesz a játék :)