16775
banner
  • bendáj17
    #1032
    Szerintem is hú de nehéz lesz kibírni hála addig is lesz mivel játszani de tuti vétel várom már az előrendelt példányom :D
  • TBTPumpa
    #1031
    Jól hangzik!
    "A játék feloldásáig körülbelül 1 hónap, 3 hét, 1 nap és 2 óra van hátra."
  • bendáj17
    #1030
    Pár infó:

    The Witcher 3: Wild Hunt - 200 óra is lehet, Geralt haja változtatható

    - Andrzej Sapowski csak a kezdeteknél felügyelte a sorozatot, de mivel a játékok beelőzték a könyveket, most már a CD Projekt RED saját írói dolgoznak rajta.
    - Aki PC-n játszik, az egy bizonyos a Witcher 2-ben megjelenő tetoválást viszontláthat a Witcher 3-ban.
    - A harcrendszert a Dark Souls inspirálta, a harcok reszponzívak, gyorsak lesznek.
    - A sztori felvonásokra bomlik, de ebből mi nem érzékelünk majd sokat, az írók csak maguknak bontották szét, hogy jobban tudják követni.
    - Az ingyenes DLC-kben nem csak felszerelések, új questek is lesznek.
    A fejlesztés során a legnagyobb kihívás az volt, hogy a lehető legjobb teljesítményt biztosítsák, miközben a képernyőn egyszerre látható NPC-k mind-mind mást csinálnak.
    - Biztos, hogy állíthatjuk a kamera távolságát, de további lehetőségeket is terveznek implementálni.
    - Geralt felszerelése nem színezhető, anyaga nem változtatható.
    - Geralt haja szabadon változtatható.
    - A tengeren viharok jöhetnek, lényekkel harcolhatunk, de mivel a hajónk elpusztítható, figyelni kell a sziklákra is.
    A Németországban forgalomba kerülő változatot nem cenzúrázzák.
    - Ciri gyorsabb, gyengébb, de néhány varázslattal és képességgel csak ő rendelkezik. Csak a sztori bizonyos pontjain játszhatunk vele.
    - Aki nem játszott az előző két játékkal, ne aggódjon, a fejlesztők figyeltek arra, hogy bárki számára könnyen hozáférhető legyen.
    - Yennefer a Sword of Destiny trailerben látható öltözéke lehet, hogy DLC formájában kerül be a játékba.
    - Ha mindent megcsinálsz, nagyjából 200 óra lesz végezni.
    - Éjszaka megváltozik az NPC-k viselkedése, de viharban nem.
    - Lehet, hogy olyan screenshotokat is készíthetünk, amiken nincs rajta Geralt, de ezt még átrágja a csapat.
    - Az Aard Signnal felemelhetünk bútorokat, ha azok nem nagyon-nagyon nehezek.
    - Január óta rengeteget fejlődött a játék.
    - Nem kell aggódni a PlayStation 4-es kiadás miatt, attól, hogy csak a PC-set és az Xbox One-osat mutogatták, az még nem lesz rosszabb.
    - A játék Xbox One-on szebb, mint PC-n minimum beállítások mellett.
  • Prof William
    #1029
    Én az 5 év után döntöttem a fejlesztés felett. Az egyik legfontosabb kiváltó ok a Witcher 3 volt. :)
  • grebber
    #1028
    A GTA 5 mellett majd ez lesz a másik legnagyobb HW topik a megjelenések után
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.03.30. 15:45:30
  • Madi92
    #1027
    Akkor én az R9kémmel, nem is tudom mit szóljak.. Elindul? : D
  • Tibbbor
    #1026
    Az én 960-asom egy Gigabyte GTX960 IX OC 2 GB, vagyis az emelt órajelű "törpe" és Prof Williamhoz hasonlóan nálam is remekül fut a Dying Light...
    A hardveres körítés pedig egy GA-B85-HD3 alaplap, i5 4460 3.2 GHz CPU, 2x4 GB Kingmax Hyperx Fury 1600 MHz DDR3 RAM.
    7 év szünet után frissítettem újra a konfigot, és tudom, hogy nem ez a csúcs, de nekem elég lesz egy jó ideig.
  • Rony94
    #1025
    Élsimítás kilőve, látótávolság is beállítva közepesre, a többi maradhat high-on és szerintem futni fog nekünk. Reménykedek benne! :)
  • Prof William
    #1024
    960-ason biztos hogy menni fog (megfelelő hardveres körítéssel persze) hiszen az az egyik kártya, amivel a Witchert reklámozzák.

    + eddig nagyon jó tapasztalatim vannak vele Dying Light, Ryse téren. Mind2 játék gyönyörűen fut akadás nélkül.

    Ebből csak kijön majd egy legalább közepes Witcher 3 élmény. Legfejebb majd lemondunk a növő szakálról meg a realisztikus haj/szőr animációról. :)

    Ha meg igaz, amit rebesgetnek, hogy jól lesz optimizálva, talán még meg is lepődünk.
  • Ra1n
    #1023
    A 960-as 1-2 tesztet leszámítva kb egálban van a 770-esekkel (mindkettő alapórajeles,nem OC). OC tekintetében viszotn a 960-ból ki lehet hozni néha még picivel többet is mint a 770 OC-ből, mivel baromira tuningbarát. Nemigen van okod aggódni.
  • Tibbbor
    #1022
    A Te 770-ed lényegesen erősebb, mint a 960-as(mondjuk dupla annyiba is kerül), úgyhogy inkább nekem van okom aggódni, hogy milyen felbontásban tudok majd játszani?
  • Rony94
    #1021
    Amennyire a teszteket figyelgettem, a GTX 960 nagyjából egy szintben van az én 770-emmel. És ha azt mondjátok hogy 960-on menni fog, akkor annak nagyon tudnék örülni. (igen, még mindig ezen lovagolok, mert baromira félek hogy szaggatni fog még medium környékén is)
  • Prof William
    #1020
    Sejtettem mivel a kártya dobozának a hátlapján Rivia Geralt feszít. Ez azért elég gyanús. :)

    Így azt hiszem már mondhatom hogy felkészültem május 19-re.

    Most már csak egy viszonylag olcsó Steamos kulcsot kellene szerezni. :)
  • wedge31
    #1019
    GTX 660Ti.
  • Shep
    #1018
    Mid van most?
  • ratgab
    #1017
    GTX 970...Én is azt tervezek venni.
  • Tibbbor
    #1016
    Szép is lenne, ha nem futna a GTX960-on a Witcher3, amikor direkt ahhoz(is) adták a Witcher3 kupont.Én is ilyen kártyát vettem nemrég, tudván azt, hogy nem csúcskártya, de a jelenlegi játékokat szépen hozza magas felbontásban is. Aki pedig képtelen létezni az "Ultra HD 4K" felbontás nélkül, nosza, válogasson a 120 ezres kártyák között, van bőven választék.
  • wedge31
    #1015
    Nekem is valami nagyobb upgrade kellene a mostanihoz képest de mindenképp 4GB-os kártyába gondolkozom.
  • Terawatt
    #1014
    *mosolygó smiley, nem beszólás volt* :D
  • Terawatt
    #1013
    Rakj bele 2 db 4 gigásat akkor.
  • grebber
    #1012
    Van 4GB-os 960-is ,de szerintem a tesztben 2GB-ossal nyomatták.De lényegtelen ,ha nála jól fut akkor jól fut.Én 6 évre veszek majd egyszer valamikor új gépet szóval nekem a 960 nagyon kevés lenne már.
  • BoneDragon
    #1011
    Ekkora hülyeséget is rég olvastam, sry.
  • wedge31
    #1010
    Attól függ milyen felbontásban játszol, tapasztalatom szerint fullhd-hoz már kevés a 2GB-os kártya, ha az alatt játszol még akár jó is lehet.
  • Prof William
    #1009
    Jaja. Én is örülök, hogy beruháztam rá.

    Most már csak ki kell várni a május 19-et és eljön az igazság pillanata. :)
  • grebber
    #1008
    Nem olyan rossz az a 960.
    Dying Light VGA teszt
  • scomcomputers
    #1007
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Ehhez képest a Dying Light max felbontáson gyönyörűen futott akadás nélkül"- ja 1024*768-ban!!


    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2015.03.27. 10:58:54
  • Prof William
    #1006
    Tegnap végre meglett az új gép.

    A végleges konfig.

    SSD 120GB - Ezen lesz az oprendszer.

    alaplap: Asrock H81M

    Proc: Intel Core I 5 4440

    Kártya: Gigabyte GTX 960 2 GB DDR 5

    8 GB DDR3 RAM

    Winyó: 2TB

    Elég impozáns. Legalábbis szerintem. Süvít mint a szél.

    Mondjuk az érdekes volt hogy megcsináltam a tesztet, a www.systemrequirementslab.com/ -on ahol azt hozta ki hogy se a Witcher 3 se a Dying Light nem futna el a gépemen.

    Ehhez képest a Dying Light max felbontáson gyönyörűen futott akadás nélkül. Ez alapján már reménykedek, hogy a Witcher 3 is eldöcög majd legalább közepes felbontáson. :)

    Most már csak várni kell május 19-ig. Vagy esetleg addig kipörgetni maxon pár jó kis játékot. :)
  • Dency
    #1005
    Valakit érdekel kód? Videókártyához kaptam de engem nem nagyon érdekel ez a játék, csgo itemek érdeklnének főleg de bármit meghallgatok.
  • Avenger
    #1004
    Szerintem nem, de gondolom benne lesz a konzolos megoldás a pc-s verzióban is. Nekem megvan minden mentésem, de párszor végigtoltam a régi részeket, és nem is tudom melyikben pontosan milyen döntéseket hoztam. Szóval remélem a játék elején "be lehet majd állítani" pc-n is az első két rész eseményeit. Haha, most nézem mekkora take :)
  • ratgab
    #1003
    Nekem is így rémlik. Sima hack & slash játékmenete lesz és nem lesz fejlődési rendszer kapcsolva hozzá. Mindezek ellenére én örülök neki és kicsit meg is döbbentem, hogy szinte kapunk egy plussz játékot ezzel a Cirii-s szállal.
  • xido
    #1002
    amúgy a 2.rész mentéseit felhőben tárolja a cucc..vajon a 3 az importálást onnan tudja intézni,ha nincs a gépen már a játék?
  • Myselor
    #1001
    te nagyon levagy maradva már leírták rég és itt is most a srácok hogy 7-10órát játszhatunk vele viszont nem igazán rpg lesz hanem akció kaland játék rész.ezt azért sajnálom de amúgy jól hangzik:)
  • Avenger
    #1000
    Én is 8 óra körüli játékidőre emlékszem a legutóbbi Q&A-ból és valahogy úgy kell elképzelni mint a második rész prológját, korlátozott rpg elemekkel a rendes játékhoz képest.

    A sword of destiny trailerben is benne van Ciri amúgy teljes alakosan hátulról, az is ingame alapvetően, csak ultra beállítások, ami alapból nem biztos, hogy benne lesz a játékban, mint opció.
  • ratgab
    #999
    Valahol valami 7-10 órát olvastam amíg irányítani lehet Cirii-t.
  • xido
    #998
    "Az az 5-10 óra, amit Ciri szerepében játszhatunk, nem olyan, mint egy RPG-ben, hanem inkább mint egy akció-kalandjátékban."
    Utoljára szerkesztette: xido, 2015.03.24. 18:11:00
  • TBTPumpa
    #997
    Hát de ez már régi és nem is teljes modelles kép. Újabbat akarok a teljes modellről. Nem mellesleg remélem, hogy nem csak 10 percig irányíthatjuk. Amúgy ebből kiindulván nem is értem miért nem készítenek olyan DLC-t a játékhoz, ahol csak Triss-el vagy Yennefer-el lehet menni egy adott küldetésben. Változatosabb lenne, mint 150 órát megint Geraltal tölteni.
  • wedge31
    #996
    Nem szoktam trollkodni a smájli ott volt, máskor szoktad érteni a poént...
  • Shep
    #995
    Acsik semmit nem jelentenek számomra, kártyából visszakapsz kb 1 jurót, ez a keménykedés meg biztos menő még úgy 14 éves korban ,de utána azért a többség jó esetben kinövi.
  • Shep
    #994
    Nyilván érted mire gondoltam ,csak szeretsz trollkodni :)
  • szabolacika
    #993
    Hát ha neked megéri hogy a Steamen 50%-al többet fizetsz érte mint a GoG-on...
    (Steam: 59,99 euro GoG.com: 39.99 euró a teljes játék kedvezmény nélkül)
    Amúgy van hátránya is a GoG.com-nak, a frissítéseknél szeretik a módosított teljes telepítőt felrakni és nem csak egy patch fájlal megoldani a frissítést :(