16775
banner
  • Rony94
    #992
    Én nem vágyok Steam-esre, ki mondta ezt neked? :D
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.03.24. 12:54:07
  • grebber
    #991
    Steam-nek egymillió előnye van a gog-al szemben.

    Gyakorlatilag egy közösségi "oldal" az is. Ha olyan a game egyből tudsz haverokkal multizni,mert rájuk írsz /felkéred őket van frankó chat része ugye a steamnek. Lehet rajkodni ki miket vett mennyi játéka van. Lehet a játékokkal minimális pénzt keresni. A már emlitett acsik.
    Nem hiába sokkal drágább minden mint máshol itt a minőséget/körítést/szolgáltatást kell megfizetni. (Mert az ennyi millió felhasználóbázist kiszolgálni nem 2db szervergéppel kell és ezek fentartása horribilis.)
    Ezt is vezették eb az okosok a kártyázást amivel napi szinten több millió bevételük van!
  • xido
    #990
    steam kihívás az acsijai miatt...szerintem :)
  • wedge31
    #989
    Nálam a steam is ugy müködik letöltöm és játszok...
  • Shep
    #988
    Ok, jogos, de nem értem miért vágytok ennyire a steamesre. GoG-os szerintem jobb, nincs macera csak letöltöd és játszol.
  • Rony94
    #987
    Az nem hiszem hogy Steam-es. Annál inkább GOG-os. (de az se egy rossz oldal, főleg hogy DRM-free)
  • Shep
    #986
    3 hsz-el alattad.
  • Prof William
    #985
    Lehet valahol jó áron steamos Witcher 3 kódokat venni?
  • Avenger
    #984
    http://static1.gamespot.com/uploads/original/1179/11799911/2758972-ciri.jpg

    Ez nekem annak tűnik. :)
  • TBTPumpa
    #983
    Ciriről meg még mindig nincs ingame kép.
  • NeoMaN
    #982
    Üdv!
    Witcher Nv kuponomat eladnám 5.000-HUF,vagy cserélném Borderlands Pre-Sequelre.
  • Rony94
    #981
    Az oké, de te hány éves vagy? A nők melle meg mikor kezd el nőni? Pubertás korban? Akkor bocsánat, már pedofil is vagy.
  • Sir Quno Jedi
    #980
    hámer logikus, ha nő a szakáll, meg a fű, akkor ugyebár...
  • Rony94
    #979
    Te szatír dög! :D
  • Sir Quno Jedi
    #978
    Na és a lányok haja és talán a cicije is nő valós időben? :D
  • Prof William
    #977
    Mondjuk a szakállnövés pont nem hiányzott. Nekem mellesleg csupasz állú Geralt a kedvencem szóval sűrűn járok majd borotválkozni.

    Mellesleg a játék térképét valahogy bem bírom elhelyezni a világtérképen. A játék térképe úgy igazán nem hasonlít egyik részletére se az Official térképnek. Skellige benne lesz onnan meg csak egy köpés Brokolion. Lehet hogy meg lehet majd látogatni a a driádokat is? Nem lenne rossz...
  • Shep
    #976
    Akkor ha elég sokáig játszol és nem vágod, te lehetsz Gandalf? :)
  • bazsidiver
    #975
    Jó lenne vissza menni Vizimába, bár biztos megváltozott az első rész óta hiszen volt egy másfajú lázdadás, a 2. részben Temeria mint királyság megszünt meg lehet hogy nilgaardiak is kifosztották.
  • grebber
    #974
    The Witcher 3: Wild Hunt - Geralt szakálla valós időben nő
  • Avenger
    #973
    Vizimába is vissza lehet majd térni? Van ott egy nilfgaard-i tábor mellette. Érdekes lenne újra látni az első rész után. Valamint ha már megcsinálják a grafikát, onnantól nem nagy cucc lenne egy witcher 1 remake
  • DantesHUN
    #972
    Elég fura a térkép, én is azt néztem én is azt néztem, hogy nem olyan mint a második rész térképe, hova lettek a Pontar folyó menti települések? Megváltozott? Végülis engem nem zavar, csak furcsa.
  • Avenger
    #971
    Jól át lett dolgozva, bár úgy tűnik, hogy ez inkább szimbolikus térképe a harmadik rész bejárható területeinek.
    De gondolom délen No man's land, keleten kaer morhen a tutorial zóna. Középen Novigrad, nyugatra meg Skellig islands. Érdekes, hogy eltűnt a Pontarról a második rész három területe, ezért is gondolom hogy szimbolikus térkép ez. Ingame ilyesmi lesz: https://i.imgur.com/vjSBBpD.jpg

    A második rész mellé ezt adták, mint világtérkép: Térkép
  • Prof William
    #970
    Szép térkép. A játék világát mutatja be, vagy maga az egész Witcher világát?
  • renato999
    #969
  • hunbalee
    #968
  • Shep
    #967
    A képregényt, hogy lehet működésre bírni, írja ,hogy húzzam jobbra, balra de egérrel hiába húzom, csak a fő képet tudom behozni, meg a gog-os reklámot, felül tudok léptetni a fejezetekre de ennyi, egyetlen oldalt sem tudok megtekinteni a képregényből ezeken kívül.
  • MerlinW
    #966
    Akkor majd játszol mással.
  • Fehercsoki
    #965
    Elég ocsmány ez a 2D terep:S
  • hunbalee
    #964
    The Witcher 3 - Csodálatos képen pózol Geral
  • BoneDragon
    #963
    A bal oldali....
  • scomcomputers
    #962
    Hol a többi?
  • Rony94
    #961
    Egy kis cosplay. :)

  • TBTPumpa
    #960
    A játékból csak többnyelvű verzió van. Akárhol veszed és aktiválod mindenképp kapod a magyar feliratot is.
    Még az ruszki Steam giftek is tartalmazzák a magyar feliratot (a Steam szerint).
  • Tibbbor
    #959
    Most olvastam utána a GOG.com-on a Gyakori kérdésekben:

    "Kérdés: If I buy the game in a specific country, will I only have access to that country's language version?
    Válasz: Everyone who buys The Witcher will have access to all of the language versions. You can pick and choose as you see fit. "

    Vagyis minden nyelvű felirat elérhető lesz, bárhol veszem meg a játékot.
    Utoljára szerkesztette: Tibbbor, 2015.03.12. 22:25:27
  • Tibbbor
    #958
    Na ez meg a másik!
  • xido
    #957
    főleg hogy esetleg bukod-e magyar feliratot?
  • Tibbbor
    #956
    A másik gondom az, hogy ha másik régiót választok, utána minden szöveg a választott ország nyelvén szerepel. Márpedig én angolul tudok, de németül(vagy lengyelül, szlovákul, stb.) nem.
  • Tibbbor
    #955
    Köszi!Szóval elképzelhető, hogy másik országgal is megy majd a dolog. És vajon csak a megjelenés után lehet a kódot beírni?Nem szeretném a saját hülyeségem miatt bukni a játékot.
  • TBTPumpa
    #954
    Jaja a szokásos Nvidia féle idétlenkedés. Anno én a Batman-nél Ausztriát választottam ki. Közelebb az áll hozzám, ha már nincs Magyarország. Aztán adták a kódot, a Steam pedig elfogadta.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.03.12. 21:07:18
  • Tibbbor
    #953
    Megnéztem az oldalt, ahol a kuponon lévő kódot kell majd beírni. Az azért érdekes, hogy a választható régiók között Magyarország nem szerepel.Akkor aki itt vette meg a kuponos GTX-ét, hogy fog régiót választani?!