16775
banner
  • Rony94
    #952
    Wow....minden nap okosabb lesz az ember!
  • BoneDragon
    #951
    Főleg, hogy a cd projekté a gog.
  • Tibbbor
    #950
    Megnéztem a kupont.Mindössze az áll rajta, hogy a kódot a redeem.GeForce.com oldalon kell majd beírni és akkor letölthető a játék.
  • paj01
    #949
    "játsz a witcher 3-al úgy ahogy azt kell - ingyen" Már csak egy torrent link kéne a szöveg alá:D
  • Rony94
    #948
    Mondjuk logikus is. A CD Projekt Red és a GOG nagy cimborák.
  • Tibbbor
    #947
    Mindjárt indulok haza a melóból, a kártya a kocsiban van és amikor a futár meghozta, csak azt ellenőriztem le, hogy a kupon a dobozban van.Azt nem néztem, milyen kód, csak azt, hogy olyan "lekaparós"...:) otthon megnézem és beírom ide a választ!
  • BoneDragon
    #946
    Nem lesz gondod a futtatással szerintem highon sem, akkor nem adnák a kártyához.
  • TBTPumpa
    #945


    Itt a GOG logója szerepel.
    Anno a Batman Arkham Origins kuponnál a Steam logót mutogatták és az a kód valóban Steam-re regisztrálható volt, szóval ebből azt gondolom, hogy GOG-os verziót adnak.
  • Tehasut
    #944
    A kártyához milyen formában adják a Witchert? Steam kód vagy GOG?
    Utoljára szerkesztette: Tehasut, 2015.03.12. 17:10:07
  • Tibbbor
    #943
    Azok figyelmébe, akik nem tudnak százezres kártyára költeni: márc. 10-én szólt egy barátom a lentebb említett Witcher 3 kuponos kártya-akcióról az ipon-nál.Még éjjel megrendeltem egy GTX960-as kártyát 58.000-ért, amit ma kuponnal együtt kézhez is kaptam. :) Eredetileg egy GTX 750 Ti-ot szerettem volna venni. Ha levonom a játék árát az 58 ezerből (58-13=45), akkor tul. képpen ugyanannyiért lett egy jóval erősebb karim, mint amit terveztem+van egy Witcher 3-am!. Már másnap reggelre emelkedett közel 10 ezret a kártya ára(összesen talán 5 napig volt 58 ezer, úgyhogy óriási mázlim volt), de lehet, hogy érdemes követni, hátha ismét zuhan!
    Ok, tudom, a 960-as messze van a 970-estől, de ha beírtam az éppen épített konfigomat a várható gépigény ismeretében a Can I run it?-be, jóval a minimum fölött vagyok. :) Majd kiderül, mit tud a kicsike.
    Utoljára szerkesztette: Tibbbor, 2015.03.12. 17:04:22
  • Prof William
    #942
    Lehet már tudni, az 5 bejárható területet?

    Tehát Novigrad, Skelige, No Man's Land...

    A másik kettőről tudunk már valamit:
  • PhantomAss
    #941
    úgy van ahogy Rony94 kolléga írta, a proci helyett inkább rakd hozzá azt a pénzt a gpu -hoz és vegyél egy jobb videokártyát, pl gtx 970
    jobban fogsz járni vele, a grafikához videokártya kell nem proci.
    Nkem egy lassan 4 éves i5 2500k van 4ghz-n, és egy gtx 970-et szándékozom venni én is épp emiatt. Akkor 2-3 évig megint nem kell hozzányúlnom a géphez, elég lesz.
  • Prof William
    #940
    Jól hangzik, de még így is annyiba kerül (190e) mint a teljes gépfejlesztés.

    Így már megértem azokat akik 600 ezerért fejlesztenek gépet.

    Csak hát az a fránya pénz. Azért remélem, hogy kellemes és élvezhető esz a játék így is. Talán még a procin + kártyán emelek egy kicsit, de ez nem biztos. :)
  • xido
    #939
    ráadásul 960-970-980 most kapta meg a witcher 3 kupon-t az ipon-on :)
  • Rony94
    #938
    Nem a méretről van szó, a Witcher-ben egyszerűen sokkal szebb és sokkal részletesebb lesz a grafika.

    i7-esen meg lehet kapni fogsz pár plusz FPS-t, de állítólag nem sokat nyom a latba. Magyarul a mai játékok egyszerűen nem használják ki a procit. Tehát ide még elég lenne az i5. De majd a nagyokosok majd kijavítanak ha tévednék. :)

    Amúgy ha addigra bejön egy kis plusz bevétel és megengedheted magadnak, akkor én a helyedben inkább a videókártyára gyúrnék rá. Olvastam a GTX760-ról, nem rossz kártya, de látod, lassan a (2GB-os) 770 is kezd elavult lenni ebben a nextgen-ben. Ezt a 970-et nagyon dicsérik, érdemes lenne csekkolnod. Az biztos hogy évekig nem lenne gondod az új játékok futtatásával. Ami ennek ellenére így is szarul futna, az szimplán szarul van optimalizálva (aka AC:Unity).
  • Prof William
    #937
    Most nézem hogy a I7-es proci csak olyan 16-20 ezerrel drágább mint a I5-ös.

    Lehet azt a pluszt már bevállalom. Ha lúd legyen kövér alapon. :)

    A Black Flag-hoz azért hasonlítottam, mert azért ott is nagyon szép tájak vannak. bár persze a méret az nem ugyanaz.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.03.10. 19:11:04
  • Rony94
    #936
    Black Flag-hez ne hasonlítsuk mert ég és föld. Maradjunk annyiban hogy ha vinni fogja a géped a Unity-t fix 60 FPS-el, akkor ezzel TUTI nem lesz gondja. :)
  • Prof William
    #935
    Remélem azért nem kel túlságosan lebutítani hozzá.

    Ha közepesen és szépen elfut az nekem már tökéletes. A Black Flag is nagyon szép volt az 5 éves konfigomon.

    A RAM és vinyó nélkül 160 000 FT ez az új konfig. Ajánlom hogy ennyi pénzért ne diavetítést kapjak. :) Bár Dying Light is nagyon érdekesnek tűnik de elsősorban a Witcher 3 miatt szántam el magam gépfejlesztésre jó 5 év után.

    Maga a konfig mindenképpen meg lesz addigra, szóval remélem, hogy jól döntöttem.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.03.10. 16:44:04
  • Rony94
    #934
    Lebutítva van esély rá hogy korrektül fusson. De igaz, ezt csak megjelenéskor tudjuk meg. Egy biztos, rám számíthatsz! Videókártyát leszámítva hasonló gépünk van. Én is előrendeltem és amint megérkezik hozzám, telepítem is fel és hasítom. Utána meg leírom a korai élményeket, beleértve az optimalizáltságot is. :)
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.03.10. 16:06:56
  • Prof William
    #933
    Hm... Ez igaz sajna.

    De ahogy nézem bőven a minimális gépigény felett lesz + alaból elég jó konfignak tűnik.

    Akkor reménykedjünk. :)

    A Witcher 2 is egész jól futott közepes beállításokkal a jó 4-éves gépemen.
  • hunbalee
    #932
    Egyelőre még nem vagyunk jósok!
    Majd ha megjelent és szénné lett tesztelve mindenki által ,csak akkor fogjuk tudni megmondani ,mire lesz elég a géped.
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2015.03.10. 15:28:39
  • Prof William
    #931
    Ha minden igaz ez lesz a konfigom.

    alaplap: Asrock H81M

    Proc: Intel Core I 5 / 44 40

    Kártya: Gigabyte GTX 760 WF20C2 2 GB DDR 5

    8 GB DDR3 RAM

    A minimumot megüti azt sejtem, de kb mennyire fog futni rajta? Ha a max beállításokat nem is, de legalább a normál élvezhetőségen?
  • Prof William
    #930
    Kár. :) Mivel van egy Ps3-am reméltem, hogy valahogy kiválthatom a gépfejlesztést, de úgy tűnik akkor nincs más választásom. :)
  • Myselor
    #929
    jah csak nextgenre jön :)
  • Prof William
    #928
    Ha jó látom a dobozokat Ps3-ra nem is jön ki? Csak PC-re, Ps4-re és Xbox One-ra?
  • Myselor
    #927
    annyi a lényeg,nem kell védeni őket,a játék nagyon jó de optimalizálni nem tudnak xd
  • Shep
    #926
    Persze, ezt meg én írtam.
    A 2. rész egyedül a übersampling (vagy mi a neve az opciónak) bekapcsolásával lesz lassú ha az nincs a 6 éves gépemen is simán játszható.

    Mondjuk igazad van, tökre lebutítva játszható.
  • hunbalee
    #925
    Szó nem esett ilyenről. Csak írtam már megy csutka maxon is a mostani VGAkon.
    És GTX 460-al sem 20 fps be lehet lőni jól.
  • Shep
    #924
    Az mióta a te 6 éves géped a 460 gtx-el?
  • hunbalee
    #923
    Menj fel dzsátubira ott van sok csutkamax grafikás videó 290-290X-970-980akarol.
    De úgysem mész fel mert látom eldöntötted,hogy szarul fut.
  • Shep
    #922
    Simán viszi 20 fps-el.
  • hunbalee
    #921
    A 2. rész egyedül a übersampling (vagy mi a neve az opciónak) bekapcsolásával lesz lassú ha az nincs a 6 éves gépemen is simán játszható. De a mai csúcs kártyák már viszik übersamplingal is
  • Shep
    #920
    Tudjuk ,hogy te vagy a minden projektet belülről ismerő ember itt a fórumon, 100 éves tapasztalattal a hátad mögött. Ha akarják meg tudják csinálni ,hogy normálisan fusson gyengébb gépeken is de az eddigi 2 részből kiindulva sok jóra nem kell számítani.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.03.08. 18:02:30
  • Myselor
    #919
    én nyár vége felé toltam végig a 2-t kb 1hónapja meg az első részt :D hehe .de sajna a 3 nemfog futni nálam jó eséllyel .szóval várok majd vele:)
  • BoneDragon
    #918
    Áh, végig kéne játszani, már vagy 3 hónapja steamen csücsül feltelepítve. :D Na majd megjelenés előtt neki állok.
  • Myselor
    #917
    már a 2be is volt fodrász :D
  • BoneDragon
    #916
    Na jó visszavonom. Amit észrevettem, hogy mikor a madárra lövi a tűzcsóvát, nem gyullad ki a környezet és az effekt is kevesebb. Na meg ahogy elnézem van benne fodrász funkció is, mert más a sérója.
  • BoneDragon
    #915
    Gyanús volt ez a grafika, ezért megnéztem az első videókat, amiket kiadtak...
    Egyáltalán nem lett rondább, ugyan úgy néz ki, csak egyszerűen már nem áll ejtős ez a látvány, mert eltelt több mint 1 év és azóta jött ki rengeteg szép játék. Szóval csak a szemünk szokott hozzá. :D
  • TBTPumpa
    #914
  • AnuluWork #913
    Gec. jók a színek!