16775
banner
  • Rony94
    #1152
    Nagy trollok azért a játékfejlesztők. Olyan játékok fognak megjelenni a vizsgaidőszak előtt közvetlen mint a GTA 5, Killing Floor 2 meg most itt van ez is. Egyszerűen "nagyszerű"! :D
  • bendáj17
    #1151
    Klassz lesz nálam biztos siker lesz :D
  • wedge31
    #1150
    Nagyon jó lesz, de én is probálom visszafogni magam mert volt már pár pofára esésem ilyen téren...
  • grebber
    #1149
    A játék megjelenésénél jobban már csak az év végét várom amikor játszhatok majd végre vele!
  • BoneDragon
    #1148
    Elég durva fejlődés a 2. részhez képest...
  • Terawatt
    #1147
    -Is it May the 19th?
    -...no
    -Than fuck off...!

    Nagyon király, alig várom
  • DantesHUN
    #1146
    Komolyan, az évtized játékának tűnik, ha tényleg olyan lesz, mint amilyennek tűnik a videók, és előzetes infók alapján. Épp ezért kicsit tartok tőle, hogy csalódás lesz. De ha csak a fele igaz annak amit ígértek, úgyis nagyon jó lesz. És az első két rész is minőségi darab volt. De ha minden ígéretüket betartják ez hatalmasat fog szólni.
  • bazsidiver
    #1145
  • Prof William
    #1144
    Pont most jött ki egy témába vágó cikk.

    25 órás speedrun

    "A Gamereactor magazinnak nyilatkozva a CD Projekt Red büszkén kijelentette, hogy ha végigrohan valaki a játékon, akkor is 25 órát bele kell majd tennie, és akkor mindig csak a legrövidebb úton haladt, minden párbeszédet átugrott, vagy sokkal kevesebb idő alatt nem túlságosan esélyes befejezni a fő sztorit. "
  • Prof William
    #1143
    A Witcher 2 nekem is 40 óra volt. Szóval ennél biztosan több lesz a Witcher 3.
  • Ra1n
    #1142
    A Witcher 2-be ami jóval kisebbnek tűnik egyelőre, cirka 54 órával végeztem 100%-ra (minden mellékküldetés+egyéb lehetőség elvégezve a fő küldetések mellett). És nem bámészkodtam...
    Simán elképzelem hogy ha ebbe is olyan változatosan és jópofán pakolnak bele mellékküldetéseket és egyéb lehetőségeket, ráadásul hasonló mennyiségben akkor lévén nagyobb terep --> több lehetőség --> még több játékóra.

    De az igazat megvallva azt se bánom ha csak 30 óra lesz, csak az legyen legalább annyira színvonalas és szórakoztató mint az első két rész. :)
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.04.09. 21:13:32
  • grebber
    #1141
    Hidd el vannak emberek akik szeretnek nézelődni és centinként végiggyalogolni a térképet lesznek ebben 300+ órák is hidd el!
  • Myselor
    #1140
    nincs. mondtam már minden játék betölt rohadt gyorsan csak az nem. :)
  • wedge31
    #1139
    PoE mindenkinél annyit tölt.
  • Terawatt
    #1138
    Ezeráves fos HDD-m van és 10-5 mp max a töltés nálam. NIncs tele a géped minden féle szir-szarral? O.o
  • Myselor
    #1137
    pillars of eternity.teszem hozzá volt hogy fél percig is töltött ,szánalmas töltési idővel rendelkezik így a töltögetés több órát tett ki nálam:)
  • Palinko
    #1136
    melyik volt az? mondjuk ha a witcher is 80-100 órát tart úgy is több mint 10szer annyi mint egy átlagos játék
  • Myselor
    #1135
    nálam a legutóbb 100+ órás játéknál ami annak volt mondva 58óráig tartott.másnál átlagba 40-45 óra
  • Palinko
    #1134
    ez a dolga, hogy promózza. a 100 órásnak kikiálltott játékok 30 órát szoktak tartani
  • Terawatt
    #1133
    Twitter Senior Games Designer-től
  • wedge31
    #1132
    Ha csinálsz mellékküldetéseket és nem nyomsz el minden párbeszédet akkor több lesz az.
  • Palinko
    #1131
    100-200 órás? max 50 óra ha lesz ha rendesen játszol és nem minden bokornál megállsz minden pixelt megnézni
  • Although
    #1130
    Én se értem a problémát az alap játék 100-200 órás, mellé még aki akar venni dlcket kap +10-20 órákat. Hol a probléma?
  • Prof William
    #1129
    Ezek a 10-20 órás kiegészítők legalább KORREKTEK. Kapunk valamit a pénzünkért. Nem 2-3 extra hajstílus, Geralt 3 féle lova és Triss új ruhája címén akarnak pénzt legombolni a készítők.

    Amikor 10-12 ezer forintért kapunk 6-7 órás játékokat, egy a Witcer vilgábáa simul és ahhoz új helyszínt adó ecpansion szerintem teljesen Ok.v

    Ha a megjelenéskor kijövő 16 DLC lenne fizetős na akkor lenne ok a haragra.
  • Terawatt
    #1128
    Kezdtek eltérni, a fő savazása az voltNight-nak, hogy már most bejelentették és tuti ki lett vágva adgasg fizessenek a barmok saasdf. 5 hónappal a megjelenés után fog érkezni az első. Ezt már vagy 3an is mondtuk. Innentől kezdve nincs min beszélni. Még ha van is ebből már valami(valszeg) az messze nem a kész állapot. Ha day 1 fizetős dlc lenne akkor valszeg én is beállnék tojással a kezemben.
  • Rony94
    #1127
    Mert ha megjelenés után jelentik be akkor már nem gáz, igaz?

    Teljesen mindegy mikor jelentik be, előtte vagy utána, mert a lényeg ugyanaz. És a lényeg az, hogy 7-8 ezer forintért kapsz még pluszba 20-30 óra játékidőt. Ez szerintem minden, csak nem szemétség. Még pont hogy örülnünk kéne hogy most jelentették be, mert megjelenés után már tényleg lehúzásnak tűnik. Jelenleg, az alapjáték megjelenése előtt van választásunk hogy akarjuk-e ezt a két expanziót vagy sem. Aki nem akarja, az megveszi CSAK az alapjátékot és vígan el van vele, aki meg akarja, mert nagy Witcher fan és nagyon szereti a készítőket, az megveszi ezeket is és vígan el van vele.

    Amúgy sem hiszem hogy történetileg olyan rohadt sokat fog nyomni a latba, meg lehet majd lenni nélküle is. Én valószínűleg meg fogom venni, de ez én vagyok.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.04.09. 13:58:06
  • NiGhTM4R3
    #1126
    Szövegértelmezést általános iskolában tanítják, ha kimaradtál belőle javaslom pótold mert lesznek nehézségeid az életben

    "majd 2 tucat dlc-t mutattak be amik között fizetősök is lesznek" - ha neked ez azt jelenti, hogy mind fizetős akkor azt hiszem felesleges lenne bármit is magyaráznom, úgy sem fognád fel

    Továbbá, mielőtt folytatnád azzal, hogy "de hát ezek több órás küldetések" ezért inkább megint leírom: "Nincs baj azzal, hogy lóvét kérnek ~10-20 órás dolgokért, de az ilyet ne a játék megjelenése előtt tolják már a képünkbe"

    Na, remélem most már te is felfogtad ezt a pár mondatot amit leírtam és megértetted, hogy mi a problémám ezzel a dlc-rendszerrel. (hozzáteszem, az EA rendszeresen csinálja ezt kapja is a savat rendesen, valahogy a lengyelekkel elnézőbbek vagyunk..)
  • Kandurex
    #1125
    Ezért sem nyílott a tárcám a DA megjelenéskor...
  • Avenger
    #1124
    A 20 órásat csak jövőév elején adják ki, ráadásul teljesen új területen fog játszódni, szóval nem hinném én sem, hogy kivágott része lenne az alapjátéknak.
    Meg azért 10+20 óra játékidőt kap az ember 25 EUR-ért, ezzel a legtöbb AAA-s címet nem kicsit hozza szégyenbe a kiadó.
  • Sir Quno Jedi
    #1123
    Csak ne DAI tiípus mmo style kutyagolásos baromságokkal legyen feltöltve az a sok-sok óra, mer sugárban fogok hányni.
  • Prof William
    #1122
    Ez igaz.

    Azért 10 + 20 óra játékidő az nem éppen a "Geralt Lova kap egy szépen hímzett lótakarót" típusú DLC tartalom.

    Azért szerencsére ha minden igaz már alapból elég komoly játékideje lesz a Witcher 3-nak és az hogy majd csak hónapok múlva adják ki az is azt sugallja, hogy ez nem "kivágott" tartalom és még nincs kész.

  • Sith
    #1121
    Azért az a DLC ami valódi tartalmat ad a játékhoz nem egyenlő a "ló páncéllal", nem mondom hogy 2 skinért szoktam fizetni, de ha valódi tartalmat kapok az azért megéri szerintem.
  • Terawatt
    #1120
    Skyrim két nagyobb tartalmi dlc-je szerintem korrekt volt. Ha azt a szintet hozza akkor bőven megéri, mert tartalmas volt. [ennyi erővel lehetne mamár azt is expansionnek hívni. Sírjuk vissza a régi expansion szokásokat]

    "CEO Marcin Iwinski confirmed that they intended to release mod tools sooner than they did for The Witcher 2."

    Ezt se felejtsétek el. Bízok a játék sikerében és eddigiek alapján úgy érzem, hogy nagyot fog durranni. Optimizálást illetően szkeptikus vagyok, de betudom annak, hogy ezt tényleg az újabb masinákra készítették, ami miatt időtállóbb alkotás lesz, na meg fellendül a hardware piac. [én is emiatt újítok gépet]
  • BoneDragon
    #1119
    Üdv a modern játékok világában. Évek óta így megy a játékok 90%-nál....
  • DantesHUN
    #1118
    Milyen két tucat ami fizetés? 2! Nem? Én kettőről tudok. A kettő és a két tucat között, tudtommal van különbség. Amúgy meg kurva röhejesek vagytok. Még meg se jelent, se a játék, se semmi hozzá, de már előre szar, már előre undorító, már előre tudjátok ez bizony eleve benne lett volna csak kivágták...hogy tud mindenki így a jövőbe látni? Várjuk már meg amig kiderül hogy milyen, és miről van szó, aztán szarozzunk ha megérdemli, ne előre.
  • Terawatt
    #1117
    Nem is hivatkoztam rá dlcként. :)
  • Thomasovics
    #1116
    azért a dlc és az expansion közt van különbség
  • xido
    #1115
    és tuti,hogy ott lesz valami olyan epic cucc,ami jól jött volna a játék közben mondjuk,mert a végére már rohadt értékes egy mindent vágó bicska meg egy szuper kevlár a végefőcím előtt 1 perccel :D
  • Terawatt
    #1114
    Öt hónappal a megjelenés után jön az első ilyen fizetős, addig majd nyaralnak Dublinban, haza jönnek és kirakják a patchet
  • Terawatt
    #1113
    Ennyi erővel az ingyenes dlcből is pár, mert már ismert a tartalma.