16775
banner
  • Palinko
    #1112
    főleg úgy, hogy ez eddig nem volt jellemző a cdproject red re

    ezt tuti kivágták, mert megjelenés előtt ha kész van az benne lett volna a játékban.
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.04.09. 03:53:36
  • NiGhTM4R3
    #1111
    Iszonyat gusztustalan dolog, a játék még meg sem jelent de már majd 2 tucat dlc-t mutattak be amik között fizetősök is lesznek.

    Nincs baj azzal, hogy lóvét kérnek ~10-20 órás dolgokért, de az ilyet ne a játék megjelenése előtt tolják már a képünkbe. Ha rosszmájú lennék azt mondanám ez már eleve benne volt a játékban csak kivágták, hogy még többért eladhassák. Nem először fordulna elő...
  • Prof William
    #1110
    Ez abból a Tris-Yennefer cosplayból van?

    Yennefert akarok!
  • scomcomputers
    #1109
    Mééééég.....
  • TBTPumpa
    #1108
    Dat Triss cosplay:


    Dat ass:
  • Shep
    #1107
    Hát az talán csak benne lesz. Amúgy mivel gog-on van meg nekem a többit majd összeügyeskedem :D
  • Rony94
    #1106
    Milyen DLC-ről beszéltek ti? Kiegészítő.
  • Avenger
    #1105
    Azért az ilyen kiegészítők teljes árú játékként szoktak megjelenni manapság. (Diablo 3 pl, bár ezért lehet kikapok, pedig megvettem én is :) )

    Utoljára szerkesztette: Avenger, 2015.04.07. 18:58:18
  • TBTPumpa
    #1104
    "Nem mind arany, ami fénylik!"

    Csak a Ciris szál ne legyen külön DLC, a többi nem érdekel.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.04.07. 18:58:09
  • Shep
    #1103
    Amúgy vicces, hogy az elején úgy reklámozták a játékot, hogy 16 ingyen DLC, meg kutyafüle erre meg most fizetős DLC.
  • Avenger
    #1102
    Expansion != DLC

    Mondjuk 26,5 EUR-ért 30 óra játékidő szerintem simán megéri.
    Utoljára szerkesztette: Avenger, 2015.04.07. 18:52:21
  • Shep
    #1101
    Fizetős lesz, gog-on ott van az expansion pass potom 26,5 juróért. Hááááát akkor erről ennyit.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.04.07. 18:48:30
  • DantesHUN
    #1100
    És ezek ingyenes vagy fizetősök lesznek, mert mondták hogy lesznek ingyen DLC-k ha jól emlékszem.
  • zzeN
    #1099
    Két DLC-t jelentettek be, egyik 10 másik 20 órányi pluszt ígér.
  • Rony94
    #1098
    Hoppá, idővel lesz még két plusz kiegészítő az alapjátékhoz. Link
  • juhdadi
    #1097
    Ha folytatnák a witcher szériát, baromira örülnék Cirinek mint protagonista karakterként, hacsak megnem ölik A könyvben imádtam, Geralt mellett az egyik legjobb karakter, mellesleg játék mechanika szempontból is helyet állna mivel ő witcher(nem egészen) egyben varázslónő is. Persze annak is örülnék ha szabadon lehetne kreaálni karaktert, de akkor a narratíva teljesen más lenne. A witcher világ mindig is a karakterekről szólt, személyes történetekről.
    Utoljára szerkesztette: juhdadi, 2015.04.07. 18:09:50
  • Ra1n
    #1096
    Én bízom bennük. A Witcher 2-ben is hibátlan volt a mellékküldetések sokszínűsége a helyszínek meg minden. Remélem ez folytatódik, és nem süllyednek le a Skyrim szintjére ahol állandó jelleggel ugyan az volt a feladat minden dungeon ugyan úgy nézett ki és a főküldetésen kívül dögvész volt...
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.04.07. 17:16:40
  • Rony94
    #1095
    Elvileg ez a térkép a játék bejárható területét jelenti. És ha ez igaz, akkor a Skyrim (csúnyán szólva) elmehete a francba, mert ez HATALMAS! Persze még bármi lehet. Nem sok mindent láttunk eddig a bejárható területből, szerintem nem is nagyon fogunk a megjelenésig. Azért én bizakodó vagyok. Ha sikerül sok-sok érdekes és szórakoztató mellékküldetést megkreálni mint az Elder Scrolls játékokban, akkor boldog leszek.
  • Prof William
    #1094
    Ha másokat nem is (amit kétlek) de Trisst és Yenneferet egészen biztosan meg lehet majd húzni a játékban, szóval lesz majd realisztikus "hullámzó csöcs" technológia csak ki kell várni.

    Mellesleg ahogy lentebb írták még nem is lenen rossz egy ilyen "Yennefer + Geralt közös kaland" ahol a történet bizonyos pontjain Yennefert lehetne irányítani. Így mindenki örülne.

    Ez a lentebbi térkép az WITCHER világának a térképe, vagy csak a játék térképe?

    A teljes játéktérképet még nem láttuk ugye?
  • Terawatt
    #1093
    Asszem lesz fast travel nem? Plusz a ló. A sprintelés is elég gyorsnak tűnik.
  • Shep
    #1092
    Én kicsit félek is attól, hogy átestek a ló túloldalára és sok lesz a végtelenben kutyagolás.
  • Palinko
    #1091
    már egy kicsit túl nyíltnak is tűnik.
  • Ra1n
    #1090
    Majd a modderek...talán...:)

    Mondjuk ollózós szexjelenetet jobban értékelném én is...:D
  • Shep
    #1089
    Elég "kicsi" :)
  • Sir Quno Jedi
    #1088
    Az nem ua. Én a female protagonist játékokhoz vagyok szokva.
  • Ra1n
    #1087
    Boobfiziksz lesz majd a fákscene-ekben meg amikor kísérgetnek.:)
  • Sir Quno Jedi
    #1086
    Akkor meg párban kalandoznak, egy witcher és egy varázslónő mondjuk és választhatsz melyiket irányítod a sztoriban, a másikat a gép viszi.
  • DantesHUN
    #1085
    De mivel nincsenek női witcherek...így ez ostobaság volna. Az arc, haj testreszabása még oké, de nincs női witcher. Se másfajú. Csak férfi, és ember lehet. Vagy pedig akkor nem witcher játék lenne.
  • bendáj17
    #1084
    Nem a legjobb minőségben de íme a térkép:
  • Sir Quno Jedi
    #1083
    Választhatóra gondoltam nyilván, így te is boldog vagy, meg én is. Szabad karakterkreálás. Működik rengeteg játékban, lásd. DAI.
  • wedge31
    #1082
    Na nálam akkor érne véget a witcher ha valami plázacicát kellene eljátszanom alapból utálok nöi avatarral játszani itt meg aztán föleg nem venné be a gyomrom csak akkor ha rövid ideig kell ugy tolni.
  • Rony94
    #1081
    Ti félre vagytok tájékozódva. Én JÓL TUDOM hogy semmilyen spoiler sincs ezekben a videókban, DE én 100%-ig MINDENT első látásra akarok megtapasztalni. Mi olyan nehéz ezen megérteni?

    -Nem akarom látni hogy hogy működnek a képességeim
    -Nem akarom látni hogy Geralt hogy harcol, milyen stílusokban és hogy milyen kombókat tud
    -Nem akarom látni hogy látványilag milyen lesz a végtermék
    -Nem akarom látni hogy milyen ellenfelek lesznek
    -Stb.

    Miért járok ide? Az nekem még teljesen oké hogy írtok egy-két dolgot a gameplay-ből, az belefér. De más olvasni és más látni azt a bizonyos feature-t. Tehát azért járok ide, mert az előző két rész tetszett és néha "benézek" ebbe a topikba hogy lássam miről folyik most a téma, hátha én is be tudok csatlakozni a beszélgetésbe.

    Én nyafogok? Ti kezdtetek most pattogni ezen a témán. :)
  • Sir Quno Jedi
    #1080
    Én jobban is örülnék, ha egy kajak jó csajjal (boobfiziksz) kéne végigtolni a gammát és nem a már kicsit uncsi kaporszakállú fehérhajúval.
  • Palinko
    #1079
    én még azt sem tartom kizártnak, hogy egyszer klasszikus faj/nem választós RPG lesz a witcherből, de előtte még lássunk jó sok Geralt rész :)
    mert szerintem nem lenne érdemes kidobni az univerzumot ha már a főhőssel megcsináltak amit akartak.
  • wedge31
    #1078
    Igazából ebben nincs semmi rejtély az emberek 99%-a nem szereti ha előre lelövik egy film, könyv, játék lényeges történeti elemei, fordulatait, ne agy isten végkifejletét.
    A gond itt azzal van, hogy sokan nincsenek tisztában a spoiler szó jelentésével és már akkor is emiatt rinyálnak amikor az adott infó még csak véletlenül sem számit spoilernek.
  • Prof William
    #1077
    Erről jut eszembe a Witcher könyvekben vannak félszerzetek(Hobbitok). Még a kinézetük is hasonló.

    Vajon a játékban lesznek?

    + Remélem majd barangolásink során találhatunk pár Elf/Scoiatel tábort is. Vagy egyéb más fajú táborokat.
  • grebber
    #1076
    Ne keress benne értelmet én se találom ,pedig több éve próbálom megfejteni ezt a rejtélyt!
    Ha nekem valaki méterről méterre küldetésről küldetésre elmondja a játékot sőt videókban végignézeti velem akkor sincs semmi. Mert egy dolog látni/hallani valamit mint átélni a saját irányításunk alatt.
  • Sir Quno Jedi
    #1075
    Mé sokan már azon kiakadtak, hogy a Hobbitban HOBBITOK vannak?!?! Mekkora kibebaszottul durva spoiler mán a címe!!!!!
  • grebber
    #1074
    Pont ezért ,hogy tudjanak jajjogni.
  • Palinko
    #1073
    meg ha ennyire nem akartok semmit látni, minek jártok ide?