16775
banner
  • Ra1n
    #1312
    Kurrensgen konzolokon elfut. Azon a konfigon kb kurrensgen szinten fog futni, mint minden más multiplatform cím hasonló konfigokon.
  • TBTPumpa
    #1311
    Az első TV reklám:


    Hamarosan jön a löncs tréler is.
  • Negritis
    #1310
    persze nyíiván több összetevős a dolog, én csak azt éreztem kevesebbnek

    sok múlik azon hogy mennyire optimalizált a játék, mert azért szoktak "horror követelményeket" megadni mert azon már biztos fut kisebben meg ki tudja mennyire lesz káosz

    ezért is bízok benne hogy nem lesz gond az én konfigommal se, mondjuk nekem valszeg tápot kell cserélnem de ki tudja
  • Sheltem
    #1309
    Eddig sehol nem éreztem hiányát ahol ajánlott a 8 a 6gbnak (gta 5 nél sem, bár nem jutottam sokáig még a játékban).
    Na mindegy elválik, grebbernek annyiban igaza van hogy felesleges találgatni.

    Szerintem leszedem majd virágboltiban és ha jól fut veszek egy nvidia kupont aztán kalap.

    Memória bővítés lesz az utolsó amit meg fogok ejteni, mivel triple channeles az alaplapom és nincs értelme szettben triple channel 3db ramot venni már amikor szinte mindenhol -tudomásom szerint- a dual channel felé folytatták a fejlesztéseket.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.04.24. 10:14:45
  • Negritis
    #1308
    memória necces első ránézésre, nekem hasonló gépem van
    annyi hogy i5 viszont 8giga memória, de én is megvárom a megjelenést mert utána derül ki
  • grebber
    #1307
    Majd ha megjelent megtudjuk addig minden csak találgatás és jósok nem vagyunk.
  • Sheltem
    #1306
    Vajon ezen a gépen elfut majd szépen , vagy a videókártyám már nagyon megérett a cserére?

    i7 [email protected], 6gb ddr3 1600mhz, Asus Gtx 660Ti Oc 2gb

    Szerk.: 1680*1050 ben tolnám majd.

    (azt vágom hogy ajánlott a gtx 770 de én azért reménykedem).
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.04.24. 10:07:08
  • Avenger
    #1305
    Mindenhez adják. A gog-oshoz meg főleg, az a kiadó saját platformja.
  • drop
    #1304
    gog-os verzióhoz is adják a ingyenes dlc?
  • Negritis
    #1303
    én a kinguin-g2a párossal is elégedett vagyok
    (még) nem égettem meg magam velük és elvileg lehet trükközni paypalon keresztül az áfával is
  • Jude666
    #1302
    Én innen szerzem be 36 dolcsiért (steames)
    Már 3 játékot vettem tőlük.
    Korrektek, mindig 5 percen belül érkeztek az emailemre a kulcsok.
    Csak ajánlani tudom (ahhoz képest, hogy szürke market)
    LINK
  • Shep
    #1301
    Haver is pont ilyet vett, de én nagyon drágállom.
  • Laza
    #1300
    Én is ezt vettem és én is 660-at cseréltem :) (ugyanitt MSI GTX660 OC 2GB eladó :D )

    78-ért a 4GB-osat + W3 (eladva) + egy füles

    Pl a 660-on a GTA5 elég jól futott, na de ezen a 960-on kb minden fullra nyomva, hang nélkül hasít ... és elvileg 2,5GB VRAM-ot használ.
  • Negritis
    #1299
    tecsózacskó és done :D
    amúgy jah a csaj is jöhetne nyugodtan :P
  • Ra1n
    #1298
    Én ezt úgy hogy nem látni a fejét,nem merném kijelenteni...:D
  • Palinko
    #1297
    nekem elég lenne a nő is
  • Ra1n
    #1296
    Ahhhhhhhhhhh

  • zzeN
    #1295
  • ratgab
    #1294
    Nekem sem volt sose csúcs VGA-m ezért most úgy gondolom meglepném magam...XD
  • SzirmosSzisza
    #1293
    Ha jól tudom jelenleg csak Xbox ONE-on előtölthető.
  • Ra1n
    #1292
    Szerintem le fog, ha javul a forint illetve ha az AMD kijön a megint újracimkézett r3xx-ekkel.:)
    Hirdetéseket pedig figyelni kell 1-2 naponta van fent új, csak rá kell csapni, én is így szereztem a 970-est 85k-ért 2 év 10 hónap garral.:)
  • Ra1n
    #1291
    Nem de pár ezerrel drágábban van egy több évre elegendő sokkal de sokkal erősebb vga-m.
  • bardocz
    #1290
    Persze, ha garis még használt, akkor tökéletes. De a jobb árúak szinte mind jegelve vannak :) Lehet 1-2 hónap múlva még lejjebb megy az áruk.
  • Terawatt
    #1289
    De úgy nem te veszed el a szüzességét. :(
  • Ra1n
    #1288
    Használtan, ami 1-2 hónapos és tele garival.
    Én biztos nem ragaszkodnék a vadiúj kártyához ha párezerrel drágábban szinte új van ami sokkal sokkal keményebb..:)
  • bardocz
    #1287
    Majdnem 80ért gtx 970? :o Mindenhol százért látok csak, esetleg használtan.
  • Terawatt
    #1286
    "Yes, pre-download for The Witcher 3: Wild Hunt is planned on GOG.com. More details will be announced as we get closer to the release."
    Forrás Posted April 10, 2015
  • Tibbbor
    #1285
    Ezt az előtöltéses dolgot 20-án linkelte be ebbe a fórumba wedge31! Íme:
    Ekkortól játszható a Witcher 3: Wild Hunt
  • Negritis
    #1284
    én is valszeg tölteni fogom :D de ha minden jól megy nagyobb netem lesz így gyorsan leér :D
    D3 anno nem volt problémás, de bele lehet szaladni problémába amúgy :D
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.04.23. 13:36:11
  • Terawatt
    #1283
    Jaja ebben van valami, néha megfeletkezek róla, hogy nem olyan ostobák a cégek ha pénzről van szó. Abszolút van létjogosultsága az előtöltésnek, ha más nem a szervereik terhelésének az elosztása miatt. Új gépemhez már nem volt az alaplapban olyan csatlakozó ami az ezer éves dvd meghajtóm rá tudnám dugni, új csatlakozót lusta vagyok venni, így marad a töltés neke is. :D
  • Avenger
    #1282
    Azért az előtöltésből ki szoktak hagyni fontosabb file-okat, pont azért, hogy ne legyen kalózverzió belőle. De tényleg furcsa lenne, ha egy hónappal a megjelenés előtt már lenne. 1-2 hét szokott lenni max.

    Én amúgy tuti leszedem a gog-os preload-ot, mert nincs DVD romom, aztán majd beaktiválom szépen ha megjön a futár. A második résznél is így csináltam. :D Így nem kell még ~2 napot letöltéssel tökölnöm, mikor már játszhatnék is.
  • Negritis
    #1281
    nah CD galaxisból előrendelve
  • Terawatt
    #1280
    Erről az előtöltésről valami hivatalos bejelentés van? Meglepődnék ha megjelenés előtt majd 1 hónappal lenne előtöltés. Instant virágbolt lenne amíg meg nem jön a dobozos. :D Arról nem beszélve, hogy elég nagy öngól lenne anyagilag nekik

    Szerk.: Igen egy mellékküldetés, de spoiler nélkül annyit elmondhatok, hogy ha a többség ilyen lesz akkor megnyugodhatunk. Nekem tetszett a kis fordulat majd a döntéshozatal.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Viszont belegondolva inkább szélnek ereszteném , mert ha csak halál megkönnyítésre használta volna a másik fél akkor már inkább mentsen is életet a többinek meg törjék a gerincét vagy valami humánus vég.

    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.04.23. 12:53:11
  • Avenger
    #1279
    A virágboltban sincs semmi infó ilyesmiről, szóval szerintem még nem lehet.
  • wedge31
    #1278
    Lehet én vagyok a béna de sehol nem látok elötöltési opciót a gog-on.
  • Tibbbor
    #1277
    A korábbi kártya vitáról csak annyit, hogy valóban a pénztárca vastagsága az egyik legfontosabb tényező. Én a teljes konfigomat lecseréltem(ház,táp és vinyók kivételével), így került 150-be az egész. Kereső vagyok, de ennyit se volt könnyű egyszerre kiadni.Egyszerűen képtelen lettem volna 120-at költeni csupán egy kártyára, meg nem is akarok. Elégedett vagyok a 2 g-s 960-as teljesítményével, nincsenek extrém elvárásaim és szerintem ez a lényeg mindenkinél. Aki megteheti, hogy közel egy új gép árát költi VGA-ra, ám tegye. Én nem esek kétségbe, ha nem fut majd minden ultrán a gépemen.
    Utoljára szerkesztette: Tibbbor, 2015.04.23. 12:24:25
  • Tibbbor
    #1276
    Elvileg már "előtölthető" a játék, ahogy az aranylemezzel kapcsolatos hírben tegnap olvastam. Valaki esetleg "előtöltötte" már ajándék kupon segítségével? Érdekelne, minden rendben ment-e?
  • wedge31
    #1275
    Csak zakó ne legyen belöle...
  • Negritis
    #1274
    én most a CE vagy "sima" verzió között vacillálok de annyi pofás az "alap" csomag is hogy minjá rá is megyek :D
    ha már a pulcsim megjön lassan remélem jut még póló is :D
  • Avenger
    #1273
    Na ezt a gameplay-t én már nem nézem meg. Elvileg egy mellék küldetés láncot mutat végig.

    Én a CD galaxistól rendeltem meg a játékot amúgy, remélem még jut ajándék póló. :D