16775
banner
  • Sheltem
    #1352
    Én abból gondolom, hogy szép lesz és szépnek kell lennie mert ha belegondoltok ezt adják az új 9 es szériájú nvida kártyákhoz.
    Újfajta technológiák (pl máshogy fog kinézni a szőrzet az emberen) stbstb ezért mindenképpen grafikailag nagyon rendben kell hogy legyen a cucc...
    Gondolom én..
  • Avenger
    #1351
    https://www.facebook.com/thewitcher/posts/10152927158864331
    Az első képen van motion blur dögivel, de a másodikon, ahol lassabb a mozgás már szép éles minden.
    (nem mellesleg új screenshotok :) )
  • NiGhTM4R3
    #1350
    Ebben lehet valami.. más videókon is szemet szúrt, pl. mikor sétált be egy faluba lóháton naplementében az valami káprázatos volt, viszont mellette a növényzet és a bokrok kiábrándítóan rondák, legutóbb ilyennel talán a Kingdoms of Amalurban találkoztam.

    https://www.youtube.com/watch?v=McI_PbjqWsg
    Itt pl. 2:30-nál vagy 11:05-nél állítsátok meg a videót és nézzétek a növényzetet, tökre egybefolyik és nincs rá jobb szó egy merő paca az egész

    A legjobban várt játék részemről nem fikázom vagy trollkodok... csak nyugtassatok meg nem ilyen lesz :D
    Utoljára szerkesztette: NiGhTM4R3, 2015.04.27. 13:44:54
  • Terawatt
    #1349
    Amíg nem jön ki és nem a monitoromon lesz nem akarok hinni a videóknak, mert például én videók alapján kb minden gamet szarabbnak ítélek meg ahhoz képest ahogy elém kerül, mert összeségében mindig homályosnak tűnnek videók alapján, de sztem ez egy egyéni hülyeségem.

    "First clip recorded in 60fps / Later clips in 30fps" Ez alatt azt értik, hogy pc majd konzolról lett összevágva?
  • Ra1n
    #1348
    Ez annyira mocsokszar minőség (hiába 1080p/60fps) ebből kb semmit nem lehet megmondani a látványról.
  • Palinko
    #1347
    simán lehet, hogy folyamatosan butítják a grafikát megjelenésig, hogy legyen vas amin elfut
  • NiGhTM4R3
    #1346
    A növényzet elmosódása ("pacásodása", mintha ecsettel festették volna a fűt, bokrokat, fák leveleit) a YT hibája?
  • Terawatt
    #1345
    Én is elkezdtem olvasni, de ebookban azt mire végére értem az első sztorinak sikerült első elejtéste megölnöm a tabletet.

    Ezzel a kártyás videóval csak az a gond, hogy a játékszabályokról semmit nem mutat, csak nagyvonalakban lehet sejteni, de a győzelmi kondíció teljes homály. Van ott két kristály és ha azok elpukkannak akkor game over, de hogym ikor és hogy történik ?.... :D
  • Prof William
    #1344
    Az első két játék fényében nekem az első 4 könyvt olyan 10-15 oldalanként volt tele ilyen "Aha!" + "Szóval erre utaltak játékban" + Persze maga játékban - A Witcher 2-t kétszer vittem végig - is rengeteg olyan dolgot vettem észre amivel utaltak a könyvekre.

    Az ijedező ló nagyon tetszik Reálisabbá teszi.
  • Terawatt
    #1343
  • Shep
    #1342
    Hát ez nagyon kegyetlen, ezek a csonkítások, ez tényleg 18+. Az, hogy a ló be tud pánikolni meg + pont.
  • Terawatt
    #1341
  • Negritis
    #1340
    elkezdtem olvasni az első könyvet a bevezető sztori ismerős volt az első rész introjából :D
  • Terawatt
    #1339
    A maga idejében jó volt. ma már én se tolnám, de durva hogy mennyi content van már abban a játékban is ennyi év fejlesztés után.
  • Palinko
    #1338
    nem jó 2 napnál tovább nem bírtam
  • bardocz
    #1337
    Ezt nem tudom miért nem próbáltam még.
  • Rony94
    #1336
    *Lord of the Rings Online Link
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.04.25. 22:20:53
  • bardocz
    #1335
    Multiban igyekeztem mindig a Nordok oldalán állni :) WoW-ra nem volt pénzem, a tört szervert kipróbáltam pár órára, de az borzasztó, ma meg inkább másra féle játékra fizetnék elő, márha előfizetnék, Lotro meg nem is tudom micsoda :)
  • Terawatt
    #1334
    mount and bladeből is csak blade lennél :D multiban egy kezemen össze tudnám számolni hányszor voltam lovas. WoW is kimaradt? Lotro? Na mind egy, érdekes. :)
  • bardocz
    #1333
    Guildwarsokban meg Runescape-ben nincsen ló. Skyrim, Mount&blade meg hasonlókban meg nem szeretem.
  • Terawatt
    #1332
    Nem mmoztál még akkor
  • Negritis
    #1331
    én Shadow of the Colossusban is szerettem :D
  • bardocz
    #1330
    Lehet először fogok lovat használni egy játékban.
  • ratgab
    #1329
    Húúúú...Nagyon komálom az ilyet!
  • Terawatt
    #1328
    Harmadik résznél 7:30 körül van újdonság, a kártyajátékot mutatják meg.
  • Terawatt
    #1327
    Mentes a spoilerektől, fejlesztői beszélgetések meg hype hype hype



    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.04.25. 12:02:47
  • Rony94
    #1326
    *magyarítás

    Nem kötekedés, csak akkor írjuk már le helyesen. :)
  • drop
    #1325

    lehet következtetni mekkora a játék hát várom nagyon
  • drop
    #1324
    it már kép is van a magyarositásrol
  • Terawatt
    #1323
    Ez a mai napig zseniális.
  • grebber
    #1322
    Csak simán kiválaszthatjuk a megfelelő nyelvet az elején? Igen!
    Nincs ilyen riport a feliratról. Első kettőnél se volt semmi baj vele ,szerintem itt sem lesz gond!
  • Prof William
    #1321
    A GOG-os verzió amit a letöltőkóddal kapunk magyar feliratos?

    Vagy csak simán kiválaszthatjuk a megfelelő nyelvet az elején?

    + van valami cikk vagy riport a magyar fordításról? Érdekelne, mit mondanak róla.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.04.25. 08:18:53
  • Laza
    #1320
    2GB-os van olcsóbban is. Én inkább a következő 2-3 évre gondolván vettem a 4GB-osat :)

    Mondjuk szinte ingyé volt, mert eladom a 660-at, meg egyszer nyertem egy 660-at, már eladtam, + az előző meg a mostani kuponjainak az eladása, és már bőven megvan. Anno direkt erre tettem el azok árát, így sokkal könnyebb volt döntenem, még ha amúgy is megvehettem volna ... így nem fáj :)
  • Madi92
    #1319
    Én eddig úgy életem, hogy lesz benne alapból! :D :O
  • Ra1n
    #1318
    Akkor lehet hogy lesz magyar felirat?
  • wedge31
    #1317
    Jó de ti olyan okosak vagytok én meg nem...
  • grebber
    #1316
    Már elég régóta....
  • Rony94
    #1315
    Ezt eddig is tudtuk. :D
  • wedge31
    #1314
    Nocsak, ugy tünik magyarok is dolgoznak a játékon.
  • Terawatt
    #1313