16775
banner
  • NiGhTM4R3
    #1392
    Mit szóltok, hogy nem lesz töltés a játékban? logikusan azt gondolnám, hogy ezt a hardverigény szenvedi meg

    http://hu.ign.com/the-witcher-3/2821/news/nem-lesz-toltes-jatek-kozben-a-witcher-3-ban
  • SzirmosSzisza
    #1391
    750ti csak 43k körül van, szóval ja, elég jó vétel volt :)
  • bardocz
    #1390
    Az nagyon baráti ezért.
  • nxs
    #1389
    proci/vga/lap/ram volt 57k :) igen tudom olcsón vettem.
  • bardocz
    #1388
    Ja hogy a proci meg vga együtt 60k. Az azért más :)
  • nxs
    #1387
    bardocz : [email protected]/4gb/750ti 2gb Én jobban meglepődtem mint te,a 30fps-t céloztam meg,a mem ami határt szab (úgy meg nem lehet játszani,hogy megvan a 30fps de minden 4. kereszteződésnél elfogyott a ram és tölt)
    drop : 2500k kihajtja a gtx980-at,a 960 w3 logoval jön...persze benne van a pakliban,hogy ez csak jó reklám volt és eladták még a jövő évi termést is vele.
  • bardocz
    #1386
    Engem érdekelne mi az a 60k-s gép, amin gta v így fut.
  • drop
    #1385
    Erre nagyon kevés esélyt látok. Azt kell, hogy mondjam, ez a játék egyszerűen túl nagy és túl komplex ahhoz, hogy egy gyengébb hardveren élvezhetően működjön. Mindig van arra lehetőség, hogy itt-ott egy icipicit csiszoljunk a teljesítményen, és ezt meg is fogjuk tenni, de a játék minőségét nem akarjuk csorbítani.wicherfacebook oldalról idézve
  • nxs
    #1384
    Ahogy nézem nem lesznek FPS gondok,ugyan az az engine hajtja ezt is mint a második részt csak felturbózva (azért a pop up problémát megoldhatták volna)
    Ha az én 60k hufos gépemen a GTA V high/very high beállításokkal 50fps-t produkál nem hiszem,hogy a 2500k (még viccnek is rossz minimumnak feltüntetni ezt a procit) egy gtx960 társaságában problémákba ütközne.
    Nagyon remélem,hogy megtartják a második rész dark fantasys,story orientált stílusát és nem egy far cry 4 csináld a semmit aminek semmi értelme open world gyüjtögetős divatszart csináltak belőle. (elnézést az FC fanoktól,nem az én izlésem)
  • Rony94
    #1383
    Akkor a nehezén túl vagy! ;)
  • Negritis
    #1382
    behalt a gépem anno amin XP volt aztán win7el már nem ment :D
    viszont nekem azt adtak eredetiben a másik vashoz mire lett GoG azóta még nem kezdtem neki :D
    amúgy meglesz majd de előbb most már végigszenvedem a Dark Souls-t annak is vagy 3adjára futottam neki és végre túljutottam O&S-n :D
  • Rony94
    #1381
    Még nem volt meg az első rész? :O

    Addig el nem kezdheted a harmadik részt míg ki nem játszottad az egyet! És most mars kockulni! :<
  • Negritis
    #1380
    én dark souls + melóval múlatom az időt :D
    de jövő héten nekem is jön a witcher :D
    első körben az 1 amit még nem toltam végig aztán a 2 ha fent lesz az asztali gépem is pesten :D
  • Rony94
    #1379
    Hallod, én már alig tudok várni. Most is csak azzal tudom csillapítani magam hogy épp játszom kifele újra a Witcher 2-t, de már lassan ezzel is végzek. :(
  • ratgab
    #1378
    3 hét és megtudod....:-P
  • TBTPumpa
    #1377
    Engem nem a "történeti" része érdekelne, hanem a vele való harc. Hogyan van megvalósítva, milyenek a képességei satöbbi. Mert mindenhol csak only Geralt play van. Már most csömöröm van.
  • NiGhTM4R3
    #1376
    legyen igazad!
  • Negritis
    #1375
    de úgyis lesz benne, én is meglennék nélküle nem ezt mondom
    hanem hogy 2015ben és egy ilyen műfajban sajnos nem optimalizálnak irányítást külön PC-re
    ha maga a játék optimalizálva lesz akkor bőven belefér hogy kontrollerrel tökéletes az irányítás
  • Madi92
    #1374
    Nem mintha hiányozna.
  • ratgab
    #1373
    Úgy hallottam az erősen lineáris, másrészt szerintem meglehetősen spoileres volna. Gondolom arra keményen vonatkozik még az embargó.
  • Negritis
    #1372
    akkor kb nem lehet QTE-t beletenni mert az kapásból igényli a kontrollert még ha billen is megoldható
  • Madi92
    #1371
    Örülök, de vannak olyanok is mint én, aki meghallja ezt a szót és olyan undor fog el... Szóval ne. Pc az bill+egér. Tessék arra optimalizálni.
  • TBTPumpa
    #1370
    Bezzeg Ciri-s videó még mindig nincs.
  • Negritis
    #1369
    2015ben egy akció rpg esetében ez ne legyen már komoly baj
    150ezres gép - 15ezres játék és 4-5ezerért van olyan kontroller ami kb 99%os DS3 koppintás az pedig kb mindenre jó

    nyílván az embernek azért van pc-je mert egér+bill
    de azért egy akció rpg esetében ahol simán vannak QTE-k jobb a kontroller
    nyílván az SC LotV-t nem akarom kontrollerrel tolni vagy a Pillars of Eternity-t de a Witchereknél belefér
    már a 2tis azzal vittem végig anno
  • Palinko
    #1368
    de most mi az, hogy van egy yt chanelja és hetekkel előbb játszhat?
  • drop
    #1367
    The Witcher Magyarország
    30 perce ·

    The Witcher 3: Wild Hunt -- szekérnyi videó

    Több olyan videó is felkerült az internetre, amik hossza igen jelentős, ezek okán remekül lehet analizálni a játékmenetet, ám rettentően spoileresek is. Az alant lévő videók mindegyikében találni spoilert, így azok megtekintését csak óvatosan ajánlom. Azt külön kiemelném, hogy egyiken sem a végleges verzió látható, így a boltokba kerülő build nem egyezik meg a videókon látottakkal!
    azért már korei verzio is nagyon szépen fut állítólag egy baj van a játékkal az hogy erősen kontrollere van szabva
  • ratgab
    #1366
    2. videót nézem. Tudom, hogy ez ultra beállítás, de nekem elsőnek az tűnik fel igazán, hogy mennyire gördülékeny a mozgás. Semmi darabosság, semmi műviesség, hanem teljesen sima és természetesnek ható animációkkal mozog Geralt.

    Update: Ha ezt tudják úgy optimalizálni, hogy megmozduljon gyengébb gépeken is megemelem a kalapom!
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2015.04.27. 18:30:19
  • drop
    #1365
    hát igen azt hiszem én is hagyom a videókat,a hogy nézem most lehet publikálni a videókat mert sora jönnek ki újak
  • SzirmosSzisza
    #1364
    Aki YouTube-ot a látvány miatt nézd az rossz helyen jár.
  • grebber
    #1363
    Riherongy **ar ez a jutub. Jelzi hogy 1080p ,de olyan a kép hogy hányok.
    Miért erőltetik ezt a fost nem értem. Akkor tegyék fel 1GB-os verzióba felhőbe hogy lássam is hogy néz ki ,mert kb soha nem fogom ha a jutubon múlik.
  • Negritis
    #1362
    én se nézek már videót róla, 3 hetet kell még várni :D
  • Avenger
    #1361
    A legalsóba belenéztem, azthittem Skellig Island nem lesz egy nagy hely (ott mászkál abban a videóban), de csak a fő sziget akkora mint a Skyrim egész térképe.
  • Rony94
    #1360
    Én nem, de nem is fogom megnézni őket. Esetleg az Angry Joe videót megnézem amint kijátszottam a játékot. :)
  • drop
    #1359



    ezeket láttátok?
  • Maala
    #1358
    Javaslom, szedd le 1080p-ben a videót, akkor nem zavar be a YT dinamikus felbontásváltoztatása.
  • Prof William
    #1357
    Én inkább valami ilyesmire számítok majd.

  • Negritis
    #1356
  • Evoluti0N
    #1355
    Az nem lesz valami higiénikus.
  • Sheltem
    #1354
    Elmondom az én tippemet: -megfelelő videókártyával- olyan lesz a látvány, hogy összeszarjuk , összehugyozzuk magunkat. :)

  • Prof William
    #1353
    Csak jöjjön ki a játék és akkor majd kiderül, hogy akkor most milyen is lesz a minőség... :)



    Amúgy ha minőség és tartalom rendben lesz akkor nem fogok sírni amiért a Geralt lábától 15 centire lévő bokron nem tudom megszámolni a levelek erezetét.