16775
banner
  • Prof William
    #1432
    Pont ezt akartam írni. :) Az Utolsó Kívánság (Last Wish) eseményeit egy átlagos délutáni horgászás indítja be.

    Mellesleg az 5-ik Witcher/Vaják könyvről tudni valamit? A jövőben várható a magyar fordítás?
  • DantesHUN
    #1431
    Igen.
  • bardocz
    #1430
    Ezek futnak Vaják 1-4 címen?
  • DantesHUN
    #1429
    Nem illő a horgászás? Az egyik legfontosabb Witcher novella úgy kezdődik hogy Geralt és Dandelion horgászik ! (bár a játékba nekem nem kell horgászás, )
  • Sheltem
    #1428
    Jóvanna...én imádnám, nem grindelős jelleggel, hanem ami a kajálásodat fedezné mondjuk. Persze ha ritkább halat fognál ki jó pénzért el tudnád adni..
    Persze lehet ehhez a játékhoz nem illik a dolog :)
  • Negritis
    #1427
    sztem lesz hozzá mod :D
  • wedge31
    #1426
    Geralt másra használja a kukacát...
  • Palinko
    #1425
    nem mmo ez
  • Sheltem
    #1424
    Egy számomra érdekes dolgot kérdeznék amiről senki nem beszél de nekem sokat dobna a hangulaton.
    Ha már ennyi víz van, hajókázás stb, nem tudjátok pecázás lesz a játékban ? :)
  • Prof William
    #1423
    Belegondolva kellenek olyan területek, ahol csak a vadon van mert ha minden fa mögött küldetéseket adó mormotákba futnék bele az meg már a ló másik oldala lenne.
  • Rony94
    #1422
    Jó, azért azt vegyük figyelembe hogy a GTA 5 térképe teli van pakolva sok mindennel, míg a Witcher 3-ban - megkockáztatom - sokszor csak nagy tájak lesznek teli szörnyekkel/ellenséges emberekkel. De ne nekem legyen igazam. :)
  • xido
    #1421
    ja..mikor mutatja a célt a térkép és mondom csak 3 utca..aztán kiderül,hogy 10 perc odaérni,akkor tényleg nézek nagyokat én is :)
    meg mikor sokadjára indulok a vakfoltokat felfedezni és még mindig találok új helyszíneket
  • Gabe18
    #1420
    Még mindig nem hiszem el hogy ezt a területet meg tudják úgy tölteni tartalommal hogy ne forduljon unalomba, és szenvedős kényszerű mellékküldetések tucatjaiba...
  • joe38
    #1419
    Hát igen,már a GTA mérete se gyenge,de a Witcheré már durva..:)
  • Palinko
    #1418
    ja kicsit felfoghatatlan. gta térképe nem néz ki nagynak úgy ránézésre, de mikor végigjátszás után sem tanultam meg fejből a várost már éreztem hogy mekkora. pedig eddig minden gta ban tudtam kb fejből a pályát
  • joe38
    #1417
    Gyeerekek, a játékbeli terület nagyságához csak annyi,hogy több mint 1,5-ször nagyobb lesz mint a GTA 5 81 négyzetkilométere,közel 4-szer nagyobb mint a Skyrim
  • Negritis
    #1416
  • Shep
    #1415
    Előbbi.
  • Mr_no_NaMe
    #1414
    gyerekek most ez egy sandbox skyrim szerű witcher lesz, vagy megint egy csőben játszódó TPS hack&slash?
  • torma1
    #1413
    Hogy a pébe jött ki 60k-ból az apalap, proci, ram, vga?
  • torma1
    #1412
    Persze hihető. Te egy 60k-s 960-at megvettél 20k-ért? Meg 10k-ért 2500-as procit? Ja persze.
  • Ra1n
    #1411
    Nem ellenben azt állítottad hogy semennyire sem éri meg, holott kismilliószor jobban megéri ha megbízható helyről származik és garis,mintha kihoznám boltból. Főleg ha jó áron van valami.
  • jarlaxxe
    #1410
    Mondtam én, hogy ne vedd meg? én nem venném meg, ennyi, turkáloból se szoktam vásárolni de eszembe se jutna mást megszólni ezért.
  • Ra1n
    #1409
    Kismilliószor vettem használt hardvert,lényeg hogymegbízható tag legyen a ph-n, és legyen gari a kártyára. Sosem volt gondom, és sokkal jobban megéri mint a boltban vett cuccok...A kéz alól szerzett valamivel olcsóbb,emberen keresztüli garisokat viszont messzekerülöm. Csak bolti gari. Ennyi.
    Ha 75-80 között van egy 4 gigás 960-as és 85 körül egy fullos garis 780-as, nem kérdés melyiket venném. A 780 köröket ver a 960-ra.
  • Negritis
    #1408
    izlés kérdése, én is azon a párton vagyok hogy új HW
    de tudom hogy jobban járnék ha nem így állnék hozzá

    amúgy ez minden téren belénk van "kódolva" hogy új és "saját" cucc kell, de ebbe ne menjünk bele :D
  • bardocz
    #1407
    Majdnem két év gari van rá, teljesen jó, nincsen gond a használt cuccokkal.
  • wedge31
    #1406
    Van még rá gari böven, az más kérdés, hogy én se vennék soha használt hardvert, viszont az eladáshoz mindig nagyon lelkesen állok hozzá...
  • jarlaxxe
    #1405
    Használt kártyát nem éri meg venni semmenyire, szvsz...a franc se tudja mennyit nyúzta az elöző tulaj.
  • R0ckatansky
    #1404
    Mivel lentebb téma volt hogy mennyire éri meg a 960 4gb, nos egy ILYENHEZ képest szerintem semennyire...

    Aki esetleg gondolkodik csapjon le rá mielőtt viszik, én múlthéten szereztem be egy hasonló kártyát (asus) ennyiért. Bitang! :)
  • SzirmosSzisza
    #1403
    Én ezt olvastam, ebben ez van:

    "No, there's no loading times. Only when you actually start the game, when die and load the game, or when you fast travel. That fast travel loading time depends on how far you have to travel of course. If you just fast travel a little bit, it's a really short loading time."
  • Terawatt
    #1402
    Azért ez is egy gyöngyszem. :)
  • Negritis
    #1401
    akkor én a linkről lemaradtam csak annyi volt meg hogy nem lesz töltés :D
  • SzirmosSzisza
    #1400
    Ugyanez volt a külföldi cikkben is :D
  • Negritis
    #1399
    pc guru töltöképernyő hír alapján kicsit árnyaltabb a szitu mint hogy simán nem lesz töltés
  • Rony94
    #1398
    Erről jut eszembe, remélem visszaköszönnek majd az első rész zenéinek stílusjegyei, mert a második rész zenéi jók meg minden, de hiányzott belőlük az a plusz.

    Ennél például mindig libabőrös leszek. GYÖNYÖRŰ!!!

    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.04.28. 13:34:00
  • Terawatt
    #1397
    Online az egy kicsit más tészta szerintem. Korábban is voltak olyan játékok ahol nem volt töltés, főleg a csőjátékok, mint pl konzolon az Uncharted, vagy az új Tomb Raider. Utóbbiban ne mvagyok biztos, de úgy rémlik, hogy nem volt benne loading. Fejlődik a technológia és már nagyobb méretekben képes a háttérben töltögetni.

    @Bardocz: csak a loading screen zenéje miatt bocsájtottam meg a hosszú töltést. 0:50től főleg.


    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.04.28. 09:45:55
  • SzirmosSzisza
    #1396
    Látom még nem próbáltad ki online :D

    Amúgy én nehezen tudom ezt elképzelni, kíváncsi vagyok rá.
  • bardocz
    #1395
    Én így látatlanban örülök neki. Nem szerettem sose, amikor ilyesmi játékokban várni kell, hogy bemenjek egy házba pl. Ha jól emlékszem az első részben tudtak nagyon nagy tötlési idők lenni, de javították egy patchel.
  • Terawatt
    #1394
    gta5ben se nagyon van loading.
  • Negritis
    #1393
    láttam én már karón varjút,de kiváncsian várom
    az a baj ezzel hogy nem kevés fps drop forrása lehet, nameg ezért is kell alá paks2 hogy fusson
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.04.27. 23:40:22