16775
banner
  • Negritis
    #1552
    igen jár hozzá, hogy a 2 fizetős hogy lesz még nem tudni de sztem ott is meglehet venni
  • Prof William
    #1551
    A GOG-os verzióhoz is jár 16 ingyenes DLC?

    + gondolom ebben az esetben majd a jövőbeli fizetős DLC-ket is itt kell megvenni.
  • drop
    #1550
    My only issue is that if M/K is still being worked on, then it's obvious the game was made first for the Gamepad, and M/K is last on the priority list - which is very disappointing.ezért ez kicsit gáz remélem azért mire kijön nem lesz gond az irányitásal mert nekem egér bill kell
    Utoljára szerkesztette: drop, 2015.05.04. 12:38:13
  • nyirog
    #1549
    tényleg jobb vele
  • Terawatt
    #1548
    Sweet fx-elt screenshotok. Előszeretettel használom a sweetfx-et amelyik játéknál lehet, mert a szürkeséget szépen kiszedi a játékokból. Ha nem lesz túl sötét helyenként a játék, akkor valszeg erre is rá fogom rakni.
  • Maala
    #1547
    Azt speciel megkapod ingyen. A páncélos ló extra történetszállal dlc-ért kell majd fizetned csak. :)
  • Evoluti0N
    #1546
    Én inkább úgy mondanám, hogy akinél a konzol a fő játékplatform, az hozzászokott ahhoz, hogy a játékok 30 FPS-sel mennek, vagy még annyival se. Persze, hogy nem vergődnek, miért is tennék, amikor hozzá vannak szoktatva az alacsony FPS-hez. A PC-s játékosok hozzászoktak ahhoz, hogy megfelelő vas alatt vígan elfut 60 FPS-sel a játék. Csak, hát sokan túlbecsülik a gépeik képességeit, vagy esetleg jogosan panaszkodnak az optimizálatlanságról. Csak ameddig megvan az esély a grafika lejjebb vitelére, esetleg a gép fejlesztésére, addig a konzolosok nem tudnak mást csinálni, mint csendben tűrni és alacsony FPS-sel játszani.
  • Palinko
    #1545
    beszerezni a páncélos ló dlc-t
  • wedge31
    #1544
    Amit egy rpg-ben szokás...felfedezés, crafting, dumálás, mini gamek, stb.
  • Mr_no_NaMe
    #1543
    Ahogy nézem itt mindenki a szépséggel van elfoglalva. Arról hol olvashatok cikket, hogy milyen lehetőségeim lesznek ebben a játékban? Azt látom én hogy szép, meg felhőgeci, meg ködgeci, meg 4k felbontás, de könyörgöm arról hol tudok tájékozódni, hogy miket lehet csinálni ebben a játékban a csapkodáson kívül?
  • Terawatt
    #1542
    Nem olyan mint az első széthypeolt képek, de szerintem bőven megér egy misét. Ekkora gameplay adag még nem is volt szerintem. Edit: időnként nekem "széthullik"a kép fosyoutube, de a vidi nem rossz :C

    Spoiler mentes mert orosz szinkron feliratos.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.03. 22:17:08
  • Terawatt
    #1541
    Ezen szép a game! Csoroganyál

  • Terawatt
    #1540
    Az a masterrace fej felkavaró.
  • nyirog
    #1539
    és akkor ez?
  • nyirog
    #1538
    remek, ugyanaz lesz mint a watch dogs-val.... Cd projekttől ezt nem vártam volna :\\\\ Videóban ez a pacásítás nekem is feltűnt, de azért bízakodtam....
  • NiGhTM4R3
    #1537
    pontosan erről beszéltem pár napja. A gyönyörű textúrákat kicserélték erre a pacásított moslékra :(
  • Rony94
    #1536
    Még a témához ennyit!
  • Madi92
    #1535
    Tudom, hogy megszokás kérdése, de én egyszer leültem havernál egy konzol elé, hát 60 fps nélkül szörnyű volt.
  • bardocz
    #1534
    30 fps mellett én is röhögnék :DD
  • grebber
    #1533
    Mondjuk nem tudom az miért lenne jobb ha olyan lenne pc-n is a képeken és csak 2 db GTX 980-al menne így kinézve játszhatóan.
    Akkor meg az menne ,hogy miért nem tudnak optimalizálni.... miközben a konzolosok vígan játszanak és röhögnek a pc-s vergődésen mint mindig
  • Ra1n
    #1532
    A legtöbb kép rendes screenshot vs youtube fossátömörített ráadásul vagy más helyszín vagy más napszak. Én azért kivárnám a megjelenést az efféle hasonlításokkal.:)
    A pofátlanul magas gépigényről pedig: Nem nem az. Csak nem 5 éves hardverrel kell nekiállni.Ez egy sandbox cím ami az eddig látottak alapján bizony még gyönyörű is, mégis mi kelljen egy ilyen játékhoz ekkora térkép és ilyen graf mellett? Gtx 460?:)
  • Madi92
    #1531
    Jó ő így! : )
  • Negritis
    #1530
    és a modderek megoldják hogy még szebb legyen :D
  • xido
    #1529
    hát erre én meg azt írom,Dandelion-t kicsit felturbóznák és valami Zorrós figurát kihozhatnának belőle...dumái már vannak és csajozásért se kell tanácsot kérnie...jó figura,kellemes és vicces...talán nem is beszari,de arról az oldaláról eddig nem tudok nyilatkozni :)
  • Rony94
    #1528
    Képeket elnézve még mindig nagyon szép lesz a 3. rész. Várós.
  • Fehercsoki
    #1527
    Konzolok hatása, na meg persze egy pénzéhes kiadó is kell hozzá. A pofátlanul magas rendszerkövetelményeket már meg sem említem...
    Utoljára szerkesztette: Fehercsoki, 2015.05.03. 19:48:50
  • Ra1n
    #1526
    Ikább szerezz be egy i5-öt,időtállóbb,erősebb,kevesebbet eszik.
  • Shep
    #1525
    Szerintem meg pont ez benne a jó, hogy nem akar egyik rosszat sem választani ezért inkább a maga útját járja és próbál középen evickélni.
  • Terawatt
    #1524
    Egy kis fórum dekorálás. Aki mobilról van megkövezhet.



    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.03. 16:02:31
  • ratgab
    #1523
    Én amúgy úgy képzelem el a Ciri-s szálat, hogy csőben fogunk haladni és nem fog engedni kalandozni Ciri-vel a játék. Full lineáris megoldást tudok elképzelni, ahol végigmész a kijelölt úton és kész.
  • ratgab
    #1522
    Lassan egyébként kicsit ráférne a Witcher világra egy új hős. Geralt karakterét nagyon kedvelem...Egyfajta üres lap, amit tetszésünk szerint alakítunk, de olyan semleges. Igazán nem szerethető karakter a semlegessége miatt (ez egyéni szuverén vélemény nyilván sokan nem értenek ezzel egyet)

    Egy emberibb hős jó választás lehet következő főszereplőnek, aki talán kevésbé hideg profi, mint Geralt.... A Ciri-s szál pont ennek kipuhatolására szolgál. Hogy mennyire fogadnának el a rajongók egy másik főszereplőt, ha Geraltot elküldik nyugdíjba.

    Személy szerint úgy gondolom 3 rész alatt már elég sok mindent megtudtunk a világról....Lassan tényleg lehet nyitni más emberek kalandjai felé is...Habár nehezen tudom elképzelni, hogy nem Ríviai Geralt a főszereplő, vagy pedig nem egy másik witcher.

    Mindez persze csak elmélkedés, de egyben biztos vagyok. Amit a 3 résszel felépítettek a CD Projekt-nél azt semmiképp nem hagyják majd a 3. rész után sem parlagon maradni. Vétek volna, bűn volna, üzleti öngyilkosság volna! Valamilyen formában de Geralt világában meg fogunk fordulni még párszor ebben egészen biztos vagyok!
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2015.05.03. 16:00:45
  • ratgab
    #1521
    Na ez igaz. Szerintem is jó lesz, de ha mégse majd kárpótol érte a többi 190 órányi Geralt játékmenet.
  • sanya200
    #1520
    Ja proci az ami kérdéses csak elég lesz a minimumhoz.Phenom II x4 940-et irtak hozzá.Îgy is húzva van picit mert csak 2,7-es alapból a mostani.A Grey Goo-nál észrevenni már min 3,5-ös proci menni megy de minden kilépésnél beakad a hang.Majd egy fx 8350-re lesz cserélve.
  • Mr_no_NaMe
    #1519
    Az már az első rész óta van :D
  • Ra1n
    #1518
    A piroslámpás házakra gondoltál,mindenki tudja.
  • Mr_no_NaMe
    #1517
    Azt tudjuk esetleg, hogy milyen szabadtéri szórakozási lehetőségeink lesznek ebben a részben?

    Gondolok én itt ilyen craftolásra, vadászatra, házvásárlásra, cuccok bővítésérei lyesmi
  • Terawatt
    #1516
    MInt ami tréjler volt egyszer olyasmit képzelek el ez alapján.
  • Madi92
    #1515
    Ciri gameplay

    Tudom, hogy vótmá', de van egy érdekes rész a cikkben, miszerint, Gerált keresi a leányt és, ha nyomot talál, akkor Cirivel átélhetjük az eseményeket.
  • Ra1n
    #1514
    A procid visszafogja azt a gépet, erősebb procival azzal a vga-val el kéne vinnie a nextgen konzolok szintjén. Ezzel a procival szerintem alá kell majd lőni de mennie kéne....
  • Madi92
    #1513
    Annyit kell tenned, hogy beírod google-ba a mindkét Vga nevét és közéjük teszel egy "vs"-t! : )