16775
banner
  • xido
    #1512
    eléggé hadilábon állok az erőszintekkel piros és zöld összehasonlítási fronton,azt se bánnám,ha létezne ilyen táblázat valahol,köszi az infót
  • Madi92
    #1511
    Hát azért naa. Ezen a konfigon 2. rész közel maxon 60 fps, nehogyámá 3. minimumon ne menjen. A két kártya r9 270x meg Gtx 580 kb egy szinten van.
  • xido
    #1510
    azért vigyázat...660at írnak neki minimumnak..a DAI meg 4890-en is elindult normalon :)
  • Madi92
    #1509
    Ha Dragon Age ultrán megy, akkor szerintem a kérdés teljesen értelmét vesztette.
  • sanya200
    #1508
    Elő szeretném rendelni a játékot de nem vagyok benne biztos hogy elindulna,érdekelne a véleményetek.
    A következő vasam van.
    Phenom II x3 720 (4. mag unlockolva,4x3,1ghz)
    Kingston Hyperx 8gb
    Nvidia Geforce GTX 580 1536MB

    Eddig mindenre elég volt,pl Dragon Age 3 ultrán megy.

    Tervezem gépbővitést de az még jó pár hónap.Viszont jó lenne előrendelni az ajándékok miatt is.Fémdoboz..stb
    Utoljára szerkesztette: sanya200, 2015.05.02. 20:26:47
  • Terawatt
    #1507
    Ez mekkora, én már a videó első nézésére is erre gondoltam. Megjelenik én is befekszek egy ilyen gödörbe géppel együtt és a két kieg után fogok érdeklődni miközben rommá játszom az alapot.
  • Palinko
    #1506
    mire gondolsz, hogy a laborba megyünk vagy a rémsáskát öljük meg?
  • Rony94
    #1505
    Azoknak akik tűkön ülnek és nem bírnak magukkal. EZT naponta látogassátok meg! :)
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.05.02. 10:16:41
  • Negritis
    #1504
    sztem is felesleges aggódni érte, az egésznek kb az a lényege hogy "van élet Geralt után" és efelé most tesznek egy lépést
    ha a rajongóknak tetszik Ciri karaktere akkor a kövi játékban lehet ő a főszereplő, ha nem jön be a cucc akkor még mindig tudnak másfelé indulni majd

    kicsit olyan mint mikor meglévő sorozatokban pilotoznak egy lehetséges spin-offot aztán ha jó a visszajelzés akkor belevágnak
  • Rony94
    #1503
    +1

    Én is így gondolom kb.
  • Maala
    #1502
    A Witcher 1 bevezetője is cső volt, mégis volt benne máris egy egész játékra kiható döntés... Sztem megoldják a fiúk, és nem kell parázni előre.
  • Negritis
    #1501
    nem teljesen
    a lineáris kicsit "tágabb" alapvetően mint a cső az én olvasatomban
    a lineáris inkább a sztori vezetésre vonatkozik, hogy csak A-B-C-D-E ... sorrendben tudsz haladni
    a cső pedig magálya a pályára hogy nem tudsz összevissza mászkálni meg nem nagyon vannak "sidequestek"
    az FF13 talán a legszemléletesebb példa amivel az utóbbi időben játszottam ott az első 70%a a játéknak egy cső, majd a végén "kicsit" elengedi a kezed de attól ugyanúgy lineáris marad
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.05.02. 09:52:53
  • ratgab
    #1500
    Lineáris meg a cső az nem ugyanazt jelenti?
  • ratgab
    #1499
    Szerintem ebből a stílusból vegyél vissza, mert ebből büntetés lesz így....
  • Prof William
    #1498
    Ciri(bár szerettem a könyvben) teljesen hidegen hagy. Az a 5-10 óra gondolom pont arra szolgál, hogy kitöltse a történet réseit. A maradék 100+ órában meg Geralt lesz egy nyitott világban.

    Gondolom a sztorija nagy része bejátszás/duma lesz némi kardozással fűszerezve.
  • Ra1n
    #1497
    Te írtad le tényként hogy a Ciri vonal rpg elemeket nem tartalmaz és egy semmi izgalmat nem tartogató csőakció. Meg hogy 10 óra.
    A készítők annyit mondtak, a Ciri vonal 5-10 órás és inkább lineráisabb akcióorientált rpg elemek nélkül, szemben Geralt gameplay részeivel. Ennyi. Ettől még nem feltétlen lesz valami cső, és nem feltétlen lesz izgalommentes.
    Akkor ki is okoskodik?

    Várjuk ki a végét, a videó alapján én sem vagyok oda,de meglátjuk hogyan és miként adagolják,illetve miféle ellenfelekkel,helyszínekkel,történésekkel.
  • Myselor
    #1496
    "Azt mondták, nem lesz benne fejlődés. De nem azt mondták hogy egy szar csőjáték lesz...ne nyígjatok már előre."
    senki nem szarozta,senki nem nyígott vagy mi.semmi problémánk nincs csak beszélgetünk ennyi te meg már okoskodsz hogy várjuk ki mi lesz.tudjuk mi lesz azt nem hogy milyenre sikerül ennyi.
  • DantesHUN
    #1495
    Milyen hülye dumával? Mi? te ugatsz hülyeséget ,hogy védem őket...idézz már egy olyan mondatot te szerencsétlen, ahol védem őket! Ne hazudozz hülyeségeket! Azzal védem őket, hogy várjuk meg amíg ,megjelenik? Ezzel mit védek? A józan ítélőképességet? Mást nem. Barom.
  • Myselor
    #1494
    semmilyen véleményt nem mondtunk.csak a tényt és én vagyok az idióta?te jössz mindig a hülye dumáddal mi arról beszéltünk ami van és kész .túltárgyaltuk rajtad kívül senkinek nem volt ez gond .
  • DantesHUN
    #1493
    Kussolj már te idióta! A tököm tele van ilyen hülyékkel. Én csak egy dolgot pofázok: várjuk már amíg megjelenik és utána véleményezzük! Mit nem lehet ezen felfogni? És kit védek én ezzel te fogyatékos? !
  • Rony94
    #1492
    Maga a teljes játékidő meg lesz 100+ óra. Az a 10 óra gyorsan el fog menni. Akkor meg főleg ha csak óránként/fejezetenként lesz adagolva. (talán ez lenne a legjobb megoldás).
  • Myselor
    #1491
    senki nem is aggódik azon.miről beszéltek?:) hosszú lesz a játék ez pedig valami mellék szál lesz elvileg.ennyi
  • Myselor
    #1490
    mert nincs miért védeni őket rosszat nem mondtunk a játékra csak azt ami úgy van ennyi:)
  • wedge31
    #1489
    Legyen igazad mert ez a 10 óra nekem nagyon soknak tünik...
  • BoneDragon
    #1488
    Ez neked miért fáj? Inkább használd az írásjeleket, azért vannak.
  • Rony94
    #1487
    Én sem védeni akarom a fejlesztőket, de lefogadom hogy a Ciri-s szál csak töredéke lesz Geralt főszálához képest. Úgyhogy én nem aggódnék ennyire.
  • Myselor
    #1486
    egyszerűen ő azért jár mindenhova hogy ossza az észt és védje a játékfejlesztőket mindenért.mindig neki van igaza akkor is ha nem
  • Shep
    #1485
    Úgy látom te csak olvasol de a szöveget értelmezni már nem nagyon megy.
  • Myselor
    #1484
    semmi rpg elem se fejlődés sem más nem lesz benne mész harcolsz akkor?vagy nálad mi a csőjáték?neked mindig megkell jelenned és okosítanod a népet...biztos ezért fizet valaki
  • DantesHUN
    #1483
    Azt mondták, nem lesz benne fejlődés. De nem azt mondták hogy egy szar csőjáték lesz...ne nyígjatok már előre.
  • Jude666
    #1482
    Mármint a Ciris rész igen.
  • Myselor
    #1481
    nem.a fejlesztők megmondták semmi rpg elem nem lesz benne sima mész előre és ölsz egy könnyed kis kaland lesz cirivel nem lesz semmi izgi lesz egy története és kész.nem kell megint itt örjöngeni ezt mondták ez van.a videóból látszik is
  • DantesHUN
    #1480
    Cső játék lesz? Ki jelentette ki ,hogy cső játék lesz? Kicsoda? Itt lentebb egy fórumozó?
  • kasa85
    #1479
    Értem köszi :)
    Így is nyertem fele annyit mint amiben kerülni fog :)
  • Shep
    #1478
    Attól még szaggathat :)
  • Palinko
    #1477
    a fenét, a mai divat szerint direkt fölé lőték, még a minimumot is
  • Shep
    #1476
    Szerintem akadni fog, mind a fene, mindenkinél, konzolon meg lesznek szép kis 20 fps-ek.
  • ratgab
    #1475
    Attól én nem tartok, hogy úgy fog futni mint a 2. rész. Kell majd ide azért egy combosabb gép.
  • Maala
    #1474
    Főleg ha az én streamemet nézed majd ott is, mi? :P
  • Shep
    #1473
    Igazából nekem is, de a képek alapján kb azt is fogjuk kapni, csak hát ugye marha nagy a világ, nem pedig olyan "cső", mint az előző.