16775
banner
  • Madi92
    #1472
    Nekem tökéletesen elég lenne a 2. rész grafikája is. Akkor max környékén is 60 fps :D
  • Shep
    #1471
    Ja, a végén még úgy fog futni, mint a 2. Azért a W2-W3-as tájkép különbsége elég szembetűnő
  • ratgab
    #1470
    Legalább némileg barátibb lesz talán a gépigény.
  • bardocz
    #1469
    Ma vettem én is 4k-ért. Elvileg május végéig lehet aktiválni, de azt mondta akitől vettem, hogy az ac black flag-ot pl sokkal tovább lehetett aktiválni.
  • Maala
    #1468
    4000-ért lehet hardveraprón venni, vagy akár olcsóbban is. A kupon érvényes csak addig, ha nem váltod be, akkor nem fogod tudni utána. Egyébként GoGon meglesz a szerverek lelövéséig a játék, nem csak 2 évig.
  • BoneDragon
    #1467
    Nem hiszem, én számítottam rá...
  • drop
    #1466
    ez fake ?
  • bardocz
    #1465
    Köszi, akkor fórumon futottam bele valószínű.
  • Shep
    #1464
    Hát ez elég gagyi.
  • Myselor
    #1463
    kilett jelentve hogy csak sima cső játék lesz az ő része semmi rpg elemet nem tartalmaz akkor meg?
  • Prof William
    #1462
    Ciri vagyis Cirilla a könyvekben kapott eddig nagy szerepet. Tulajdonképpen a novellás köteteket követő könyveknek ő mozgatórugója.

    Amit az első 4 könyv alapján lehet tudni róla....

    KÖNYV SPOILEREK a játékot nem hiszem hogy befolyásolják, hiszen ez már utána játszódik.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Először a novelákban jelent meg. Ott alapoztak meg a karakterének.

    Ciri vagyis Cirilla, Calanthének, Cintra királynőjének az unokája. Az anyja nagyon erős de irányíthatatlan mágikus képességekkel (ezt könyvben forrás-nak nevezik) rendelkezett, amit ő is örökölt. Geralt Végzet Kardja (Sword of Destiny) novellában találkozott először vele. Akkor azt hiszem Ciri olyan 8-10 éves lehetett. Brokolionban futottak össze (Az utolsó 100%-ban elf-driád terület.)

    Az előző novellákban kiderült hogy a Witcherek már évszázadok óta várnak egy gyermeket akit a Végzet Gyermekének neveznek, akit úgy taníthatnak ki Witcherré hogy nem kell mutálni őt. ÉS nem kizárt hogy Ciri az.

    Geralt nagyon sokáig nem hisz a végzetben, de aztán nagyon de NAGYON nyilvánvalóvá válik, hogy sorsuk össze van kötve Cirivel.

    Ezt követően Kaehn Moren-ben a Witcherek ősi fészkében tanítják a kislány Witchenek.

    Az egyre erősödő mágikus képességei miatt viszont később Triss, majd Yennnefer veszi a gondjaiba a lányt, aki ilyen mágus-witcher keresztféléves képzésben részesül. :)

    Ezt követően jó pár kalandon megy át Geralt, Yennefer és Ciri. A könyvekben van 1-2 utalás, hogy a Wild Hunt valamiért mintha érdeklődne Ciri iránt. Ezt követően ciri komoly szerepet játszik mágusok szigetén kirobbant "aprócska" leszámolásában.


    Ez történt a 4 könyvben eddig. A sztori végét nem tudom mert maradék 2-3 könyv történetét nem ismerem.
    Valószínűleg Ciri felnő közben de játék már könyvek után játszódik.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.05.01. 09:28:21
  • Terawatt
    #1461
    Ami videót láttunk lemerem fogadni hogy az első alkalom hogy játszhatunk vele és egy ilyen tutorial bevezető rész alapján már temetitek, hogy gagyi cső meg mmos blabla...
  • xido
    #1460
    nem..emlékeim szerint a 2.résznek talán a végén a lezáró narrációban említették a nevét,meg a fórumon belefuthattál a könyvek kapcsán..
  • Palinko
    #1459
    10 órás? másnál külön nem tart annyit egy játék, az már sok.
  • kasa85
    #1458
    Skacok Nvidia kuponos változatott vettem!
    Szerintetek 4990FT meg érte?
    Úgy tudom 10 rongy felett lesz.
    Azt olvastam 1 év múlva le jár az érvényessége.Gog ról lehet letölteni!
    Gondolom az az egy év a kuponra szól,de a regisztrált játék 2 évig is érvényes.
  • Myselor
    #1457
    egyszerű cső játék lesz a ciris rész,ti nem olvastok?kb 10 órás se fejlődés semmi nem lesz az ő részénél csak mész és ölsz meg duma ennyi.erőltetettnek érzem,ha már normális szerepet nem kap ez eléggé felesleges így.a videóbol is látszik hogy ez mennyivel gyengébb alapból mint a rendes játék már a harcon is látszik na de ez az én véleményem van akinek ez így is tetszik.pedig nagyon vártam hogy sikerül mer tetszett ciri de mostmár így annyira nem izgat az ö része
  • wedge31
    #1456
    Ez dlc formájában jobb lett volna ugy legalább aki nem akar nem foglalkozna vele igy viszont muszáj lesz.
  • Jude666
    #1455
    én pedig nagyon remélem, hogy "kötelező" lesz
  • Palinko
    #1454
    mondjuk most is így vagyok, de a GTA-nál sem tetszett a több szereplő ötlete, de utólag bevallva ott nagyon jól elsült, witchernél is ki kell várni
  • jarlaxxe
    #1453
    Remélem ez a ciris szarakodás csak opcionális lesz vagy gyorsan végezni lehet majd vele mert nekem nagyon nem jön be.
  • bardocz
    #1452
    Szerepelt az első játékokban is valahol? Ismerős a neve, de már viszonylag rég játszottam mindkettővel.
  • Madi92
    #1451
    Csak nekem nem tetszik ez a képessége Cirinek? Olyan mmo feeling.
  • Terawatt
    #1450
    Meg is válaszoltad, de szerintem van létjogosultsága ha a sztori jó lesz és a csaj egyre erősebb lesz ahogy halad a történet. Elég korán meg fogjuk kapni szerintem az első kis kalandot vele ha lvl 5 voltak a farkasok.
  • drop
    #1449
    zene nagyon jó megint
  • Palinko
    #1448
    nem tudom ez miért kellett, inkább csináltak volna külön játékot neki, vagy valami elborult dlc lenne. lehet már készítik az embereket hogy a 4. részbe valszeg már nem Geralt lesz a főszereplő
  • TBTPumpa
    #1447
    Végre! Erre vártam már mióta!
    Szerencsére ezek a félkegyelműek YT-ra is felnyomták a videót, mert az oldaluk lejátszója eszméletlenül hulladék.
  • Palinko
    #1446
  • drop
    #1445
    ezt vártam márciri játék video
    Utoljára szerkesztette: drop, 2015.04.30. 21:06:00
  • Palinko
    #1444
    akkor úgy lesz, köszi
  • Madi92
    #1443
    Én is pont így gondolkoztam, két napja kezdtem el olvasni a könyveket. Könyvekkel kezd mindenképpen.
  • Palinko
    #1442
    úgy döntöttem újrajátszom a 2 játékot és elolvasom a 4 könyvet, hogy érdemes haladni? hogy történetben, ha muszáj inkább könyvvel járjak előrébb
  • hellboy4591
    #1441
    Igazából gondolkodok még rajta, hogy előrendeljem-e dobozosan, de az első két rész is digitálisan van meg. Kuponnal meg nem keveset spórolnék az árán. :)
    Utoljára szerkesztette: hellboy4591, 2015.04.30. 14:41:59
  • drop
    #1440
    igen gog-on kell aktiválni elvileg
  • hellboy4591
    #1439
    Sziasztok!

    Nem tudom hogy volt-e már róla szó, de érdekelne, hogy ha veszek egy nVidia-s kupont, ahhoz is megkapom majd a későbbi dlc-ket és abban is benne lesz a magyar felirat?
  • Shep
    #1438
    Pedig van benne, kifoghatod a lyukas cipőt :D
  • Myselor
    #1437
    hát lehet :D de van benne hehe xd
  • Palinko
    #1436
    az nagyon jó volt, de nem rémlik, lehet jobban lekötött a történet :D
  • Negritis
    #1435
    torchlightba is van :D
    meg pokemon!!!!!!4 :D
  • Myselor
    #1434
    fable :D abban van ilyen
  • Palinko
    #1433
    szerintem is jó lenne, de ilyet még singlebe nem nagyon láttam