16775
banner
  • Rony94
    #1592
    DLC-kkel kapcsolatban nem hazudtak, mert 16 darab ingyenes DLC fog majd jönni és 2 darab fizetős KIEGÉSZÍTŐ. :)
  • Terawatt
    #1591
    500 gigás day 1 patch mint GTAnál? :D
  • Mr_no_NaMe
    #1590
    Hát majd szedjük akkor kickassról 15-e körül :D
  • Negritis
    #1589
    nah a lottó számok : 1, 2, 3, 4, 5 :D
  • Negritis
    #1588
    arany lemezen van lesz sztem day1 patch és az offline miatt pedig mindenki majd 1x akajra szedni és lehal a GOG :D
  • Terawatt
    #1587
    Offline DRM mentes játék. Nem lesz (nagy) gebasz
  • HeadHunter86
    #1586
    Én is, mivel én csak június elején tudok nekiesni a játéknak, mivel nem leszek itthon.
    GOG-on Nvidia kupont már most is lehet aktiválni?
  • Negritis
    #1585
    én nem veszek már shootert :D megvan a cs.go és a payday2 az mindenre elég :D jah és persze a garden warfare :D

    én sem férek a játéktól magától, bízok a srácokban főleg így előre
    az meg hogy nem lesz annyira szép? majd adnak ki pecseket hozzá és kijavítják
    eleve fel vagoyk készülve a day1 gebaszokra :D
  • HeadHunter86
    #1584
    Egyetértek azzal amit mondasz, én is így látom. Viszont, Witcher 3 esetében szerintem nem lesz gond a játékkal.
    Aki játszott a kettővel az nagyjából tudja mire számíthat. Ehhez hozzájön még az open world adta szabadság. Na meg a dinamikusabb harc, stb. Szerintem jó lesz, én a kettőt is bírtam.
    Viszont előre félek, hogy olyan hosszú lesz, hogy lehet felére megunom. Mert mellékküldiket nem bírom otthagyni.

    Amúgy Division-tól én is félek. Nagy rá az esély hogy csalódás lesz. Battlefront meg szinte biztos. DLC hegyek lesznek ott, minimális alaptartalommal.
  • Negritis
    #1583
    nincs választásuk mint butítani a ps4-x1 miatt, ha azok bírnák hidd el nem lenne gond
    PC-n majd úgy néz ahogy a vasad bírja ezen nem aggódok (ha más nem a modderek megoldják)

    a WD-nél is döglött kutyát nem érdekelné a "butítás" ha maga a game rendbe lenne
    ott a Unity amin elvileg nem butítottak (mondjuk nem is 3 évvel a release előtt kezdték mutogatni) erre úgy jött ki hogy nem volt játszható

    én pl a Rise-t tudnám említeni vagy az Ordert amik brutálisan néznek ki aztán mikor a "játék"on a hangsúly akkor meg áll mint f..z a lakodalomba hogy he?!
    2013ba bemutattak egy techdemót aztán kiderült hogy egy egész játékot nem lehet olyanra megcsinálni főleg nem open worldot kevés töltéssel

    amúgy a kövi nagy pofára esés majd a Division lesz sztem meg a Battlefront
  • HeadHunter86
    #1582
    Nyilván engem se. Le se tojom. Csak kicsit bassza a csőröm, hogy divat lett hiperszuper gameplay videókat az arcunkba nyomni, majd megjelenés közeledtével szépen csúnyul a dolog. Kicsit átverve érzi magát az ember.
    Mint ahogy a nem lesz fizetős DLC-kel kapcsolatban is volt a dolog.

    De ha minden igaz, 3.500-ért lesz egy Witcher példányom. Mert STEAM-en nem veszem meg méregdrágáért, mikor semmi előnye nincs, azon kívül, hogy STEAM-es :)
  • Prof William
    #1581
    Ha kellően jó lesz a sztori + hangulat, küldetések, világ akkor nem fog zavarni, hogy nem realisztikus a levél erezet a bokrokon.
  • HeadHunter86
    #1580
    Indítottam STEAM-en egy ilyen topikot.
    Kaptam hideget, meleget. De abban egyetérthetünk, hogy 2013 óta másképp néz ki a játék in-game része. Csúnyult. Persze eleinte tele volt téve mindenféle szűrőkkel, meg felturbózva. Manapság ezek eltűntek. Kicsit olyan mint anno a Watch Dogs esetében.

    Az összehasonlító képekben amúgy vannak hülyeségek is. De vannak releváns képek is. Lásd például az elsőt, az anno gameplayként lett bemutatva. Ma már teljesen másképp néz ki az a jelenet.
    Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2015.05.05. 13:35:19
  • Avenger
    #1579
    Gondolom letettek arról, hogy az átvezetőket jobb minőségben csinálják meg, mert okozhat problémákat az egy GPU-s gépeknél. :D
    Amúgy meg hiányzik a DOF az elején, ezt nem is értem, elég olcsó effekt. A szembetűnő a megvilágítás mássága, a háttérből hiányzó falu, meg, hogy konkrétan nem is ugyan az a wild hunt fickó van benne. :D
    A megvilágítás terén is olyan effektek hiányoznak, amik elég érthetetlenek.
    Milyen gépen készült amúgy az aktuális videó és milyen beállításokkal?
  • bazsidiver
    #1578
    A gog azért manuálisabb a steamnél, gog downloader kilensel kell majd letölteni (a böngészővel sokkal lassabb), és utánna telepíteni.
  • grebber
    #1577
    Mi , hogy egy putri átvezető videót butítottak? Helytakarékosság ennyi.
  • BoneDragon
    #1576
    Wow, azért ez durva...
  • Negritis
    #1575
    én még ráérek vele mer 19.én megyek majd érte :D
  • Prof William
    #1574
    Értem. GOG fiókom még nincs de addigra csinálok.
  • Maala
    #1573
    Az Nvidia oldalán kell beregisztrálnod a kódot, már ha olyan kódról beszélsz. Aztán linkelni kell a GoGos fiókodat, és így lesz meg GoGon is a játék.
  • bardocz
    #1572
    Igen, ott lesz a lsitában, de az extrákat már engedi letölteni, képregényt pl.
  • Prof William
    #1571
    Úgy értettem, hogy ha 19-e előtt írom a kódot., akkor megjelenik egy ikon a listában és 19-én csak rá kell kattintani, hogy elinduljon a letöltés mint Pl a Steam esetében?
  • wedge31
    #1570
    Szerintem lesz preload, legalábbis nagy öngól lenne ha ez elmaradna.
  • Prof William
    #1569
    Ha megvan kód akkor csak simán be kell írnom a GOG-r és akkor megjelenik a Witcher mint letölthető?

    ÉS akkor majd 19-től le lehet tölteni...
  • RatBaG #1568
    http://imgur.com/a/Q9fxe
  • Madi92
    #1567
    És, hogy fut?
  • Shep
    #1566
    Én igen, majd ha ráérek elmesélem neked :)
  • ratgab
    #1565
    Neked is adták már érte a fizetett szószólásért járó tiszteletpéldányt? :-) Én már megkaptam.
  • drop
    #1564

    ki csinálta a magyar feliratot így nagyon jó olvasni, másik a csaj nem ugyan az aki a gta 5 videóban is beszél?
  • BoneDragon
    #1563
    Azok fognak először sírni, akiknél már a passziánsz is szaggat. Mindig így megy ez. Már van is 1-2 tippem kik lesznek az elsők....
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2015.05.04. 21:21:40
  • Ra1n
    #1562
    Amiket screenshotokat nyomogatnak ki az alapján gyönyörű lesz, persze majd menni fog a fanyalgás hogy nem fut sok gépen rendesen, majd amikor megy a kérdés hogy tudnak-e hasonló méretű világgal és nyiltsággal valamint hasonló összképpel rendelkező játékot mondani néma kuss marad vagy jön egy két gyenge bepróbálkozás majd a DA:I-val vagy a Skyrim-el...:)
    Így is megy a fanyalgás, pedig a minimum követelmény abszolút elérhető szinten van, több éves hardverekkel amik ma jóindulattal a középkategóriába tartoznak még....


    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.05.04. 21:19:32
  • bardocz
    #1561
    Jelenleg a minimum követelmény egy 3-4 éves felső-közép kategóriás gép. Nem értem a problémát.
  • Myselor
    #1560
    legalább elismered
  • DantesHUN
    #1559
    Hm. Látom mást is lefizettek a fejlesztők, nem csak engem, hogy védje a játékot...
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.05.04. 21:09:55
  • Shep
    #1558
    Az ebben a jó ,hogy mindig van miért vergődni, ha nem vesznek vissza kicsit a grafból akkor meg azért menne a sírás ,hogy nem fut normálisan ha nincsen GTX Titanod SLI-ben :) ÁÉn úgy vagyok vele ,hogy a 2 grafja bőven elég egy nyílt világú Witcherhez és akkor még van is rá esély, hogy nem kell neki erőmű.
  • Ra1n
    #1557
    Pacásított moslék meg ugyan az lesz mint a Watchdogsnál?
    A pacásított moslék,az egy fosadék youtube videó, és abból egy képmentés. A legtöbb összehasonlító képen 1080p-s korrekt tömörítésű videóból van kimentve a kép vagy screenshot van berakva hulladék youtube videóképkivágásokkal szemben.... Nem beszélve arról hogy vagy más napszakban (eleve mások a fények), vagy más helyen.....

    Mint a Watchdogs? A watchdogs miután a modder megtalálta a direkt tiltott opciókat simán kihozható volt pc-n mint az E3 videóban. Ott is ment a felesleges hiszti, és itt is megy,ráadásul itt ész nélkül.
    Majd ha kijött a játék és fel tudjátok tenni csutkára a grafikát és akkor sem tetszik,lehet fanyalogni, addig felesleges billentyűzetkoptatás...
  • Avenger
    #1556
    http://www.geeksnack.com/2015/05/04/the-witcher-3-wild-hunt-receives-retail-pc-version-faq/

    Érdekes, a dobozos verzióhoz járó GoG kódot nem muszáj felhasználni ahhoz, hogy játszani lehessen a játékkal. Csak akkor le kell mondani a legális updatekről.
  • bardocz
    #1555
    Gog-ról az extrákat már le lehet tölteni.
  • Rony94
    #1554
    Minden verzióhoz jár a 16 ingyenes DLC. A közeljövőben megjelenő 2 kiegészítőt pedig GOG-on kell megvenni, (ha az alapjátékot is ott vetted vagy ha dobozosat vettél), vagy ha Steam-en vetted az alapjátékot, akkor a kiegeket is Steam-en kell majd.

    Legalább is szerintem így lesz majd.
  • Avenger
    #1553
    Már most is be lehet szerezni az expansion pass-t a GoG-on. Amúgy meg minden nem steam-en vett játék GoG-os kódot fog tartalmazni még a dobozos verzió is.