16775
banner
  • Terawatt
    #1632
    Meglátjuk, mint kb mindent :D Remélem PC-n erősebb lesz vizuálisan az effekt, mert ez az xbone-os szikra-pisi sehol nincs a másikhoz képest.
  • IMYke2.0.0.0
    #1631
    "Lesz elsőnapos patch a The Witcher 3: Wild Hunthoz

    Azonban nem lesz annyira fontos. A játék hosszú fejlesztési ideje úgy látszik, hogy megtette a hatását, és a CD Projekt RED ténylegesen egy polírozott, hibamentes anyagot adott le. Ettől függetlenül persze kapunk egy day one patch-et, de a stúdió részéről Miles Tost elmondta, ennek telepítése nem létfontosságú, csak néhány apróságot tesz rendbe, a játék tökéletes működik nélküle is."
  • Avenger
    #1630
    Lehet csak több skillpont van rajta. :D

    Ezért is értelmetlen a megjelenésig downgrade-ről beszélni, mivel nem tudjuk, hogy melyik videó melyik verzióból van. Az itt látható különbség eléggé hasonló a legutóbbi átvezetőből bevágott részletek közöttire.
  • Terawatt
    #1629
    Igni kinézetének változása.
  • ratgab
    #1628
    Játék szempontból mondom, hogy hülyeség. Az első részben működött a csata közbeni ivás rendszere, a másodikra meg kidobták...Nekem nem tetszett a változás....Ennyi.
  • Prof William
    #1627
    Az igazán zavaró az az volt, hogy hiába lehetett jó pár féle löttyöt összedobni, de mivel nem lehetett tudni, (csak sejteni) hogy milyen csata jön így elég nehéz volt felkészülni. + nagyon hamar megmérgeződtünk.

    Én is az alap italokon kívül nem sűrűn használtam mást.
  • Nos
    #1626
    Csak ironozal
  • MerlinW
    #1625
    Próbáltál már bunyó közben iszogatni?:D
  • ratgab
    #1624
    W2 rendszer szerintem hülyeség volt. Mi az, hogy csata közben nem tud Geralt bedobni egy felest. Teljesen irreális.
  • Prof William
    #1623
    A 3-ban bármikor lehet majd aludni/meditálni?
  • xido
    #1622
    ráadásul addig nem tudtál inni és meditálni,míg valahol körülötted akció készült/zajlott a 2-ben
  • Terawatt
    #1621
    Ez még ráadásul plusz mélységet adna, mint ahogy Madi is mondja, mint például a dark soulsban. Nem egyszer volt hogy poti ivás közben jött a suprise buttsex
  • Rony94
    #1620
    Szerintem is meg kellett volna hagyni a W1-es poti ivás. Ott összecraftoltuk az italocskát, elraktároztuk az inventory-ban és akár harc közben is meglehetett inni. W2-ben meg külön be kell lépni a meditációba, aztán kiválasztani a poti ivást, hangulatos meg minden, de az előző megoldást jobban preferálom. :)
  • Madi92
    #1619
    W2-ben nekem sem tetszik, mert nem mindig tudod, mi fog szembe jönni éppen, szóval az alapokon kívül mással nem nagyon tudtál készülni.
    Az egyben jó volt, lehetett inni bármikor, viszont sebezhető voltál addig. Az úgy jó volt.
  • Shep
    #1618
    Engem is zavart egyébként, teljesen megtörte a játékot, persze hangulatos is volt egyben.
  • Although
    #1617
    Pedig az teljesen a könyv alapján volt. Külön élmény volt számomra.
  • Terawatt
    #1616
    qva szar volt sztem a w2 poti ivás része :c pöcsölős pontosabban, egy animáció persze nem ártott volna itt neki.
  • Shep
    #1615
    Túlságosan HC lett volna úgy hagyni, ahogy eddig volt :D
  • Ra1n
    #1614
    :-O

    Ma igazoltam vissza (vagyis megerősítés) a tavaly júniusi rendelést...Ez bitangmocskosnagy...:-O
  • TBTPumpa
    #1613
    A PS4 és X1 nem bírja azt! Velük egy szintre kellett hozni a PC-s verziót!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.05. 21:14:04
  • Madi92
    #1612
    Nincs potion ivás animáció? Egyből megy rá a buff? Ejhej...
  • Terawatt
    #1611
    Az igen! Eldobott egy gránátot és a bandita darabokra szakadt
  • Shep
    #1610
    Nyilván, mikor közben végig azon izgulnál ,hogy nehogy kicsússzon a kezedből.
  • HeadHunter86
    #1609
    Szintúgy :)
  • BoneDragon
    #1608
    Pedig milyen jó lenne végigmenni a városon ezzel a dobozzal... :D
  • renato999
    #1607
    Na a doboz láttán írtam is egy levelet a cdgalaxisnak, hogy személyes átvétel helyett kiszállítást kérnék :D Ezt nem cipelem haza Pestről :)
  • Rony94
    #1606
    Kirakod a kertbe, védi a házat a szörnyektől! :)
  • Prof William
    #1605
    Na GOG-s verzió megvéve. Ott csücsül a virtuális polcomon.

    Most már csak várni kell. :)

    Még 14 nap...
  • ratgab
    #1604
    Az nem kicsi...Tényleg nem tudnám hova rakni, max szekrény tetejére...
  • BoneDragon
    #1603
    33 x 24 x 26 cm
  • ratgab
    #1602
    Ezek szerint ekkora lesz a szobor benne? Nem is tudnám hova rakni.
  • Negritis
    #1601
    én agyaltam rajta de nálam is kimarad
  • Rony94
    #1600
    Aki a gyűjtőit veszi meg, annak ekkora dobozra kell számítania. Nekem kimarad. Sokallom azt a 40k-t, de azért egészségére annak aki megveszi. :)
  • TBTPumpa
    #1599
    Monszták, meg babyrage, meg Downgraded grafics meg CD Projekt monnyonle!
  • drop
    #1598
    este 8 kor live kérdez felelek
  • bardocz
    #1597
    Hardverapro.hu-ról vettem én.
  • Terawatt
    #1596
    Több helyen 5k-ért árulják. Gondolom valaki alá ment, hogy hamar megszabaduljon tőle. Legújabb vidkártyákhoz adnak GOG kulcsot emiatt elég sok digitális példány van eladó.
  • Jude666
    #1595
    És megtudhatom hogy honnan? :D
    Mondjuk már kinéztem egy Steames kulcsot 7000 Ft-ért.
  • Terawatt
    #1594
    Gamebreaking bug ne legyen a többin még nevetni is fogok. Optimizálás is valszeg fog kelleni vagy legalábbis sokat fog javulni
  • Evoluti0N
    #1593
    Nem is a patch letöltésével lesz gond, hanem azzal, hogy az elején bugparádé lesz a játék és pár patch után lesz csak igazán játszható formában.