16775
banner
  • blackcalibra
    #1672
    Lehet arról tudni mostanság valamit, hogy lesz-e ebből a részből is Enhanced Edition?
    Gondolom igen, már ha a két első részt nézem, de mivel ennek a résznek a dolgait nem követtem, így erről nem tudok semmit.
  • PTW
    #1671
    Mehh... Nem vagtam hogy ennyire bagoert mennek :(
  • Terawatt
    #1670
    Nem szeretnék ünneprontó lenni de hardveraprón 4k-ért árulja Lec, aki egy megbízható eladó.
  • PTW
    #1669
    Sziasztok! Van egy elado nvidias kuponom 9.000Ft-ert.

    Ha erdekelne valakit, irjon a balintszollar kukac gmail.com ra.

    Jo visszaszamlalast mindenkinek, en mar tukon ulok! :)
  • HeadHunter86
    #1668
    Egy kis kulisszák mögött és egy kis haj :)

  • Terawatt
    #1667
    Mekkora igazság.
  • Ra1n
    #1666
    Menj ki a Blaha Lujza térre napközben,ott ücsörögnek a tér közepén.
  • Negritis
    #1665
    vannak :D nézz rá Győzikére :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1664
    Te dolgod, ha nem olvasol, de akkor higgy is olyanoknak, akik viszont igen...

    Nem vagyok AMD "fan" - ültem már GeForce-os gép előtt is, gépemben meg AMD van. Ettől függetlenül, nem kutatom a mélységeket, ahová mindkét cég süllyedt vagy emelkedett az elmúlt évtizedekben.

    A TressFX nyílt volt a kezdetektől. Az nVidia nem hitt a technóban, nem is támogatták driverből [nem készültek rá]. A kényszer vitte rá őket, hogy tegyék, és tehették könnyen, mert AMD-s szakemberek is a rendelkezésükre álltak.
    Fordítva nincs így sem a PhysX, sem az ő haj-szőr technójuk, sem a G-Sync, sem semmi más esetében.
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2015.05.06. 19:42:06
  • Terawatt
    #1663
    Persze, csak hülyéskedek utalva a Myth busters egyik részére, ahol cáfolták az ilyesmit. Lándzsával élethűbb lenne, de túlélem.
  • wedge31
    #1662
    Real life vannak egyáltalán szörnyek? nem érdemes keresni egy ilyen játékban realitást fantázia az egész.
  • Terawatt
    #1661
    Oda vissza megy a köpködés szóval whatever. én mind a kettőt szeretem, bár ATI-m most van először (r9 280, ez max nekem 66ig megy és 200 az átlag fogyi) és eddig jól szolgál. Top kategóriában nvidiát választanék nem kérdés, de emiatt nem is szarozom az Atit. Nincs egy súlycsoportban a két vállalat szerintem. :)
  • Ra1n
    #1660
    Ahogy mondtam "az AMD szent".:)

    Divat köpködni a zöldekre nomeg a kékekre amiért nem áramzabáló radiátorokat tesznek az asztalra fesőkategóriában. Gyakorlatilag az AMD bármit tesz az innováció meg húdeszuper. Az Nvidia bármit tesz megjelennek az AMD fanok és megy a köpködés hogy micsoda szemét az nvidia.... Baromi unalmas.
  • Terawatt
    #1659
    Azt megnézném, hogy a kézi számszeríjat mikor használnánk real life a víz alatt szörny vadászatra.
  • IMYke2.0.0.0
    #1658
    Az nVidia nem volt felkészülve rá.
    A TressFX nyílt volt, csak a zöldek nem vették komolyan.
  • Terawatt
    #1657
    én egy csomót néztem, de ha csak 100 órás gameplay lenne akkor is elenyésző dolgot láttam. Főváros kb 3 utcája, random úton erdőben gyaloglás lovaglás, 2-3 küldetés ami tök random, Cirivel 2perc harc(ugyan olyan lény ellen) ami valszeg valami tutorial/low lvl első küldetés vele átvezetők mutatása nélkül. (1 skillje volt azt kész)

    Tegnapi streamen két kupac banditát öltek meg ugyan azon a helyen kb 4x, mutatva hogy milyen játékstíliusok vannak
  • Jude666
    #1656
    Kis infómorzsák: (forrás gamestar.hu)

    - Három páncélfajta kerül a játékba: nehéz, közepes és könnyű páncélzat. A nehéz páncél jobb védelmet nyújt, de lassabb lesz a stamina regenerálódás. Ha páncélt cserélsz, természetesen Geralt kinézete is változik. Csak egy bizonyos pontig fejlesztheted a páncélodat, és könnyen lehet, hogy a kedvenc kinézetednek előbb-utóbb búcsút kell mondanod, mert elgyengül.

    - Ha embertömeg támad ránk, valószínűleg íjászok is lesznek a csapatban. Kikapcsolhatod az életerő csíkot az ellenfelek fölött, de nehezebb lesz tőle a játék, ugyanis a csík felvillan, ha ellentámadást hajthatunk végre.

    - Ha egy ellenfélre koncentrálunk, lemeríthetjük a stamina szintjét, emiatt pedig képtelen lesz kivédeni a csapásainkat. Az ökölharc átdolgozásra került, megszabadultak a QTE rendszertől.

    - Kétfajta kitérési manőverünk lesz, egy hosszabb gurulás, és egy rövidebb oldallépés.
    - Az adrenalin pontok nagyon fontosak, ugyanis ezek engedik, hogy adrenalin fogyasztás nélkül aktiváljuk a speciális képességeinket, például a Jeleket.

    - Amennyiben tökéletes időzítéssel blokkolunk egy nyílvesszőt, azt vissza tudjuk ütni az íjászra.

    - A mutagenek felhasználása most már sokkal flexibilisebb, több lehetőségünk van a skillek erősítésére.

    - Több skillfát is kombinálhatunk, de mindenkinek el kell döntenie, hogy melyik párosítás illik a saját játékstílusához.

    - Ha csak a kardhasználatra koncentrálunk, macerásabb lesz a harcok közben varázsolni, ezt kompenzálhatjuk rúnákkal és adrenalinnal.

    - Az alkímia egy picit nehezebb és komplexebb, de emiatt többet is ér. A recepteket megvásárolhatjuk vagy kieshetnek loot formájában. A Toxicity szint idővel csökken, néhány ital speciális buffokat adhat, ha "tisztán" hörpintjük fel őket.
    - Ha ki akarsz szedni egy kardból valamilyen rúnát, akkor a kard megsemmisül, és megkapod a rúnát. Ha szükséged van a rúna helyére, akkor a kőnek kell búcsút mondanod, de a fegyver megmarad.

    - Ha behelyezel egy rúnát a kardodba, akkor a fegyver a kőhöz illő speciális effektet kap.

    - Ha olyan ellenfélre mérsz ellentámadást, aki alacsonyabban fekvő területen áll, akkor kis eséllyel fellökheted.

    - Lesznek robbanó hordók, egy kis tűz és máris repül mindenki, aki a közelében áll.

    - Minden harmadik pont a Jelek skill fán növeli a stamina regenerációt. Ha kimaxolod a Jelek fát, spammelheted a Jeleket.

    - A "Place of Power" helyszíneken monolitokat találunk, ha meditálunk előttük, kapunk egy buffot és egy skill pontot. Minél jobban koncentrálunk a világ felfedezésére, annál gyorsabban fejlődhet Geralt.
    - Ha van elég erőd van a Jelekhez, kis eséllyel leteríthetsz valakit egy varázslattal. A Jeleknek lesz egy másodlagos formájuk, de ezek nem feltétlenül erősebbek az alapnál, inkább szituációfüggők.

    - A lovadnak is lehet felszerelése, ami vizuálisan is megjelenik a hátasodon. A nyereg növeli a ló stamina szintjét, a rá aggatható zsákok pedig több tárhelyet biztosítanak. Geralt sebességét befolyásolja a terep, mocsárban és emelkedőn lassabb lesz a haladás. Új lovat nem szerezhetsz véglegesen, az Axii jel segítségével megszelídítheted a vadonban élőket, lovagolhatsz is rajtuk, de nem válnak végleges hátassá.

    - A nehézségi szintek nevei: Just the Story, Story and Sword, Blood and Broken Bones, Death March. Magasabb nehézségen Geralt életereje nem regenerálódik meditáció alatt és a statjai rosszabbul skálázódnak fel. Lesznek napszakhoz kötött feladatok is, például bizonyos questeket csak este vállalhatunk el. A mellékküldetések során meghozott döntések hatással lehetnek a fő történeti szálra.

    - Nincs lehetőség a vér kikapcsolására, a CD Projekt RED játéka felnőtteknek szól. Végre valaki beleáll egy ilyen mondatba.

    - A kézi számszeríjadhoz rengeteg nyílfajtát készíthetsz. Lehet robbanó, vérzést okozó vagy hátraütő nyilad, az elsődleges fegyvered lesz a vízalatti harcban. Új számszeríjak beszerzésére van lehetőséged. Egyébként a játék befejezhető úgy is, hogy egyáltalán nem használsz távolsági fegyvereket.

    - Megfenyegetheted a veled ellenséges NPC-ket, de a városőrség nem fog neki örülni. Ha egy őr lecsap, elájulsz és elvesztesz az aranyadból valamennyit.

  • Ra1n
    #1655
    Én eddig egy videót sem néztem belöle végig,képeket is csak párat. Annó a trailer amit megnéztem,a gameplay videókba bele bele pörgettem 1-2 másodperc erejéig.:)
  • Rony94
    #1654
    Ezt ugatom már egy ideje hogy NEM SZABAD nézni a gameplay videókat. A Yennefer-es intróig néztem a W3-as videókat, a többibe bele se néztem, pont azért hogy első kézből megtapasztalhassam az újításokat. De neeem.....mondjátok nekem hogy azokban a videókban nem volt spoiler, a francokat nem! Teli voltak gameplay spoilerekkel.
  • Ra1n
    #1653
    Na ez egy ordító ferdítés
    Az AMD jó sokkal a TressFx megjelenése után oldotta meg hogy jól menjen nvidia-n is,amikor jött anó a TR és bemutatták benne a tressFx-et, akkor pontosan ugyan olyan tetvesmód belassította Nvidia-n a kártyát mint most az Nvidia cucca az AMD kártyákat....
    Jaaa csak a szokásos köpködés a zöldekre...Mindig az AMD a szent...
    Nevetséges....

    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.05.06. 17:35:01
  • Negritis
    #1652
    +1 :D
    én asszrm 2t néztem +ami E3on volt vadászat :D
  • kiserik
    #1651
    Nem kell a videókat nézegetni. Ilyen egyszerű.
  • Tibbbor
    #1650
    Őszintén szólva nekem kezd kicsit sok lenni az előzetes. Annyira belelkesedtek a fejlesztők, hogy lassan mindenről lerántják a leplet. Láttam már egy csomó helyszínt, elleshettem néhány monszta ellen a nyerő taktikát, láthattam egy küldetést, megcsodálhattam egy rakás effektet, szóval úgy értem, a kevesebb több lett volna. Mozielőzetesben is azt szeretem, ami elhúzza az orrom előtt a mézes madzagot, de épp csak annyira, hogy megjöjjön a filmhez a kedvem. Kicsit úgy érzem, hogy már az install előtt elmúlt az a feszültség bennem a sok videótól, ami idáig türelmetlenné tett. Kár...
    Már csak az hiányzik, hogy Youtube-ra megjelenés előtt feltegyenek egy végigjátszást!
    Utoljára szerkesztette: Tibbbor, 2015.05.06. 17:24:38
  • Rony94
    #1649
    Én mindenképpen jól fogok járni, mert én a dobozosat rendeltem elő. Úgy is szar a netem, ezzel legalább nem lesz vacakolás. :)
  • Mr_no_NaMe
    #1648
    Azt tudjuk esetleg, hogy ilyen házberendező cucc lesz-e? Pl a trófeákat lehessen belerakni, fegyókat a falra, ilyesmi.
  • Shep
    #1647
    CD olvasóval nem is mennél sokra :D
  • Terawatt
    #1646
    Remélem fent lesz a preload torrenten mert dobozosan veszem, de nincs CD olvasóm :D
  • drop
    #1645
    állítólag napok kérdése hogy elindítják a letöltést
  • Tibbbor
    #1644
    Hét végén beélesítettem a kártyámhoz kapott kódot a GOG.com-on, minden simán ment. Ha jól tudom, PC-nél még nincs lehetőség praedownload-ra. Attól tartok, ebből 19-én szerver összeomlás lesz...
  • BoneDragon
    #1643
    Az a konzol felbontás, ne keverd a pc-vel.
  • Shep
    #1642
    320x240-ben :D
  • HeadHunter86
    #1641
    Egyetértek. AMD meg tudta oldani anno, hogy menjen NVidián. Nvidia nem akarja megoldani.
    Most újra előjön ez a haj téma, mint anno a Tomb Raider esetében is.

    Igazándiból ez egy extra Nvidiásoknak, na meg jó marketing a kártyáknak.
  • Terawatt
    #1640
    "According to AMD, TressFX performs exactly the same on both companies' cards while Hairworks is 7 times slower on AMD's cards for no technical reason." forrás September 30, 2014

    Ilyesmit én általában betudom üzleti érdekűnek, de ebbe ne menjünk bele szerintem.
  • HeadHunter86
    #1639
    Csak Piros kártyát megeszi reggelire. Gondolom én...
  • Terawatt
    #1638
    Elvileg dx11 függő és piros kártyákon is ugyan úgy megy.
  • Terawatt
    #1637
    Angol nyelvű, Balázs Törökkel interjú aki a Lead Engine programmer a CD Project RED-nél.

    NVIDIA Demonstrates Witcher 3 With Hair Works – Talks Hair Simulation, Next-Gen FleX PhysX and Turbulence Particles

  • zzeN
    #1636
    Két Titánnal biztos jó.
  • Malakai
    #1635
    Nvidia Hairworks, de állítólag nagyon durván zabálja a gpu-t.
  • bardocz
    #1634
    Ez nem az Nvidia kártyáknál a physicx vagy milyen effekt?
  • Terawatt
    #1633
    Omg. Nézzétek meg a szőrét.

    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.06. 12:50:55