16775
banner
  • yesname #1832
    Én 1,5 éve vettem 3000-ért és RU tag volt rajta, viszont most már nincs. Lekerült róla. :)
  • BoneDragon
    #1831
    Ezek szerint te vagy a prohardveres crytek, már mindent értek...
  • HeadHunter86
    #1830
    Na fasza, valami pakolgatott a winyón, most leszed még 24 gigát. 50 lesz ez, nem vicc.
  • bardocz
    #1829
    Nekem amúgy egész gyorsan szedi, azt hittem lassabb lesz.
  • Prof William
    #1828
    Akkor azt hiszem holnap reggel én is indítom az előtöltést.
  • HeadHunter86
    #1827
    Bal alsó sarkot figyeld.

    Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2015.05.11. 20:36:09
  • szabolacika
    #1826
    Steam és GoG.com is 35 Gb szükséges helyet ír
    Utoljára szerkesztette: szabolacika, 2015.05.11. 20:34:18
  • DantesHUN
    #1825
    A steam-ről 21 ,3 gigát szed le. De gondolom, ez nem az össz, más játéknál is volt úgy, az előtöltésnél több nagyobb darabbanszedte le
  • bardocz
    #1824
    Nekem 30/50-et ír, és még szed valamit.
  • HeadHunter86
    #1823
    Nekem Gog 26/50 Gigát ír.
    Még lejön megjelenéskor 24 giga? OMG!
    Viszont most valami csomagol, mert arra lettem figyelmes, hogy megette a HDD-t míg GTA-ztam.
  • grebber
    #1822
    Gondolom jó jel ,hogy a tavaly steam-en 3771ft-ért vett Witcher 3-at amire utólag RU tagot raktak engedi előtölteni.

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.05.11. 20:23:44
  • nxs
    #1821
    Ebben az 1 milla előrendelésben benne vannak a GTX-es eladások,mert lehet csak abból megvan annyi. Akit nem érdekel a W3 de erős középkategóriás VGA-t akart venni,azoknak a 70% a GTX960 mellett döntött szerintem,itthoni és külföldi fórumokból kiindulva. Persze ez nem csak a CD nyeresége,de elvileg az NV komoly pénzeket rakott bele a fejlesztésbe...így vagy úgy ez is plusz eladás.

    Más

    A grafika körüli őrület kezd enyhén szólva is buta,szánalmas irányba kanyarodni (persze majdnem minden új "hűdenamajdmost" game körül). Kettő hete fejeztem be a második részt és rájöttem mekkora barom f*sz voltam,hogy annó én ezt kihagytam. A story,dialógusok,változatosság remek,talán a DA:O volt utoljára amit ennyire élveztem. És a látvány...valami szemet gyönyörködtető,számomra szebb mint a WD,FC4,GTA 5. Hiába vannak a "nextgen" cuccok ha egy tehetséges grafikus zsebkendőre szebbet,stílusosabbat rajzol a kőműves ceruzájával.
    A Witcher 3 borítékolom bucira veri majd az előző részt technikai téren,hogy hozza e a játékélményt,művészi szintet is az majd kiderül. Aki meg a konyhapénzből költött vagyonokat és várja a csodát...khm...hülye.

    Hupákolás,gazemberség,stb...
  • TBTPumpa
    #1820
    Szép lett az új topik! És Ciri!!!!

    Új gémpléj is érkezett hivatalos forrásból:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.11. 20:13:40
  • Prof William
    #1819
    Na akkor foglaljuk össze mit tudunk eddig. :)

    1. A Witcher 3 grafikája SZAR lesz, mert valaki egyszer feltöltött 10 darab képet, amin nem lehetett megszámolni a levelek erezetét és Geralt haja nem lengett realisztikusan. :)

    2. Még ha nem is lesz szar a grafika, akkor is bukás lesz mert mi az már hogy előrendelésre csak 1 millió kelt el?

    Bírom hogy a történet elrontásától senki sem fél, de ha már a graf nem maxos akkor itt a világvége...
  • TBTPumpa
    #1818
    So it begins!
  • Ra1n
    #1817
    Valamire vergődni kell ha már a grafbutítás téma agyonerőltetése bukni látszik.:)
  • Shep
    #1816
    Én nem értem itt pár ember hőbörgését. Ha nem lenne nagyszerű az 1 milliós előrendelés nem vernék ennyire nagy dobra a dolgot. Ők tudják mennyi előrendelővel és eladott példánnyal számoltak előzetesen, és vélhetően az 1 milliós előrendeléssel várakozáson felül teljesítettek, legalábbis az örömük erre utal, szerintem. Aztán eladnak még ezen felül majd 1-2 milliót és elégedettek lesznek.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.05.11. 19:05:02
  • Ra1n
    #1815
    Pozitív értelemben lett hozzá hasonlítva, mert az olyan szintű játékoknál szokott hasonló hír lenni.
    Vagyis a Witcher 3-tól az 1 milla előrendelésben durván szép.
  • Gabe18
    #1814
    Én nem azt mondtam hogy kellett volna bele, hanem hogy nincs benne. Pedig ha raktak volna bele valami felesleges szutyok multit, még jobban vették volna.
  • DantesHUN
    #1813
    Tudod mi a kevés? Az eszed.
  • Rony94
    #1812
    GTA-hoz és CoD-hoz ne hasonlítsuk már. A Witcher mégis csak egy jóval kisebb réteget érint mint az előbbi két mainstream játék. Plusz ez egy vérbeli kelet-európai termék, ezt is figyelembe kell venni szerintem.
  • SzirmosSzisza
    #1811
    Azért tegyük hozzá, hogy a sok kamu E3 után a legtöbb játékos (jogosan) fél már előrendelni. Ha jó értékeléseket kap és a minium req nem a minimum akkor remélhetőleg azért megindul majd a szekere.
  • ratgab
    #1810
    Azért GTA 5-nél ez a hír megjelenéskor jött ki és nem előrendelésben. Igaz abból akkor még nem volt kuponos verzió, azóta már olyan is van.
  • ratgab
    #1809
    Úgy igaz!
  • Ra1n
    #1808
    Lol,zseniális összehasonlítás...Egy rpg eladási vs egy casual ugrabugra ami jóval de jóval nagyobb célközönséget céloz meg.
    A Nagy AAA címekhez viszonyítva szép 3 platformra az 1 milla előrendelésben,nemigen szoktak hírt adni neki lévén kevés multiplatform játék éri el....COD-ok,BF-ek, GTA-k amik meg is haladják.....
  • Palinko
    #1807
    azért álljon meg a menet, rpg-k nek nem áll jól a multi. The Elder Scrollsokban sem hiányolja igazán senki aki régi rajongó.

    most csináltak volna valami nevetséges coopot? vagy Isten ments MMORPG-t? a TES nek sem jött be
  • Negritis
    #1806
    sztem elővételbe nem vészes az 1 milla
    főleg ha azt is nézzük hogy ps3/x360ra meg sem jelenik

    ha lesz keletje 8-10 milla eladott példány is lehet + az nvidia kódok amik sztem kb 50-100kt jelentenek
    bár nem tudni hogy pontosan milyen "szerződést" kötöttek az nvidiával
  • ratgab
    #1805
    Legalább 2 hónapig ment 4-6000-ért...Miért csinálták? Őket kéne erről megkérdezni (lehet amúgy aki ennyiért vette mind megszívta, mert nem fog nála futni...XD) Így meg sima és tiszta haszon az egész, mert eladtad a semmit 6000-ért...:-D
  • Palinko
    #1804
    pedig nem gáz, mert azért is fizettek. de a promo kódok mennyik lehetnek 10.000? mérési hibahatár? az 6000 dolog bátor volt. tuti megdobta a számokat, miért csinálták? ki kellett fizetni a programozókat? :D (vicc)
  • ratgab
    #1803
    Más: Tulajdonképpen nincs már 1 hét sem a megjelenésig....Év egyik legjobb játéka lehet...Hogy eltelt ez a pár hónap, amíg vártuk. Nagyon kíváncsi leszek hogy sikerült a játék.
  • grebber
    #1802
    Pl egy ilyen játékhoz viszonyítva amire képesek közel 1 milliárdot áldozni (ki tudja hol áll majd meg) ez a Witcher eladás kevés hidd el.

    Ha ez az 1 millió az only pc-s lenne kussolnék,de 3 platformra lebontva ....
  • Ra1n
    #1801
    Ugyan ez az ostoba hiszti ment a WD-nál pár szaros effektért amit aztán seperc alatt beletettek Pc-n.

    Ráadásul a modderek úgyis neki fognak esni. Tipikus góafikahiszti ráadásul úgy néz ki alaptalan.
  • Gabe18
    #1800
    Kelet Európai fejlesztők, egy kifejezetten "hardcore" játék, amiben SEMMILYEN multiplayer opció nincs.
    Ehhez képest az 1 millió előrendelés szerintem nagyon is jó, még 3 platformra is.
  • Ra1n
    #1799
    1. Kötve hiszem hogy a promo kódot beleszámolták.

    2. Örülnek münt majom a farkának,akkor ez kevés? :-)
  • ratgab
    #1798
    Jó, de ez nem könyv....Promó kódot ha beleszámítják az "eladásokba" akkor az azért nem kicsit gáz szerintem. Ezzel még promózni meg még inkább. Most te őszintén gondolod, hogy ennyire nem nagy felhajtás a játék körül, hogy nem adhatnak el 1 millát elővételben? Mert szerintem simán elmehet ennyi.

    Ha csak azt nézed, hogy tavaly 5-6000-ért vettél steamre előrendelésben W3-at...heteken keresztül. Simán elmehetett több százezer darab már akkor.
  • Palinko
    #1797
    nagyobb az esélye, hogy benne van, mert pl könyveknél is úgy megy hogy mennyit szállítottak a boltokba, az a hír, hogy később 99% át visszaküldik az már nem lesz hír :D bár itt erre nem kell számítani hogy valaki nem váltja be, itt már el van adva.
  • DantesHUN
    #1796
    Annak idején a Witcher 1, összeszedett csak PC-n több mint egy milliót, igaz jóval a megjelenés után, egy évvel. Most meg, 8 nappal a megjelenés előtt, igaz három platformra, de meg van az egy millió. Ez csak nem olyan rossz.
  • ratgab
    #1795
    Pont annyi az esélye, hogy benne van, minthogy nincs benne. Csak találgatunk. De van egyáltalán jelentőssége? Nem nekünk kell profitot produlkálni hanem a játéknak. Abban meg szerintem nem lesz hiba, habár ez a trollkodós downgrade hadjárat biztos nem tett jót az eladásoknak.
  • DantesHUN
    #1794
    Ja. Kevés. PC-s árral számolva( lehet olcsóbban is hozzájutni, konzolra meg pont drágább, szóval legyen ez az átlag ár) =50 000000 euró, 150000000000 forint. Ez lófasz babbal, hát mit akarnak?
  • grebber
    #1793
    Tuti benne van azért kevés mint a bűn.