16775
banner
  • Maala
    #1792
    Kérdés, hogy az Nvidia által megvásárolt összes bónuszkód van-e benne, vagy csak a beváltottak...
  • Rony94
    #1791
    Itt az eredeti tweet.

    "The Witcher 3: Wild Hunt exceeds 1 MILLION pre-orders worldwide! THANK YOU!"
  • Prof William
    #1790
    És ennyi már - többé-kevésbé - biztosan elkelt. Most jönnek majd még azok, akik majd csak ezután veszik meg...
  • Evoluti0N
    #1789
    Túl sok. 1 millió ember képes volt megvenni egy játékot, mielőtt megjelent volna.
  • grebber
    #1788
    Mocsok mod kevés egy multiplatform címtől tekintve hogy egy éve előrendelhető (PC-re legalábbis tuti)
  • Shep
    #1787
    Összplatform?
  • Rony94
    #1786
    Túl az 1 millió előrendelésen. Nem is tudom hogy volt-e már ilyen sikeres egy kelet-európai cég játéka, de a CD Projekt megcsinálta! :)
  • Prof William
    #1785
    Nem úgy lesz, hogy akkor már csak pár dolgot szed le? Vagy az pár dolog lesz még 20 gigás?

    Bár végül is... legalább a fele már lent lesz...
  • wedge31
    #1784
    Ettől tartok én is.
  • Shep
    #1783
    Amikor is majd jól lehalnak a szerverek :)
  • jarlaxxe
    #1782
    Ezzel a preloaddal csak az a baj, hogy a megjelenés napjára még igy is marad 20GB letölteni való adat mennyiség.
  • Negritis
    #1781
    én 19.én megyek érte a boltba nem hogy preload :D
  • wedge31
    #1780
    Jöhetne sokkal gyorsabban is de szerencsére még van idö bőven...

  • TBTPumpa
    #1779
    Ilyen szempontból a Steam is csipkedhetné magát!
  • Ra1n
    #1778
    Nem azt mondtam hogy akadozni fog hanem hogy jelentősen keveseb az fps.
  • Jude666
    #1777
    Arra is lehetne köpködni, hogy ennyi idő alatt még nem tanultad meg, hogy ha az igekötő az ige előtt áll, akkor bizony egybeírjuk...
  • bardocz
    #1776
    Azt hiszem ezt itthonhagyhatom töltődni.
  • Palinko
    #1775
    valszeg, de próbát majd adok neki :D
  • Shep
    #1774
    Hát ez majd fog :)
  • Palinko
    #1773
    voltam erdőben is, HD5770el, 4GB RAMal elvoltam, nem akadozott
  • drop
    #1772
    előtölthető a játék gogon 26gb
  • Madi92
    #1771
    Nem látom okát, az ijedtén való kifakadásodnak. Több százezer pénzeket költünk a Pc-re, hogy faszán nézzenek ki a játékok és jól is fussanak. Nagyon fontos a grafika, hogy megfelelően vissza tudja adni a játék hangulatát és hogy jobban bele tudd élni magad, azért csak fejlődik a világ, növekednek az elvárások, ezt el kell fogadni. Illetve ha megígértek valamit, ahhoz jó lenne tartani is magukat, hogy majd 5 év múlva maxon élvezhessem 60 fpssel.
  • DantesHUN
    #1770
    Komolyan ennyire fontos a grafika? Nem arról van szó, hogy elviselhetetlenül ocsmány lesz. Ráadásul, a történet, a küldetések, párbeszédek, karakterek, az élő világ, semmit se számít? Pedig ezek fontosabbak. Persze a grafika is fontos, de mesze nem tűnik sokkal rosszabbnak. Akkor meg, hülye hiszti. És aki megint annyit fog fel az egészből, hogy miért védem, illetve aki csak a grafikára tud nyáladzani, toljon már fel legyen szíves egy méretes lófaszt magának.
  • Ra1n
    #1769
    Hol vannak ezek az "official" képek? :) Várom.:)
  • Ra1n
    #1768
    Az a gáz hogy amit linkeltél abban is pont azt írja a srác hogy a grafika brutális,csak az White Orc a gázos....
    Hogy a GTa5 szebb lenne,vagy a gépigénye kisebb lenne, nos nem hiszem, a képek alapján eleve nem szebb. A gépigényről meg annyit hogy ne a városon belül nézd hanem amikor kimész a vadonba a GTA-ban és ugyan úgy mozgó bokrok és objetumok vannak,lévén ilyenkor az fps jócskán bezuhan a GTA V-ben..:)


    //1 héát múlva kiderül persze a sok vérpisti mint a WD esetében is fröcsögőhadjáratba kezd aztán szépen elkussolnak.:)
  • drop
    #1767
    az a gáz hogy gta5 sokkal szebb és kevesebb a gépigénye ez még visszavet effektekkel sem fog menni cdp jó munkát végzet xd
    majd meglátjuk
    Utoljára szerkesztette: drop, 2015.05.11. 11:02:46
  • BoneDragon
    #1766
    Az offical képeken is látszik, hogy csúnyább lett. Még így se fog menni nekem max beállítások mellett, úgyhogy teljesen mindegy.
  • sanya200
    #1765
    egy észrevétel
    megy itt már a boszorkányüldözés hogy milyen csúnya a grafika..stb
    http://imgur.com/a/K3uFC
    De amit én néztem valamelyik videót ott a level designer kiemelte hogy a youtubra felrakott videók mind low grafikát mutatnak csak.Csak már nem rémlik melyik videó volt az.Meg egyenlőre nincs olyan pc ami el tudná futtatni max beállitásokkal.Birom amúgy a youtube-t számtalanszor belefutok olyan balfa... akik felrakják hogy max settings aztán 480p meg 720p felbontás mellettMeg egy tömöritett videó az életbe nem fogja ugyanazt a minőséget visszaadni amit te látsz játék közbe,egy real time felvett gameplay több giga méretű alapból ha csak át nem konvertálod valamibe.Youtube-ra úgye meg nem rakhatsz 15gb-os videót
    Utoljára szerkesztette: sanya200, 2015.05.11. 09:21:26
  • SzirmosSzisza
    #1764
    Nekem minimum sincs meg (bár 750ti-n csak elindul), de azért jó lenne, ha 3 év múlva nem lenne játszhatatlanul ronda, csak, hogy grebber 2015-ös gépén is elinduljon :D
  • wedge31
    #1763
    Irigylem azokat a tagokat akik az ultra miatt aggódnak, többségünket ez marhára nem érint...
  • SzirmosSzisza
    #1762
    Persze, hogy nem, mert hülyeséget írsz :D

    Ha promozzák, hogy úgy fog kinézni nézzen ki úgy, kutyát macskát nem érdekel, hogy erőmű kell hozzá, a max azért max mert nem megy Celeronon. Ha meg Titan SLI-vel se megy, akkor várunk pár évet.
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2015.05.10. 22:45:21
  • Myselor
    #1761
    majd jön jövőre vagy valamikor az enhanced edition a 2ből is lett eddig mindből ebből miért ne lenne?nagyon sokat szépült ott is a játék pl geralt a második rész enhancedjébe tök máshogy néz ki mnint az alapban fel sem ismernéd kb .:D szóval nem kell izgulni javul még ez szebb lesz a játék szerintem ^^
  • Shep
    #1760
    Ennyi.
  • Ra1n
    #1759
    Annyira de annyira kimondhatatlanul unalmas és erőltetett ez az összehasonlítgató barom. Eleve a képek java frankó tömörítésű HD videó illetve screenshot vs fossátömörített szutyok youtube videó kimentés. Ráadásul más napszakban és más helyszínen. Továbbá volt már infó olyantól aki kipróbálhatta,miszerint a látvány csodálatos.
    Idestova 1 hónapja valaki felerőszakolta ezeket a hulladék összehasonlító képeket a netre. Az alatt is többen írták hogy eléggé ostoba összehasonlítás,erre nosza most már hogy nyomatékosítva legyen (nem kicsit erőltetett) még feliratozva is felkerült.... Szánalmas.
    Majd ha itt figyel a gépen akkor össze lehet hasonlítgatni. Watchdogsnál is ment a szájtépés a gonosz butításról,erre egy modder kb 2 nap alatt megtalálta a módját hogy előhozható legyen az E3-as szint.
  • grebber
    #1758
    Aztán majd miután tolja mindenki és semmin nem megy játszhatóan maxon jön a felismerés hogy mégis csak jó így a grafika nem kell több

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.05.10. 22:22:46
  • Shep
    #1757
    Remélem berakja ezt még ide a megjelenésig minden nap valaki!
  • grebber
    #1756
    Akkor kérlek fuss neki még egyszer annak amit írtam és dolgozd fel ,mert nem értetted meg!
  • SzirmosSzisza
    #1755
    Ott írták, hogy ultrán így néz ki :D
  • grebber
    #1754
    Párszor már ki lett tárgyalva itt és és eredeti játékok topikban is.

    Semmi sem történt így se fog maxon menni csak (vagy sem) GTX 980-al sem hát még a régi állapotában semmin nem ment volna......
  • nyirog
    #1753
    na ezért örülnék ha lenne warez mert akkor belenézhetnék végre h mi is az igazság. Olvastam már ezerfélét redditen és képtelen vagyok eldönteni, nem vagyok egy grafika huszár de amiket eddig láttam összehasonlításokat bizonyos effektek meg textúra felbontás azért igencsak hiányzik. Szeretnék optimistán hozzáállni a dologhoz de elnézve a mai piaci trendet inkább azt tudom elhinni h a konzolok felső határához igazították a grafikát. Tavaly ilyenkor pont a watch dogs-val volt hasonló.
    Utoljára szerkesztette: nyirog, 2015.05.10. 22:06:08