16775
banner
  • TBTPumpa
    #1872
    Persze aztán lehet, hogy a csak a sajtópéldány sz@r. Valószínűleg még egy korábbi build és ugye még a május 19-én megjelenő patch-et sem tartalmazta az a verzió. Reméljük a legjobbakat!
    (Ha már februárról áttolták május közepére akkor csak volt idejük optimalizálni!)
  • Evoluti0N
    #1871
    "Huhh, mi lesz itt 1 hét múlva PC-s fronton! "

    Alig várom! Készítem a pati kukit.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.05.12. 17:33:30
  • TBTPumpa
    #1870
    Itt a rívjú:


    Csávó azt is mondja, hogy a PS4-es verzió szép FPS drop-okat is produkál időközönként. Huhh, mi lesz itt 1 hét múlva PC-s fronton!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.12. 17:30:41
  • bazsidiver
    #1869
    Az ign kritikába azt mondták hogy a story gyengébb lett az elöző részekénél. Gondolom ez az openworld ára...
  • grebber
    #1868
    Ha only steam lenne semmivel nem fogyna több/kevesebb azt is kb 0 day törik mivel a steam nem egy védelem hanem egy platform "mondhatni" szóval a steam nem igen áll a warez útjába.

    A könyvre pedig:

    "A Tűzkeresztség című kötet folytatja Geralt és Ciri kalandos történetét, a hazai megjelenés pedig 2015. június 10-én lesz esedékes."
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.05.12. 16:42:36
  • renato999
    #1867
    Kijöttek az első kritikák :)
  • Negritis
    #1866
    a gog.com-mal le vagyok maradva, de igen hosszútávon tuti hogy a gog.comnak jót tesz a witcher 3 főleg mivel most jött be a kliens bétája (nyílván nem véletlen)
    a bukást pedig arra értem hogy a drm free miatt jóval többen fognak ingyért lecsapni rá vasfüggönytől keletre
  • Shep
    #1865
    Persze.
  • Maala
    #1864
    Hogy érted a GoG választást? A GoG a CD Project saját platformja, mint a Steam a Valve-nak. A Witcherrel max növelték a népszerűségét, hátrányt nem nagyon szenvedtek belőle...
  • DantesHUN
    #1863
    Fú de ronda lett...nem is ezt ígérték. Bukás lesz.
  • Negritis
    #1862
    az a kérdés (amire nem tudjuk a választ) hogy mennyi volt az "előállítási ktg" valamint persze az X1/PS4 licence
    nem egy Destinyről beszélünk hogy 500 millás legyen a gyártás

    tekintve hogy saját engine-t csináltak szerintem 2-3millás eladás esetén kb 0 szaldósok lesznek (a GoG választás is ezt erősíti bennem valamint a tweet is)
    akkor viszont az 1 milla elővételi eladás azért igencsak szép
    nyílván PC-n bukta lesz keleten de ha szépen muzsikál akkor bőven megérte a srácoknak és jöhet a többi játék
  • Prof William
    #1861
    YEEEEEEEEEEE!!!!

    Na végre! Azt hittem már sosem fojtatják!

    Mit lehet tudni róla? Mikor jön?
  • Rony94
    #1860
    Könyv kedvelők kezdhetnek örülni!
  • TDC Geronimo
    #1859
    Gamespot ps4 review
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.05.12. 16:03:06
  • jarlaxxe
    #1858
    Multiplatform cimeknél az bukta. A kis költségvetésü indie szaroknál nagy siker az egy milla sőt még az 500k is.
  • Shep
    #1857
    Páran nagyon el vannak tévedve a játék eladásokat illetően, mert mindent a COD-hoz hasonlítanak, holott 1-2 milliós eladások már igen jónak számítanak.
  • grebber
    #1856
    Én nem vagyok negatív nem én sírok hogy csak 2.1 milla fogyott az alienből végigszendvedtem jó szar volt nekem ennyi elég belőle.
    Ők keveslik az eladást nem én.
  • Evoluti0N
    #1855
    Nem fárasztó ennyire negatívnak lenni mindennel kapcsolatban?
  • grebber
    #1854
    Ja de ez is milyen siker kb úgy beszélnek erről a 2.1 milláról mint valami büdös csöves koloncról. Hogy hát eladtunk ennyit de titkon 10 milla felett akartak szituáció. Failens Colinial ból is több fogyott bár ott erőteljesen rásegített a 2$-os leárazás
  • Negritis
    #1853
    kicsit vissza az eladott példányszámhoz
    alien isolation 2.1 eladott példány
    és SIKERnek minősül a játék, a túlélő horror nem mainstream játék az tény, de az Alien az Alien és a streamerektől a "promot" is megkapta
    szóval szerintem ha 4-5 millió eladott példánnyal zár (ami azért az 1 milla eladottból simán kijöhet) akkor sikeres lesz
    reméljük jó is emellé
  • Ra1n
    #1852
    A kupon az nem preorder. Ráadásul előre ki van fizetve a cégnek XY darab,nem eladás után fogja odaadni nvidia. Beleszámolni az 1 millába eleve ostobaság lenne.
    1 millát előrendelésben simán hozhat egy ilyen kaliberű játék 3 platformon.

    De persze a károgóknak mindenben a negatívumot kell meglátni, mert grafikabutítás van meg az 1 milla sem 1 milla meg eleve szarazegész.:)
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.05.12. 08:27:00
  • Maala
    #1851
    Az Nvidia kódot már most beaktiválhatod (de már hónapokkal ezelőtt is be lehetett), és ha összekötöd a GoGos accoddal, akkor már az előtölthető részt is leszedheted.
  • Negritis
    #1850
    nah asszem mégse játszom ki az 1et (és megint a 2.t) a 3 megjelenése előtt :D
    sebaj majd lesz egy "célirányos" végigjátszás másodjára mint ano Mass Effecttel :D
  • ratgab
    #1849
    Na igen ezen én is elvigyorodtam...:-)
  • Palinko
    #1848
    ezért lehet lesújt a banhammer :D
  • Palinko
    #1847
    mert eladtak 1 milla GTX et? na ne kábíts már
  • kasa85
    #1846
    5000ft ért szereztem Nvidia kuponnal :)
    Az elméletileg 29 körül aktiválható.Talán előbb :)
    Gondolom meg érte az 5 rongyot,de a többi is kell DVD formátumban :)
  • Myselor
    #1845
    viszont day1patchben vannak az indításhoz szükséges fájlok gondolom ezért hiába van fent a játék .nincs meg a szükséges fájl amit lekell majd tölteni megjelenéskor .xd tehát várni kell majd szerintem addig vele.nálam amúgyse fog menni szóval én nem huszárkodok meg semmi.csendben figyelem az eseményeket.aztán madj játszom vele ha tudok :)
  • jarlaxxe
    #1844
    Miről beszélsz? nem lesz védelem a játékon, igy nem is kell törni semmit.
  • nxs
    #1843
    Bár lehet ez a cél! A warez csapatok nem törni fognak hanem hamarabb jön majd a "scene" folt mint a hivatalos :O
  • nxs
    #1842
    Mikor jelent meg utoljára AAA game aminél nem kellett day1 fixekre várni,hogy legalább a vásárlók felének mennyen crash és bugtenger nélkül? :D
  • Myselor
    #1841
    azt írják day1 patchre kell várni nem megy anélkül :D
  • Mr_no_NaMe
    #1840
    Azt hittem már "megjelent" :D Vagy ez a kép akkor kamu? Én is csak találtam a neten.



  • drop
    #1839
    manual pdf
  • Jude666
    #1838
    haha nyugi, még bő 1 hét a megjelenésig
  • Mr_no_NaMe
    #1837
    Valaki tolja már?
  • HeadHunter86
    #1836
    Úgy látom az a 24 giga a telepítő lesz, leszedi azt is. Bár nem vágom mi a francnak kell.
  • HeadHunter86
    #1835
    Ha a GTA V 7 DVD volt akkor ez 6 lesz? Mert nekem már 35 Gigánál jár és még jönni fog le 15.
  • Rony94
    #1834
    Szépen néz ki a topik. Triss és Ciri....hmm...nyam-nyam! :)
  • Shep
    #1833
    Na úgy látom mindenki tölti a w3-at, mert nekem meg is állat a letöltés. Asszem nem igen lesz itt még játék jövő hét kedden.