16775
banner
  • Ra1n
    #2393
    26-ot leszedett, 5-10 gigát pluszba szoktak megadni swapnak.
  • Negritis
    #2392
    van mobil netem csak le van korlátozva :D és 128kbps-sel nem hiszem hogy jó lesz :D
    aztán ha mégse akkor valamit majd csinálok vele de bízok benne hogy elindul szépen net nélkül (nameg hogy lassan jön a ^ˇ˘~˘ˇ\ UPC hogy bekösse)

    remélem du 4 körül még jut póló :D
    pulóver ugye megjött usankából :D
  • Avenger
    #2391
    Én szereznék valami mobilnetet kölcsön a helyedben. A DVD-s változaton is alapvetően ugyan azok a file-ok lesznek, mint ami a preloadot alkotja és valahol láttam egy doboz képet, amin írják is, hogy első indításhoz kell netkapcsolat.
  • Terawatt
    #2390
    40 gigát ír a sys req. , szóval annyi a plafon elméletileg, persze ez majd ha kijön a két kieg. akkor változni fog.
  • Ra1n
    #2389
    Ez hogy csak a fele ment le ez tuti??
  • Terawatt
    #2388
    GOG szervertől parázok, mert elég nagy durranás lesz a start. Szép és jó ez a preload, de ha csak a játék fele ~ amit le tudtunk szedni, akkor nem igazán lett megoldva a dolog. Remélem nem csak vészmadár Gandalfkodok. :D

    Melóba már bemegyek 7re hogy előbb elhúzzam a belem, hazafelé felkapom a játékot és imádkozok, hogy a torrentes preload működni fog :DD Amíg meg lejön a játék másik fele alszom egy nagyot,

    Edit: @Negritis: Lol! :D Egyen járt az agyunk.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.18. 09:39:27
  • Negritis
    #2387
    holnap már reggel 7re bejövök melózni így 3kor végzek 4re remélem át tudom venni és akkor utána lehet csapatni :D

    mondjuk továbbra sincs netem ami miatt aggódok a day1 patchel
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.05.18. 09:32:56
  • grebber
    #2386
    Nem. Holnap az derül ki milyen csúnya és mennyire otpimalizálatlan meg mennyi az annyi fps ugyanis a pc csak ezekről szól
  • Prof William
    #2385
    Még 16 óra emberek!

    Holnap majd kiderül, (Ha a GOG szerverek nem halnak meg) hogy bírja-e még Geralt a strapát! :)
  • bardocz
    #2384
    Mert nem is volt semmi probléma.
  • MerlinW
    #2383
    Ne nézd. Nem értem a problémádat.
  • Rony94
    #2382
    Én nem rinyálok, de nem nézek videókat míg ki nem játszottam én magam. :)
  • grebber
    #2381
    Akkor kvittek vagyunk ki nem állhatom aki a szpojler miatt rinyál.
  • Rony94
    #2380
    Lelányoztál engem, most nem szeretlek! :<
  • darkSectorxxx #2379
    Jó nem csak az a videó érdekes embereknek ahol parádéznak. :)
  • bardocz
    #2378
    Egy Robbaz félét esetleg néznék, mert neki a faszságain lehet sírni, de ezek engem nagyon nem vonzanak.
  • grebber
    #2377
    Kb mindenki csak a jaj szpojler lányocskák nem nézik őket.
  • darkSectorxxx #2376
    Azok akiket nem érdekel hogy 200 órából látnak 2 órát kb, és ne úgy nézd hogy célirányosan megy a tadg, ahogy nézem összevissza bóklászik meg virágokat szedeget.
  • bardocz
    #2375
    De ki néz ilyen streameket? Ha tudnám hogy soha nem lesz gépem, amin elfut, akkor néznék végigjátszást, amúgy inkább átélem saját magam.
  • darkSectorxxx #2374
    Ja azért, stream-re meg kaptak tudtomma engedélyt...szóval nem lesz bann.
  • Sheol
    #2373
    Éppen most mondta el, hogy direktben a készítőktől kapta a "review copy-t".
  • darkSectorxxx #2372
    Én is nézem biztos valahonnét kapta, konzolon is néhányan tólják már egy ideje.
  • Sheol
    #2371
    PC-n hogyan játszhat már a szobában is meleg sapkában ülő balfék?
    Link
  • darkSectorxxx #2370
    PS4-en most nétem ott éjjel indul már, valamiért 1 órával kevesebbet számol már az óra. :D
  • bardocz
    #2369
    YAAY, hozzászoktam a délután 6-7 körül megjelenő patchekhez. Akkor lehet korán kelek kivételesen amikor amúgy nem kéne.
  • darkSectorxxx #2368
    cs mester. :)
  • darkSectorxxx #2367
    igen kedden hajnali 1..............
  • DantesHUN
    #2366
    Kedd reggel? Igen, hajnaltól lehet valamikor aktiválni
  • bardocz
    #2365
    Reggel már játszható lesz?
  • Shep
    #2364
    Be lehetne már fejezni a rohadt fps témát, mert senkit nem érdekel ez a W3 topicban. Nyissattok neki egy külön topicot aztán ott győzködjétek egymást a semmiről!!!
  • bélanéni #2363
    De teljes mértékben, becsszó!!
  • bélanéni #2362
    Amit én linkeltem ott kb akkora difi van, mint mondjuk a kék meg a piros szín között.
    De ezen nem veszünk össze, ezek szerint mindenki másképp érzékeli. De kurva fura, sosem olvastam arról, hogy valaki ezt nem érzékeli. Szóval ez új nekem, de most már pipáltam magamban.
  • DantesHUN
    #2361
    Komolyan nem bírsz leállni? A fasz köze van az fps-nek a Witcherhez? De most komolyan. Nyissatok egy fps buzulók topic-ot
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.05.17. 19:27:57
  • darkSectorxxx #2360
    Ez abban rejlik hogy játék és játék.
    Ha nem atomstabil 30 akkor látni a különbséget, illetve multis fps-eknél, bizonyos grafikus engine-eknél jobban kiüt.

    Régen trükköztek a Star Wars-ban is, vagy ott az új Infamous FL.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.17. 19:28:32
  • wedge31
    #2359
    Fogadd el márcsak azért is mert ezeken a belinkelt videókon nincs is semmi lényeges difi.
    Én is nagy nehezen elfogadtam, hogy vannak olyan sassszemü emberek akik számláló nélkül megmondják, hogy éppen hány fps-el fut egy játék.
  • darkSectorxxx #2358
    Fasza ja, mint Tomb Raider...hát valszeg kell valami kis vga alá. :D

    De a növényzet kurva gáz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.17. 19:24:58
  • bélanéni #2357
    Nem magamat fényezem, hanem kibaszott fura, hogy másnak nem szembeötlő. Kb 15 éve is foglalkoztak az fps témával, azóta nem merült fel bennem, hogy valaki nem lát különbséget. Csak csodálkozok, ennyi.
  • bélanéni #2356
    A hairworks az tényleg szuperjó, az tényleg tetszik, kérdés, hogy az nem-e felezi le az fps-t. Pl. 60-ról 30-ra!
  • jarlaxxe
    #2355
    Most már hagyd abba a magad fényezését mindenki elhiszi, hogy még egy bolha tökén is meglátod a pattanásokat.
  • darkSectorxxx #2354
    PC-n régóta nem volt olyan játék amiben lényeges különbségek lennének, csak aha nagyon egymás mellett kimerevítve nézed.

    Inkább 1-2 olyan dolog más mint a fények, vagy árnyékok.