16775
banner
  • cherubim06
    #2433
    Szerintetek ezzel mire számíthatok FPS ügyben?
    2GB-os GTX 750ti + i5 4440 + 8GB RAM
  • Jude666
    #2432
    Le merem fogadni aki GTA-t vett azt főleg az online része érdekli.
    Tehát nem rossz ez az 1M+ előrendelő egy singleplayer orientált játéktól.
  • jocking
    #2431
    Aki a konfigjából kiindulva megteheti, az vegye is meg. Nálam a VGA miatt kérdésesek az újabb cuccok (sajna csak 1 gigás, de a gép többi része új), így inkább lepróbálom a cuccokat megvétel előtt, nehogy kidobjak 10 ezreket egy olyan cuccra, ami nem megy nálam. A játékipar egyik legnagyobb hibája, hogy ma már semmiből nem csinálnak demo verziót, ami pont erre lenne jó.
  • Evoluti0N
    #2430
    Vagy azért, mert GTA. Több, mint 1 hónapja jött ki és jelenleg csak a Witcher 3 holnapi megjelenése miatt nincs az első helyen.
  • Palinko
    #2429
    de nagyon sokan megvették, mert még nem jött az első napon crack :)
  • jocking
    #2428
    Gta-ból már 2 nap után volt használható 'nem hivatalos' törés. Arra elég volt, hogy kipróbálja az ember (2-3 misszió volt, ahol megakadt a cucc a törés miatt) megvétel előtt.
  • Prof William
    #2427
    Én nem. Inkább alszok kegy jót. Így mire reggel 7-kor felkelek már 6 órája megy majd a Witcher. :) Aztán majd délben beindítom a letöltést, hátha addigra már mérséklődött a roham és remélhetőleg, mire 4-után hazaérek a melóból már játszhatok is. :)
  • Palinko
    #2426
    azért ez gondoljunk már bele mekkora bátorság bevállalni :D azért a GTA nál is sok eladást generált az a pár nap törés nélküliség :D
  • drop
    #2425
  • TomStorm
    #2424
  • darkSectorxxx #2423
    Tegye fel a kezét aki ma fent marad nyitó partira. :D
  • Maala
    #2422
    Úgy van.
  • greyfox
    #2421
    valaki még erősítse meg, mert nem vagyok benne biztos, de a gog mindig a "drm nélküliségével" reklámozza magát.
  • jocking
    #2420
    Ahogy írtam, ez a terv, csak szeretnék biztos lenni a dologban. :)
  • greyfox
    #2419
    Gogoson semmi védelem nem lesz azt hiszem, így gyakorlatilag törés nélkül mennie kell.
    De azért vedd meg, ha tetszik!
  • jocking
    #2418
    Lehet tudni, hogy milyen védelemmel van a program ellátva? Várható belőle virágbolti verzió a közeljövőben?
    Gondolkozom a megvételén, de előbb ki szeretném próbálni, hogy elfogadhatóan fut-e (határeset a konfig, nem szeretnék kockáztatni és feleslegesen pénzt kidobni).
  • bardocz
    #2417
    Nem pont az a történet, hogy eddig senki sem tudott neki elég aranyat fizetni, hogy levadássza a "nőt"?
  • Terawatt
    #2416
    Gondolj bele, hogy ez simán mehetne valami altatónak amit a szőrnymama énekel a gyerekének és itt jön az, amit korábban beszéltünk, hogy valahol ezek a szörnyek is csak a maguk dolgát végzik a túlélésért.
  • Jude666
    #2415
    wow!
    megy a like! k*rva kellemes kis versike :)
  • Terawatt
    #2414


    Wolves asleep amidst the trees
    Bats all aswayin' in the breeze
    But one soul lies anxious wide awake
    Fearing all manner of ghouls, hags and wraiths
    Birds are silent for the night
    Cows turned in as daylight dies
    But one soul lies anxious wide awake
    For the Witcher, brave and bold
    Paid in coin of gold
    He’ll chop and slice you
    Cut and dice you
    Eat. You. Up. Whole.
    Eat. You. Whole.
  • Negritis
    #2413
    ne is mond még azt is frissítenem kéne csak nincs net :D

    nah rájöttem hogy a drivert melóba is le tudom tölteni :D szal már úton :D
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.05.18. 12:43:03
  • darkSectorxxx #2412
    Nekem legutóbb:

    Steam hajnali 1 és ps4 egy órával előtte éjfélkor indul!
    Ez 100%, nem fognak már késni. Mert megy a visszaszámlálás.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.18. 12:34:23
  • sztanko15
    #2411
    Nálam az Nvidia Geforce Experience frissítette az illesztőprogramot kimondottan a játékhoz való driver-re.
  • Maala
    #2410
    Kb a day1 patch-t és egy exe.t fogsz még letölteni... De egyébként az exe fent lesz a CDPR oldalán is, a torrenteseknek.

    Ennyi erővel írhattak volna 60GB-t is, hisz 23 a telepítő, 26, amit telepített... Steamen amúgy 35 GB-t ír helynek.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.05.18. 10:53:58
  • grebber
    #2409
    Guberálj hátha
  • Ra1n
    #2408
    Továbbra is ha 40 giga van reqirementsnek,és 26 lent van nem hiszem hogy még 20-at le kell szedni,főként hogy a req-t mindig 5-10 gigával fölélövik a swaphely miatt de ne legyen igazam.:-)
  • Sheltem
    #2407
    Srácok ami a dobozos witcherhez jár színes világtérkép az fenn van valahol scannelve valaki megtalálta már? Nézegetném kicsit :P
    Kíváncsi leszek, hogy 660ti vel mit "maszatol" majd a gépem a játékkal :)
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.05.18. 10:43:32
  • TomStorm
    #2406
    Nekem lehet ebből csak szerda esti kezdés lesz.Jöhetett volna 1 nappal elöbb..
  • drop
    #2405
    nvidia driver játékhoz
  • Prof William
    #2404
    + ha Hajnal 1 kor kezdőik móka tuti, hogy akkor lesznek a legterheltebbek a szerverek.

    Én majd amikor melóból hazajövök délben kajálni, majd akkor indítom (vagy reggel). Hátha addig lecseng a nagy roham. A maradék 20 giga meg csak lejön délután 4-ig.
  • Terawatt
    #2403
    Remélem is
  • wedge31
    #2402
    Ugy legyen.
  • PiszkosFred
    #2401
    Túl sokat aggódsz :) Mivel a Steam konkurenciának szánják a Galaxyt (bár még csak béta/alpha?), nem hiszem, hogy gondok lesznek vele. Ahogy a preload elstartolt, max sávval jött le, pedig tuti, nem csak én töltöttem.

    De, ha minden kötél szakad, akkor leszeded torrentről a teljes gog-os releaset (lehetőleg a 4-5 gigás fileokat, ne a Galaxy által leszedetted, az a konkrét játékot szedi), felrakod/indítod a Galaxyt, beállítod import mappának azt, ahova leszedted, és install. De, nem lesz itt gond szerintem, tuti felkészülnek a szakik az első hét rohamaira.
  • Avenger
    #2400
    Azt írják, hogy aki előrendelte, és megkapta a visszaigazolást meg az átvevő kódot, annak félre van rakva. Gondolom sokan zaklatták őket ezzel a jut e dologgal. :)
  • Negritis
    #2399
    jah, vagy ha nagyon cink van akkor a céges mobilnettel oldom meg :D (amit azért nem szeretnék :D)
  • Negritis
    #2398
    23.án rendeltem elő, de szerintem "érkezés" szerint lesz a póló nem rendelés szerint :D
    mind1 bízok benne hogy nem lesz gond
    ugyanúgy CD galaxis amúgy
  • Terawatt
    #2397
    Hát CD galaxisnál durván 1 hónapja kezdődött el az előrendelés hivatalosan és én még aznap elküldtem igényem egy példányra, szóval (bár nem tudom te honnan rendelted) szerintem jutni fog. Ha nem akkor veszel egy fehér pólót, nyomtatsz speckó matricát és rávasalod.
  • Avenger
    #2396
    https://cdgalaxis.hu/termekkepek/hatlap/pcg/pcg_the_witcher_3_wild_hunt_v1505.jpg

    Megtaláltam végre, pedig azt hittem valami fórumon láttam linkelve. Jobb oldalt a piros négyzetben. Ha szerencséd van akkor csak 50 megát kell leszedni és estefelé már elkezdheted. :D Vagy valamelyik szomszédhoz menj át. :)
  • Negritis
    #2395
    kb 1 hónapja előrendeltem, de ugye "készlet erejéig" volt írva :D
  • Terawatt
    #2394
    Az előrendelőknek jár nem? Előrendelted, vagy random bemész majd és leveszed a polcról?