16775
banner
  • bélanéni #2473
    Jó de ez gyári, nem vásárolt cucc
  • IMYke2.0.0.0
    #2472
    Six ugrik be róla.
  • Terawatt
    #2471
    reggel szívesen elolvasnám :)
  • bélanéni #2470
    Kitaláltam a reggeli játék helyett mi lesz még faszább. Alszok mondjuk 21:00 - 0:30 között, és utána játék 1-1,5 órácska erejéig. 2:30 körül írok egy rövid "első benyomások" értékelőt.
  • Terawatt
    #2469
    Most én láttam nőt régen,mert szerintem feljebb kellene lennie a mellének
  • TBTPumpa
    #2468
    Legyen már kedd!

    Ciri:
  • bélanéni #2467
    Ezt jó hallani
  • Myselor
    #2466
    ha az 1-t imádtátok akkor ezt is fogjátok.vannak apróbb hibák de az élményt nem rombolja és nincs kihatással rá.a történet se lett szar mert open world nagyon jól megcsinálták.de még én is keveset láttam belőle.és keveset tapasztaltam.a 2 rész nagyon zárt volt itt újra nagyobb a nyitottság.én szerintem nagyon a helyén van minden igen
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.05.18. 18:05:12
  • Maala
    #2465
    Tutira ígéred, hogy minden a helyén lesz?
  • Myselor
    #2464
    én meg azon mosolygok hogy a spoiler rinyás ember itt találgat még mindig,amikor 1-2 streamből bőven leszűrhető hogy a játékban mekkora hangulat van,és pár mellék küldetés alapján hogy mennyire rendben van.hogy kinél hogy fog futni kérdés még viszont nagyon gáz hogy csak ez érdekli itt szinte az emberek többségét hogy ultrán vagy nem últrán 60fps meg legyen.szerintem ezek az emberek elfelejtettek már játszani,elfelejtették értékelni maga a játékokat és a hangulatot amit árasztanak.én mai napig a ps1 játékokat is élvezem amiből árad a hangulat pedig sehol a 60fps és pixeles fos néha:) sajnálnitudom, csak a spoiler rinya lányoakt és az fps buzikat.én nekem nagyon bejön ez a játék és a történet a harc midnen a helyén van higyjétek el :)
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.05.18. 17:57:36
  • Tibbbor
    #2463
    Minden topikban jót mosolygok ezen az FPS őrületen, főleg közeledve a játék megjelenési időpontjához. Hogy kinek mennyi lesz, fut-e majd ultrán szerintetek, na meg itt ez a hairworks...!

    Talán várjuk már meg a megjelenést, utána mindenki szépen felinstallálja és akkor majd kiderül, mennyi az annyi?

    A hairworks-ről pedig az a szerény véleményem, hogy Gerald fürtjeit fogjuk a legritkábban bámulni. Sokkal fontosabb, milyen lesz a játék HANGULATA, IRÁNYÍTHATÓSÁGA és HARCRENDSZERE? Úgy érzem, ezek nagyobb jelentőséggel bírnak, mint az, megcsillan-e majd a napfény a farkasok farokszőrén? Persze értem én, jogos a kérdés, hogy szerintetek ezen és ezen a gépen jól fog-e futni, de honnan a fenéből tudjuk, ha még ki se próbáltuk?! Úgyhogy tűkön ülve ugyan, de bírjuk ki valahogy holnapig és akkor mindenre fény derül.
  • Madi92
    #2462
    Nekem is meglesz lowon a 60 fps, talán! trollololo
  • TBTPumpa
    #2461
    Azért az kemény, hogy az R9 280X-ből 30 FPS-t tud kisajtolni visszafogott Ultra grafikával a játék FullHD-ban.
    Rosszabbra számítottam. Akkor valószínűleg Medium-High beállításokon jól fog futni a játék nálam. Akkor talán mégis érdemes volt 2014 októberében megvenni a játékot Steam-en.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.18. 17:38:32
  • Shep
    #2460
    Lehet, hogy mire lehámoznád róla ezt a maskarát, a kedved is elmenne mindentől :)
  • Terawatt
    #2459
    Ha a péniszem egy szörnyeteg levágja? Mert akkor kihagynám.... /nem lehetett kihagyni/
    #2414
    [She] Cut and dice you
    Eat. You. Up. Whole.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.18. 17:29:05
  • Myselor
    #2458
    van aki szívesebben tolná őt?akarom mondani vele?

  • Rony94
    #2457
    Jajj, azt én nagyon nem szerettem a 2-ben mikor bunyózni kellett és kb. mint ha egy 5 éves lennék, úgy kezelt a játék. Az 1-ben legalább nekünk kellett mozognunk és ütnünk, igaz ott is eléggé könnyű volt a bunyó harc, de ott legalább ténylegesen csináltunk is valamit.

    Meg a ballisztás részt is nem igaz hogy nem lehetett volna elintézni egy videó keretében.
  • drop
    #2456
    ja egér meg bill-re leszek kiváncsi alt+ball egér gomb stb
  • jarlaxxe
    #2455
    Én a legjobban annak örülök, hogy nem lesz qte mert avval ki lehet kergetni a világból.
  • wedge31
    #2454
    Harcrendszerre vagyok még nagyon kiváncsi mert a második részben induláskor voltak érdekes ficsörök benne amiket később szerencsére javitottak.
  • Jude666
    #2453
    dezetnemisén irtam minek kell autistának lenni esküszöm szétváglak wgy kalapáccsal most nagyon mmérges vagyok nem ltáod az idézőjelet a cupmáéos kurvaisntin eki!
  • Evoluti0N
    #2452
    Hm... Nem kicsit gépigényes lesz. Én high-on is nagyon boldog leszek. :D
  • Rony94
    #2451
    A 2-ben én ráhúztam egérrel a fejlesztést a kardomra és felfejlesztette. Szerintem nem olyan nehéz.
  • ROBO35
    #2450
    remélem ebben könnyebb lesza fejlesztés!és nagyon jo lesza játék mert a 2 ben nehézkessen ment!
  • wedge31
    #2449
    Szerintem meg maradjunk inkább a witcher témánál.
  • Shep
    #2448
    Nem, az egy film, amibe néha nap belelődözhetsz kicsit.
  • jarlaxxe
    #2447
    Most ki nem szarja le egy pc fórumon, hogy milyen egy konzolos játék...vagy ha csak direkt flémet akarsz generálni akkor inkább már maradjunk a 30fps vs 60fps mellett.
  • Terawatt
    #2446
    Order az nem egy cső fps?
  • Jude666
    #2445
    "Én csak azt mondom,hogy a The Order a legszebb játék máig,és nem pc-n fut ultrán. Ami azt jelenti,nem használják ki a pc erejét,hiszen pc-n akkor egy játéknak ultrán 20x annyira szebbnek kellene lennie,vagyis ha az erőt nézzük. De nincs pc-re ilyen játék! Meg ez a W3 se szebb a The Ordernél,pedig nézzétek meg a specifikáció különbségeket. Magyarul fölösleges pc-t fejleszteni,legalábbis ha nem használják ki a nyers erőt+egy W3 se szebb pc-n+az exkluzív címek konzolon sokkalta jobbak :)"

    idézet a gémsztár onlájnról
  • Shep
    #2444
    Reméljük ,de én nem lepődnék meg ha a játékosok nagy többségének gondja lenne majd.
  • bardocz
    #2443
    Nem ultrára állítva szerintem működhet a hajas dologgal stabil 30 fps mellett.
  • Negritis
    #2442
    sztem nekem mediumon is bőven jó lesz :D
    most jött mail, hogy ha megvan a kód (megvan :D) akkor lesz fémdoboz meg póló :D
    remélem XXL marad még délután
  • Prof William
    #2441
    Szerintem Titan alatt ne is álmodjunk hairworksról.

    Majd csak túlélem valahogy ha a Yennefer haját meg a farkasok bundáját nem borzolja hiperrealisztikusan a szél.
  • Shep
    #2440
    Azért az vicces, hogy a 60 fps-hez titan kell és akkor a haj még be sincs kapcsolva :) 4k meg hasonlókról már ne is beszéljünk. Na asszem lesz itt sírás, hogy mindenkinek szarul fut.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.05.18. 15:28:46
  • bardocz
    #2439
    Skyrimet anno ablakban, kis felbontáson, mindent 0-ra húzva vittem végig :)
  • Avenger
    #2438
    Állítólag kapott a játék egy új patch-et amivel az ultra közelebb áll a régebbi videókban látottakhoz, és azért lesznek az ultra körüli beállítások "éhesebbek". Ez a teszt ha minden igaz már azzal a patch-el készült. De még pár óra és meglátjuk. :)
  • Rony94
    #2437
    Ebből lehet valami. Medium-on, AA nélkül, Hairwork nélkül. De ez csak egy tipp.
  • Sheltem
    #2436
    Ez alapján azért bajban leszek a 660ti vel inkább lesz 20 körül a minimumfps mint 30.
    Na majd meglátjuk közepes beállítással, meg 2x élsimítással mire futja.
  • Avenger
    #2435
    Volt már? http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Specials/Grafikkarten-Benchmarks-1159196/

    Remélem tényleg nem processzoréhes a játék, és elég lesz az ultrára a 970+i5 2400.
    Utoljára szerkesztette: Avenger, 2015.05.18. 15:05:53
  • Sheltem
    #2434
    Med-High on elvileg szépen fog menni eddigi infók alapján.
    Nekem hasonló a gépem:
    i7 [email protected], 6gb ram, Gtx 660Ti Dc2oc.

    A ram kevés picit, de reménykedem, hogy rendben lesz.