16775
banner
  • FoxMurder
    #2192
    Most akkor mi a helyzet? A szaúd arábiai incidens után a konzol verzió korábban játszható lett?
    A twitch streamekből már lassan össze lehetne rakni egy végigjátszást. Nem akarok magamnak spoilerezni, ezért csak néha nézek bele pár másodpercre némelyikbe. Az oroszok már a 12. szinten járnak.
  • Terawatt
    #2191
    Üdv a klubban.
  • grebber
    #2190
    Aprón szaréhugyé a gogosat.Steam-esbe olcsón nem kapsz!
  • bélanéni #2189
    Egész eddig nem "vártam" a játékot, hanem majd megjelenik, kit érdekel alapon elvoltam, de most már be vagyok sózva. De utálom ezt a lelki állapotot
  • Evoluti0N
    #2188
    Milyen gépen és hogyan fut?
  • bélanéni #2187
    Te már játszol?
  • kill3r21
    #2186
    MEgkéne venni, de hol? :)
  • bélanéni #2185
    Nyilván ezen az elven látja mindenki másnak.
  • Palinko
    #2184
    ja, de nekem csak a leírt módszerrel sikerült, hogy színt váltson
  • Myselor
    #2183
    hát fiúk lányok ez a játék nagyon rendben van.a grafika és a játék menet is.a mellékküldetések is nagyon jók a történet pedig érdekes eddig.nekem nagyon bejön :) egy szavam nincs rá hozza az előző részek hangulatát és játékélményét :) ideje lenne elfogadni hogy egy nagyon jó játékot kaptunk és nem sírni az fps és a grafika miatt
  • bélanéni #2182
    Tévedsz
    Ugyanis ezt (vagy ennek eredetijét) nézve UGYANAZON a telefonon / monitoron nézve látja mindenki másnak!
    Egyszerre néztük telón 5-en, ebből 3 ember fehér + aranynak látta, 2 ember meg lila + feketének!

    Ez egy esküvőre vagy milyen alkalomra lett volna, és a pár két tagja (férj + feleség) vérre menő veszekedést rendeztek azon hogy ez arany + fehér vagy lila + fekete.

    Xido:
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.16. 20:56:48
  • xido
    #2181
    butított grafikához butított mellszobor :))
  • Palinko
    #2180
    ez szerintem monitor beállításon múlik, mert ha direktbe ránézek tökéletes szöggel akkor fehér arany, ha meg a képernyő tetejére teszem, és éles szögből nézem ahol ugye sötétebb is lesz meg egyéb akkor már kék fekete
  • bélanéni #2179
    Ez kurva nagy!!
  • Palinko
    #2178
    ugyan már komolyan 4channel jössz? ez nyilvánvaló trollkodás
  • Jude666
    #2177
    vót má, nem vót má, azért reméljük nem lesz egyikőnk csomagja se ilyen
  • bélanéni #2176
    De ez a kedvencem:

    Valaki ezt a ruhát:



    Arany + fehérnek látja, valaki lila + feketének, esetleg lila + barna arany.


    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.16. 20:45:31
  • bélanéni #2175
    Ha nem látod, akkor nem csodálom hogy másodlagos. Kibaszott nagy a különbség: a 60 tükör simán megy, a 24 és 30 meg darabosan. De abban igazat adok, hogy az zavaróbb ha néhol 60-al, néhol 15-el megy egy játék.

    Ha valaki nem látja a difit, az tényleg szerencsés, mert elég fele olyan teljesítményű kártya.

    Ez olyan mint az, hogy ebben valaki számot lát, én meg csak színes köröket a színtévesztő szememmel :


    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.16. 20:40:42
  • xido
    #2174
    a gif miatt nekem amúgy is szétakad/laggol az egész lejátszás :)
    egyébként én azon szoktam lemérni ezeket,hogy elkezdem a kamerát körbeforgatni,aztán ha beakad folyton,akkor morgolódok :)
    Utoljára szerkesztette: xido, 2015.05.16. 20:35:11
  • Terawatt
    #2173
    Szerintem nem vészes, kb nem is látom személy szerint. Ingadozó fps a fő gond szerintem azután pedig egyéni dolog a szám preferencia.
  • bélanéni #2172
    Őszintén kérdezem: van olyan komolyan, aki nem látja a #2155-ben a 60 és 30 (vagy 24) között a különbséget?
    Kurva nagy a különbség. Aki nem látja, annak 1) valami nagyon nem stimmel a szemével, 2) kibaszott jó clear motion (vagy mi) tudással rendelkező monitora van, mint a Samsung TV-m.

    Így vagy úgy szerencsés ember :D
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.16. 20:27:36
  • xido
    #2171
    hát tegnap ign live térképen láttam a királyi várat..úgyhogy legalább óvizimát gyanítok :)
  • Prof William
    #2170
    Vizimába el lehet újra jutni? Nem lenne rossz.

    Én Brokoliont(A Dirádok erdeje) nézném meg egyszer. Az nem lesz benne a játékban?
  • xido
    #2169
    mellesleg nagyon díjazom,hogy ennyi év és grafikai fejlődés távlatából talán lehet Vizimába is meg Kaer Morhenbe is szétnézni..imádom az akkor és most dolgokat egy sorozatban :)
  • wedge31
    #2168
    Mégcsak harmadszor lett beszúrva...
  • xido
    #2167
    én mindig mindenből,filmből játékból jóval előttem szeretem,önállóan is..játékokban meg eddig mindig kikapcsoltam egy idő után :)
  • UUUU
    #2166
    Hát ez bizony pöpec.

  • Rony94
    #2165
    Ne már....a soundtrack-et is lespoilerezitek magatoknak?
  • Prof William
    #2164
    Ez jó hír. Remélem jó pár esemény lesz vele.

    + sztem 100% hogy -a jó pár "átlagos" megfektethető - nő mellett Triss és Yenn lesz a két nagy románc. + Majd lehet választani közülük a végére.

    Részemről bár 2 rész óta bizonygattam Trisnek hogy ő az igazi, most Yennefer lesz a nyerő. :)
  • DantesHUN
    #2163
    Eléggé, a délutáni stream-ből kiindulva, mai eléggé spoiler-es is volt.
  • xido
    #2162
    az 5.és a 7. track idáig a nagy kedvenc ,bár éjjel még nem jutottam a feléig sem :)
  • Prof William
    #2161
    Remélem Yennefert viszonylag hamar meg lehet találni, és aztán mehet a szerelmi háromszög Triss-Yen-Geralt között.
  • DantesHUN
    #2160
    Késő van már a fárasztó hülyeséghez.
  • Terawatt
    #2159
    Ami tölt 50 kb/s-el. :)
  • SzirmosSzisza
    #2158
    Sokan örülnének neki, ha Ők is így látnák. Nem kéne annyi pénzt feleslegesen kiadni a 60 FPS-ért :)
  • Although
    #2157
    Nem akarok flamelni de ez ugyanaz mind a három alá téve. :) Egyszerűen még annyi különbség se látható mint a youtube videonál :)
  • Although
    #2156
    Látom neked is pihentető napod volt :)
  • SzirmosSzisza
    #2155
    Egyesek szerint igen és Ő nem is Geralt!

    De ha itt nem látod a különbséget akkor lehet szemészhez kell menned :)
  • darkSectorxxx #2154
    Most nézem, ugye ez valami vacak kamu. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja már közbe látom:

    Install, WAIT FOR DAY ONE PATCH!!!!!!!!

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.16. 18:26:18
  • grebber
    #2153
    Gog-os torrentet szedjél le az ugyanaz amit megveszel...