16775
banner
  • bardocz
    #2593
    Azt megjelenés után lehet letölteni opcionálisan ha jól emlékszem. De szerintem írja a gog-on.
  • Negritis
    #2592
    128 kbs-re lassul :D ami pont arra elég hogy semmire :D
    bízom benne hogy holnap nem kell 4-500 megát leszednem a telepítéshez hanem csak regisztrálnom a GoG-n a kulcsot mer akkor tudom tolni ( a day0 patchet meg majd ha bekötötték)

    nem vagyok az törő-zúzó típus csak káromkodok mint egy kocsis (falun nőttem fel megvan a szókincsem hozzá :D) aztán én azzal lehiggadok
    mondjuk anno még War3nál volt olyan billentyűzetet törtem szét mer nem működött a shift :D de ennyi arra meg úgyis ráfért a csere :D
  • Myselor
    #2591
    ő is ezt mondta.lekorlátozódott szar baszott lassú :D
  • darkSectorxxx #2590
    Te de ott nem úgy van hogy csak lelassul utána? :)
    Nem kell elnézést kérni, add ki magadból mielőtt összetörsz valamit otthon. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.18. 21:58:35
  • zool1981
    #2589
    Sziasztok!Kérdésem lenne:elkezdtem letölteni a GOG-ról ezt a csodát,de a magyar nyelvi csomagot még nem lehet kiválasztani.Ez miért van?
  • Negritis
    #2588
    asztali gép és USB-n keresztül használom a mobil netet :D
    a gond hogy "elfogyott" és le vagyok korlátozva a 300 megás illesztő progi délután óta jön úgyhogy így hagyom majd a gépet estére és reggelre meglesz :D

    bocs amúgy a "kiakadásért" csak nehezen viselem ezt a szívást
  • darkSectorxxx #2587
    Huh albérlet az igen lehet néha problémás. :)
    Nem tudsz rákapcsolódni valami közeli wifi-re?

    Vagy én szoktam olyat is, elvileg müködik, hogy a teloról hotspot, persze ha van neted rá. Kis dolgokra elég, persze nem 30gb-os játék letöltésére. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.18. 21:52:38
  • Negritis
    #2586
    nekem konkrétan 3 hete megy a szívás a UPC-vel mer az előző bérlők tartozást hagytak és későn fizették be
    így fekete listás a lakás és csak a tulajok tudják megrendelni tulajdoni lappal
    csak ők meg szeptemberig a Balatonon vannak, így az ingatlanos akinél fizetek azon keresztül megy az intézés
    nem kicsit macerás és a tököm bele :D remélem hétvégére összejön mer már így is falnak akarok menni :D
  • darkSectorxxx #2585
    PS-en nézem kb fél órája megint update-elt valamit a játék, holott 0day peccs már felment a játékkal együtt szombaton.
  • darkSectorxxx #2584
    Hát ne is mond az ilyeneket utálom mikor vársz valamit és eléd gödülnek a legcifrább technikai akadályok. :D
  • Rony94
    #2583
    Értem, köszönöm a gyors válaszokat! :)
  • PTW
    #2582
    igen, egyrészt a patchek miatt, de ami még ennél sokkal fontosabb az ingyenes 16 DLC miatt.
    Csak akkor kapod meg
  • TBTPumpa
    #2581
    Igen, be lehet, sőt be is kell regisztrálni GOG-ra a CD Galaxis nyilatkozata szerint.
  • Rony94
    #2580
    Arról tud valaki valamit hogy a dobozos verziót lehet-e/érdemes-e beaktiválni GOG Galaxy-ra?
  • bélanéni #2579
    Nekem is, ezért akartam addig aludni.
  • Negritis
    #2578
    ne is mond :D valahogy még netet is kell intéznem hogy telepíteni tudjam :D
  • darkSectorxxx #2577


    Reggel dolgozni kell menni. Mosottszar modba állítom magam.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.18. 21:33:15
  • darkSectorxxx #2576
    Feltehetőleg.
    PC-n.
    Majd kiderül. :)

    PS-en baszakszik velem most visszaugrott a számláló hajnali 1-re. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.18. 21:32:34
  • bélanéni #2575
    3,5 óra és kiderül
  • Rony94
    #2574
    Azért ez nem teljesen igaz. A 2. részben nem kevés acél és ezüst kardot lehet találni és érdemes is azokat keresni, mivel nagyobb sebzést adnak.
  • Zozzer
    #2573
    A GOG letöltő 21,9 GB (23 566 843 640 bájt)-ot töltött le eddig. Ez most jó? Mennyit kell még letölteni éjjel? Szabit kellett volna kivenni holnapra :D
  • Shep
    #2572
    Pont ezért jó a Witcher széria, nem kell bogarászni az 100000000000 kard között, hogy melyik statja jobb 1 ponttal.
  • Shep
    #2571
    Neked meg el sem indul :D
  • bélanéni #2570
    Grindet elfelejtheted, szinte biztos. Legalábbis a diablo szintűt. Ez inkább egy kaland rpg, mint grindelős rpg. Egy ilyen kurva nagy igényességgel összerakott játék esetén félre kell tenni az ilyen igényeket
  • Mr_no_NaMe
    #2569
    Nekem a grind lenne a lényeg és a sok fegyver. A sztori annyira nem érdekel. Azért keltette fel a figyelmemet mert láttam, hogy nagy bejárható élő világ lesz...kíváncsi leszek, pár órán belül úgy is kiderül.
  • bélanéni #2568
    Amerikában az a kérdés, hogy 1, 2 vagy 3 Gtx 970-ese van a játékosoknak.
  • Myselor
    #2567
    elég nehéz hamar szétkapnak :D
  • bardocz
    #2566
    Én is bíztam benne, hogy lesz valami peasant 1080p felbontás része is, valami harmadannyiba kerülő kártyán, de nem :D
  • grebber
    #2565
    Szeretem ezeket a - day vga teszteket az aktuális játékokról pl most a witcher 3- ról.Fullon megnézik azt mindenki le van szarva.
    Engem érdekelt volna melyik vgakon megy pl full mediumon vagy csutka lowon...
  • Terawatt
    #2564
    Lesznek bombák amiket dobálhatsz plusz a kis számszeríj. Akár csak bomba plusz varázsolkodással is végig lehetvinni a játékot. (bármilyen kombóval valszeg, mert erre nagyon odafigyeltek)
  • bélanéni #2563
    Igen, ez az elmélet. A gyakorlat ezzel nem biztos, hogy tökéletesen összhangban lesz.
  • bélanéni #2562
    Ez a játék a príma sztoriról, jó küldetésekről szól, persze harc is van dögivel, de nem diablo. Ettől szép.
  • bélanéni #2561
    Nem biztos,hogy ez a te játékod
  • Mr_no_NaMe
    #2560
    Remélem nem lesz igazad, akkor nem sok öröm lesz a harcban. A W1-W2ben a két karddal az a bohóckodás eléggé unalmas volt.
  • bélanéni #2559
  • TomStorm
    #2558
    Leállt a hivatalos oldal:o
    Nem jó előjel..

    we're owerhelming blabla
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2015.05.18. 21:11:31
  • Madi92
    #2557
    Hajnali 1kor már lehet tölteni?
  • bélanéni #2556
    Azt hiszem a sima és ezüst witcher kardon kívül más közelharci fegyver nem lesz.
    Nem annyira a loot-ról szól ez a játék.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.18. 21:10:33
  • Mr_no_NaMe
    #2555
    Nah :D Az jó. Királyság lesz valami baszott nagy kalapáccsal végigírtani a fél világot :D
  • bélanéni #2554
    Nem tudok aludni.