16775
banner
  • Voltan
    #2553
    Háá, itt már jócskán elszabadult a pokol. Örülök, hogy most nem veszek részt ebben a pre-release őrületben, mert van bőven játékos elfoglaltságom. A GTA5 továbbra is orgazmikus élmény, és felraktam most hétvégén a Witcher 2-t megint, nem sokat játszottam vele anno. Most sem jön be olyan nagyon, az az igazság. Az első nagyon tetszett, szóval a hármat is várom, de hála az égnek én most csak passzív szemlélője leszek a release frenzy-nek. Aztán majd szépen megveszem 2-3-4-5 hét múlva.

    Bocsánat a kárörvendésért, de most itt van egy általam is várt cím, amivel nem fogok szopni megjelenéskor, mert annyi remek cucc van betárazva úgyis, és ennek nagyon örülök. :D

    Mindenesetre kíváncsi vagyok a fórum alakulására.
  • Terawatt
    #2552
    Ahogy mondod, de az egyik cikkben olvastam, hogy könnyen le lehet hagyni szintben a főküldetést (meg is értem ha az ember elveszik a területen), viszont pozitívumként hozták fel, hogy ezek után is lesz még kihívás a szörnyekben. Szerintem én egy nehezebb fokozaton fogok neki esni, max minden mobcsoport után mentek. Darksoulsoztam eleget és legutóbb vettem kétezerért egy billentyűzet egér kombót, ami tökéletesen kielégíti a vágyaim jelenleg, plusz feláldozható ha esetleg elfajulnak a dolgok.
  • darkSectorxxx #2551
    Neked? :D
    LOW. :)
  • Shep
    #2550
    Az nem kérdés.
  • Myselor
    #2549
    és arra nem hogy milyen jó lett a játékmenet és a hangulat?:Dmeg a többi
  • Myselor
    #2548
    a szörnyeknek van szintje a fegyvereknek is van szintje a skilleknek is és az itemekenk is.kell fejlődni hozzájuk igen.sőt a küldetéseknek is van szintje
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.05.18. 20:59:08
  • Shep
    #2547
    Én arra leszek piszok kíváncsi ,hogy a GF Expirience milyen beállításokat fog javasolni :)
  • Mr_no_NaMe
    #2546
    Lesz szerepe ebben a játékban a grindnek? Szinthez lesz kötve a tárgy, skill és a satöbbi? Lehet elrejtett fegyverekre vadászni, encsantolni stb? Mert ha már nyílt világ lesz, ezek is kellenének.
  • PTW
    #2545
    Na itt már valóban jobban látható. Én egy hangyányit még rátolnék és tökély. LOD is egyből barátságosabban fest.
  • Terawatt
    #2544
    Itt a fákat nézd. Én is szeretem ha erősebb a DOF.
  • PTW
    #2543
    Én a DOF és crhoma abo-nál pislogtam, hogy mivan? Lényegében nem látni semmi különbséget (és last time I checked nem voltam vak). Én személy szerint szeretem ha kicsit erősebb a DOF, itt viszont nem látom se on se off
  • Terawatt
    #2542
    Minden bűnöd megbocsájtva. Szerintem nem vótmámég. NVIDIA HBAO+ vs SSAO Ennél nem igazán érzek különbséget. Egy sweetfxet rádob az ember és máris megvan a hbao+. SSAO on off Viszont nagyon sokat dob. Csak hogy több legyet üssek egy csapásra ezen a képen (főleg ssao-val) bőven jó a növényzet.
  • Sheltem
    #2541
    *off*
    Ha akarsz még jó játékot és szereted a kalózos tengeres témakört : Assassins Creed: Black Flag.
    Próbáld ki...én kész vagyok tőle :) (ez az első AC -m amúgy).

    Na de nem offolok.
    *on*


    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.05.18. 20:33:16
  • bélanéni #2540
    Ez kicsit részletesebb már, mint ahogy szeretem, de köszi, ez tényleg hasznos!
  • darkSectorxxx #2539
    Oks szavadon foglak. :) Hajlékony vagyok ám. :D
  • bélanéni #2538
    Az biztos.
    Nekem meg az óriási nyílt világ. Elképesztő hangulata van. Hogy nem vagy bezárva a láthatatlan falak közé, mint a W2-ben.
    Az összhatás egyszerűen lenyűgöző. Végignéztem már 1-2 órányi gameplayt, seggreültem.
  • darkSectorxxx #2537
    Én ps-en nézek bele ha isten is úgy akarja nagyon kíváncsi leszek rá élőben. :)
  • TomStorm
    #2536
    Én mindenképp bekapcsolom ezt a haj/szőr javító tech.-át.Nekem az kell,majd leveszek másból ha muszáj..
  • PTW
    #2535
    Csak hogy jóvátegyem; remélem ezúttal építő jellegű témábavágó és még nem volt:

    Nvidia W3 tweak guide

    itt azért elég pofásan meg van tolva iniből a fű (is)



    Utoljára szerkesztette: PTW, 2015.05.18. 20:25:31
  • Sheltem
    #2534
    Tudod mi tetszik legjobban a witcher 3ban? (így látatlanul youtube videók alapján)
    A küldetések...
    Ebben a legváltozatosabb(a mellékküldetések is!) amit valaha láttam.
    Én végigtoltam sokmindent, hadd ne soroljam...de ezek a küldetések...zseniális.
    Lehet mennyiségben nem lesz több mint egy átlag 100 órás rpgben de minőségben mindenképpen.
    Hol vannak már a "menj ide ölj meg 5 disznót" színvonalú küldetések :) Más szint...Van benne munka bőven.
  • Terawatt
    #2533
    Nálam már a háttérképem is várja a játékot.

  • TomStorm
    #2532
    +1
  • Sheltem
    #2531
    Olyan lesz a grafikája, hogy lesz*pod magad...(bocs a fogalmazásért és stílusért).
    emlékezz erre, jól jegyezd meg, én szóltam :)
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.05.18. 20:22:48
  • bélanéni #2530
    Jaja, lelombozza az ilyen az újdonságokra éhezőket.
    Lehet el kéne mennem aludni, 2 hónapja napi 10-11 órázok, rá kéne pihenni erre az 1:00 órás játékra.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.18. 20:18:37
  • Terawatt
    #2529
    Én bús panda lettem. Nem kövezünk meg, csak tényleg 29 hozzászólással lejebb volt a videó, ami az SG-n még csak azt sem jelenti, hogy a másik oldalt van, azt nézünk hogy he? Éppenvótmá. :)
  • PTW
    #2528
    Nekem mondod? Teljesen kivagyok már idegileg és még majdnem 24 mire elindíthatom... :D
    Utoljára szerkesztette: PTW, 2015.05.18. 20:17:15
  • bélanéni #2527
    Csak várjuk a játékot és nagy a feszkó batyi
  • bélanéni #2526
    A növényzettel én sem vagyok kibékülve. 2:00-kor írok saját tapasztalat alapján egy rövid véleményt. Hátha jó lesz az, csak a YT elk*rja vagy ilyesmi.
  • PTW
    #2525
    Bocsássátok meg ezt az égbekiáltó gazemberséget! Remélem senkinek nem rontottam el a napját.
  • darkSectorxxx #2524
    Na az már állatira ciki ha az Orderhez nézik, de szerintem a nagy világban köthettek volna kompromisszumokat hogy ne ilyen növényzet legyen.

    De csak szerintem.
    Valami trükközésel vagy bánomén, de ez elégé szemet szúr, valszeg 50 óra után lefosnám, de így elsőre kicsit nem illik bele a képbe hogy a karakter vagy 10 millio poligon. /bocs a karakter mellénye.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.18. 20:13:34
  • bélanéni #2523
    Valaki egyenesen az Order 1886-hoz hasonlította, hogy na igen, az grafika. Igen, de ott 5 óra alatt egyszer se lehet jobbra letérni, és kb 5 percenként kell megnyomni 3-szor a controlleren az "A"-t. Egyszerűen nem ugyanaz a műfaj, nem ugyanaz a játék, nem ugyanaz a sportág baszd meg.
  • darkSectorxxx #2522
    Hát 22-es csapda, ha bazinagy terület akkor legalább a növényzet ne legyen kóceráj nem?
    Vagy manapság nextgen játékokban ekkora kihívást jelent?
    A köcsög japánok a FF-ban megoldották, pedig szarabb motorral dolgoznak elvileg.

    és ennyivel nagyobb lenne a W3 térkép?
  • TBTPumpa
    #2521
    Write only a srác!
  • darkSectorxxx #2520
    Te rohadjak meg hogy ilyen, nézz körbe a neten BÁRMILYEN képet, nézd meg a fenyőfákat hogy néz ki, ez nem kamu, ezért röhögök én is, és a ps topikban azt mondják hülye vagyok hogy ilyet merek mondani.
    Azét mondom megkérdezem a többieket. Hátha.

    Néztem vagy 5 féle stream-et, a neten az összes képet pc-ről, és ez van mindenhol.
  • bélanéni #2519
    Te is csak írsz, aztán olvasol, igaz?
  • Shep
    #2518
    A 2 egy viszonylag kis területen játszódó játék a 3 meg egy óriási nyílt világú RPG, ha fullos növényzet lenne benne, akkor aztán tényleg nem lenne elég neki 3 titán sem. Amúgy tényleg az a lényeg egy RPG-ben ,hogy milyen a dudva?
  • PTW
    #2517
    Kint a launch trailer!

    Sikerült megtalálniuk az egyik kedvenc zenészemet ehhez a videóhoz, ez csakis sors lehet :D :d

    Amúgy nekem a videó felénél ki kellett kapcsolnom, mert annyi fasza dolgot süt el. Én szóltam! :)

  • TomStorm
    #2516
    Ne gondold már,hogy ilyen lesz.Az nagy kamu video volt amiből van a 2.kép
  • Rony94
    #2515
    Bélanéni első mondata lebegjen a szemetek előtt:
    Ízlések pofonok

    Nehogy ebből is vita alakuljon ki.
  • darkSectorxxx #2514
    Persze értem én, lengedezik minden meg erőforrástakarékosság....háde.........