16775
banner
  • Palinko
    #2313
    tényleg jobb a 2013 as witcher kép, még ha sokan élettel telibb színeknek mondanák az alsót, a fenti jobban illik a witcher világához
  • Ra1n
    #2312
  • Evoluti0N
    #2311
    Nekem is 280x van. Ha nem fut el normálisan high-on 1080p-ben (még ha ultrán nem is), akkor a CD Projekt Red és az Nvidia is feldughatja magának.
  • AnuluWork #2310
    Milyen jó, hogy vannak ezek a "nextgen"-ek! Bár tudná a PCd, de a nextgenek miatt nem engedik kibontakozni. :)
  • Rony94
    #2309
    Nem kell majd bekapcsolni az Anti-Aliasing-ot és szerintem menni fog mindenkinek akinek van legalább egy középkategóriás gépe. :)
  • Ra1n
    #2308
    Lentebb van egy német teszt és hozzá a fordítás,a 280x-el szépen ment ultra/1080p-ben.
  • Ra1n
    #2307
    Volt egy fejlesztői nyilatkozat mimindént heréltek a nextgenek miatt a 2013-hoz képest.
    Majd a modderek visszapumpálják. Illetve szerintem 1-2 éven belül lesz enhanced,remélhetőleg pc only.
  • TBTPumpa
    #2306
    Én is rosszabbra számítottam. Teljesen vállalható, de azért remélem, hogy az R9 280X nemcsak Low beállításra lesz elegendő.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.17. 14:29:04
  • MerlinW
    #2305
    Hát az sem panaszkodhat, aki low-on játszik, úgy is teljesen vállalható a játék, sőt.
  • IMYke2.0.0.0
    #2304
    Akkor csak jól értettem... Azért írtam, hogy "Miért is?" (küldje el a képet)...
    Viszont, hogy áthidaljuk: a PC-jét is küldheti.
  • Rony94
    #2303
    Gyáá....megnézted te EZT a kommentet? Erre reflektáltam. Úgy értettem hogy a KÉPET küldje el neked. :)
  • Palinko
    #2302
    akkor még sem annyira pc központú mint állították
  • bardocz
    #2301
    Mondjuk néhol ha nem zoomolna bele, lehetne látni rendesen a különbséget, pl élsimításnál. Ha eléggé ránagyítok, akármekkora élsimításnál rece lesz:)
  • kill3r21
    #2300
    Lényeg hogy a day one patch jöjjön le szépen, ne legyen gond mint a gtanál :D
  • Ra1n
    #2299
    Neem..csak már egy fossátömörített videóban is szembetűnően gyengébb textúrák,effektek,látótáv,objektummennyiség.:-)
  • SzirmosSzisza
    #2298
    Azért felrakhatnák a "nyers" fájlokat is, fene se tudja mennyire tömörít a YouTube. (illetve nap és mi is megtudjuk :D)
  • IMYke2.0.0.0
    #2297
    Ja, hogy a PC-jét. Jöhet
  • drop
    #2296
    low és ultra beállitás közöt nem sok külömbség van

    Utoljára szerkesztette: drop, 2015.05.17. 14:04:11
  • MerlinW
    #2295
    23,976! :D
  • bélanéni #2294
    Én is először azt hittem, hogy ez ugyanaz a kép, amit már korábban is láttam, csak később vettem észre, hogy egy kis módosítás van rajta, ami jobb poén mint az eredeti. Az a my old pc nevű kis híd a szakadék fölött :))
  • Rony94
    #2293
    Te mondtad hogy egyedül a régi géped akadályoz a Witcher 3 játszásában. Csak szívatni akartalak ezzel a "küldd el Imynek" dologgal, de jól van, inkább hagyom.
  • Meridius
    #2292
    24fps fölött úgyis folyamatosnak lát mindent az emberi szem
  • IMYke2.0.0.0
    #2291
    Miért is?
  • SzirmosSzisza
    #2290
    Jogos, én is jobban örülök egy fix 45 FPS-nek mint ingadozó 40-60 közöttinek (meg Witcher 3-nál fix 60 úgyse lesz meg :D).

    #2286: neked már nem válaszolok, mert felesleges
  • Ra1n
    #2289
    Fejezzétekmár be ezt az fps szarakodást..
  • drop
    #2288
    azért pár napja kiadót videó után így még jobb
  • bélanéni #2287
    36 óra, és mindenki lefossa az fps-t :)
  • yesname #2286
    Tudod mi az a responsiveness? És azzal a technikai háttérel is tisztában vagy, hogy ez milyen összefüggésben van az FPS-sel? Na hát ezért jobb a magasabb FPS. Nem a vizualitás miatt. Res...pon...sive...ness.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2015.05.17. 12:56:13
  • yesname #2285
    Nincs babrálás és semmi trükk. Egymás mellett persze, hogy látod a különbséget. Én is látom. A szájkaratésokról beszélek, hogy márpedig Ő bármikor bármiről megmondja, hogy az 60 vagy 30 és nem bír játszani stb. ha csak 30. Ne adj isten 55. Szakadok a röhögéstől utóbbinál.
    De látom most már jön az, hogy ha egymás mellett van vagy ha ugyanaz a videó, meg biztos babrálva van stb. :D:D:D
    Aki egymás mellett lévőkről, vagy ugyanarról nem mondja meg melyik a kétszer annyi FPS, az valóban vagy nem figyel rendesen vagy biológialig tényleg nem látja. Vizualitásról és érzetről beszélünk. Nem fogod megmondani, hogy melyik melyik, nem hogy 100%-os, de 80%-os pontossággal sem. Garantálom.
  • MerlinW
    #2284
    Igazad van, de azért ne keverjük már a reflexjátékokat a 3rd person rpg-kkel. 60fps szép meg jó, de egy ilyen játéknál bőven megadja a játékélmény egy fix 40-50 is.
  • Malakai
    #2283
    A monitor frissítésénél tovább emelni egyébként felesleges, az ilyen csodaszámok csak bizonyos játékmotoroknál jelentettek előnyt, ahol pl bizonyos fps-el gyorsabban tudtál mozogni, ugrani, el tudtad könnyebben kerülni, hogy eltaláljanak, ilyenek. Ez persze bug, manapság már ritkaság.
  • Ra1n
    #2282
    A szobrot külön már árulják ebayen 50-60ezrekért és veszik. Maga a collectors pedig már olyan 70-80-at ér mert nincs már sehol,és még így is veszik ebayen. Gyakorlatilag kedden a boltban kifizetek 40-et és máris duplahaszon ha eladnám...Ilyen értékelésekkel karácsonyra lesz az 3-4-szeres is.
  • Ra1n
    #2281
    Valamelyik oldalnál pár hónapja előrendelés mellé amulettet adtak,szerintem beszerezhető lesz.
  • CalebJoe
    #2280
    40 ropiért nem semmi ebből jóval többet ér csak a szobor.
  • Ra1n
    #2279
    Eléglegyenmár!!!
  • SzirmosSzisza
    #2278
    Szerintem kérdezzünk meg profi FPS játékosokat akik ebből élnek, hogy miért 120-125-250-re van korlátozva a játékuk, mikor 24-et ugyanolyan jól lehet látni. Végül is Ők ebből élnek, tuti csak kamu az egész. Meg a 120 Hz-s gamer monitor is csak szemfényvesztés.

    Ellenben abban egyetértek veletek, hogy ezen tényleg kár vitatkozni, az elmúlt 3 oldal bizonyítja, hogy mi se fogunk titeket meggyőzni és ti se minket :D
  • Prof William
    #2277
    Egy Witcer amulettet szívesen elfogadnék, de nem vennék érte Collector's Editiont. hátha majd be lehet szerezni valahogy egy olyat.

    37 órán belül kezdődik a móka. :)
  • AnuluWork #2276
    Az Art Book jól néz ki, de Witcherből a sima is tökéletesen több, mint elég.
  • TBTPumpa
    #2275
  • darkSectorxxx #2274
    Elvileg ezt kéne. :D