16775
banner
  • darkSectorxxx #2513
    Közben van kis segítség.
    Igaz youtube, de OMG szerintem.

    Witcher 2 PC Ultra:


    Witcher 3 PC Ultra:
  • Sheltem
    #2512
    Szerintem nagyon frankó az a zene ehhez a trailerhez...én 4x néztem végig. Csodálatos...
  • wedge31
    #2511
    Senki se tudja még biztosan.
  • bélanéni #2510
    Ízlések pofonok. Sokszor ez a kontraszt ébreszti a legnagyobb feszültséget. Nálam ez történt ezzel a videoval is.
    A kevesebb néha több alapon. Amúgy fasza a zene szerintem. Az összehatás pedig 10/10.
  • TomStorm
    #2509
    Miért mennyit tölt majd még le?Nekem 26GB van kész
  • Myselor
    #2508
    a videó nagyon jó de ez a zene valami kurva szar.miért nem lehetett a szokásos witcheres zenével feldobni?ez az altatós fos hát nem is tudom mit mondjak.
  • wedge31
    #2507
    Holnap megmondom a frankót, addig csak találgatni tudnék.
  • bélanéni #2506
    2-3 hónapig volt a bannerembe, már valaki szólt hogy ennyi bőven elég volt, köszi. Viszonylag diszkréten volt megoldva, egyik srác dobta össze nekem. Már ha lehet diszkrét egy csokifasz.
  • Rony94
    #2505
    Az 'A night to remember' trailer-t megnézheted nyugodtan, mert semmi olyan nincs benned amihez köze lenne (gameplay, történet, karakterek, semmi), de ha azért nem nézed meg, mert ettől nagyon felspanolódnál, azt is megértem. Én már alig bírok magammal.
  • darkSectorxxx #2504
    Egyik topikban éppen ecsetelem pár embernek, nem baszakodásból de én vagyok a bolond vagy télleg sokkal csúnyább a növényzet?????????????????
    Dögöljek meg a Witcher 2-ben nekem sokkal szebbnek hat a fű-bokor-fa!!!

    Ti mit gondoltok erről?
    Én látom rosszul?
  • Palinko
    #2503
    lol, pedig akkor valahogy kikerültem, pedig akkor nagyon követtem és húzószkodtál, azt hittem abbamaradt :DDDD
  • Avenger
    #2502
    Nekem van 2 résznyi lemaradásom Game of thronesból, ami pont jó alapozásnak, de már vagy nyolcadjára nézem meg a launch trailert inkább . :D
  • bélanéni #2501
    OFF: aki nem bír mit kezdeni magával, nézze meg az Ex Machina vagy a Kingsman c. filmet, mindkettő zseniális!
  • bélanéni #2500
    MI????????
    Nem a FASZT! Betartottam, 2 hónapig a banneremben volt. Arról nem tehetek, hogy te nem fórumoztál addig!
  • Terawatt
    #2499
    Bele néztem egy streambe és az esős időjárás eszméletlenül hangulatos. (Főleg a parkinzonos fákkal [nooffense])
  • Palinko
    #2498
    én meg a bantu négeres fogadalmát, amit nem tartott be
  • wedge31
    #2497
    Már két hete nem nézek semmilyen videót...
  • Avenger
    #2496
    Ben Howard - Oats In The Water

    A trailer zenéje, azoknak akik nem merik megnézni. Ezt meghallgatva tuti megfogják .
  • TBTPumpa
    #2495
    Az egyik CGI volt (Digic Pictures), várható volt, hogy érkezik egy egy-az-egyben a CD Projekttől is (a játék pillanataival felvértezett trailer).

    Viszont eszméletlenül hangulatos, nagyon kíváncsivá tettek! Nehéz lesz kivárni a holnap estét!

    Ciri meg miért szomorú?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.18. 19:40:14
  • bélanéni #2494
    Megjelenés után már nem fórumozok, játszok
    Pl. D3-ban összesen cirka 600+ órám van, valaki emlékszem írta a fórumon, hogy jól eltűntem, pedig a megjelenés előtt mennyire vártam
    A Witcher1 pedig egy igazi gyöngyszem volt, minden idők egyik legjobbja számomra. Szóval a W3-at nem csoda hogy várom. Annak ellenére is, hogy számomra a W2 eléggé lapos és unalmas alkotás lett, amit második nekirugaszkodásra se tudtam tovább vinni az ACT2-nél.

    Launch trailer: a büdös hétszentségit :D
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.18. 19:36:47
  • Sheltem
    #2493
    Bélanéni benned mindigis legjobban a megjelenések előtti lelkesedésedet imádtam :)
    Be vagy már zsongva ugye? :)
  • Terawatt
    #2492
    Ebben relatíven sok új látvány volt szóval ne is.
  • Rony94
    #2491
    A játékokhoz általában nem EGY launch trailer szokott csak jönni? Ehhez máris van kettő!

    Btw. ezt már tényleg nem nézem meg. Lehet rám mondani hogy rinyálós hülye gyerek vagyok, nem érdekel.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.05.18. 19:27:35
  • Terawatt
    #2490
    Paszmek.... HYPEEEEEE!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Letho-t gondoltam, hogy viszont láthatjuk, mert amikor az előző részben történteket kérdezik ott szó esik róla.
  • Avenger
    #2489
    Nee, mindjárt szabadságot veszek ki holnapra. :)
    (Nem is tudtam, hogy Van gogh történetét is bemutatják :D )
  • drop
    #2488

    sokk viszatérö ember ne néze meg aki nem akarja
    Utoljára szerkesztette: drop, 2015.05.18. 19:14:03
  • darkSectorxxx #2487
    Ez kiköpött olyan mint a játékban, az is ilyen ratyi.
  • darkSectorxxx #2486
    Én. :D
  • Kurfürst
    #2485
    Nem túl biztatók a grafikonok :D
  • Avenger
    #2484
    Ott látszik a grafikonokon, a hairworks gtx 970-en -20% kb, a 290x-en -40% fps.
    Utoljára szerkesztette: Avenger, 2015.05.18. 19:01:18
  • Sith
    #2483
    Na ki mer fogadásokat kötni hogy lerohad a GOG? :)
  • TBTPumpa
    #2482
    Nvidia cucc, mint a PhysX, szóval AMD-n felejtős.
  • Terawatt
    #2481
    Elméletileg működik gyakorlatilag valszeg kibasznak velünk az nvidiasok és nem lesz értelmesen optimizálva, bár EGYIK gyártónál sem :D Elég masszív fps dropra lehet vele számolni elvileg. Gondolom 290x viszi.
  • Evoluti0N
    #2480
    Hát, Nvidia szereti megtartani magának a technológiáit. Addig örüljünk, ameddig legalább kikapcsolhatók a fícsörök. Nem úgy, mint a Project Carsnál, ahol szenvednek az AMD tulajok.
  • Kurfürst
    #2479
    Nem ez volt a kérdés, bár az optimalizációról jókat írnak, reménykedek. Közben mindenesetre találtam pár friss cikket, ott azt mondják hogy AMD GPU-ra lehetetlen a GameWorkös cuccok optimalizálni (üzletpolitika khhm...), így bár bekapcsolható, de nem érdemes. Feltételezem, egy 280-290x-en is ugyanez van.
  • Myselor
    #2478
    szerintem ő a ciris részhez érve jól elveri majd az "időt"
  • Evoluti0N
    #2477
    Főleg az aláírásban szereplőn.
  • Kurfürst
    #2476
    A Hairworksös effekteket gondolom ATI/AMD kártyán el lehet felejteni..?
  • Evoluti0N
    #2475
    Minden bántó szándék nélkül mondom, hogy Ciri iránti rajongásod kezd nem egészséges méreteket ölteni. :D
  • Myselor
    #2474
    én is azt figyeltem.nagyon lógnak szegénynek,valamit elbaszhattak vagy nemtom.de itt nagyon lent vannak neki :D