16775
banner
  • Madi92
    #2633
    Hjaj :D szarban leszek, lowon nincs 60
  • kill3r21
    #2632
    Nvidia Powerság van akkor :)
  • Ra1n
    #2631
    Gtx 970 kimaxolt graf 1080p, fix 60 fps. Hairworks néha ledobja kb 45 fps-re. Anélkül stabil a 60.
    Illetve még ne néztem felhúzva a kártyát.:)
  • kill3r21
    #2630
    Minden maxon 45-60 fps :)
    Szép munka! Nvidia haj felezi, de letojom a hajat :)



  • Terawatt
    #2629
    Ó baszki emberek. http://play.thewitcher.com/ innen egyből le lehet szedni torrent meg egyéb szarakodás nélkül. Ezek tényleg nem szaroztak a drm-el. Na mind egy ennek csak örülök. Futok is játszani egy kicsit, mert így se fogok túl sokat aludni :D Have fun srácok! :)
  • Kurfürst
    #2628
    2 perces gyors próba után (nem bírtam ki) nem értem ezt a nagy rinyát. Az alábbi nem túl erős konfigon, Full HD, kb. high beállítások mellett az én szemem pontosan ;) 60 fps-nek érzékeli, de a kompromisszum jegyében lekorlátoztam 30-ra.

    Röviden: az első néhány képernyőn nem szaggatott egyátalán, teljesen folyamatosan ment. Ha később leesik, beállítható..

  • Shep
    #2627
    Na a hajmunka felejtős, mert felezi az fps-t, bár a csak Geraltra opciót nem néztem ,de anélkül 40+ fps high-on, majd kérdés kint mennyi lesz de azt már majd csak holnap (ma)
  • Kurfürst
    #2626
    Steamről gond nélkül lejött.
  • Terawatt
    #2625
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sőt már torrenten is fentvan. nem bírom ki elkezdem szedni azt majd ha csak holnap regelem be a kódom amikor meglesz dobozosan akkor sem lesz baj :D elvileg az oldalról lett szedve ez is és 305mb. Hansúlyozom ez most NEM a kalózkodást éltette vagy ilyenek, csak türelmetlenségem, míg kinyit a bolt. Meló előtt muszáj bele kóstolni :D
  • nyirog
    #2624
    játék oldaláról már tölthető a patch :)
  • ratgab
    #2623
    Először 300 mb steamen, most újabb 1,3 gb-ot tölt.
  • Terawatt
    #2622
    Fejlesztőknél is nagy a várakozás
  • Myselor
    #2621
    hajaj ,most fog elszabadulni a pokol xd
  • Evoluti0N
    #2620
    Nah, jöhetnek az írások/sírások arról, hogy fut. Nagyon kivi vagyok. :)
  • bardocz
    #2619
    GOG-os elindult! :)
  • kill3r21
    #2618
    305 mb?
  • PiszkosFred
    #2617
    Vissza, az 1.0.1-es peccset tölti :)
  • PTW
    #2616
    Holnap, amikor a nyamvadt dvdkről telepítem a játékot... na azt hiszem az lesz az utóbbi évek egyik legkeményebb várakozása :D
  • Shep
    #2615
    Mos akartam menni aludni, de akkor még ránézek.
  • Ra1n
    #2614
    Update-en kívül nem töltött le semmit, ahogy mondtam a 40 giga az csak a szokásos swap túllövés volt.:)
  • Ra1n
    #2613
    Halkan jegyzem meg hogy GoG Galaxy-n világít a PLAY, és lehet nyomni ;)
  • kill3r21
    #2612
    Már fut aztmondják :D
  • PiszkosFred
    #2611
    A Free DLC packot - akinek van Galaxyja - zsákolja be, mert ha más nem, azt már lehet tölteni, nagyjából 300 mb.
  • Palinko
    #2610
    Vajon játszani fog a 3 assal is? :D

  • PTW
    #2609
    ezért nem látszik high és ultra közt a különbség (mert lényegében nincs):

    On Low, 1024x1024 textures are enabled, though there's also a double dose of Texture, Detail Texture and Atlas Texture downscaling, reducing VRAM usage at the expense of texture detail and clarity. Switching to Medium increases texture detail to 2048x2048, and reduces the downscaling to 1x, marginally improving clarity. On High, downscaling is dropped entirely, revealing max quality 2048x2048 textures, greatly improving image quality.

    On Ultra, there are no further improvements to clarity or detail, merely an increase in the memory budget, allowing more textures to be stored in memory at any given time.
  • darkSectorxxx #2608
    Ultrán nem hozza szerintem azt a szintet, szóval. :)

    Inkább ilyen felemás a játék, a játék egyik fele szebb, fejlődött, míg vannak részek amik fel lettek áldozva szerintem, a karakter télleg brutális lett. (mármint rpg-t tekintve, max 1 rpg van amiben "szebb" karakterek vannak csak az még nem jelent meg)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.18. 23:31:29
  • xido
    #2607
    kompromisszumról annyit,nekem az open world és a maximális játékidő akkor is elég lenne,ha csak witcher 2 középszintű grafikát hozna :)
  • darkSectorxxx #2606
    2 lehetőség van:

    az 1. amire én is gyanakszom, ha lesz is bitangkevés.
    2. lehetőség hogy későbbi hD pack-ban. :D

    Meg is jegyeztem a comp videó után hogy mint sok más játéknál nem sokat veszít az sem aki esetleg kis géppel nyomja kompromisszumokkal, biztos vannak eltérések, csak az kérdés hogy mennyire látszik a gameplay alatt, mert fps-ben tuti.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.18. 23:26:46
  • Shep
    #2605
    Van valami minimális de szinte észrevehetetlen.
  • Myselor
    #2604
    én kipróbálom majd olyan géppel is amin a 2 ment normálisan.hiszen valahol azt mondták azon ennek is futnia kell valahogy .hát kíváncsi avgyok ha el se indul perelek :D
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.05.18. 23:19:54
  • Evoluti0N
    #2603
    Csak én nem látom a különbséget az Ultra és a High textúra beállítás között? :D
  • Prof William
    #2602
    Na még 2 óra!

    Remélhetőleg reggelre/délre már csökken a roham és mire vége a melónak le sikerül mindent rendben tölteni.

    Holnap ilyenkorra már minden kiderül!

    Jó éj és holnap boldog Witcherben gazdag napot kívánok mindenkinek. :)
  • Rony94
    #2601
    Aki unatkozik, az meglátogathatja EZT az oldalt és eldöntheti magának hogy melyik effektet érdemes bekapcsolni és melyiket nem. Vannak adatok (FPS adatok), így lehet látni hogy melyik beállítás eszik sokat és melyik eszik szinte semennyit.
  • darkSectorxxx #2600
    Hahaha, azt szerintem senki nem hitte hogy bevezetik, max valami kisebb elemlés formájában talán , cégeknél. :D
  • darkSectorxxx #2599
    Ja a pöcs, de még az is kb 15-20 perc akkora sebességgel, az nem halálosan sok. :D Ne parázz.
  • darkSectorxxx #2598
    Ja játékletöltés, de én azt hittem a játék aktiválására kell. :D
  • bélanéni #2597
    Még jó hogy elvetették az 150 Ft / Gigabyte net-adót
  • Negritis
    #2596
    jaja, mondjuk mikor múltkor az FF13at töltöttem is a frász kerülgetett hogy 30 giga :D
  • bélanéni #2595
    50GB-os játékok mellett már ez is lassú
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.18. 22:10:15
  • Negritis
    #2594
    mondjuk ez is milyen, anno 2004 környékén 500kbs nettel simán elvoltam, sőt

    most meg 30 mega alá nem akar menni az ember :D