1412
sw7_640x282.jpg
  • Kheled
    #132
    Boba-ról voltak epizódok a CLone Wars-ba, nah jó, ott mondjuk sok minden túlzás és ellentmondó, de egész jól megcsinálták azokat a részeket.
  • Master91
    #131
    Han Solo gyerek kora ha jól tudom nyugis volt :D

    Nem olyan volt pl. hogy kalóz hajón volt felszolgáló, és sok trükköt ellesett a kalózoktól.

    Meg volt Birodalmi Akadémián is.
  • Kheled
    #130
    Olvastátok, hogy lesznek külön filmek, amik kifejezetten 1-1 karakterről szólnak? Például lesz Han Solo és Boba Fett gyerekkoráról is film. Remélem nem ilyen romantikus tinifilm lesz.
  • LasDen #129
  • Béka Benő
    #128
    A Disney és Lucasfilm inkább az új trilógiára összpontosít, így törölte a Star Wars II. és III. rész 3D-s őszi mozibemutatóit !

    Na az esély, hogy ezek után már az eredeti trilógia se lesz már 3D-sítve !
  • stargatelost
    #127
  • bfrenk
    #126
    Imádnám. Imádom ezt a kiscsajt. Ahogy kezd nővé válni, egyre gyönyörűbb.
  • Béka Benő
    #125
    J.J Abrams nem akar összecsapott munkát végezni, így nem ígérhette meg, hogy 2015-re elkészül a Star Wars episode VII-tel !

  • Béka Benő
    #124
    A készítők állítólag Hollywood új üdvöskéjét azaz Chloe Moretz-et akarják megnyerni egy lány Jedi szerepre.
    Mert még ilyen idáig úgysem volt Star Wars mozifilmben.
  • bfrenk
    #123
    Ben Affleck jó rendező, csak szerintem a Star Wars és ő két külön kategória. Michael Bayről inkább nem beszélek mert negatív visszajelzések jönnének!
    Szerintem jó lesz J.J. Abrams! Holnap megnézem a Star Trek filmjét, meg majd annak második részét is, ha kijön. Mellesleg a Super 8 című filmje nekem tetszett. Szóval szerintem jó lesz vele a Star Wars-mozi. Az "új trilógiánál" szerintem csak jobb lesz...
  • cylonflatus
    #122
    Mi a baj vele? Az a faszi rohadt tehetséges, ráadásul rajongó. 1000x inkább Affleck, mint pl. egy Micheal Bay!
    Az Old Republic témával meg csak annyi a bibi, hogy évezredekkel az endori csata előtt történik...
  • LasDen #121
    nah...Abrams jó lesz....ha a forgatókönyv is jó lesz, akkor a filmre nem lesz panasz....
  • Master91
    #120
    Old Republicból már tudunk mindent...könyvek, meg a játékok miatt.

    1-2 részt lehetne szerintem össze hozni , azt is nagyon szűk történettel szvsz.
  • Csaba007
    #119
    JJ Abrams rendezi a Star Wars 7-et!!!
  • Zenszkij
    #118
    "The Wrap szerint a második legesélyesebb rendező a munkára Ben Affleck volt." - jóólvan. Én nem rendezhetem meg? Ez hatalmas nagy bukás lesz sajnos. Old Republic témát kellene elővenni, nem ezt. Darth Vader szellemként lesz jelen a 3 részben, mert ha hús vérként jelenik meg felgyújtom a mozit :D.
  • Master91
    #117
    Én egyre jobban félek...
  • a.carkey
    #116
    A Frigyláda írója kapta a Star Wars 8-9-et. A 7. részt ki írja? Jar Jar?
  • zsoltioregon
    #115
    Miss DarthRaven?
  • Narxis
    #114
  • Susarc
    #113
  • extra sensory
    #112
    A nagyon ókori időbe sztem nem kéne visszanyúlnia a sztorinak, pl. az első sitheknek még fénykardjuk sem volt, sima kardjuk volt, csak tudták használni az erőt. Az első sith nagyúr, Shar Dakhan pl. úgy nézett ki mint egy szamuráj, semmi fénykard vagy jellegzetes sith öltözék, mintha egy 17-dik századi japán hadúr lenne.

    Exar Kunnak már igaz hogy van fénykardja, csak rohattul nem piros.
  • Synchronous
    #111
    Elég baromság lenne a Mátrix analógiájára visszahozni Vader-t a filmbe. A Mátrix 1 végén is Neo kibeb*szottul kinyírta Smith ügynököt, úgy hogy már jobban nem is lehetne és a második részben csodák csodájára ott van, és még szuperebb mint volt.
    Ez olyan mintha Neo nem is csinált volna semmit, vagy mintha fordítva működne az ereje.
    Ha egyszer valamit eltesznek az útból akkor minek újra visszahozni? Vader visszahozása is épp ilyen hülyeség lenne, amúgy meg a 6-dik rész végén elégették a testét, hülyeség tehát és logikátlan visszahozni.

    Jobb lenne ha szakítanának a jövőbeni események megrendezésével és a történet a régebbi időkben kezdődne, mondjuk még a Darth-ok kora előtt amikor még sok Sith lovag volt.

    Milyen buli lenne Exar Kun vagy Lumiya ámokfutását figyelni, s nem az unalomig ismert karakterek agyonnézett életét bámulni.
    Bár ezekbe az időkbe biztos nem nyúlnak bele, tuti nincs hozzá kidolgozott forgatókönyvük, lehet azt sem tudnák hogy kezdjenek hozzá... főleg ha a Dizniről van szó.
  • Tyler1
    #110
    Bréking!

    Megvannak az új trilógia főszereplői
  • Kheled
    #109
    Jah,bocs félre olvastam:D
  • a.carkey
    #108
    Lehet, hogy Vader is kb. úgy lesz benne a folytatásban, mint Obi: van a filmben, és mégse megfogható. :)
  • csokalaci
    #107
  • LasDen #106
    mert én nem ezt mondtam.......
    jajj fiam...
  • Kheled
    #105
    Itt látni End of SW
  • Kheled
    #104
    De, ezt már ki is javították az újabb verzióban. Hayden áll ott a végén.
  • LasDen #103
    biztos Qui Gon volt....bár a karaktere akkor még nem is létezett, de biztos ő volt....végülis a legújabb kiadásban is Liam Neeson áll Yodék mellett és nem Hayden Christensen....:D
  • Bladzs
    #102
    Az biztos, hogy Anakin volt, én inkább Qui-Gon Jinnt gondoltam, hiszen őróla tujuk, hogy visszatért, ahogy Obi-Wanról és Yodáról is. De javítsatok ki ha tévedek.
  • Kheled
    #101
    Lehet csak egy hologram, vagy egy látomás amit Luke gondolt ki:) Mindenesetre kiváncsi vagyok mi lesz
  • Loál János #100
    Az azért ciki, mert az endori ünneplés-jelenetben Anakin is visszatér szellemként.
  • Kheled
    #99
    Mondjuk az is elég merész húzás volt, hogy Dart Mault visszahozták, igaz ez a Clone Warsba volt, de mint tudjuk, amire Lucas igent mond, az történet szempontból is így történt. Ott megoldották azzal hogy robot lábat kapott és kis mágiával visszanyerte erejét. Vaderről kiderül, hogy nem is halt meg, csak elaludt vagy restartolt a lélegeztető rendszer, csak kivágták a filmből és onnan folytatodik majd a film, ahol Luke-al beszélget.
  • LasDen #98
    nah Dart Vader visszahozása ötlet nem tetszik....remélem kamu...
    az egész hogy újra őt kell majd valakinek legyőzni 3 részen át, nagyon fantáziátlan és gagyi....
  • cikasz
    #97
    Ez a klónozás dolog unalmas és fantáziátlan már :( Legyen inkább egy új nagyúr!
  • Master91
    #96
    Ha jól meg csinálják, pl. úgy gyepál mint a force unleashedbe, akkor jöjjön :D

    De hogy ? Klónozzák...?

    Vaaagy Luke Skywalker elbukott, és ő is vett egy forró fürdőt :D
  • Kheled
    #95
    Olvastátok, hogy Darth Vader-t vissza akarják hozni? Elvileg mind a 3 részben bent lesz.
  • K Ace
    #94
    Am Chuck Norris tök király lenne főszereplőnek. Ahogy kezével elhajlítaná a fénykardot.
  • cikasz
    #93
    nem ezek? :

    7. A birodalom Örökösei
    8. Sötét erők ébredése
    9. Az utolsó parancs