2890
glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • HyperMonkey
    #248
    Ki csicsit bővebben légyszi :)
    Hangulat, gépigény stb. Gondolom a béta csak multi volt, a kampányból nem lehetett látni semmit.
  • Porta
    #247
    Hello

    Én játszogatok vele van elvileg egy magyar steam csoport is, wargame hungary néven.

    A béta érdekes volt. Ez teljesen új,más mint a WEE.
    A hangok brutál jók lettek, a grafika szintúgy a repcsiket is jól megoldották.
    A napalm a kedvencem-


    Sok sok bug van még benne meg a kezelőfelület is eléggé kezelhetetlen jelenleg de jó lesz ez!

    Tényleg megfogadták, hogy többet nem lesz rush. Most konkrétan lehetetlen rusholni. Arti spam se lesz egyszerű mivel zabálják a supplyt. Szóval marad majd a "normális" játék.
  • bubis asvanyviz
    #246
    Érdemes követni a hivatalos fórumot, rengeteg új információ került napvilágra az ALB-vel kapcsolatban, ugyanis tegnap ért véget a closed beta. Amit a készítők twitter üzenete szerint pár hét múlva egy másik fog követni. Sok video került fel a youtube-ra is érdemes nézelődni.

    Valaki játszik még különben a játékkal online? Az új rész kapcsán újra kedvet kaptam a játékhoz és szívesen játszanék valakivel csapatban, ha valakit érdekel írjon itt vagy küldjön privit.
  • apa1101
    #245
    Megoldottam!
    Azért köszönöm a segítséget!
    Először törölni kell mind2 helyről a profile fileokat,
    majd offline elindítani a játékot,csinálni egy mentést.
    Utána kilépés,majd újraindítani a játékot online.
    Ekkor kiírja,hogy a steam cloudban van egy régebbi profil,és van egy újabb a gépen,majd megkérdezi,hogy melyiket szeretném felülírni a másikkal,és már ezek után megy is a választott profil.Ha valakinek hasonló gondja van/volt/lesz steamos játékkal,ez a megoldás,de előtte mindenképp törölni kell mind2 helyről az adott fileokat.
  • apa1101
    #244
    Arra gondoltam,amiben próbáltál segíteni,igen.
    Nos,nagyon szépen köszönöm,hogy próbáltál segíteni,mind2 helyről töröltem,de a játék indítása után még mindig rögtön visszamásolja őket valahonnan...
  • Porta
    #243
    Milyen mentésre gondolsz?
    A profilodra?

    Ha igen akkor próbáld meg a dokumentumok/username/Eugensystems/wargame/savedgames
    ben van egy profile.wargame és a PROFILE_LOCALPART.wargame filekat törölni.


    Ugyanezt a két filet a programfiles/steam/userdata/valamilyenszám/58610/remote könyvtárból is töröld

    Csinálj előtte biztonsági másolatot!!!


    Talán ez műkődik de még sose próbáltam.
  • Porta
    #242
    kb 5ször volt akciózva a WEE is. (10 Euro alatt) De itthon a tescokba hónapokig volt 2000Ft körül..

    Egyjátékos kampány egyértelműen újralesz gondolva. Koop is játszható lesz dinamikus taktikai térkép stb.
    http://www.wargame-ab.com/?rub=campaign
  • s1lkforrent
    #241
    Jónak néz ki, remélem ezúttal az egyjátékos mód sem csak muszájból lesz odatéve. No meg hogy ruszki Steambótból olcsóbban megvenni, ha már a Focus fejébe vette hogy szökőévente akciózza a játékait.(no meg csodás Starforce utód DRM cuccot tesz még a Steames játékaira is)
  • apa1101
    #240
    hogyan lehet törölni a mentést?
    Már próbáltam a C meghajtón lévő dolgokat,de játék indításakor azonnal visszapakolja őket,szeretném előlről kezdeni...
  • Porta
    #239
    Új trailer.

    Béta jövőhéten kezdődik

  • Porta
    #238
    Na attól nem kell félned:)

  • HyperMonkey
    #237
    Bazz nem rossz.
    Új tűket kell vennem mert már az összeset "elültem" :)

    Ha nem csinálnak benne olyan durva egyszerűsítést mint anno a SupCom2-ben volt az 1-hez képest (az más fejlesztő, csak a példa kedvéért mondom) és megmarad ez az összetettsége akkor ütni fog kőkeményen.
  • Porta
    #236
    Nem új. Ez továbbra is az Iriszoom engine. De tovább fejleszett változat.

    Itt mindenre választ találsz:
    http://www.wargame-ab.com/?rub=game

    Megjelenés szerintem április-május.
    WEE esetén is így volt, hogy BÉTA aztán nagyon hamar a megjelenés. És mivel a béta 2 héten belül kezdődik ezért gondolom így.
  • HyperMonkey
    #235
    Ez totál új grafikus motor? mert a talaj olyasminek néz ki mint az EE-ben.
    Hát kíváncsi vagyok, jó lenne egy pontoshoz közeli megjelenési dátum.
  • Porta
    #234
    Azért beszarás. Szerintem nincs élő ember aki anno a jó öreg C&C idején gondolta volna, hogy valamikor lesz egy ilyen grafikájú stratégia játék.

    Mi lesz itt 20 év múlva?


  • Porta
    #233
    mostantól él az Airland weboldala. Rakat új infó, kép stb.

    http://www.wargame-ab.com

  • Porta
    #232
    új infók


    béta 3 héten belül
  • Porta
    #231
    Nem, ő holland.

    Ja az erdőbe a t62 nem volt túl jó ötlet de amúgy egész jól bírta. A malka és t62ök helyett valami értelmesebbet is vehetett volna akkor talán nem vesziti el a t80at meg t62m-i-t de amúgy jó játékos ő is.
  • Jeffjohnson
    #230
    Gratula neki. Ő is magyar?

    Jól meglepte az ellenfelét ezzel a szuper agresszív taktikával pedig az elején egy CV-t is vesztett. Viszont a végére az ellenfele hibát hibára halmozott tankokat vett az erdőben lévő gyalogok ellen, gyors kis meccs volt.
  • Porta
    #229
    Csapattársam bejutott a döntőbe... laptop és minimum 1500 dollár a jutalma. Jó meccs volt.

    http://www.youtube.com/watch?v=mTMN-Zi6JIA
  • Porta
    #228
    Csillagokat aránylag könnyű szerezni.
    Akár skirmishbe is lehet, beraksz egy easy AI-t és azt gyepálod.

    Ha meg multizni mész akkor olyanba menj ahol sok kezdőponttal kezdtek és akkor ott is lehet szépen fejlődni.
    Alapjába vége multiba sokkal gyorsabban kapod a csillagokat mint singlebe.
  • Endre
    #227
    3 napja kezdtem el játszani a játékkal, tetszik, most már lassan túl vagyok a megismerésen, talán hamarosan multizni és felmerészkedem.
    A csillagok kiosztása elég felelősségteljes feladatnak tűnik hiszem oly kevés van, egyelőre
  • Jeffjohnson
    #226
    RUSE jogai szerintem UBI-nál vannak. Én nem tartom valószínűnek, hogy miután olyan látványosan hagyták meghalni a játékot mégis készülne egy folytatás hozzá.
  • HyperMonkey
    #225
    Wargame AirLand Battle reaches closed beta “maybe in 2 weeks”, and releases sometime in 2013.

    ettől féltem.
  • Porta
    #224
    http://pcgmedia.com/wargame-airland-battle-preview-and-qa-with-alexis-le-dressay/

    talán lesz pár kép/videó is hamarosan az angol média által
  • HyperMonkey
    #223
    Starcraft 2... koreai klikkelőbajnokoknak való, nem igazi stratégia.
    Én nagyon várom az airland-et, az első is nehéz volt és összetett. Egy mai hadviselésre átírt RUSE-ért meg szopnék, nyalnék, gombot varrnék.
  • Porta
    #222
    A company of heroes 2 és a starcraft 2 is elég közel esik az áprilisi megjelenéshez és mivel még nem volt béta se ezért szerintem lesz 1-2 hónap csúszás.

    Amúgy megjelent a wargame MACre is és készül a linuxos verzió is.

    A fejlesztők szerint vártnál jóval többet adtak el a játékból. (Mivel ez erősen rétegjáték a maga bonyolultságával)

    A hivatalos honlap szerint amúgy most jelenleg 2 stratégia játékon dolgoznak. Ebből az egyik az Airland. Meglepődnék ha másik az nem a Ruse folyatása lenne. Abból 800.000 dbot adtak el össz-vissz.


    http://www.eugensystems.com/
    "Right now, Eugen Systems is working on 2 RTS to be released next year."
  • HyperMonkey
    #221
    Wargame: Airland battle infó és megjelenés
  • Porta
    #220
    Akit érdekel itt megnézheti a meccset.

    videó

    Szóval félálomba játszottam és elkövettem azt a hibát, hogy rossz pontszámot néztem. Azt hittem én vezetek. Volt egy csomó pénzem a játék végén. Ha rájövök akár 5 perccel a vége előtt, hogy hoppá ő vezet még akkor is lett volna esélyem. De nem. Ezért fájt különösen a kiesés.
  • Porta
    #219
    Köszi szépen a gratulációt.
  • Porta
    #218
    Elvileg március a megjelenés de ez könnyen változhat(késhet).
    Ár is képlékeny még de mivel ez nem kieg. hanem önálló játék ezért teljes áru játék lesz. De a WEEhez is volt 4 ingyen DLC szóval szerintem nagyon abszolút megéri.

    Ja csak az a kár, hogy egyenes utam volt a legjobb 4.be minimum. De hát ez van legközelebb nem fekszem le aludni meccs előtt 2 órával:)
  • Botond #217
    Grat a top32höz!
  • Jeffjohnson
    #216
    Mikor érkezik és mennyibe fog kerülni?

    Kár, hogy kiestél de azért gratula mert a legjobb 32be is nagy teljesítmény eljutni.
  • Porta
    #215






  • Porta
    #214
    promo képek:







  • Porta
    #213
    Airland battle

    mi változik?

    -Az egyjátékos hadjárat teljes ráncfelvarráson esett át. A total war szériákhoz hasonlóan dinamikus lesz.
    Tehát nincsenek missziók a játékos dönti mikor, mit csinál.
    Taktikai térképen dönthetünk hadmozdulatainkról (Politikai események, időjárás, taktikai bombázás, nukleáris hadviselés, tengeralattjárók stb. színesítik ezt a módot).
    A csaták maguk a megszokott módon zajlanak.
    A kampányt -ami Skandináviában fog játszódni- akár négyen is játszhatjuk együtt kooperatív módban.

    - Bevethetőek lesznek végre a repülők (Ground Attack,Close Air Support,Anti Radar,Interception). Külön szektor a behívásra, külön kezelőfelület. Ha elfogy az üzemanagy vagy a lőszer visszatérnek a bázisra.

    - 350-ről 750-re növelt egységszám.

    - Teljesen újragondolt kezelőfelület.

    - Egy speciális War room menüpont ahol 3d-ben minden egység megtekinhető https://twitter.com/MCLV_Focus/status/278910463700529152/photo/1.

    - 40+ multiplayer térkép.

    - 10 vs 10 multi lehetőség extra nagy térképeken.

    - 4 új nemzet (Kanada, Svédország, Dánia, Norvégia)

    - Újragondolt deck rendszer. Bónuszok a nemzeti deckeknek.

    - Teljesen realisztikus térképek (műholdfelvételekről segítségével). Igazi dombokkal, hegyekkel.

    - Az egységeink automatikus formációba rendeződnek (AA, supply hátul marad).

    - Automatikus fedezék keresés.

    - Új parancsok (pl.: hátrálás, szétszéledés)

    - Új városi harcrendszer gyalogos egységek számára. Automatikusan elfoglaljták az épületeket a városokban.
    És nem az összes ember megy be egy épületbe, hanem komplett szektrokat foglalnak el.

    - Rombolhatóbb környezet. A fák, táblák kidőnthetőek a tankok által. A tűzérség képes elpusztítani az erdőket stb.

    - Háromféle épület lesz. Normál, magas(jobb látási viszonyok a benne lévő gyalogoknak) és robbanó(pl.: olajfinomítók).

    - A tűz viselkedése sokkal reálisabb lesz. Akár komplett erdők is leéghetnek. A füst blokkolja a kilátását( A tüzérségnél is válaszható a "füstös" lövedék ).

    - Spectator mód a többjátékos módban. (késletetési lehetőséggel)

    - Tutorial mód (végre)

    - Továbbfejleszett grafika. Részletesebb modellek, látható pilóták a légi járművekben stb.

    videók:


    új egység képek:
    http://www.facebook.com/daysquad/photos_stream

    háttérképek:








  • Porta
    #212
    Sajnos kiestem a legjobb 32.ben.
    A saját hibám volt, hülye voltam és akkor játszottam amikor nem kellett volna. Mentálisan nem voltam friss. Olyan vert meg akit 10ből 9szer elvertem eddig.
  • s1lkforrent
    #211
    5€ az európai Origin boltban a Wargame: European Escalation!

    Meg még pár játék.
  • apa1101
    #210
    Sziasztok.
    A kérdésem annyi lenne,hogy:
    Hogyan tudom előlről kezdeni.
    A játék d meghajtón van,steames,a steam is d-n van.
    A c meghajtón talált mappáját töröltem,amiben elvileg a profil van,de simán csinál magának újat,a régi eredményeimmel.
    Egyszerűen nem találom,hogy hol van az a fájl,ami valóban törlés után,mint egy vadiúj játék mutatkozna nálam.
  • Jeffjohnson
    #209
    Várjuk az infókat és a beszámolókat a versenyről meg a bétáról! Ja és egy nagy kalappal!