2890
glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • Porta
    #288
    Jópár játék után kijelenthetem, hogy igen jól sikerült. Nagyon szép, jók a hangok és igazi stratégia lett belőle és iszonyat sok lehetőség van a deck system megkavarásával. Szép munka!
  • Jeffjohnson
    #287
  • a.carkey
    #286
    Tesco és Auchan. Szarért és hugyért vannak jelen a polcokon.

    DE!

    Semmi sincs benne a magyarországi dobozosban, ami miatt érdemes lenne megvenni dobozosan.
    Van benne egy darab kézikönyszerűség, ami semmit (értsd: semmit) sem ad hozzá a játékhoz amit már ne tudnál.
    A játék emellett igényli a steamet, így ott vagy, ahonnan elindultál, csak drágábban ha nem találod meg Auchan-Tesco vonalon. (MMarktban is láttam 1200 körül kb. két hete Budaörsön.) Megjelenéskor is 7000 alatt volt, úgyhogy nehogy efelett szerezd be!
  • Porta
    #285
    http://www.youtube.com/watch?v=PpQiStJTHOE&list=UUGEqX3WBlJ-3-TzwA7LO93g&index=98#t=13m21

    BUK lő, nem talál és 20kmrel arrébb kiszedi a VAB CV-t! Na ennek mennyi az esélye? :)

  • Kacyking
    #284
    (lemaradt)
    Köszi a segítséget
  • Kacyking
    #283
    Am nagyon jó game egyszerűen imádom.
    Bár az abszulute kedvenceim az oroszok. Nem tudom ki,hogy van vele de nekem az ő egységeik tetszenek a legjobban.
  • Kacyking
    #282
    Aham
    Akkor lehet Steam lesz belőle bár azt nagyon nem szeretném
  • Porta
    #281
    na mától megy a 10v10 is dedikált szervereken.
  • s1lkforrent
    #280
    Szerintem ezt még alaposan gondold át. Jelengleg az European Escalation 8000 forintba kerül az itthoni boltokban, az AirLand Battle ugyan még nem jelent meg, de sehol nem látni előrendelést, SuperGamer.hu-n volt 11500Ft-ért(!), de még azt is leszedték, így lehet hogy az ALB már nem is kerül boltokba. Nem lenne nagy meglepetés, a Paradox(kiadó) már nagyon rég hanyagolja a fizikai árusítást, de amíg csinálták, valami 10%-ot hozott nekik a internetes eladásokhoz képest..
  • Kacyking
    #279
    Nekem dobozosan kéne...
  • apa1101
    #278
    steamon egyszerűbb,ráadásul gyakran van akcióban
  • Kacyking
    #277
    SzervusztoK!

    Egy olyan problémám lenne,hogy megvenném (dobozosat) a játékot de sehol sem találom. Tudna valaki segíteni? Az alapjátékot természetesen.
  • Porta
    #276
    A deckekkel napokat el lehet szórakozni az biztos.

    Egyelőre arti mint olyan kb megszűnt létezni. eleve pl danából 2öt lehet venni és az is csak az unarmored dolgok ellen jó ha eltalálja őket egyáltalán. És zabálják a supplyt mint atom. Ez jó nem lesz több eszetlen arti war de azért most konkrétan a füst ér csak valamit az artikban.

    Iszonyú sokféle taktikát lehet most alkalmazni, egyelőre nagyon vakon vagyok még.
  • Sith
    #275
    Vagy mint pld a mai nap 3 is :)

    Egyébként tényleg más de szeritnem előnyére változott, sok összetevős deckeket lehet össze rakni.
  • Porta
    #274
    Meg! Más mint a WEE de nekem tetszik. És folyamatosan fejlesztik. 2-3 naponta új patch
  • s1lkforrent
    #273
    No, milyen lett? Megéri azt a 14 dollárnyi paypalforintot?
  • Jeffjohnson
    #272
    Remélem komolyabb marketinget raknak alá mint a legutóbb mert kell a játékos.
  • Porta
    #271
    Én kaptam béta kulcsot(mert a kupában benne voltam a 64ben) tudok vele játszani. Nagyon sokat javult a legutóbbi béta óta. Rengeteg egység van! Jó lesz ez.
  • s1lkforrent
    #270
    Előrendelhető az Airland Battle, 40€ Steamen alapból, 30€ azoknak akiknek megvan a European Escalation. Ruszkiknál megint csak 600/450 rubel, és úgy néz ki nem régiózáras.
  • Porta
    #269
    Ja ennek még utána kell kérdezni. De elvileg preorder visszamondható
  • s1lkforrent
    #268
    Originen nincs igazi régiózár, legfeljebb привет-el köszönt a telepítő. Meg peccsenként újra kell haxolni a nyelvet.

    Preorder: Szóval fizessünk 15000-et kapásból, játszunk a bétával, majd reménykedjünk hogy 60 óra játék után visszaadják a pénzt szó nélkül?
    Ha tényleg működik, akkor nem olyan rossz üzlet, de vannak kétségeim.
  • apa1101
    #267
    Aham,de így már látom,hogy olyan kell,aki pl Oroszországban is él,nem elég egy orosz ember accountja,amit még Oroszországban nyitott.
    Ezt sajna tudom,mert én még otthon nyitottam accot,de mikor kiköltöztem UK-ba,a steamom is "angolosodott",tehát fontban látom az árakat és az itteni árfolyamok szerint megy...
  • Porta
    #266
    nekem simcityt sikerült megvennem indiai originen keresztül 6500ért szóval talán itt is sikerül valamit mahinálni :)

    a legegyszerűbb talán preorder aztán játszani vele majd megjelenés előtt visszamondani és megvenni vagy itthonról vagy giftként valaki mástól.
  • s1lkforrent
    #265
    Megvegye olcsón helyben, és mint "ajándék" továbbküldje neked.
    Persze ha csak nem rak a Focus szép zsíros régiózárat az AlB-re előbb.

    Steames ár 40 euro körül várható, akciók meg nem jellemzőek a Focus-ra(kiadás óta várok egy normális Game of Thrones leárazásra.. bezzeg a szutyok Genesist van pofájuk akciózni, főleg a GoT-hoz kötözve).

    Így első körben a magyarországi 8000 forint körüli premier javallott, meg lehet reménykedni az olcsó CIS változaton lock nélkül. Olyat fórumokon található sefterektől lehet kérelmezni, vagy direkte Steamtrades-en, ha tetszik az orosz rulett.
  • apa1101
    #264
    Orosz ismerős?az lehet,hogy megy,de angliában él,mi kell hozzá,hogy az orosz "ismerős" által én olcsón hozzájussak?
  • Porta
    #263
    gondolom csak steamen. Hétfőtől kint lesz a storeban. Árat nem tudok, de ha jól tudom steam vissza lehet mondani a preordert amíg meg nem jelenik a játék.

    Meg ha van orosz ismerős akkor olcsón is be lehet szerezni steamen
  • apa1101
    #262
    Szia!
    Hol lehet előrendelni,és mennyiért,mert egyelőre seholsem találom a lehetőségét.
  • Porta
    #261
    Hétfőtől béta annak aki előrendeli a játékot egészen a megjelenésig.

    és pár új kép itt

    http://www.wargame-ab.com/?rub=images
  • s1lkforrent
    #260
    Wargame: European Escalation 7,5€ a GreenManGaming-en
  • Porta
    #259
    egy kis bemutató a játék új "feature"-jéről a showroomról ahol 3dben megcsodálhatunk minden egységet.


    videó

  • Porta
    #258
    Ez gondolom a balance miatt van így.
    Mert most elég jó eséllyel éli túl a repcsi a bevetéseket. Most ha látod, hogy jön az ellenséges elfogó vadász(ami akár 5-6 kmről is rakétát tud rá lőni) akkor van esélye így gyorsan elmenekülni.

    Ma bejelentették, májusba jön ki, kicsit korai szerintem de lehet elakarták kerülni a COH2öt.
  • Jeffjohnson
    #257
    Nekem az jobban tetszene ha nem felfelé emelkednének el hanem elindulnának rendesen visszafelé.
  • Porta
    #256
    6 új kép
    link

    a repülők nem tünnek el hanem a legrövidebb úton/felfelé/ elhagyják a helyszint miután elfogy az üzemanyag vagy megnyomtad az EVAC gombot. Olyan ez mint a company of heroesban a retreat gomb. Ilyenkor nehezebb eltalálni őket de nem lehetetlen.

    bemutató videó
  • Jeffjohnson
    #255
    Sajnos nem :) de jó lett volna. Én csak hobbi szinten foglalkozok a 3d-vel.
  • HyperMonkey
    #254
    Te nem a Stormregion fejlesztői közt voltál a Panzers idején?
    Ha ige, mi a helyzet? Semmit nem hallani. Szerettem azokat a játékokat.
  • Jeffjohnson
    #253
    Grafikán látszik, hogy fejlesztettek. Ami viszont nem tetszik az a repülők eltűnése miután kifogyott az üzemanyaguk.
  • Porta
    #252
    Hidd el a grafika egészen más mint a WEEnek. Erősen átdolgoztak mindent.
    Meg ez a béta az egységek tizedét se mutatta meg és csak egy játékmód volt. Abból is lesz új.

    Főleg a táj, kicsit talán túl realisztikus is lett mert nagyon beleolvadnak most az egységek a tájba. Mert eddig billiárdasztal simaságú szinü volt sokszor a terep most meg teljesen reális és az egységek is sokkal élethűbben néznek ki.

    Nincs megjelenési dátum még. Lesz még egy béta pár hét múlva, valószinű az már open lesz.

    június-júliasra tippelnék
  • HyperMonkey
    #251
    Nem rossz a videókat nézve de inkább DLC feelingje van. Nem sokat változott se játékmenetben se grafikában. De bejön.

    Mikor jelenik meg?
  • Porta
    #250
    2 pálya volt egy 1v1 meg egy 4v4.
    Fix nemzeti deckek.
    Igazából ez egy connection teszt volt tehát egységek stb minden változni fog még. 4v4 meglepően simán futott úgyhogy valamit javithattak a netkódon.

    WICel sose játszottam nemtudom ott, hogy volt.
    De itt úgy kell behivni őket aztán már te irányitod. Videókban nézzétek meg , hogy működnek. Vannak brutál repcsik amik kiszednek bármit, de üzemanyag, lőszer hamar elfogy. Akkor mennek vissza utántölteni utána ingyen behivhatók megint. De ha kilővik akkor nem lehet többet venni. Szóval ha ügyesen használod őket akkor nagyon jók de azért vigyázni kell rájuk

    Elhárítás. Csak AA tud rájuk lőni, tehát gépfegyver nem mint a helokra. Általában 2-3 rakéta találatot viselnek el max. Nem könnyű őket eltalálni de egyáltalán nem lehetetlen.


    http://www.youtube.com/watch?v=JWQKWLFwzAI
    http://www.youtube.com/watch?v=tJ2f01j52fg
  • Jeffjohnson
    #249
    Engem az érdekelne, hogyan lesznek a repcsik benne? Behívható mint WIC-ben? Elhárítás milyen lesz?