2890
glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • Porta
    #208
    - Nincs pause.

    - Igen.

    Egyéb:
    A bajnokság folyik jelenleg is, jelenleg a 6. fordulóval (legjobb 16 közé jutás). Természetesen még bent vagyok. A cél az első hely :)

    Bánhatja aki nem jelentkezett mert a szervezők minden jelentkezőnek adtak ingyen focusos játékot(nem csak azoknak akik túlélték az első fordulót.)

    Ha vége a kupának lesz egy giga nagy utolsó patch azután már teljes erővel az Airlandre koncentrálnak. Mivel nyertem béta keyt lehetőségem lesz részt venni az első zárt bétában, majd irkálnak ha valakit érdekel.

  • Ryleh
    #207
    hello

    letezik taktikai pause opcio,(esetleg patc)vagy abszolut reltime?

    a csilagokert kaphato egysegeket csak a mission elejen vehetem fel?

    koszi
  • Porta
    #206
    http://steamcommunity.com/groups/wargamehungary
  • wesleyakos
    #205
    hy barátokat keresek a játékhoz,,,, a nevem wesleyakos a játékba, steamen pedig akoska6
    mer edig nem láttam magyart még a multiba,,
  • Jeffjohnson
    #204
    Jól hangzik lehet megpróbálom.
  • Porta
    #203
    nov1 ig még lehet jelentkezni a versenyre itt

    Érdemes! Aki túléli az első fordulót már nyer!
  • Porta
    #202
    Igen akkor az a gond.
  • Armisael
    #201
    Igen eredeti (dobozos verzió nem steames ha az számít valamit) Különben gondolom azért van kiszürkítve/inaktív a multi gomb mert amikor először elindítottam feldobta, hogy hozzak létre egy Wargame accountot de akkor még nem tettem meg gondolom ha létrehozok akkor mehetek majd multiba is.
  • Porta
    #200
    Van skirmish és van AI elleni coop is multiban. De ha csinálsz egy mutli játékot és ellenfél nélkül elinditod és a saját egységeidet lövöd akkor is tudsz fejlődni(csak nyilván iszonyat lassan).

    Eredeti a játékod?
  • Armisael
    #199
    Hali! Most kezdtem el játszani a játékkal. Nagyon tetszik főleg, hogy iszonyat mennyiségű egység van érhető el. A kérdésem is ezzel kapcsolatos mivel a csaták során szerzett pontok/csillagokkal lehet aktiválni elérhetővé tenni őket. De a Campaign nem olyan hosszú, hogy mindet kiválthassak ahogy nézem. Ha végigviszem a Campaignokat akkor hol tudok ilyen pontokat szerezni? Nincs ilyen sikrmish vagy AI elleni csata lehetőség. Vagy Multiban lehet még pontokat szerezni. (Egyébként nálam a multi gomb a menüben az valamiért inaktív....)
  • Porta
    #198
    Hali!

    Próbálj meg új direkt Xet feltenni és a videókártya drivereket frissiteni.

    Ha nem használ és eredeti a játékod akkor ide írj hivatalos fórum
  • koj
    #197
    Sziasztok! HA elindítom a játékot nem történik semmi ez miért van? Csak felvillan valami és semmi sem történik.
  • Porta
    #196
    Új képek.

    És ma jelenik meg a 3 DLC!
  • Porta
    #195
    pár új kép
  • Jeffjohnson
    #194
    Akkor hajrá nyerd meg aztán jöhetnek az infók a bétából
  • Porta
    #193
    ja és a 3DLC ebben a hónapban jön és ez is ingyenes lesz.
  • Porta
    #192
    Wargame world cup (1v1). Hivatalos
    http://www.wargame-ee.com/forum/viewforum.php?f=75

    Díjak:
    1. 1250 USD + garantál béta az airlandhez
    2. 750 USD + garantál béta az airlandhez
    3. 500 USD + garantál béta az airlandhez
    4. garantál béta az airlandhez

  • lammaer
    #191
    Sztem kicsi a hype körülötte. Amúgy a világ más részein jól muzsikált az eladások tekintetében? (vmiért úgy rémlik máshol se lett best seller).
  • Botond #190
    Ezt még nem próbáltam, most éppen nincs 10 giga szabadon a vinyón (bele se menjünk miért...), de ruse az magasra tette a lécet.
  • a.carkey
    #189
    Az a röhej, hogy ugyanúgy hasalt el itthon, mint a RUSE. Nem értem miért ...
  • Botond #188
    Tescókban 1.990 forint a játék, ha valakit esetleg érdekel.
  • Porta
    #187
    pár új infó

    1 A kampányban egy war roomban leszünk /valami olyasmi mint a ruseban/.

    2. Lesz spectator/observer mód. A késleltetést 30perctől - 1napig lehet beállitani

    3. A fák és az táblák ledönhetőek lesznek a tankok által.

    4. A supply truckoknál szabályozni lehet hogy fuel,ammo,vagy repairre menjen a cucc. Ez nagyon hasznos szvsz.
  • Porta
    #186


    a 4 új nemzet hivatalosan: kanada,svédország,dánia,norvégia

    -lesznek extra nagy pályák ahol lehetőség lesz akár 20! játékosnak is játszani
    -A deckek is változnak. Valami olyasmi lesz, hogy nincs 5db os korlát kategóriákon belül viszont minél többet raksz egy kategóriába egy idő után annál több slotot fog levenni az összes egységből. Tehát pl 5 tankot beraksz a járművek közé az 5 slotba kerül de a 6. tank már két slotba a 7. már háromba.
  • Porta
    #185
    néhány új hír:
    -AI ezentúl azt is tudja, hogy ha kijelölünk egy csapatot akkor automatice formációba rendeződve mennek a cél felé(AA-k hátul pl.). Ha megérkeztek akkor pedig fedezéket is keresnek egyből.

    -Minden régi nemzet is kap bőven új egységeket, annyit, hogy bármelyikből összehozhatunk egy decket. Ha egy deckben csak egy nemzet szerepel akkor bónuszt kap minden egység. Hogy mit azt még nem tudni.

    -A behivott repcsik addig maradnak amíg van fuel vagy ammo. Többször is visszahivhatjuk ugyanazt a repülőt igy nem vész el a veteránság.

    -a dinamikus single kampány (amit többen (max4en) is játszhatunk) nem scriptelt, döntéseinktől függ, hogy alakulnak a dolgok. Pl. a semleges svédország csatlakozhat a pacthoz vagy natohoz is. 30 óra lesz minimum a végigjátszása.
  • sith7
    #184
    Na, ezt a deck - et még akkor meg kell keresnem
  • Porta
    #183
    nem mutatja...

    akkor igy:
    http://i332.photobucket.com/albums/m324/davetboy_19/72473_lumberjack_commandos.jpg
  • Porta
    #182
    A kanadai elit egység:)



  • Porta
    #181
    De mintha valami olyasmit is irnának Google translate szerint, hogy a kezdésénél mi határozhatjuk meg, hogy hol legyen a reptér, honnan jöjjenek a repcsik. passz.
  • Porta
    #180
    review

    aszondják ami érdekes a cikkből:
    -svédország és kanada a két új nemzet a négyből
    -a single kampányt kooperativban is lehetsz játszani
    -a repcsiknek egyéb tulajdonságaik is vannak pl manöverező képesség,érkezés ideje (tehát off map hivhatóak)
    -a gyalogság a városi harcokban nem csak az épületeket használhatják hanem minden egyéb tereptárgyat

    aki tud franciául az megoszthatja ami kimaradt ebből
  • Jeffjohnson
    #179
    Single-ben gondolom az adott pálya válogatja, multiban meg, hogy benne van-e a deck ben
  • sith7
    #178
    Az mitől függ, hgogy egy adott multi , vagy ai elleni pályán milyen egységeket használhatok ?

    Mert unlockolva van pl. a Huey helikopter több változata is, de csak a "gazellát" tudtam kiválasztani, abból is csak a géppuskás változatot.
  • sith7
    #177
    ok, köszi a tippet, de most nekem voltak a gyengébb tankjaim :D
  • Jeffjohnson
    #176
    Arra figyelj oda, hogy a tankok "ereje" nagyban függ a személyzet képességétől magyarán hiába van neked erős tankod ha a személyzet nem találja el a célpontot. Viszont minél jobb a személyzet annál drágább is a tank. Ez mindenre érvényes.
  • sith7
    #175
    Ez is ingyenes DLC lesz ?

    Bocs, ha hülyeséget kérdeztem, tegnap vettem meg a game - t Tesco gazdaságos kiszerelésben 1990 - ért
    Ha valakit még érdekel, akkor a szombathelyibe van még 3 db.

    Gyorsan nyomtam egy multit, kaptam is az ívet rendesen, a leopard 1 - es tankok szembetalálkoztak T-80 -as, T-72 - es tankokkal ... szerintetek ki nyert ?

    Na, mindegy, nekem akkor is tetsik, tolom kicsit a single - t, aztán majd unlockolom a komolyabb cuccokat is.
  • Porta
    #174
    http://ja.twitter.com/Canardpcredac
    Gamescom hirek -nem hivatalos:
    -lesznek tengeralattjárók (akkor szerintem már hajók is)
    -légifolyósok,repcsik valós szimulációja.
    -városi harcok teljes újratervezése. Az AI az egységektől és helytől függően foglalja el a helyét
    -dinamikus egyjátékos kampány véletlenszerű eseményekkel.
    -taktikai atombombák
  • Alienator
    #173
    Ok megpróbálhatjuk jövő héten valamikor. Köszi.
  • Porta
    #172
    Alienator: Ha gondolod játszhatunk egyet multiban és akkor segítek mit, hogyan célszerű csinálni.

    új háttérkép
  • s1lkforrent
    #171
    Tesco áruházakban elvileg most akciósan 1900 forint a Wargame. Gondolom ahol van még készleten, mert ezek az akciók a nonfood áruknál eléggé rövid ideig tartanak.
  • Jeffjohnson
    #170
    Ezért nem kell egy alapvetően multira tervezett játékkal singlet játszani és főleg nem az alapján megítélni a játékot.

    Egyébként is nehéz elhinni amit írsz sohasem volt gondom a felderítők kiszedésével az meg végképp lehetetlen, hogy 5 tankot kiszedjen 1 felderítő ,szóval inkább user error mintsem a játék hibája.
  • Alienator
    #169
    Ez a játék egy nagy baromság:
    - megvettem a T72-es tankokat, de az egyik utolsó pályán nem lehet olyat rendelni csak alap t62-eseket

    - 8(!) t62-es lő 1 páncélozott felderítőt, és a végén 3 t62 marad mire kilövik az az egy felderítőt. na itt hagytam abba.

    piszok szar nehéz és nem lehet pótolni az egységeket. ami elveszim annak annyi. Baromság az egész.