2890
glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • Porta
    #328
    -egyrészt ott coop single

    -másrészt multiba a turtle taktika is igen hatásos most. Rusht meg repcsikkel, helikkel, pár tankkal simán meg lehet állitani
  • Jeffjohnson
    #327
    Ez egy kifejezetten multira kihegyezett játék. Egyébként a rush-t simán meg lehet fogni. Pláne most, hogy a repcsik is benne vannak én nem számítok komolyabb rusholásra. Ha a felderítésed elég jó akkor simán be tudod magad ásni. Meg nem 1v1 ben kell játszani hanem csapattárssal és akkor mindjárt más a helyzet úgy tudsz nyugisabban játszani, persze ez ellenfél függő is. Csak single miatt ne vedd meg.
  • lammaer
    #326
    No, átfutottam a linkelt cikket, sajnos a játékban minden nagyon szép és jó, kivéve a single részt :(
  • lammaer
    #325
    Singleplay ügyben mi a helyzet?

    RTSt nem szeretek multizni (én afféle turtle vagyok, szeretem beásni magam az meg ugye multiban sosem nyerő csak a rush :) ), szóval én a single részt nézem.

    Az alapjátékot tologattam egy darabig, de aztán ellaposodott és abbahagytam....
  • Porta
    #324
    5 / 5
    http://pcgmedia.com/video-game-review/wargame-airland-battle-review/

    Amúgy szerintem is über jó lett. Nincs rush, nem kellenek hotkeyek se . Teljesen nyugodt ütemben lehet stratégiázni, és oltári sok lehetőség van. Ez eddig a legjobb stratégia amivel valaha játszottam. Most már csak tényleg a rombolható környezet és a hajók hiányoznak. Aztán mehet az egész a 2.vh környezetbe huhu
  • HyperMonkey
    #323
    Beszéltem telefonon a PlayON-al, mától rendelhető náluk a dobozos magyar feliratos verzió.
  • Porta
    #322
    a manuál itt

    'fulop85' a nickem.
  • kanesoban
    #321
    Ha valakinek van kedve velem/ellenem játszani az Airland battle-ben, akkor felvehet a játékban barátnak. 'kanesoban' a nicknevem.
  • HyperMonkey
    #320
    Lehet tudni hogy kb mikor lesz elérhető a magyar verzió? Esetleg a steam-es verzióban nem lehet opcionálisan magyar felirat?
  • racz16
    #319
    Pár napja megkérdeztem és a PlayON-nál magyar nyelven megvásárolható lesz.
  • HyperMonkey
    #318
    Mi az isten van a steam-el? A fizetés módja résznél nagy üres semmi nincs, nem tudom megvenni basszák meg.
  • Porta
    #317
    Hypermajom: nagyon nem valószinű. Azért a 10 emberért aki megveszi nem éri meg :D Csodálkoztam is hogy a WEEbe mért került be.

    Én megvettem 25%os kedvezménnyel 8500Ftért steamen. Ennyit igazán megérdemelnek a készítők szerény véleményem szerint amúgy se veszek mást idén.

    löncs tréler:
  • HyperMonkey
    #316
    Várható az airland-ből is magyar verzió mint az EE-ből?
  • s1lkforrent
    #315
    Steamdb.info-n lehet kutakodni

    Sima változatnál előbújt egy 1C és egy PoLák alág, na ez már a részleges aktivációs régiózárra kezd hasonlítani(onlyallowrunincountries a teljes indításkori régiózár kódja), de a preorder(elővétel megjelenésig) még nem ilyen, azt még lehet venni.

    Nem biztos, hogy a Steam kliensben vett változatra is érvényes, valamikor csak a kulcskereskedők vitorlájából akarják kifogni a szelet(azaz a ruszki dobozos kulcsok várhatóan kiesnek), de előfordulhat hogy a későbbi ruszki giftek sem lesznek itt aktiválhatóak.
  • Jeffjohnson
    #314
    A régiókorlát nélküli trükk még működik? Mert akkor biztosan megveszem.
  • Porta
    #313
    holnap jelenik meg a játék 18.00 órakor párizsi idő szerint!

    Jó hír. Az elejétől fogva minden egység elérhető lesz a deckekhez. Nem kell unlockolgatni. És csak a ranked statokat resetelik minden más megmarad annak akinek már eddig is megvolt a játék
  • Porta
    #312
    1vs1ben én sokszor igencsak belezoomolok. A preciz parancskiadás elég fontos.
  • s1lkforrent
    #311
    Ahhoz képest hogy eredetileg május 22 lett volna az eredeti kiadási időpont.

    Tetszik a játék, most már az se lenne baj, ha megtanulnék vele tisztesen játszani.

    De a poén továbbra is az, hogy a bemutató videókon mindig bezoomolva látjuk a játékot(sok embernek fel sem tűnt hogy egy stratégiáról van szó), élesben viszont simán nem lehet semmit így irányítani.

    Esetleg 10v10 csatában lehet a látványban jobban gyönyörködni, de csak amikor éppen nem szökik meg a teljes baloldal pár tank elvesztése után, hogy a világ proletárjai a te kis nyakadba szakadjanak.
  • Porta
    #310
    na mostanában jött pár új map, új hangok(atgm,rocket AA, de repülőknek is új van), és a skandináv egységek is már saját anyanyelvükön beszélnek. Haladunk, haladunk
  • Jeffjohnson
    #309
    Jól néz ki csak ez kellene mondjuk 3vs3 ban vagy nagyobban.
  • Porta
    #308
    lol. marhára nem ezt akartam belinkelni. Valaki törölje pls. Nem is néztem ilyen videót



  • Porta
    #307
  • Porta
    #306
    Egy kis videó a bombákról. Kedvencem a cluster az erdőbe. Ahogy a fák szétporladnak az nagyon ott van.

    link
  • pancser190
    #305
    A mai frissítéssel a soloban elérhető egy kis tutorial!!
  • Porta
    #304
    http://www.playdome.hu/hirek/36628/uj-wargame-airland-battle-kepek-erkeztek
  • Jeffjohnson
    #303
    Ha írsz a modiknak szerintem simán át lehet nevezni.
  • s1lkforrent
    #302
    Ajvé, ajvé, vége a topiknak is!

    Ha már topik, nem lehetne átnevezni, hogy egyúttal az AirLand Battle nagyszerűségét is hirdesse?
  • Jeffjohnson
    #301
    Benéztem EE-be és 268 játékos volt bent. Na az édeskevés ahhoz, hogy a játék fennmaradjon.
  • Porta
    #300
    Nemcsak szerinted :) De nem kell addig várni valószinű már jövő héten kapunk izelitőt a singleből
  • Sith
    #299
    Single kampány még nincs csak skirmis, elvileg hónap végén jelenik meg hivatalosan addigra a single is bele kerül szerintem.
  • apa1101
    #298
    miért,még a single nem megy rajta???
    már csak azért is érdekes a kérdés számomra,mert picit korábban ahogy tanácsolták,sikerült hozzájutnom 20 dollárért a steamtrade-n(köszönet a segítségért),
    csak még nem volt időm felrakni.
    Én viszont elsősorban a single kampányt szeretném használni:)))
  • Porta
    #297
    single kampány infók

    link
  • s1lkforrent
    #296
    Amazon: Wargame European Escalation 10USD~2200Ft
  • apa1101
    #295
    köszönöm,megpróbálkozom vele
  • s1lkforrent
    #294
    Oroszországban, Vietnámban, egyéb helyeken a regionális árazásnak köszönhetően sokkal olcsóbban megkapni a játékot a Steam boltjából, mint a mi nyugati pénztárcához igazított európai régiónkból. A Steam ajándékozási lehetőségét kihasználva egyes galád elemek nem átallnak másoknak kis felárért beszerezni az olcsóbb változatot, amely ha nincsenek külön megkötések, akkor minden régióban megegyező funkcionalítású játékot takar.

    tl;dr: Felmész Steamtrades.com-ra, rákeresel az AirLand Battle-re, megkeresed azokat a partnereket, akik elfogadnak Paypal-t(esetleg TF2/DOTA kulcsot), Steamrep-en tiszták, sok a pozitív visszajelzésük, és látásra nagyüzemben űzik az ipart, majd megcseréled az olcsó Wargamét.

    A suttyom kulcsos helyektől azért jóval biztonságosabb ez, mert Steam-en keresztül bonyolódik a dolog(Steam Store-ból vett játék Steam-en keresztüli giftelése), a nagyüzemi Steamtrades kereskedőknek meg annyira hiányzik egy bejelentett csalásért járó Steamrep.com ban, mint egy kiadósabb verés.
  • apa1101
    #293
    hogyan tudod mewgvenni 14 dollárért???nekem steamon (ugyan angol fontban,ami kb 350ft/font) úgy,hogy az előzőt is megvettem,még így is 23 font....
  • Porta
    #292
    az f117 odabaszós nagyon. Párszor megszivattak már vele. A blobozást el lehet felejteni :)
  • s1lkforrent
    #291
    Repülők egész jók mindenféle letámadás kivédésére úgy néztem. Épp tegnap helikopter rush-al próbálkoztak, de nem tudom minek, mert az elfogó vadászok szétszedték őket pillanatok alatt. Sunyi baserusht próbáltak utána, de a lemaradt légvédelmet még sunyibb bujkáló gyalogsággal kiiktatva vidáman porba bombázódtak az elit gyalogsággal kísért T80-as kötelékek.

    Meglepő módon egyre több ismerősnek van meg a játék, pedig még meg sem jelent. Gondolom nem ártott neki, hogy Steamtrades-en 14 dollárért be lehet régiófüggetlenül szerezni. Viszont a kulcsos vásárlástól továbbra is óvnék mindenkit, már csak azért is, mert úgy sem olcsóbb, sőt.
  • Porta
    #290
    de régen szinte mindenkinek ugyanaz a deckje volt. Most meg azért lehet sokmindent .

    Most csináltam pl egy csak lengyel decket amiben van kb 25 repülő(ebből 15 napalm), de igaz csak t55 van meg szar inf. Szóval lehet mivel trükközni
  • Jeffjohnson
    #289
    Viszont minél bonyolultabb a deck rendszer annál nehezebb lesz balance-olni. Korábban is voltak szinte verhetetlen kombók.