19801
  • unrealnoise
    #106
    és fizika? :)
  • Alexease
    #105
    Igen, ugy nez ki, fugg az elofizetestol.
    Amugy jo buli, eleg szep kornyezetet lehet kialakitani a beallitasokkal (HDR, Bloom, fenyek, arnyekok, mozgo felho arnyekok stb.).

    Nalam teljesen jonak tunik a kormany es az FFB is. Azokat nem piszkaltam belul, a sebesseg fuggo kormanyzas is nullan van alapbol.
  • lac coo
    #104
    Jah, függ a befizetéstöl is, te a heti bulidot kapod én a havit :))))

    És nálad jó a kormány ,semmi anomália?
  • SirAlo
    #103
    Hat erdekes, vagy meg nincs optimizalva a jatek vagy ennyire durva a gepigenye? Amugy aki most fizet a jatek fejleszteser legalabb megkapja majd a jatekot ingyen ha megjelenik? Ha nem eleg jol lehuzzak az embereket, nem hogy ok fizetnenek hogy teszteled hanem te kell fizess:)
  • lac coo
    #102
    A 071-es-t töltöttem le, a legolcsób befizetéssel :)
    FFB-t részletesen nálam tuti nem lehet állítani .
  • Alexease
    #101
    Pedig ott kell hogy legyen;) Azon nem allitottam;)
    Melyik verziora fizettel be? Talan attol is fugg.
    Pedig valoban mindent lehet allitani igy "bent" is, az FFB-t is reszletesen, a kormannyal egyutt.
  • Alexease
    #100
    A telemetria Cycle Display neven fut a beallitasoknal. Azzal lehet ki-be kapcsolni a HUD-okat es nezegetni a telemetriat is.

  • lac coo
    #99
    nekem szokás szerint más verziót adtak, nálam semmi nincs az F1 alatt :)))

    a kormányt túrd szét, hogy normális legyen :)
  • lac coo
    #98
    az neked kevés lesz ! :)))
  • Alexease
    #97
    F1 :)

  • unrealnoise
    #96
    lehet én vagyok totál barom és még az FAQ-t sem olvastam el, de ezt hogy hoztad be? meg a telemetriát is hogy lehet?
  • Alexease
    #95
    Ez most nem turas, most funkcioszeruen lehet piszkalni:))))
  • unrealnoise
    #94
    nemtudom nálatok hogy hasít, nálam egy percet fraps teszt alatt a minimum 36 volt a maximum meg 59. kicsit kevés. néha mintha szaggatna. :D azért durva... oké, hogy maxon van minden, nah de egy olyan VGA-n ami egy konzol árába került? :D
  • lac coo
    #93
    Nem is te lennél, ha nem azzal kezded, hogy széttúrod az egészet! :DD
  • Alexease
    #92
    #83
  • Alexease
    #91
    Meg egy centit nem mentem vele, de egyelore jo buli, mar csak a debug mod is, minden szar lehet allitani: legjobb a fenyekkel, arnyekokkal, felhovel, egmozgassal, fenyszoroval stb. szorakozni:)))
  • lac coo
    #90
    Pedig...:.

  • unrealnoise
    #89
    nincs. és nem is lesz szerintem.
  • kifli
    #88
    van kipróbálható verzió? Addig nem adok ki semmire 3e-et, amíg ki nem próbáltam :D
  • unrealnoise
    #87
    Szerintem jók a hangok. :D Mármint amit eddig hallottam. Ezzel általában elégedettek szoktak lenni az emberek... (Már a Shift 1-nél is jók voltak a hangok.)
  • unrealnoise
    #86
    hát ha ezzel a cuccal is befürdik az SMS, akkor én aztán felmondok. :D
    Shift-nél azért többről van szó, eső, napszakok, hosszabb távra terveznek, ez csak PC-s lesz kezdetben (?), saját maguknak konkurenciát állítani baromság lenne.
  • RYO21
    #85
    Csak nekem tűnnek a hangok nagyon gagyinak?
  • Alexease
    #84
    A kovetkezo honapokban, szerintem, az varhato, hogy fokozatosan belerakjak azokat a dolgokat, amelyeket kiszedtek az alapbol (Shift):))))))))))
  • Alexease
    #83
    Meg nem jelent meg, meg demo sincs belole, igy nem lehet. Egyelore alpha/beta tesztfazisban van, egyedi project kereteben, "beszallhatsz" a fejlesztesbe. Reszletek az oldalukon: http://www.wmdportal.com/projects/cars/
  • Alexease
    #82
    En sem azt mondtam, hogy rF engine, csak eddig folyamatosan csak azt piszkaltak;) Bar ha ebben van is valami meg belole, akkor azt mar eleg rendesen atirogattak;)
  • unrealnoise
    #81
    jogos. :) de mindegy, tényleg csak egy év múlva jelenik meg. meglátjuk. egyszer talán tényleg lehetne egy kis meglepetés. :D előbb-utóbb valaminek úgyis történnie kell. pozitív irányba. :)
  • lac coo
    #80
    ajjaj...mindig így kezdődik ! :DDD
  • unrealnoise
    #79
    nem lehet, 10 dollár/euro a minimum. én befizettem egy 25-ösre, legalább tényleg nyomon követhetem mi hogy fejlődik, azért ez is ritkaság... :)
  • unrealnoise
    #78
    mondjuk ezek legyenek a legnagyobb gondok, ezeket szerintem ha többen mondják a fórumban, orvosolni fogják. már ha nem akarják, hogy elterjedjen a "kamuprojekt" jelző...
  • Pitti
    #77
    jaja valami ilyesmik vannak nálam is, hosszútávon nem lesz ez így jó :)
  • lac coo
    #76
    Nem fog menni, gázpedál holtjátékot nem lehet megszüntetni, kormányzásban meg van valami gyökérség, sebességfüggés vagy valami, élvezhetetlen főleg ha megcsúszok az autó, akkor alig mozdítok a kormányon a játékban meg körbetekeredik szinte.... :D
  • SirAlo
    #75
    ezt a jatekot nem lehet ingyenesen kiprobalni?
  • Pitti
    #74
    A kormány beállítással én is küzdök, nem igazán tudom eltalálni. Szerintem nem lenne ez rossz fizika, ha az irányítást közelíteni tudnám a reálishoz :)
  • unrealnoise
    #73
    Mondjuk meg kell hagyni, az rfactor2 sem fog szarul kinézni megfelelő beállítások mellett... Asszem a téli leállás során éjjel-nappal csak játszani fogok. :D
  • unrealnoise
    #72
    egyébként a grafika szerintem is a legjobb a piacon, mindent ver. GT5, F1 2011... mindent. GT5-ben lehet vannak nagyon szép dolgok, de emellett vannak nagyon ronda cuccok is, úgy mint az árnyékok, az élsimítás hiánya, meg elnagyolt textúrák... ez a grafika elég reális. csodálkoztam is rajta, hogy nem mosták és nem cseszték szét parasztvakító effektekkel.
  • lac coo
    #71
    No, ez nekem játszhatatlan kategoria: kormányzás valami szörnyű, gázpedálban jó adag holtjáték... Van még mit csinálni rajta :)))
  • lac coo
    #70
    RF-et megüti, tehát rossz :DD
  • SirAlo
    #69
    Nagyon jol nez ki a jatek, aki mar probalta mennyire rossz a fizika? legalabb egy RF fizika szintet meguti ? Grafikaba nekem sokkal jobban tetszik mint egy F1 2011 pl.
  • zoltang
    #68
  • lac coo
    #67
    Ha, ha, ha ....
    ez az egész szimulátor dolog tízenakárhány éve csak az igérgetésről szól :))) Tele is van vele a tököm , belefásultam, szégyenszemre F1 2001-et játszok mostanában csökkentett tapadással :)))